Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání

Cannondale Koloshop Krušnoton

Silniční cyklistika
DATUM :12.8.2017 MÍSTO :Teplice

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Čas Ztráta 130 km # 171 km #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Čas Ztráta 130 km # 171 km #
1 18 detail závodníka HOFFMEISTER Thomas GER 1977 Petz Racing 7:48:57.9 0:00:00.0 4:17:17.8 1 5:34:35.7 1
2 94 detail závodníka PRŮCHA Bedřich CZE 1973 Cykloservex-Duratec 8:06:32.5 0:17:34.6 4:19:36.1 2 5:47:30.4 3
3 86 detail závodníka PROKEŠ Stanislav CZE 1968 Prokesteam 8:06:41.2 0:17:43.3 4:22:23.6 4 5:47:29.4 2
4 148 detail závodníka LANDA František CZE 1974 KCL Kooperativa-Svijany 8:08:55.2 0:19:57.3 4:19:36.8 3 5:47:31.6 4
5 194 detail závodníka REINFRIED Matthias GER 1974 Picardellics Velo Team Dresden 8:17:30.5 0:28:32.6 4:27:50.8 6 5:55:05.4 5
6 199 detail závodníka BARTHOLOME Thomas GER 1969 Haberich Cycling Crew 8:28:19.8 0:39:21.9 4:38:06.6 10 6:06:16.7 8
7 183 detail závodníka BELÁK Roman SVK 1977 Top Sport Team 8:28:20.3 0:39:22.4 4:33:47.9 7 5:59:23.1 7
8 126 detail závodníka ZÁRYBNICKÝ Jiří CZE 1976 CK Vinohradské šlapky 8:31:29.5 0:42:31.6 4:25:00.6 5 5:57:21.4 6
9 141 detail závodníka RESS Tomáš CZE 1977 SportRaces - Isaac Team 8:37:53.3 0:48:55.4 4:38:03.1 8 6:10:52.7 9
10 75 detail závodníka SYKORA Robert CZE 1972 CK Vinohradské šlapky 8:40:46.5 0:51:48.6 4:38:08.6 12 6:11:10.4 10
11 129 detail závodníka POERNER Gernot GER 1976 LG eXa 8:46:45.5 0:57:47.6 4:41:59.1 13 6:13:55.4 11
12 167 detail závodníka TÄUBRICH Rajko GER 1971 Petz Racing 8:50:12.1 1:01:14.2 4:47:49.1 16 6:18:48.6 12
13 158 detail závodníka MINAŘÍK David CZE 1975 3STA Cheb 8:52:16.1 1:03:18.2 4:43:16.9 14 6:18:52.6 13
14 3 detail závodníka TONEK Maik CZE 1973 RCB Bremen 8:52:32.3 1:03:34.4 4:52:55.4 22 6:26:26.9 18
15 149 detail závodníka HRABĚTA Miroslav CZE 1974 --- 8:53:29.9 1:04:32.0 4:51:27.6 17 6:23:10.4 15
16 107 detail závodníka KOLOMAZNÍK Milan CZE 1974 --- 8:56:35.1 1:07:37.2 4:53:13.9 24 6:25:11.9 17
17 146 detail závodníka ŠAFAŘOVSKÝ Jiří CZE 1973 --- 8:57:25.8 1:08:27.9 4:44:29.6 15 6:23:56.9 16
18 65 detail závodníka EHRLICH Václav CZE 1976 Skipaudera 9:01:40.1 1:12:42.2 4:52:10.7 20 6:30:25.8 20
19 62 detail závodníka ROSULEK Michal CZE 1968 Kur sport Děčín 9:01:40.8 1:12:42.9 4:38:06.1 9 6:19:49.6 14
20 73 detail závodníka THIELE Sven GER 1968 Triathlon Team Vogtland 9:03:34.6 1:14:36.7 4:52:09.4 19 6:31:26.8 21
21 137 detail závodníka ČAPEK Lubomír CZE 1974 KÚC Bikesport Ústí n/L 9:06:50.8 1:17:52.9 4:59:06.9 26 6:35:09.6 24
22 80 detail závodníka BENA Petr CZE 1969 --- 9:07:55.8 1:18:57.9 4:51:52.1 18 6:26:59.1 19
23 120 detail závodníka DUCHEK Milan CZE 1970 Duratec 9:09:06.8 1:20:08.9 4:52:40.4 21 6:31:49.6 22
24 115 detail závodníka PŘIDAL Jiří CZE 1976 OCA Brno 9:10:00.8 1:21:02.9 4:53:01.4 23 6:37:11.6 26
25 100 detail závodníka KANIA Markus GER 1970 RSV-Blankenfelde e.v 9:19:25.7 1:30:27.8 4:57:23.9 25 6:36:19.1 25
26 150 detail závodníka KUDA Pavel CZE 1969 Cycling Brno 9:23:19.6 1:34:21.7 4:38:07.8 11 6:34:08.8 23
27 195 detail závodníka WEBER Lutz GER 1973 Picardellics Velo Team Dresden 9:29:57.4 1:40:59.5 5:05:44.6 27 6:50:08.1 29
28 160 detail závodníka RUNT Josef CZE 1972 --- 9:33:53.6 1:44:55.7 5:08:24.5 29 6:46:32.6 28
29 66 detail závodníka VOPÁLENSKÝ Tomáš CZE 1972 Cykloservis Pankrác 9:33:55.6 1:44:57.7 5:09:39.2 30 6:51:39.9 30
30 32 detail závodníka STORCH Ingo GER 1968 --- 9:33:55.9 1:44:58.0 5:13:45.4 34 6:51:39.9 31
31 95 detail závodníka FEIST Jaroslav CZE 1969 Jiskra Jaroměř-Potocký 9:33:56.2 1:44:58.3 5:16:47.9 35 6:58:55.3 35
32 192 detail závodníka RAJNIŠ Vlastimil CZE 1976 Velemín 9:33:56.2 1:44:58.3 5:08:19.1 28 6:45:58.4 27
33 82 detail závodníka KARVAY Drahomír CZE 1974 Koloshop Team 9:39:18.4 1:50:20.5 5:16:47.9 36 7:01:15.2 38
34 111 detail závodníka UHLIG Uli GER 1971 --- 9:39:19.9 1:50:22.0 5:17:54.2 38 6:56:01.3 32
35 191 detail závodníka PILLE Jens GER 1971 Rucksachsen 9:39:28.5 1:50:30.6 5:13:33.6 32 6:56:04.8 33
36 162 detail závodníka SÜß Thilo GER 1970 --- 9:47:12.2 1:58:14.3 5:13:44.2 33 6:56:11.9 34
37 69 detail závodníka BAUM Andreas GER 1968 SV Elbland Coswig-Meißen.de 9:49:20.2 2:00:22.3 5:17:39.6 37 7:00:24.6 37
38 144 detail závodníka LINDIG Thomas GER 1970 SV Elbland Coswig-Meißen e.V. 9:49:21.2 2:00:23.3 5:12:14.4 31 7:00:10.3 36
39 12 detail závodníka NEJEDLÝ Roman CZE 1974 KoloshopTeam 9:50:29.9 2:01:32.0 5:20:52.9 39 7:06:04.6 39
40 25 detail závodníka AMBROŽ Pavel CZE 1973 SCHUNK 9:54:48.9 2:05:51.0 5:27:14.9 40 7:11:42.3 40
41 272 detail závodníka HEß Jorg GER 1970 KV Spielhaus 10:15:28.5 2:26:30.6 5:37:35.7 46 7:27:58.3 46
42 273 detail závodníka LUTTER Robin GER 1973 Dresden SC 1898 10:16:37.5 2:27:39.6 5:34:15.4 43 7:21:04.8 42
43 274 detail závodníka KLEINERT Frank GER 1969 --- 10:16:38.4 2:27:40.5 5:34:20.4 44 7:20:29.8 41
44 2 detail závodníka GROSS Alexander GER 1973 --- 10:23:00.2 2:34:02.3 5:40:19.9 47 7:27:20.8 45
45 122 detail závodníka TATARKA Marian SVK 1975 Chropov 10:25:39.3 2:36:41.4 5:34:00.9 42 7:22:11.8 43
46 172 detail závodníka KRAMLINGER Peter GER 1968 SV86 Schönberg 10:32:01.3 2:43:03.4 5:35:02.5 45 7:32:11.3 47
47 53 detail závodníka POLNAR Stanislav CZE 1976 Ruda nad Moravou 10:35:38.3 2:46:40.4 5:52:41.1 56 7:42:02.3 52
48 45 detail závodníka SCHOLZ Markus GER 1969 RC Berliner Bär 10:38:16.3 2:49:18.4 5:47:37.6 52 7:44:32.1 54
49 90 detail závodníka GIRGAL Tomáš CZE 1974 Brdští kanci 10:41:20.3 2:52:22.4 5:43:26.1 49 7:38:31.9 49
50 190 detail závodníka WEISS Andre GER 1970 --- 10:43:36.1 2:54:38.2 5:46:31.9 51 7:42:33.8 53
51 187 detail závodníka HEBESTREIT Denis GER 1973 ESV Bitterfeld 10:43:36.1 2:54:38.2 5:53:46.1 57 7:50:11.1 56
52 116 detail závodníka ŘEHÁK Marcel CZE 1970 OCA Brno 10:49:32.1 3:00:34.2 6:07:38.6 64 7:55:16.8 64
53 151 detail závodníka GIRSTL Aleš CZE 1975 Čistý sport 10:50:01.8 3:01:03.9 5:41:45.1 48 7:37:56.6 48
54 196 detail závodníka KLAUCK Jörn GER 1969 team marabu 10:50:03.3 3:01:05.4 5:44:06.4 50 7:39:28.1 50
55 155 detail závodníka SCHÄFER Jan CZE 1969 Regalbike Teplice 10:50:42.8 3:01:44.9 5:52:18.1 55 7:53:35.1 62
56 133 detail závodníka SUBTIL Joachim GER 1975 Besi&Friends 10:50:44.3 3:01:46.4 5:32:23.1 41 7:24:52.1 44
57 147 detail závodníka FEIX Ivo CZE 1974 --- 10:53:00.1 3:04:02.2 5:55:52.1 58 7:52:55.6 61
58 136 detail závodníka GÖHLER Jochen GER 1969 SV Elbland Coswig-Meißen e.V. 10:59:29.6 3:10:31.7 6:08:42.1 65 7:54:07.3 63
59 8 detail závodníka NEUMANN Mike GER 1974 Bike Eck Freiberg 11:00:11.1 3:11:13.2 6:03:17.9 62 7:50:28.3 58
60 49 detail závodníka LORENC Vaclav CZE 1975 Kunratický mufloní 11:02:17.8 3:13:19.9 5:49:19.4 53 7:52:08.6 59
61 127 detail závodníka KRATZSCH Thomas GER 1976 --- 11:07:53.1 3:18:55.2 5:50:40.4 54 7:41:19.6 51
62 268 detail závodníka WEHNER Jens GER 1968 TUS Dippoldiswalde 11:07:53.3 3:18:55.4 5:59:15.9 60 7:49:58.6 55
63 267 detail závodníka WEHNER Dirk GER 1975 TUS Dippoldiswalde 11:07:54.1 3:18:56.2 5:59:17.4 61 7:50:22.3 57
64 271 detail závodníka CLAUSSWIKER Jens GER 1972 Radteam Tharandtes Wald 11:09:02.6 3:20:04.7 5:58:48.9 59 7:52:11.1 60
65 88 detail závodníka HEMMERSBACH Andreas GER 1968 Team Schwarze Rampe 11:17:22.9 3:28:25.0 6:03:21.6 63 8:06:07.3 65
66 171 detail závodníka LEITNER Helmut GER 1971 SV86 Schönberg 11:23:23.4 3:34:25.5 6:09:00.1 66 8:11:34.8 67
67 173 detail závodníka WELLER Jan GER 1970 Benteler Sport 11:25:48.9 3:36:51.0 6:09:07.4 67 8:11:22.3 66
68 6 detail závodníka STÜVE Kai-Uwe GER 1971 TSV Schwarme 11:52:00.7 4:03:02.8 6:27:09.4 69 8:28:45.6 68
69 113 detail závodníka LAUVEN Andreas GER 1971 RSC Oldenburg von 1965 e.V. 12:00:38.5 4:11:40.6 6:27:52.1 70 8:33:03.8 69
70 101 detail závodníka KRÜGER Michael GER 1973 --- 12:01:25.2 4:12:27.3 6:18:31.5 68 8:41:51.3 70
71 58 detail závodníka NAGEL Mario GER 1971 D+H Mechatronic AG - BIKE for SMA 12:18:29.7 4:29:31.8 6:55:18.6 71 9:04:26.1 71
--- 38 detail závodníka PŘIKRYL Jan CZE 1972 Chotiměř DNF --- 6:57:56.3 --- --- ---
--- 64 detail závodníka KOCANDA Tomáš CZE 1976 --- DNF --- 6:43:55.1 --- 8:59:14.3 ---
--- 110 detail závodníka CHARUZA Jiří CZE 1969 KCL Kooperativa Svijany DNF --- 5:18:32.6 --- 7:11:25.6 ---
--- 128 detail závodníka ALBESHAUSEN Sebastian GER 1971 --- DNF --- --- --- --- ---
--- 138 detail závodníka LORENZ Jiří CZE 1975 AdventureRace.cz DNF --- 5:34:09.7 --- --- ---
--- 169 detail závodníka SUCHARDA Pavel CZE 1970 Cycling Brno DNF --- --- --- --- ---
--- 189 detail závodníka SCHOPPE Ronny GER 1972 RFM - Cycling DNF --- 7:01:39.3 --- --- ---
--- 9 detail závodníka LENGNER Torsten GER 1972 KunTaBunt Cycling Leipzig DNS --- --- --- --- ---
--- 23 detail závodníka VEUGELERS Willy NED 1977 TWC Echt DNS --- --- --- --- ---
--- 39 detail závodníka ZIMMER Daniel GER 1977 --- DNS --- --- --- --- ---
--- 1606 detail závodníka POLNAR Stanislav CZE 1976 Ruda nad Moravou DNS --- --- --- --- ---
--- 1608 detail závodníka ZORN René GER 1971 RSV Spreiche Leipzig DNS --- --- --- --- ---
--- 1625 detail závodníka BOUČEK Vladi CZE 1975 --- DNS --- --- --- --- ---
--- 1629 detail závodníka KRUPKA Robert CZE 1976 SKP Most DNS --- --- --- --- ---
--- 1638 detail závodníka THIELE Sven GER 1968 Triathlon Team Vogtland DNS --- --- --- --- ---
--- 1656 detail závodníka WEHNER Dirk GER 1975 TUS Dippoldiswalde DNS --- --- --- --- ---
--- 1668 detail závodníka HEMMERSBACH Andreas GER 1968 Team Schwarze Rampe DNS --- --- --- --- ---
--- 1707 detail závodníka POERNER Gernot GER 1976 LG eXa DNS --- --- --- --- ---
--- 1719 detail závodníka LINDIG Thomas GER 1970 SV Elbland Coswig-Meißen e.V. DNS --- --- --- --- ---

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru