Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání

Telekom Night run 2017 - Detský večerný beh Rexík 2017

Běh
DATUM :8.9.2017 MÍSTO :Bratislava

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta
1 140 detail závodníka KALABEROVÁ Nela SVK 2010 TiNeT 1. /  B-Z Dievčatá 6-7 r. 0:01:12 0:00:00
2 44 detail závodníka BÍLIKOVÁ Anna SVK 2010 --- 2. /  B-Z Dievčatá 6-7 r. 0:01:13 0:00:01
3 195 detail závodníka MASNÝ Miško SVK 2011 BILLA 1. /  B-M Chlapci 6-7 r. 0:01:14 0:00:02
4 69 detail závodníka MIEZGA Filip SVK 2010 --- 2. /  B-M Chlapci 6-7 r. 0:01:14 0:00:02
5 339 detail závodníka BABIŠ Filip SVK 2010 --- 3. /  B-M Chlapci 6-7 r. 0:01:15 0:00:03
6 62 detail závodníka MARKOVIČ Lukáš SVK 2010 --- 4. /  B-M Chlapci 6-7 r. 0:01:15 0:00:03
7 191 detail závodníka GREGOROVIČ Peter SVK 2010 --- 5. /  B-M Chlapci 6-7 r. 0:01:15 0:00:03
8 189 detail závodníka GREGOROVIČOVÁ Nela SVK 2010 --- 3. /  B-Z Dievčatá 6-7 r. 0:01:15 0:00:03
9 470 detail závodníka KLEIN Filip SVK 2010 --- 6. /  B-M Chlapci 6-7 r. 0:01:15 0:00:03
10 312 detail závodníka POTOČKA Lukáš SVK 2010 --- 7. /  B-M Chlapci 6-7 r. 0:01:15 0:00:03
11 42 detail závodníka TRUCHLÍK Tomáš SVK 2011 --- 8. /  B-M Chlapci 6-7 r. 0:01:16 0:00:04
12 332 detail závodníka SCHRIFFEL Rastislav SVK 2010 SFC Kalinkovo 9. /  B-M Chlapci 6-7 r. 0:01:17 0:00:05
13 462 detail závodníka LUKÁČ Richard SVK 2010 --- 10. /  B-M Chlapci 6-7 r. 0:01:18 0:00:06
14 211 detail závodníka ŠVARCOVÁ Kristína SVK 2011 --- 4. /  B-Z Dievčatá 6-7 r. 0:01:18 0:00:06
15 309 detail závodníka BENO Timothy SVK 2011 --- 11. /  B-M Chlapci 6-7 r. 0:01:18 0:00:06
16 486 detail závodníka RIZMANOVA Nina SVK 2010 --- 5. /  B-Z Dievčatá 6-7 r. 0:01:18 0:00:06
17 161 detail závodníka PISÁR Nikolas SVK 2011 --- 12. /  B-M Chlapci 6-7 r. 0:01:19 0:00:07
18 244 detail závodníka KOSTELNÍKOVÁ Karolína SVK 2010 --- 6. /  B-Z Dievčatá 6-7 r. 0:01:19 0:00:07
19 444 detail závodníka RICHTEROVÁ Lea SVK 2010 --- 7. /  B-Z Dievčatá 6-7 r. 0:01:19 0:00:07
20 295 detail závodníka ŠUBA Matúš SVK 2010 --- 13. /  B-M Chlapci 6-7 r. 0:01:19 0:00:07
21 22 detail závodníka KAPITÁN Tomáš SVK 2011 ZŠ Čečejovce 14. /  B-M Chlapci 6-7 r. 0:01:20 0:00:08
22 183 detail závodníka MEZOVSKÝ Július SVK 2010 --- 15. /  B-M Chlapci 6-7 r. 0:01:21 0:00:09
23 148 detail závodníka ORSOVICSOVA Lea SVK 2010 --- 8. /  B-Z Dievčatá 6-7 r. 0:01:21 0:00:09
24 34 detail závodníka KRAJČÍK Matej SVK 2011 --- 16. /  B-M Chlapci 6-7 r. 0:01:21 0:00:09
25 187 detail závodníka PROKEŠOVÁ Nela SVK 2010 --- 9. /  B-Z Dievčatá 6-7 r. 0:01:21 0:00:09
26 287 detail závodníka JULÉNY Alex SVK 2011 TJ Rapid Bratislava 17. /  B-M Chlapci 6-7 r. 0:01:21 0:00:09
27 292 detail závodníka HRNČIAROVÁ Nelka SVK 2010 --- 10. /  B-Z Dievčatá 6-7 r. 0:01:21 0:00:09
28 185 detail závodníka SLOVÁK Patrik SVK 2010 --- 18. /  B-M Chlapci 6-7 r. 0:01:21 0:00:09
29 347 detail závodníka BAZÁLIKOVÁ Laura SVK 2010 --- 11. /  B-Z Dievčatá 6-7 r. 0:01:22 0:00:10
30 54 detail závodníka GRMANOVÁ Nelly SVK 2011 --- 12. /  B-Z Dievčatá 6-7 r. 0:01:22 0:00:10
31 199 detail závodníka SLÁVIKOVÁ Soňa SVK 2012 --- 1. /  A-Z Dievčatá do 5 r. 0:01:23 0:00:11
32 272 detail závodníka DUROVIC Andrej SVK 2010 --- 19. /  B-M Chlapci 6-7 r. 0:01:23 0:00:11
33 238 detail závodníka ČAČÍKOVÁ Ema SVK 2011 --- 13. /  B-Z Dievčatá 6-7 r. 0:01:24 0:00:12
34 201 detail závodníka KRALIKOVA Natalia SVK 2011 --- 14. /  B-Z Dievčatá 6-7 r. 0:01:24 0:00:12
35 503 detail závodníka HRAŠNA Samuel SVK 2011 --- 20. /  B-M Chlapci 6-7 r. 0:01:24 0:00:12
36 366 detail závodníka LUKÁČ Samko SVK 2010 --- 21. /  B-M Chlapci 6-7 r. 0:01:25 0:00:13
37 327 detail závodníka ZADŽOROVA Lucia SVK 2011 --- 15. /  B-Z Dievčatá 6-7 r. 0:01:25 0:00:13
38 429 detail závodníka SADLOŇ Tomáš SVK 2010 --- 22. /  B-M Chlapci 6-7 r. 0:01:25 0:00:13
39 333 detail závodníka SCHRIFFEL Alex SVK 2012 SFC Kalinkovo 1. /  A-M Chlapci do 5 r. 0:01:26 0:00:14
40 220 detail závodníka VENCÚRIKOVÁ Nina SVK 2011 --- 16. /  B-Z Dievčatá 6-7 r. 0:01:26 0:00:14
41 276 detail závodníka HORVATH Theodor SVK 2011 PK ELEMENTS BA 23. /  B-M Chlapci 6-7 r. 0:01:26 0:00:14
42 127 detail závodníka HOLUBICZKY Richard SVK 2010 --- 24. /  B-M Chlapci 6-7 r. 0:01:27 0:00:15
43 386 detail závodníka HORVÁTH David SVK 2011 --- 25. /  B-M Chlapci 6-7 r. 0:01:27 0:00:15
44 282 detail závodníka SLOVÁK Tomáš SVK 2010 --- 26. /  B-M Chlapci 6-7 r. 0:01:27 0:00:15
45 514 detail závodníka PETROVIČ Libor SVK 2011 --- 27. /  B-M Chlapci 6-7 r. 0:01:27 0:00:15
46 124 detail závodníka MELICHAR Tomáš CZE 2011 Cyklokramo Suchdol nad Odrou 28. /  B-M Chlapci 6-7 r. 0:01:28 0:00:16
47 67 detail závodníka RADOVICH Matej SVK 2010 --- 29. /  B-M Chlapci 6-7 r. 0:01:28 0:00:16
48 354 detail závodníka KAKAKS Teodor SVK 2011 --- 30. /  B-M Chlapci 6-7 r. 0:01:28 0:00:16
49 356 detail závodníka TÓTHOVÁ Tereza SVK 2010 --- 17. /  B-Z Dievčatá 6-7 r. 0:01:29 0:00:17
50 194 detail závodníka SLOVINEC Max SVK 2011 --- 31. /  B-M Chlapci 6-7 r. 0:01:29 0:00:17
51 222 detail závodníka BONA Jakub SVK 2011 --- 32. /  B-M Chlapci 6-7 r. 0:01:29 0:00:17
52 516 detail závodníka RABEL Matej SVK 2010 --- 33. /  B-M Chlapci 6-7 r. 0:01:29 0:00:17
53 482 detail závodníka UFNÁR Nadja AUT 2011 MultisportTeam 18. /  B-Z Dievčatá 6-7 r. 0:01:29 0:00:17
54 260 detail závodníka KARVAI Karolína SVK 2012 --- 2. /  A-Z Dievčatá do 5 r. 0:01:29 0:00:17
55 29 detail závodníka ORT - MERTL Maxim SVK 2011 --- 34. /  B-M Chlapci 6-7 r. 0:01:29 0:00:17
56 393 detail závodníka KOMA Matej SVK 2010 --- 35. /  B-M Chlapci 6-7 r. 0:01:29 0:00:17
57 193 detail závodníka PERNICA Lukáš SVK 2011 --- 36. /  B-M Chlapci 6-7 r. 0:01:29 0:00:17
58 257 detail závodníka JAŠO Maximilian SVK 2011 --- 37. /  B-M Chlapci 6-7 r. 0:01:29 0:00:17
59 93 detail závodníka MIKO Marko SVK 2011 --- 38. /  B-M Chlapci 6-7 r. 0:01:29 0:00:17
60 431 detail závodníka DROPPOVA Lucka SVK 2011 --- 19. /  B-Z Dievčatá 6-7 r. 0:01:29 0:00:17
61 380 detail závodníka KUPCOVA Amy SVK 2012 --- 3. /  A-Z Dievčatá do 5 r. 0:01:30 0:00:18
62 184 detail závodníka TROCHANOVÁ Ella SVK 2013 dm team 4. /  A-Z Dievčatá do 5 r. 0:01:30 0:00:18
63 351 detail závodníka POKRYVKOVA Mia AUT 2010 --- 20. /  B-Z Dievčatá 6-7 r. 0:01:30 0:00:18
64 227 detail závodníka REZEK Patrik SVK 2010 --- 39. /  B-M Chlapci 6-7 r. 0:01:30 0:00:18
65 458 detail závodníka ČERMÁKOVÁ František SVK 2011 ZŠ Šturova Malacky 40. /  B-M Chlapci 6-7 r. 0:01:30 0:00:18
66 318 detail závodníka HAJDINOVA Ema SVK 2011 --- 21. /  B-Z Dievčatá 6-7 r. 0:01:31 0:00:19
67 273 detail závodníka DVORECKY Niki SVK 2012 --- 2. /  A-M Chlapci do 5 r. 0:01:31 0:00:19
68 441 detail závodníka TRNKOVÁ Sofia SVK 2010 --- 22. /  B-Z Dievčatá 6-7 r. 0:01:31 0:00:19
69 387 detail závodníka MANKOVECKÝ Martin SVK 2010 --- 41. /  B-M Chlapci 6-7 r. 0:01:31 0:00:19
70 38 detail závodníka MIKULÁŠI Miško SVK 2011 Team M 42. /  B-M Chlapci 6-7 r. 0:01:31 0:00:19
71 461 detail závodníka GARAYOVA Julia SVK 2011 --- 23. /  B-Z Dievčatá 6-7 r. 0:01:32 0:00:20
72 425 detail závodníka PALKOVIČ Tobias AUT 2011 vino ulica 43. /  B-M Chlapci 6-7 r. 0:01:32 0:00:20
73 2 detail závodníka LAKOŠTÍKOVÁ Lujza SVK 2011 Golden Team Stupava 24. /  B-Z Dievčatá 6-7 r. 0:01:32 0:00:20
74 233 detail závodníka KALISKÁ Barbora SVK 2010 --- 25. /  B-Z Dievčatá 6-7 r. 0:01:32 0:00:20
75 522 detail závodníka JEŽEK Samuel SVK 2012 gsm-shop.sk 3. /  A-M Chlapci do 5 r. 0:01:32 0:00:20
76 106 detail závodníka TIKL Michal SVK 2011 --- 44. /  B-M Chlapci 6-7 r. 0:01:32 0:00:20
77 447 detail závodníka VELEBA Oskar SVK 2011 --- 45. /  B-M Chlapci 6-7 r. 0:01:32 0:00:20
78 412 detail závodníka KONÍK Adrián SVK 2011 --- 46. /  B-M Chlapci 6-7 r. 0:01:33 0:00:21
79 170 detail závodníka UŠIAKOVÁ Nicol SVK 2010 LUMINI 26. /  B-Z Dievčatá 6-7 r. 0:01:33 0:00:21
80 517 detail závodníka FLOREK Teodor Anton SVK 2010 --- 47. /  B-M Chlapci 6-7 r. 0:01:33 0:00:21
81 352 detail závodníka KRIZANOVA Rebeka SVK 2010 --- 27. /  B-Z Dievčatá 6-7 r. 0:01:34 0:00:22
82 417 detail závodníka ŠATÁNEK Jakub SVK 2012 --- 4. /  A-M Chlapci do 5 r. 0:01:34 0:00:22
83 45 detail závodníka BÍLIK Tomáš SVK 2011 --- 48. /  B-M Chlapci 6-7 r. 0:01:34 0:00:22
84 174 detail závodníka KRIŽKO Teodor SVK 2012 --- 5. /  A-M Chlapci do 5 r. 0:01:34 0:00:22
85 436 detail závodníka MAMUTI Zainab SVK 2013 --- 5. /  A-Z Dievčatá do 5 r. 0:01:34 0:00:22
86 143 detail závodníka SIMKOVIČ Oskar SVK 2011 Cvicte.sk 49. /  B-M Chlapci 6-7 r. 0:01:35 0:00:23
87 445 detail závodníka ZITNANSKY Filip SVK 2010 --- 50. /  B-M Chlapci 6-7 r. 0:01:35 0:00:23
88 375 detail závodníka JURKOVICOVA Ivana SVK 2011 --- 28. /  B-Z Dievčatá 6-7 r. 0:01:35 0:00:23
89 384 detail závodníka DUDIAKOVÁ Alexandra SVK 2010 --- 29. /  B-Z Dievčatá 6-7 r. 0:01:36 0:00:24
90 463 detail závodníka SIPOS Leonard SVK 2010 --- 51. /  B-M Chlapci 6-7 r. 0:01:36 0:00:24
91 315 detail závodníka MICHÁLKOVÁ Patr9Cia SVK 2013 --- 6. /  A-Z Dievčatá do 5 r. 0:01:36 0:00:24
92 442 detail závodníka MNÍCHOVA Terézia SVK 2010 --- 30. /  B-Z Dievčatá 6-7 r. 0:01:36 0:00:24
93 242 detail závodníka NOSKOVICOVA Hanka SVK 2010 --- 31. /  B-Z Dievčatá 6-7 r. 0:01:36 0:00:24
94 492 detail závodníka VOJTEK Jakub SVK 2011 --- 52. /  B-M Chlapci 6-7 r. 0:01:36 0:00:24
95 303 detail závodníka PADUCH Juraj SVK 2011 --- 53. /  B-M Chlapci 6-7 r. 0:01:36 0:00:24
96 335 detail závodníka PASTOR Leonard SVK 2011 --- 54. /  B-M Chlapci 6-7 r. 0:01:37 0:00:25
97 483 detail závodníka MIKURČÍKOVÁ Nikoleta SVK 2010 --- 32. /  B-Z Dievčatá 6-7 r. 0:01:37 0:00:25
98 264 detail závodníka JANZETICOVA Dominika SVK 2010 --- 33. /  B-Z Dievčatá 6-7 r. 0:01:37 0:00:25
99 176 detail závodníka HAJDU Michelle SVK 2010 --- 34. /  B-Z Dievčatá 6-7 r. 0:01:37 0:00:25
100 41 detail závodníka GÁLOVÁ Hanna SVK 2012 --- 7. /  A-Z Dievčatá do 5 r. 0:01:37 0:00:25

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru