Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání

Telekom Night run 2017

Běh
DATUM :9.9.2017 MÍSTO :Bratislava

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno 1. člen 2. člen Kategorie Čas Ztráta
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno 1. člen 2. člen Kategorie Čas Ztráta
1 6147 detail závodníka FALCK RUNNING TEAM Piskora Dušan Hudák Juraj 1. /  Mužská štafeta 0:35:08 0:00:00
2 6052 detail závodníka JÁNOŠÍCI Lopušný Patrik Kakaš Tibor 2. /  Mužská štafeta 0:35:30 0:00:22
3 6161 detail závodníka VETERÁN Čačík Miroslav Čačík Matej 3. /  Mužská štafeta 0:37:39 0:02:31
4 6097 detail závodníka GUTTMANNOVCI V NOCI Guttmannova Kristina Lukáš Dóka 1. /  Zmiešaná štafeta 0:37:52 0:02:44
5 6141 detail závodníka NAPLNO TEAM SVK Sári Martin Bogdány Gabriel 4. /  Mužská štafeta 0:38:16 0:03:08
6 6133 detail závodníka PROFESIA, Patricia Dudeková Ladislav Zigo 2. /  Zmiešaná štafeta 0:42:58 0:07:50
7 6180 detail závodníka Drobný Karol Drobný Roman 5. /  Mužská štafeta 0:43:04 0:07:56
8 6174 detail závodníka Petrovaj Matúš Petrovaj Andrej 6. /  Mužská štafeta 0:43:24 0:08:16
9 6139 detail závodníka Lenický Gabriel Blechová Karolína 3. /  Zmiešaná štafeta 0:43:56 0:08:48
10 6183 detail závodníka LEN TECHNO! Rothschein Oliver Sándor Dávid 7. /  Mužská štafeta 0:44:40 0:09:32
11 6166 detail závodníka MAREK A BRAŇO Branislav Pastor Radovich Marek 8. /  Mužská štafeta 0:44:44 0:09:36
12 6062 detail závodníka MYŠ&VOŠ Koprda Martin Mrva Marek 9. /  Mužská štafeta 0:44:52 0:09:44
13 6073 detail závodníka Gróf Olivér Mázsár Lajos 10. /  Mužská štafeta 0:44:52 0:09:44
14 6132 detail závodníka PRIME RUNNERS Piscopo Valentina Romana Perez Moran Javier 4. /  Zmiešaná štafeta 0:45:03 0:09:55
15 6063 detail závodníka BIONDE Markušková Zuzana Dubayová Lucia 1. /  Ženská štafeta 0:45:48 0:10:40
16 6172 detail závodníka Štrpka Peter Štrpková Danica 5. /  Zmiešaná štafeta 0:45:49 0:10:41
17 6162 detail závodníka RÝCHLE NOHY Lazar Tomas Ponistova Katarina 6. /  Zmiešaná štafeta 0:46:02 0:10:54
18 6175 detail závodníka Buran Ilja Vajda Matej 11. /  Mužská štafeta 0:46:45 0:11:37
19 6123 detail závodníka DR.MAX RUNNING TEAM Orsághová Dominika Trgo Michal 7. /  Zmiešaná štafeta 0:46:56 0:11:48
20 6004 detail závodníka LOMBOK Dujsíková Cyntia Janek Zoltán 8. /  Zmiešaná štafeta 0:48:11 0:13:03
21 6127 detail závodníka THREE RABBITS RAČA Dubinyová Lenka Drotován Michal 9. /  Zmiešaná štafeta 0:48:15 0:13:07
22 6110 detail závodníka NEDOTKNUTELNY Benicak Marek Artnerova Maria 10. /  Zmiešaná štafeta 0:48:18 0:13:10
23 6131 detail závodníka POKEHUNTERZ humeny michal Juran Oliver 12. /  Mužská štafeta 0:48:26 0:13:18
24 6091 detail závodníka TULENI Hulényi Martin Hulényi Marek 13. /  Mužská štafeta 0:48:37 0:13:29
25 6124 detail závodníka VÁŠNIVÉ VEVERIČKY Z KPMG Staš Peter Juras Lukáš 14. /  Mužská štafeta 0:49:19 0:14:11
26 6152 detail závodníka THE MIKULAS Mikula Monika Mikula Andrej 11. /  Zmiešaná štafeta 0:49:42 0:14:34
27 6092 detail závodníka ADIENT WOMAN POWER Tacovska Barbora Vicianova Marcela 2. /  Ženská štafeta 0:49:48 0:14:40
28 6079 detail závodníka JAMRGUŠ Greguš Juraj Jamrišková Alexandra 12. /  Zmiešaná štafeta 0:50:00 0:14:52
29 6151 detail závodníka Kausic Ladislav Šarník Peter 15. /  Mužská štafeta 0:50:05 0:14:57
30 6171 detail závodníka Lukačovič Michal Kosorínová Miroslava 13. /  Zmiešaná štafeta 0:50:14 0:15:06
31 6167 detail závodníka TWILIGHTRUNNERS Varkoly Ladislav Schwarz Tomáš 16. /  Mužská štafeta 0:50:48 0:15:40
32 6012 detail závodníka Čačík Peter Baláž Andrej 17. /  Mužská štafeta 0:51:09 0:16:01
33 6158 detail závodníka Krajčovičová Alena Rogoznik Robert 14. /  Zmiešaná štafeta 0:51:10 0:16:02
34 6087 detail závodníka DOUBLETROUBLE Petrová Zuzana Petro Martin 15. /  Zmiešaná štafeta 0:51:14 0:16:06
35 6048 detail závodníka ULETENÉ POISTKY Koutný Pavel Škriputová Zuzana 16. /  Zmiešaná štafeta 0:51:24 0:16:16
36 6010 detail závodníka PUCO A PUCINA Matej Hulín Javorová Barbora 17. /  Zmiešaná štafeta 0:51:55 0:16:47
37 6051 detail závodníka TEAM KVETINKY Markusova Maria Petrovic Dorota 3. /  Ženská štafeta 0:52:00 0:16:52
38 6006 detail závodníka Mikulová Simona Karabčíková Helena 4. /  Ženská štafeta 0:52:00 0:16:52
39 6053 detail závodníka BILLA LADIES Lihocká Lucia Gregorovičová Jana 5. /  Ženská štafeta 0:52:07 0:16:59
40 6056 detail závodníka Gregorovič Ľubomír Špánik Peter 18. /  Mužská štafeta 0:52:07 0:16:59
41 6001 detail závodníka DVORSKE BARKOVA ZUZANA Charvatova Lenka 6. /  Ženská štafeta 0:52:10 0:17:02
42 6088 detail závodníka TELEKOM 1 Papranec Lukáš Bobok Boris 19. /  Mužská štafeta 0:52:16 0:17:08
43 6039 detail závodníka LUDVÍK Ludvík Vladimír Ludvík Vladimír 20. /  Mužská štafeta 0:53:04 0:17:56
44 6157 detail závodníka Derydt Marc Derydt Nicholas 21. /  Mužská štafeta 0:53:07 0:17:59
45 6155 detail závodníka POŠTOVÁ BANKA Morávek Michal Repáňová Janka 18. /  Zmiešaná štafeta 0:53:09 0:18:01
46 6116 detail závodníka FRENCH AND SLOVAK Charton Sitekova Veronika Charton Sebastián 19. /  Zmiešaná štafeta 0:53:24 0:18:16
47 6058 detail závodníka NOCNE STRELY Hauskrecht Marián Lanak Peter 22. /  Mužská štafeta 0:53:27 0:18:19
48 6165 detail závodníka MIŠINOVCI Pavlíček Matej Pavlíčková Lenka 20. /  Zmiešaná štafeta 0:53:37 0:18:29
49 6112 detail závodníka RÝCHLE NOHY Turčinová Rebeka Žilinská Kristína 7. /  Ženská štafeta 0:53:43 0:18:35
50 6107 detail závodníka LAKOŠTÍKOVCI Lakoštík Adrian Lakoštíková Miloslava 21. /  Zmiešaná štafeta 0:53:45 0:18:37
51 6128 detail závodníka CESNAČIKOVIA Klasova Lucia Kardelis Milan 22. /  Zmiešaná štafeta 0:53:53 0:18:45
52 6184 detail závodníka SLEEPY PARENTS Meredith JP Meredith Andrea 23. /  Zmiešaná štafeta 0:54:10 0:19:02
53 6098 detail závodníka PAKO DREAM TEAM Patkánová Alena Koštial Martin 24. /  Zmiešaná štafeta 0:54:32 0:19:24
54 6160 detail závodníka RUNNERS Pakan Jozef Nerečová Daniela 25. /  Zmiešaná štafeta 0:54:49 0:19:41
55 6037 detail závodníka DUDO TÍM Mojžiš Dušan Mojžišová Katarína 26. /  Zmiešaná štafeta 0:54:54 0:19:46
56 6153 detail závodníka MR. & MRS. HORNY Hornáčková Lenka Hornáček Marek 27. /  Zmiešaná štafeta 0:55:16 0:20:08
57 6072 detail závodníka GENERALI GIRLS Janásik Milan Špontáková Andrea 8. /  Ženská štafeta 0:55:18 0:20:10
58 6017 detail závodníka PAW PATROL Hargašová Slavomíra Hargaš Lukáš 28. /  Zmiešaná štafeta 0:55:18 0:20:10
59 6059 detail závodníka Bauerová Dominika Cerovská Denisa 9. /  Ženská štafeta 0:55:48 0:20:40
60 6060 detail závodníka SESTRICKY Marova Alexandra Ondrejkova Zuzana 10. /  Ženská štafeta 0:56:06 0:20:58
61 6156 detail závodníka P & P Uherková Petra Sovičová Petra 11. /  Ženská štafeta 0:56:07 0:20:59
62 6178 detail závodníka Skaličan Michal Pavlovič Ivan 23. /  Mužská štafeta 0:56:15 0:21:07
63 6146 detail závodníka JANKA MAŤKA FITCURVES Falbová Jana Poláková Martina 12. /  Ženská štafeta 0:56:15 0:21:07
64 6119 detail závodníka Gálisová Katarína Adámek Lukáš 29. /  Zmiešaná štafeta 0:56:17 0:21:09
65 6117 detail závodníka Čarnická Zuzana Siváková Monika 13. /  Ženská štafeta 0:56:18 0:21:10
66 6114 detail závodníka SNAŽIVÍ AMATÉRI Sís Miloš Gabajová Júlia 30. /  Zmiešaná štafeta 0:56:23 0:21:15
67 6013 detail závodníka WTF? WHERE´S THE FINISH? Deák Martin Smart Miroslava 31. /  Zmiešaná štafeta 0:56:26 0:21:18
68 6122 detail závodníka PANI DOKTORI Tkáč Jaroslav Plášek Boris 24. /  Mužská štafeta 0:56:29 0:21:21
69 6120 detail závodníka GRANDE REALITY Káčeriková Janka Vašinová Lenka 14. /  Ženská štafeta 0:56:31 0:21:23
70 6074 detail závodníka ČAMI & MATIS Camajova Lenka Matejov Tomas 32. /  Zmiešaná štafeta 0:56:33 0:21:25
71 6142 detail závodníka AMAZON RUNNERS Rotondo Alfonso Napolitano Fabio 25. /  Mužská štafeta 0:56:36 0:21:28
72 6182 detail závodníka Škrečko Martin Kavická Klára 33. /  Zmiešaná štafeta 0:56:42 0:21:34
73 6050 detail závodníka Mareček Ján Mareček Timotej 26. /  Mužská štafeta 0:56:44 0:21:36
74 6163 detail závodníka Pukalovičová Lucia Nováková Petra 15. /  Ženská štafeta 0:56:47 0:21:39
75 6090 detail závodníka SWISS RE DOUBLE T Žubrietovský Tomáš Kán Tomáš 27. /  Mužská štafeta 0:56:49 0:21:41
76 6159 detail závodníka Prieložný Rastlislav Šimko Samuel 28. /  Mužská štafeta 0:56:51 0:21:43
77 6046 detail závodníka RUM S KOLOU Metelková Romana Gasper Peter 34. /  Zmiešaná štafeta 0:56:56 0:21:48
78 6126 detail závodníka Furi Jan Furiova Maria 35. /  Zmiešaná štafeta 0:57:13 0:22:05
79 6067 detail závodníka UKULELE Pechač Dennis Adamuta Laurentiu 29. /  Mužská štafeta 0:57:17 0:22:09
80 6005 detail závodníka ALEX&MON Nógellová Monika Srníková Alexandra 16. /  Ženská štafeta 0:57:57 0:22:49
81 6168 detail závodníka ROPA Andoova Silvia Ando Patrik 36. /  Zmiešaná štafeta 0:57:58 0:22:50
82 6150 detail závodníka Švejdova Monika Jurkovičová Marta 17. /  Ženská štafeta 0:58:28 0:23:20
83 6068 detail závodníka MALÍČEK Veselková Eva Garafová Sandra 18. /  Ženská štafeta 0:58:38 0:23:30
84 6130 detail závodníka PENTA1 Kos Linda Galmišová Dominika 19. /  Ženská štafeta 0:58:48 0:23:40
85 6140 detail závodníka JA3 jakubik peter jakubikova jana 37. /  Zmiešaná štafeta 0:59:19 0:24:11
86 6149 detail závodníka RODINKA UŽASNÝCH Hoffmann Mário Slodičáková Katarína 38. /  Zmiešaná štafeta 0:59:22 0:24:14
87 6099 detail závodníka Ondrus Dana Ondrus Martina 20. /  Ženská štafeta 0:59:35 0:24:27
88 6169 detail závodníka FISKE Zagajec Lukas Horvath Michal 30. /  Mužská štafeta 0:59:40 0:24:32
89 6089 detail závodníka TEAM BETKA Struharova Alzbeta Holocsyova Alzbeta 21. /  Ženská štafeta 0:59:48 0:24:40
90 6049 detail závodníka ELT Mičo Tomáš Laciaková Lucia 39. /  Zmiešaná štafeta 0:59:49 0:24:41
91 6104 detail závodníka CORNISLAND CROSS GYM Lesnická Katarína Koczkásová Hajnalka 22. /  Ženská štafeta 0:59:54 0:24:46
92 6106 detail závodníka PETRŽALSKÉ BĚHNY Bilčiková Katarína Olšinská Nina 23. /  Ženská štafeta 0:59:55 0:24:47
93 6176 detail závodníka FALCK RUNNING TEAM Bohačiak František Bohačiakova Marta 40. /  Zmiešaná štafeta 0:59:56 0:24:48
94 6011 detail závodníka WADO RUN Lajos Peter Marcinkó Adrián 31. /  Mužská štafeta 0:59:58 0:24:50
95 6137 detail závodníka BRUTÁLNA ZOSTAVA Huňady Dušan Jarošová Kristína 41. /  Zmiešaná štafeta 1:00:04 0:24:56
96 6041 detail závodníka ONE TEAM ONE DREAM Tavacova Lenka Klukova Adriana 24. /  Ženská štafeta 1:00:06 0:24:58
97 6002 detail závodníka RUN FOR FUN Moravčíková Zuzana Mášiková Martina 25. /  Ženská štafeta 1:00:28 0:25:20
98 6185 detail závodníka MARLINK0 Jessika Dammert Katarina Simunova 26. /  Ženská štafeta 1:00:35 0:25:27
99 6101 detail závodníka BE&PE Fraňo Peter Orechovská Beáta 42. /  Zmiešaná štafeta 1:00:41 0:25:33
100 6121 detail závodníka FIT ŠTÝL RUNNING TEAM Zlámalová Patricia Andreánska Zuzana 27. /  Ženská štafeta 1:00:41 0:25:33

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru