Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání

Red Bull 400

Přespolní běh
DATUM :12.8.2017 MÍSTO :Harrachov – skokanský můstek K120 – Česká Republika

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno 1# člen 2# člen 3# člen 4# člen Kategorie Čas Ztráta
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno 1# člen 2# člen 3# člen 4# člen Kategorie Čas Ztráta
1 70 detail závodníka SDH OPATOVICE Dalibor Vašíček David Roman Petr Klvaňa Jakub Andrýsek 1. /  Hasičské štafety 0:02:37.7 0:00:00.0
2 61 detail závodníka HZS ČR LIBERECKÝ KRAJ Zdeněk Vrána Jiří Šilhán Jan Semerádt Jiří Došlík 2. /  Hasičské štafety 0:02:58.7 0:00:21.0
3 73 detail závodníka SDH PŘÍCHOVICE Jakub Čermák Bojislav Senohrábek David Čermák Stanislav Pelc 3. /  Hasičské štafety 0:02:59.8 0:00:22.1
4 68 detail závodníka SDH DUBENHRAD Michael Potocký Martin Kaščák Jaroslav Polášek Radomír Joneš 4. /  Hasičské štafety 0:03:01.5 0:00:23.8
5 71 detail závodníka SDH ORLIČKY - MUŽI Michal Hock Michal Falta Tomáš Falta František Betlach 5. /  Hasičské štafety 0:03:08.8 0:00:31.1
6 69 detail závodníka SDH CHOUSTNÍKOVO HRADIŠTĚ Jan Seneta Daniel Petera Petr Slabý Michal Mádle 6. /  Hasičské štafety 0:03:27.2 0:00:49.5
7 60 detail závodníka HASIČI BRNO, PS LIDICKÁ Radim Vacula Radek Dvořáček Antonín Hráček Petr Mrázek 7. /  Hasičské štafety 0:03:32.7 0:00:55.0
8 67 detail závodníka SDH DNEŠICE Barbora Kreidlová Michal Fiala Miroslava Schlafferová Marek Baxa 8. /  Hasičské štafety 0:03:37.2 0:00:59.5
9 66 detail závodníka SDH ČEKYNĚ II. Miloslav Práznovský Marek Cigánek Aleš Kašpárek Pavel Benda 9. /  Hasičské štafety 0:03:38.5 0:01:00.8
10 74 detail závodníka SDH ROZSTÁNÍ Aleš Korda Michal Bárta Matěj Jurovčík Jiří Šrytr 10. /  Hasičské štafety 0:03:41.4 0:01:03.7
11 75 detail závodníka SDH SENOMATY Adéla Cafourková Luboš Vašmucius Tomáš Vyhnánek Vít Bulín 11. /  Hasičské štafety 0:03:47.8 0:01:10.1
12 65 detail závodníka SDH ČEKYNĚ I. Adam Obzina Zdeněk Veith Filip Zedek Ivo Vachoušek 12. /  Hasičské štafety 0:03:49.3 0:01:11.6
13 62 detail závodníka JSDH ČERVENÝ KOSTELEC Martin Teichman Jiří Rudolf Lukáš Pelc Jakub Vítek 13. /  Hasičské štafety 0:03:52.2 0:01:14.5
14 64 detail závodníka SDH BRATŘÍKOV Luděk Hlavatý Kateřina Wodsedalková Klára Halamová Kateřina Pelcová 14. /  Hasičské štafety 0:05:01.9 0:02:24.2
15 63 detail závodníka MEGA PASEKY Aleš Jerie František Lubík Petr Štěpánek Jan Řípa 15. /  Hasičské štafety 0:05:29.3 0:02:51.6
16 72 detail závodníka SDH ORLIČKY - ŽENY Andrea Vítková Eva Drtilová Eva Tlachačová Tereza Ducháčková 16. /  Hasičské štafety 0:06:03.5 0:03:25.8

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru