Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání

Plzeňský ovál 2017

Silniční cyklistika
DATUM :6.8.2017 MÍSTO :Plzeň

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta kolo1 # kolo2 # kolo3 # kolo4 # kolo5 # kolo6 # kolo7 # kolo8 # kolo9 # kolo10 # kolo11 # kolo12 # kolo13 # kolo14 # kolo15 # kolo16 # kolo17 # kolo18 # kolo19 # kolo20 #
1 11 detail závodníka VOKŮRKA Václav CZE 1974 SKS Tricykl Blatná 1. /  T2 Muži 0:48:09.5 0:00:00.0 02:11.8 [1] 1 02:19.3 [1] 1 02:20.6 [1] 1 02:23.2 [1] 1 02:24.8 [1] 1 02:21.3 [1] 1 02:21.7 [1] 1 02:24.2 [1] 1 02:22.1 [1] 1 02:24.1 [1] 1 02:26.7 [1] 1 02:31.8 [1] 1 02:45.6 [2] 1 02:20.3 [1] 1 02:27.5 [1] 1 02:24.8 [1] 1 02:26.8 [1] 1 02:26.7 [1] 1 02:26.7 [2] 1 02:18.9 [1] 1
2 10 detail závodníka MOTÝL Jan CZE 1998 TJ Nola Teplice 2. /  T2 Muži 0:48:10.0 - 1 Lap(s) 02:15.1 [3] 3 02:19.3 [2] 3 02:23.7 [2] 2 02:33.1 [2] 2 02:36.2 [2] 2 02:34.3 [2] 2 02:31.5 [2] 2 02:30.5 [2] 2 02:35.5 [3] 2 02:38.0 [3] 2 02:39.3 [4] 2 02:33.1 [2] 2 02:32.0 [1] 2 02:41.2 [3] 2 02:38.1 [2] 2 02:40.2 [2] 2 02:40.5 [2] 2 02:28.2 [2] 2 02:19.1 [1] 2 --- ---
3 16 detail závodníka WINKLER Josef CZE 1977 SKK Brno 3. /  T2 Muži 0:48:53.4 - 2 Lap(s) 02:12.0 [2] 2 02:22.1 [3] 2 02:40.1 [3] 3 02:53.8 [6] 3 02:49.2 [3] 3 02:52.0 [4] 3 02:45.7 [3] 3 02:34.1 [3] 3 02:24.1 [2] 3 02:26.8 [2] 3 02:30.8 [2] 3 02:48.0 [5] 3 02:56.0 [5] 3 03:00.0 [5] 3 02:59.1 [5] 3 02:57.9 [4] 3 02:47.8 [3] 3 02:53.0 [4] 3 --- --- --- ---
4 12 detail závodníka VLČEK František CZE 1974 TJ Léčebna Košumberk 4. /  T2 Muži 0:49:27.3 - 2 Lap(s) 02:43.3 [6] 6 02:36.8 [4] 5 02:42.4 [4] 5 02:41.3 [3] 4 02:53.0 [5] 4 02:45.6 [3] 4 02:46.8 [4] 4 02:44.3 [4] 4 02:47.6 [4] 4 02:48.2 [4] 4 02:37.7 [3] 4 02:41.1 [3] 4 02:53.5 [4] 4 02:40.5 [2] 4 02:46.3 [3] 4 02:45.1 [3] 4 02:47.9 [4] 4 02:45.0 [3] 4 --- --- --- ---
5 23 detail závodníka EKRTOVÁ Lada CZE 1979 Eleven Mercedes Mitas 1. /  T2 Ženy 0:48:21.0 - 3 Lap(s) 02:44.4 [7] 7 02:44.3 [5] 6 02:46.2 [5] 6 02:52.3 [4] 6 02:52.3 [4] 5 02:52.8 [5] 5 02:53.5 [5] 5 02:47.4 [5] 5 02:49.7 [5] 5 02:49.7 [5] 5 02:47.4 [5] 5 02:45.7 [4] 5 02:47.7 [3] 5 02:53.1 [4] 5 02:54.4 [4] 5 03:01.0 [5] 5 02:58.3 [5] 5 --- --- --- --- --- ---
6 21 detail závodníka SMOLNÁ Kateřina CZE 2000 SK Jedlička Liberec 2. /  T2 Ženy 0:50:53.3 - 3 Lap(s) 02:55.3 [9] 9 02:54.5 [9] 9 02:50.9 [7] 9 02:52.5 [5] 8 03:03.1 [7] 8 02:56.0 [6] 7 02:54.0 [6] 6 02:51.9 [6] 6 02:57.6 [6] 6 03:04.2 [7] 6 02:59.3 [6] 6 03:00.6 [6] 6 03:05.6 [6] 6 03:06.3 [6] 6 03:06.3 [7] 6 03:07.2 [6] 6 03:07.2 [6] 6 --- --- --- --- --- ---
7 13 detail závodníka HROCH Jan CZE 1976 TJ Léčebna Košumberk 5. /  T2 Muži 0:48:44.9 - 4 Lap(s) 02:56.5 [10] 10 02:47.1 [6] 8 02:50.2 [6] 8 03:00.8 [8] 9 02:58.9 [6] 7 03:05.3 [7] 8 02:54.8 [7] 8 03:02.3 [7] 7 03:07.8 [8] 7 03:05.6 [8] 7 03:05.4 [7] 7 03:11.4 [7] 7 03:12.1 [8] 7 03:09.2 [7] 7 03:06.1 [6] 7 03:10.7 [7] 7 --- --- --- --- --- --- --- ---
8 14 detail závodníka ZÍSKAL Jaroslav CZE 1985 TJ Nola Teplice 6. /  T2 Muži 0:50:27.9 - 4 Lap(s) 02:38.5 [5] 5 02:54.0 [8] 7 02:56.7 [9] 7 03:02.7 [9] 7 03:17.0 [11] 9 03:11.6 [9] 9 03:10.5 [10] 9 03:24.1 [10] 9 03:19.6 [9] 9 03:15.2 [10] 9 03:10.9 [8] 9 03:20.4 [9] 10 03:11.0 [7] 9 03:10.5 [8] 8 03:08.3 [8] 8 03:16.1 [8] 8 --- --- --- --- --- --- --- ---
9 17 detail závodníka VESELÁ Jana CZE 2000 TJ Léčebna Košumberk 1. /  T1 Ženy 0:50:58.7 - 4 Lap(s) 03:01.6 [12] 12 03:00.2 [10] 11 03:07.8 [10] 11 03:15.1 [11] 11 03:13.0 [9] 11 03:11.1 [8] 11 03:00.0 [8] 10 03:06.6 [8] 10 03:03.2 [7] 10 03:11.3 [9] 10 03:16.0 [9] 10 03:12.4 [8] 9 03:18.5 [9] 10 03:15.5 [9] 10 03:24.8 [11] 10 03:20.8 [9] 9 --- --- --- --- --- --- --- ---
10 2 detail závodníka JERIE Kevin CZE 2004 SK Jedlička Liberec 1. /  T1 muži 0:47:17.1 - 5 Lap(s) 02:17.8 [4] 4 02:49.1 [7] 4 02:52.7 [8] 4 02:55.0 [7] 5 03:15.3 [10] 6 03:12.5 [10] 6 03:10.3 [9] 7 03:13.2 [9] 8 03:21.4 [10] 8 02:59.9 [6] 8 03:21.4 [10] 8 03:38.7 [10] 8 03:43.7 [11] 8 03:16.0 [10] 9 03:09.6 [9] 9 --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
11 3 detail závodníka URBAN Vojtěch CZE 1999 TJ Nola Teplice 2. /  T1 muži 0:49:51.0 - 5 Lap(s) 02:52.8 [8] 8 03:03.7 [11] 10 03:08.6 [11] 10 03:08.7 [10] 10 03:12.7 [8] 10 03:18.2 [11] 10 03:12.3 [11] 11 03:27.4 [11] 11 03:21.7 [11] 11 03:31.7 [11] 11 03:22.9 [11] 11 03:43.5 [11] 11 03:32.9 [10] 11 03:30.5 [11] 11 03:22.6 [10] 11 --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
12 20 detail závodníka NOELOVÁ Aneta CZE 2003 SK Jedlička Liberec 3. /  T2 Ženy 0:50:11.3 - 6 Lap(s) 03:00.8 [11] 11 03:14.9 [12] 12 03:34.1 [12] 12 03:30.1 [12] 12 03:30.5 [12] 12 03:34.5 [12] 12 03:32.6 [12] 12 03:38.7 [12] 12 03:36.1 [12] 12 03:50.0 [12] 12 03:39.5 [12] 12 03:54.8 [12] 12 03:56.5 [12] 12 03:37.3 [12] 12 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
13 24 detail závodníka VLČKOVÁ Martina CZE 1970 TJ Léčebna Košumberk 4. /  T2 Ženy 0:50:22.4 - 7 Lap(s) 03:38.9 [13] 13 03:43.1 [13] 13 03:47.8 [13] 13 03:44.2 [13] 13 03:43.3 [13] 13 03:44.7 [13] 13 03:44.8 [13] 13 03:57.5 [13] 13 03:56.8 [13] 13 04:01.9 [13] 13 04:07.5 [13] 13 04:08.8 [13] 13 04:02.6 [13] 13 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
14 18 detail závodníka KOLÍNSKÁ Iveta CZE 1989 SKS Tricykl Blatná 2. /  T1 Ženy 0:49:41.1 - 9 Lap(s) 04:45.0 [15] 15 04:18.9 [14] 14 04:11.2 [14] 14 04:12.1 [14] 14 04:33.7 [14] 14 04:25.9 [14] 14 04:37.6 [14] 14 04:53.0 [14] 14 04:29.2 [14] 14 04:40.6 [14] 14 04:33.4 [14] 14 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
15 1 detail závodníka KUCHTA Adam CZE 2007 SK Jedlička Liberec 3. /  T1 muži 0:48:41.5 - 11 Lap(s) 04:33.5 [14] 14 05:31.8 [16] 15 05:43.6 [16] 15 05:38.0 [16] 15 04:39.4 [15] 15 05:35.9 [15] 15 06:00.5 [16] 15 05:49.8 [16] 15 05:08.6 [15] 15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
16 22 detail závodníka MORAVČÍKOVÁ Kristína CZE 1990 TJ ZP Halma Plzeň 5. /  T2 Ženy 0:49:46.4 - 11 Lap(s) 05:46.0 [16] 16 05:09.8 [15] 16 05:13.5 [15] 16 05:18.3 [15] 16 05:36.5 [16] 16 05:38.0 [16] 16 05:38.8 [15] 16 05:45.9 [15] 16 05:39.3 [16] 16 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 15 detail závodníka ŠEJNA Roman CZE 1990 TJ STS Praha . /  T2 Muži DNS --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru