Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání

Cannondale Koloshop Krušnoton

Silniční cyklistika
DATUM :12.8.2017 MÍSTO :Teplice

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Čas Ztráta 130 km # 171 km #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Čas Ztráta 130 km # 171 km #
1 124 detail závodníka ŠÍP Pavel CZE 1986 SKP Most 8:08:54.2 0:00:00.0 4:22:23.8 2 5:47:31.4 1
2 114 detail závodníka GONDA Pavel CZE 1981 DURATEC WEIL HOTELTIME 8:17:30.2 0:08:36.0 4:22:24.3 3 5:49:28.4 2
3 182 detail závodníka EVINIC Eduard SVK 1986 MTBIKER 8:17:30.7 0:08:36.5 4:22:25.6 4 5:49:34.6 3
4 70 detail závodníka SCHAEDLICH Bruno GER 1981 --- 8:29:20.8 0:20:26.6 4:31:57.9 5 6:01:22.1 4
5 166 detail závodníka SOUŠEK Karel CZE 1978 CK Vinohradské šlapky 8:29:20.8 0:20:26.6 4:31:58.6 6 6:01:23.4 5
6 21 detail závodníka FROLICHS Pieter NED 1987 Nglaze Granfondo Team 8:36:15.8 0:27:21.6 4:34:58.6 7 6:08:41.4 7
7 43 detail závodníka MENDE Stephan GER 1981 Triathlon Team Vogtland 8:37:52.3 0:28:58.1 4:19:35.6 1 6:01:29.1 6
8 157 detail závodníka ŠROLL Marek CZE 1978 VELOCENTRUM - STRATOS AUTO 8:41:30.6 0:32:36.4 4:51:51.4 13 6:16:35.1 10
9 270 detail závodníka KUNZ Holger GER 1982 --- 8:42:56.6 0:34:02.4 4:41:59.9 9 6:12:49.6 8
10 40 detail závodníka ŠRAIN Jiří CZE 1979 DEXTER CYCLING 8:46:48.5 0:37:54.3 4:41:45.6 8 6:13:20.5 9
11 193 detail závodníka HORLEBECK Marcel GER 1985 --- 8:50:12.1 0:41:17.9 4:48:07.7 11 6:18:44.9 11
12 276 detail závodníka FREUND Robert GER 1981 Team Combase 8:53:35.1 0:44:40.9 4:43:02.1 10 6:19:38.1 13
13 84 detail závodníka DVOŘÁK Jan CZE 1979 SpectrumBike Č.Budějovice 8:55:02.3 0:46:08.1 4:53:09.6 17 6:18:56.6 12
14 26 detail závodníka VYŠTEJN Jan CZE 1985 YogaPilates.cz 8:56:33.3 0:47:39.1 4:52:35.5 15 6:27:39.8 15
15 85 detail závodníka ČUCHAL Petr CZE 1980 MMB Třebenice 8:59:15.9 0:50:21.7 4:51:49.7 12 6:27:21.4 14
16 125 detail závodníka SMOLA Karel CZE 1984 Auto I.S.R. 9:07:51.1 0:58:56.9 5:01:00.1 19 6:37:28.6 18
17 103 detail závodníka RAUFSTEIN Lukáš CZE 1983 SportRaces-Isaac Team 9:14:15.6 1:05:21.4 4:52:11.6 14 6:31:13.3 16
18 180 detail závodníka KURTZ Felix GER 1984 Born2Born2pedal 9:14:56.4 1:06:02.2 5:03:14.6 21 6:42:42.1 20
19 156 detail závodníka RUTTNER Jiří CZE 1979 Jaguška boyz 9:15:08.6 1:06:14.4 4:52:38.9 16 6:35:06.3 17
20 77 detail závodníka NÁDVORNÍK Jan CZE 1979 Kolokrám 9:18:01.4 1:09:07.2 5:03:17.9 22 6:43:52.3 21
21 61 detail závodníka VOBOŘIL Luboš CZE 1983 KoloshopTeam 9:19:32.9 1:10:38.7 4:55:46.2 18 6:39:59.3 19
22 119 detail závodníka RÖTHIG Anton GER 1978 BSV Tschernitz 9:21:16.9 1:12:22.7 5:09:54.5 24 6:48:23.6 22
23 34 detail závodníka MALÍK Petr CZE 1980 --- 9:30:22.6 1:21:28.4 5:08:19.4 23 6:49:46.6 23
24 83 detail závodníka FILÍPEK Pavel CZE 1984 Koloshop Team 9:35:39.7 1:26:45.5 5:03:14.4 20 6:52:13.1 25
25 275 detail závodníka WALTHER Johannes GER 1981 Team Combase 9:57:26.2 1:48:32.0 5:13:53.1 25 6:51:37.8 24
26 5 detail závodníka KUEHN Hendrik GER 1978 --- 9:57:40.5 1:48:46.3 5:20:01.1 27 7:05:15.9 28
27 153 detail závodníka VESELÝ Daniel CZE 1984 --- 9:58:01.0 1:49:06.8 5:26:32.4 30 6:55:56.1 27
28 102 detail závodníka JACKISCH David GER 1982 Petz Racing 9:59:32.8 1:50:38.6 5:14:33.4 26 6:55:50.8 26
29 54 detail závodníka HUBENÝ Radek CZE 1978 --- 10:00:04.7 1:51:10.5 5:23:07.1 28 7:12:43.3 29
30 47 detail závodníka BARTELS Sven GER 1980 Los Picos 10:25:30.3 2:16:36.1 5:35:29.4 31 7:31:26.1 31
31 92 detail závodníka ŠOCH Miloslav CZE 1978 --- 10:30:31.5 2:21:37.3 5:26:05.4 29 7:38:41.3 33
32 108 detail závodníka HUML Jan CZE 1980 --- 10:30:55.5 2:22:01.3 5:47:15.1 33 7:37:52.3 32
33 139 detail závodníka PAVOL Dobiaš SVK 1984 DEMA Senica 10:32:02.8 2:23:08.6 5:47:34.2 34 7:40:08.3 34
34 99 detail závodníka HRČKA Michal SVK 1980 --- 10:38:13.8 2:29:19.6 5:44:26.1 32 7:25:53.1 30
35 98 detail závodníka PETRÍK Marcel SVK 1982 MP CAR 10:45:16.8 2:36:22.6 5:49:52.6 35 7:41:10.3 35
36 36 detail závodníka MÜLLER Rüdiger GER 1987 --- 11:12:00.6 3:03:06.4 5:56:51.1 36 8:07:29.8 36
37 91 detail závodníka CHAMULÁK Ladislav CZE 1987 Velosport Favorit Bílina 11:21:23.9 3:12:29.7 6:10:59.4 37 8:10:57.8 37
38 154 detail závodníka WINKLER Petr CZE 1983 --- 11:45:33.2 3:36:39.0 6:15:57.6 38 8:20:23.3 38
39 197 detail závodníka HELMERT Cornelius GER 1987 Equipe Sportive Iconoclastes 12:13:18.5 4:04:24.3 6:34:19.8 39 8:41:22.3 39
--- 10 detail závodníka HNILIČKA Lubomír CZE 1987 CykloSport Berka DNF --- 4:38:02.6 --- 6:11:45.1 ---
--- 15 detail závodníka SÄMANN Marek GER 1982 KunTaBunt Cycling DNF --- --- --- --- ---
--- 35 detail závodníka HELDT Matthias GER 1978 --- DNF --- 5:53:55.4 --- --- ---
--- 51 detail závodníka BOLLS Florian GER 1984 D+H Mechatronic AG - BIKE for SMA DNF --- --- --- --- ---
--- 179 detail závodníka ŽÁK Jan CZE 1983 --- DNF --- 6:50:11.3 --- --- ---
--- 181 detail závodníka FELGENFREU Martin CZE 1980 Radteam Oberhavel DNF --- --- --- --- ---
--- 4 detail závodníka LEDER Martin GER 1979 Light-Bikes Racingteam DNS --- --- --- --- ---
--- 17 detail závodníka BROOKSIEK Michael GER 1981 RSC Vegesack DNS --- --- --- --- ---
--- 30 detail závodníka HOFFMANN Lars GER 1980 KunTaBunt Cycling Leipzig DNS --- --- --- --- ---
--- 42 detail závodníka WERNER Rico GER 1985 Eigenblut DNS --- --- --- --- ---
--- 46 detail závodníka TEST SPORTSOFT Ghgk CZE 1980 --- DNS --- --- --- --- ---
--- 50 detail závodníka SALZER Mike GER 1981 LifePark Max Ingolstadt DNS --- --- --- --- ---
--- 55 detail závodníka ZAPLATÍLEK Tomáš CZE 1986 Stovka Podkrkonoším DNS --- --- --- --- ---
--- 140 detail závodníka LABA Robert CZE 1978 SK Donocykl DNS --- --- --- --- ---
--- 1601 detail závodníka HNILIČKA Lubomír CZE 1987 CykloSport Berka DNS --- --- --- --- ---
--- 1602 detail závodníka BARTELS Sven GER 1980 Los Picos DNS --- --- --- --- ---
--- 1609 detail závodníka HOFMANN Marcel GER 1981 EBM Team Seiffen #MEILENSTEIN DNS --- --- --- --- ---
--- 1612 detail závodníka REIER Christoph GER 1985 --- DNS --- --- --- --- ---
--- 1621 detail závodníka RENKOWSKI Tino GER 1980 RSC Nordsachsen DNS --- --- --- --- ---
--- 1634 detail závodníka MOHR Stefan GER 1984 Dresdner SC 1898 ev DNS --- --- --- --- ---
--- 1654 detail závodníka SOMMER Peter GER 1979 --- DNS --- --- --- --- ---
--- 1659 detail závodníka BREITKREUTZ Clemens GER 1981 --- DNS --- --- --- --- ---
--- 1684 detail závodníka BRECLAV Jan CZE 1979 SPORTCOMPLEX BRECLAV DNS --- --- --- --- ---
--- 1685 detail závodníka BARTOSEK Jan CZE 1979 SPORTCOMPLEX BRECLAV DNS --- --- --- --- ---
--- 1692 detail závodníka FLAK David CZE 1979 Kellys Bikeranch Team DNS --- --- --- --- ---
--- 1705 detail závodníka ČÍŽEK Petr CZE 1980 --- DNS --- --- --- --- ---
--- 1723 detail závodníka FROOME Chris GBR 1985 Team Sky DNS --- --- --- --- ---
--- 1724 detail závodníka VESELÝ Daniel CZE 1984 --- DNS --- --- --- --- ---

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru