Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání

Red Bull 400 - Noční sprint s Benzina

Přespolní běh
DATUM :11.8.2017 MÍSTO :Harrachov – skokanský můstek K120 – Česká Republika

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno clen1 clen2 Kategorie Čas Ztráta
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno clen1 clen2 Kategorie Čas Ztráta
1 3 detail závodníka BLACKHAWKS David Kämpf Eliška Štědronská 1. /  Smíšené štafety 0:01:46.1 0:00:00.0
2 12 detail závodníka MYŠÁCI Roman Chmelíček Michaela Jančová 2. /  Smíšené štafety 0:02:05.9 0:00:19.8
3 10 detail závodníka LOUDOVÉ Zuzana Čepelková Jan Louda 3. /  Smíšené štafety 0:02:15.1 0:00:29.0
4 11 detail závodníka LOVCI CHRCHLE Pavel Knorr Tereza Rybarova 4. /  Smíšené štafety 0:02:19.1 0:00:33.0
5 21 detail závodníka SARAH Jakub Vobořil Sarah Vegnerová 5. /  Smíšené štafety 0:02:19.2 0:00:33.1
6 20 detail závodníka VÍTĚZOVÉ Jakub Rádl Monika Puschová 6. /  Smíšené štafety 0:02:20.6 0:00:34.5
7 18 detail závodníka UNICORN POWER Dominik Horák Petra Šmídová 7. /  Smíšené štafety 0:02:27.6 0:00:41.5
8 2 detail závodníka BOB A BOBEK Lukáš Frydecký Simona Ljapinová 8. /  Smíšené štafety 0:02:28.6 0:00:42.5
9 14 detail závodníka SUCHÁ VODA Šárka Rudá Adam Starka 9. /  Smíšené štafety 0:02:33.6 0:00:47.5
10 17 detail závodníka ULÁMANÝ BOČNÍ ŠPUNTY Petra Nešlehová Eduard Těšínský 10. /  Smíšené štafety 0:02:37.9 0:00:51.8
11 15 detail závodníka ŠTAFLÍK A ŠPAGETKA Václav Fojtík Monika Majerová 11. /  Smíšené štafety 0:02:44.4 0:00:58.3
12 1 detail závodníka APPLÁCI Ladislav Baborák Zuzana Vrablecová 12. /  Smíšené štafety 0:02:44.6 0:00:58.5
13 22 detail závodníka RED BULL Tomáš Konečný Barbora Povišerová 13. /  Smíšené štafety 0:03:05.9 0:01:19.8
14 9 detail závodníka LOSERS Petr Vaněk Kateřina Rašínová 14. /  Smíšené štafety 0:03:07.4 0:01:21.3
15 19 detail závodníka USAIN BOLT 2 Kristýna Malíková Vojtěch Rác 15. /  Smíšené štafety 0:03:15.6 0:01:29.5
16 6 detail závodníka INTOUCHABLES Zůzi Sladká Martin Bouška 16. /  Smíšené štafety 0:03:27.1 0:01:41.0
17 7 detail závodníka KOČIČKA A KOCOUREK Michal Těhník Eva Marková 17. /  Smíšené štafety 0:03:40.6 0:01:54.5
18 16 detail závodníka TEAM ROGUE Jiří Kořán Klára Szabová 18. /  Smíšené štafety 0:03:45.9 0:01:59.8
19 33 detail závodníka PODCEŇOVANÍ Matěj Šturala Barbora Pelcová 19. /  Smíšené štafety 0:03:57.9 0:02:11.8
20 4 detail závodníka FLASH Simona Jelenová Petr Veselý 20. /  Smíšené štafety 0:04:15.4 0:02:29.3
21 8 detail závodníka KOLEGOVÉ Michal Drozd Kateřina Mezerová 21. /  Smíšené štafety 0:05:31.6 0:03:45.5
22 23 detail závodníka VIP Lucie Ehrenbergerová Jakub Grán 22. /  Smíšené štafety 0:05:58.1 0:04:12.0
--- 5 detail závodníka FOXÍCI Nikol Richterová Jakub Loubek . /  Smíšené štafety DNF ---
--- 13 detail závodníka PROFITKO TRAINING CENTER Jiří Dušek Simona Kalfeřtová . /  Smíšené štafety DNS ---

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru