Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání

Red Bull 400

Přespolní běh
DATUM :12.8.2017 MÍSTO :Harrachov – skokanský můstek K120 – Česká Republika

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno 1# člen 2# člen 3# člen 4# člen Kategorie Čas Ztráta
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno 1# člen 2# člen 3# člen 4# člen Kategorie Čas Ztráta
1 3 detail závodníka ASK SLAVIA PRAHA Michal Tlustý Václav Barák Pavel Černý Jan Valášek 1. /  Mužské štafety 0:02:29.7 0:00:00.0
2 1 detail závodníka AC SLOVAN LIBEREC Pavel Hýsek Vojtěch Svoboda Jiří Zikmund Adam Zelinka 2. /  Mužské štafety 0:02:40.6 0:00:10.9
3 9 detail závodníka JES 23 Jakub Svoboda Jan Vlach Radim Kůta Jiří Králík 3. /  Mužské štafety 0:02:44.7 0:00:15.0
4 8 detail závodníka DOUBLE TWINS Tomáš Medynský Dan Medynský Tomáš Mocik Antonín Mocik 4. /  Mužské štafety 0:02:50.2 0:00:20.5
5 13 detail závodníka NORHFINDER- KING OF MAMUTH Radek Čermák Petr Takáč Břetislav Vokřínek Lukáš Havránek 5. /  Mužské štafety 0:02:53.6 0:00:23.9
6 12 detail závodníka KASPER - SWIX TEAM Matěj Opočenský Přemysl Macl Michael Mráz Jan Hruška 6. /  Mužské štafety 0:02:55.8 0:00:26.1
7 6 detail závodníka CRASHED ICE Michael Urban Václav Kosnar Ondřej Čapek Josef Jankovský 7. /  Mužské štafety 0:03:07.7 0:00:38.0
8 21 detail závodníka VIP Tomáš Bernatík Josef Sluťák Jan Koštejn Ondřej Motl 8. /  Mužské štafety 0:03:10.1 0:00:40.4
9 16 detail závodníka PRETEKARYS Matúš Chovanec Michal Jurčo Miroslav Jurčo František Heldák 9. /  Mužské štafety 0:03:11.1 0:00:41.4
10 4 detail závodníka BEHNENIJENOBEHANI.CZ Zdeněk Šulc Tomáš Poláček Václav Nejedlý Vlastimil Vágner 10. /  Mužské štafety 0:03:17.8 0:00:48.1
11 5 detail závodníka COMPRESS.CZ Vojtěch Ruso Jakub Březina Jan Dlouhý David Volák 11. /  Mužské štafety 0:03:20.2 0:00:50.5
12 7 detail závodníka DEBÜLLS Jakub Linhart Pavel Procházka Jakub Novák Matěj Tůma 12. /  Mužské štafety 0:03:24.6 0:00:54.9
13 15 detail závodníka POMAZÁNKY Jan Škoda David Mrázek Jiří Lietavec Josef Brunclík 13. /  Mužské štafety 0:03:31.8 0:01:02.1
14 10 detail závodníka JSME GUMY Aleš Kopecký Tomáš Kopecký Martin Skládal Tomáš Bárta 14. /  Mužské štafety 0:03:35.4 0:01:05.7
15 17 detail závodníka ROŠŤÁCI David Havlůj David Rost Tomáš Kučera Radek Srb 15. /  Mužské štafety 0:03:35.9 0:01:06.2
16 2 detail závodníka 1980 GOLDEN YEAR Jan Klemša Jan Soukup Petr Červený Michal Pavlů 16. /  Mužské štafety 0:03:41.7 0:01:12.0
17 20 detail závodníka TJ LIBLICE Jiří Pospíchal Tomáš Vávra Vít Moravec Marek Vedral 17. /  Mužské štafety 0:03:43.1 0:01:13.4
18 19 detail závodníka S.E.D. = SPOLEK EXTRÉMNÍCH DŮCHODCŮ Petr Mráček Lukáš Mráček Martin Holub Lukáš Calta 18. /  Mužské štafety 0:03:50.7 0:01:21.0
19 14 detail závodníka OHŇOSTROJÁŘI Michal Mazur Josef Vladyka Jaroslav Pavlíček Lukáš Volný 19. /  Mužské štafety 0:04:06.7 0:01:37.0
20 11 detail závodníka KÁMO BRÁCHO BĚŽ! Patrik Brhel Václav Zamrazil Matěj Tluchoř Jan Zýka 20. /  Mužské štafety 0:04:11.7 0:01:42.0
21 18 detail závodníka ROUBENKA BOYZ Jakub Ševr Ondřej Lachman Ondřej Stoklásek Martin Gregor 21. /  Mužské štafety 0:04:14.5 0:01:44.8

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru