Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání

Ádrkros

Přespolní běh
DATUM :4.11.2017 MÍSTO :Adršpach

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta
1 300 detail závodníka SÁDLO Dominik 1995 sk nové město nad metují 1. /  Muži 0:33:55.7 0:00:00.0
2 184 detail závodníka KRÁL Vojtěch 1988 SK Severka Šumperk 2. /  Muži 0:34:44.2 0:00:48.5
3 1 detail závodníka GROH Radoslav 1989 HUDY La Sportiva 1. /  Horolezci 0:36:16.2 0:02:20.5
4 472 detail závodníka VANDAS Daniel 1998 OK 99 Hradec Králové 3. /  Muži 0:36:19.9 0:02:24.2
5 194 detail závodníka BRÝDL Pavel 1980 Mizuno/OlfinCar 4. /  Muži 0:36:31.7 0:02:36.0
6 259 detail závodníka PECHEK Petr 1983 TJ MARATONSTAV ÚPICE 5. /  Muži 0:37:11.0 0:03:15.3
7 401 detail závodníka ŠVARC Martin 1994 Ski klub Jablonec 6. /  Muži 0:37:30.2 0:03:34.5
8 307 detail závodníka SKALICKÝ Pavel 1992 Skialp Dolní Morava 2. /  Horolezci 0:37:32.7 0:03:37.0
9 157 detail závodníka LHOTA Zbyšek 1984 ELEVEN RUN TEAM 7. /  Muži 0:38:07.5 0:04:11.8
10 369 detail závodníka ŠOLC Vítězslav 1991 REDPOiNT TEAM 3. /  Horolezci 0:38:15.4 0:04:19.7
11 197 detail závodníka BENDÁK Jan 1998 OK99 Hradec Králové 8. /  Muži 0:38:21.1 0:04:25.4
12 36 detail závodníka STEJSKAL Jakub 1995 Skialp Dolní Morava 4. /  Horolezci 0:38:21.3 0:04:25.6
13 639 detail závodníka KUBRIČAN Lukáš 1984 Dukla Brandýs 9. /  Muži 0:38:32.2 0:04:36.5
14 130 detail závodníka HRUŠKA Jan 1989 Kasper - Swix team 5. /  Horolezci 0:38:47.4 0:04:51.7
15 73 detail závodníka BERAN Jan 1983 SKI Police nad Metují 6. /  Horolezci 0:39:01.7 0:05:06.0
16 235 detail závodníka MACOUN Jindřich 1999 LKP-FCU 7. /  Horolezci 0:39:10.2 0:05:14.5
17 268 detail závodníka VLČEK Milan 1989 sk nové město nad metují 10. /  Muži 0:40:01.5 0:06:05.8
18 256 detail závodníka ZVĚŘINA Petr 1982 OK Lokomotiva Pardubice 11. /  Muži 0:40:06.7 0:06:11.0
19 227 detail závodníka POLEJ Jiří 1971 --- 12. /  Muži 0:40:08.2 0:06:12.5
20 414 detail závodníka URBAN Matyáš 2000 Skialp Dolní Morava 8. /  Horolezci 0:40:13.1 0:06:17.4
21 193 detail závodníka DUCH Miroslav 1979 TJ MARATONSTAV ÚPICE 13. /  Muži 0:40:13.2 0:06:17.5
22 52 detail závodníka JAVŮREK Petr 1977 Kasper - Swix team 14. /  Muži 0:40:19.5 0:06:23.8
23 208 detail závodníka MÜLLER Vašek 1981 Horolezecký klub Javořice 9. /  Horolezci 0:40:26.2 0:06:30.5
24 54 detail závodníka TYRNER Tomáš 1999 Kasper - Swix team 15. /  Muži 0:40:29.5 0:06:33.8
25 129 detail závodníka DUFKA Vladislav 1991 Páslerův statek Bischofstein 10. /  Horolezci 0:40:30.1 0:06:34.4
26 201 detail závodníka POLONSKÝ Tomáš 1984 Spartak Vrchlabí 16. /  Muži 0:40:36.5 0:06:40.8
27 327 detail závodníka JÁNSKÝ Lukáš 1979 Kalírna Ádr Team 11. /  Horolezci 0:40:57.5 0:07:01.8
27 458 detail závodníka ADAMEC Martin 2001 Olfin car SKI Team 17. /  Muži 0:40:57.5 0:07:01.8
29 628 detail závodníka DOSTÁL Jan 1986 Vella Náchod 18. /  Muži 0:41:03.5 0:07:07.8
31 436 detail závodníka LEBLOCH Jan 1999 Olfin Car - Vella Trutnov 20. /  Muži 0:41:24.2 0:07:28.5
32 71 detail závodníka ADÁMEK Petr 1993 AKVLK 21. /  Muži 0:41:31.2 0:07:35.5
33 236 detail závodníka FICHTNER Adam 1985 REDPOiNT Eleven team 22. /  Muži 0:41:32.7 0:07:37.0
34 322 detail závodníka BARTOŠ Michal 1992 Hk Adr Rock 12. /  Horolezci 0:41:34.2 0:07:38.5
35 4 detail závodníka ZAJÍC Jiří 1980 CD*KH 13. /  Horolezci 0:41:35.7 0:07:40.0
36 246 detail závodníka ŠTOLFA Martin 1974 SPARTAK POLICE NAD METUJÍ 23. /  Muži 0:41:39.5 0:07:43.8
37 104 detail závodníka ŠUPICH Martin 1977 Wikov 24. /  Muži 0:41:40.2 0:07:44.5
38 389 detail závodníka LISÝ Tomáš 1979 Silvini Madhus team 14. /  Horolezci 0:41:44.5 0:07:48.8
39 299 detail závodníka MEISNER Patrik 1995 Olfin car SKI Team 25. /  Muži 0:41:50.7 0:07:55.0
40 66 detail závodníka ZIMA Matěj 1998 --- 26. /  Muži 0:41:51.2 0:07:55.5
41 166 detail závodníka PRÁŠEK Adam 1999 ČKS Ski Jilemnice 27. /  Muži 0:41:51.3 0:07:55.6
42 239 detail závodníka FARÁŘ Martin 1977 Veselejší Farář 28. /  Muži 0:42:10.7 0:08:15.0
43 310 detail závodníka ŠKODA Ondřej 2002 Olfin car SKI Team 29. /  Muži 0:42:17.8 0:08:22.1
44 137 detail závodníka ŠRŮTEK David 1980 BKL Machov 30. /  Muži 0:42:21.2 0:08:25.5
45 142 detail závodníka MICHALIČKA David 1980 TK Radošovice 31. /  Muži 0:42:26.5 0:08:30.8
46 481 detail závodníka G¨TZ Adam 1997 Bohemiabike 32. /  Muži 0:42:30.7 0:08:35.0
47 412 detail závodníka KOLÍN Jiří 1978 JILEMNICE 15. /  Horolezci 0:42:33.7 0:08:38.0
48 2 detail závodníka VAVÁK Michal 1980 CD*KH 33. /  Muži 0:42:36.7 0:08:41.0
49 81 detail závodníka KOCANDA Ivo 1970 IKstav 34. /  Muži 0:42:51.2 0:08:55.5
50 25 detail závodníka PAVLÍK Michal 1989 #klukzkutnehory 35. /  Muži 0:42:55.5 0:08:59.8
51 171 detail závodníka JANSA Tomáš 2000 SPARTAK POLICE NAD METUJÍ 36. /  Muži 0:42:59.2 0:09:03.5
52 457 detail závodníka OPHOFT Mike 1999 Olfin car SKI Team 37. /  Muži 0:43:01.1 0:09:05.4
53 378 detail závodníka MAREK Petr 1979 AO Spartak Vrchlabí 38. /  Muži 0:43:04.2 0:09:08.5
54 274 detail závodníka HAVEL Lukáš 1974 Olfin car SKI Team 16. /  Horolezci 0:43:05.2 0:09:09.5
55 353 detail závodníka MELIŠÍK Jan 1974 Olfin car SKI Team 39. /  Muži 0:43:06.5 0:09:10.8
57 377 detail závodníka RUDOLFOVÁ Tereza 1989 LAWI Team 1. /  Ženy 0:43:09.5 0:09:13.8
58 483 detail závodníka JIRKA Jan 1983 AC Náchod 40. /  Muži 0:43:12.5 0:09:16.8
59 260 detail závodníka ŠTĚPÁNSKÝ Jan 1994 Tri Team Trutnov 41. /  Muži 0:43:15.7 0:09:20.0
60 240 detail závodníka HRDINKA Daniel 1997 --- 42. /  Muži 0:43:16.7 0:09:21.0
61 290 detail závodníka ZYKA Jan 1983 Dynamo Hulvat 43. /  Muži 0:43:20.7 0:09:25.0
62 351 detail závodníka KUBŮ Tomáš 1988 AC Gomango Högner 44. /  Muži 0:43:25.7 0:09:30.0
63 113 detail závodníka HRŮŠA Vojtěch 1999 Tj Sokol HK 45. /  Muži 0:43:35.1 0:09:39.4
64 87 detail závodníka DRECHSEL Danny 1986 --- 18. /  Horolezci 0:43:43.2 0:09:47.5
65 109 detail závodníka VÍT Pavel 1971 Vella Team Náchod 46. /  Muži 0:43:48.2 0:09:52.5
66 496 detail závodníka KINCL Petr 1983 HO Tesla Brno 19. /  Horolezci 0:43:52.2 0:09:56.5
67 631 detail závodníka JENKA Petr 1988 Šarkán 20. /  Horolezci 0:43:57.5 0:10:01.8
68 358 detail závodníka SPRINZ Matúš 1997 Olfin car SKI Team 47. /  Muži 0:44:04.5 0:10:08.8
69 160 detail závodníka STOKLASA Štěpán 2003 Olfin car SKI Team 48. /  Muži 0:44:05.5 0:10:09.8
70 215 detail závodníka ŘEZNÍČEK Jan 1973 Junák Č.Kostelec 49. /  Muži 0:44:06.2 0:10:10.5
71 282 detail závodníka ĎOUBAL Jan 1986 RT_SH KOB DOB CCK 21. /  Horolezci 0:44:06.5 0:10:10.8
72 190 detail závodníka DUCHÁČ Michal 1968 BKL Machov 50. /  Muži 0:44:14.2 0:10:18.5
73 67 detail závodníka JAKOUBEK Roman 1967 Trutnov 51. /  Muži 0:44:23.7 0:10:28.0
74 56 detail závodníka KREJSA Tomáš 1977 KUS sOPOTNICE 52. /  Muži 0:44:26.5 0:10:30.8
75 467 detail závodníka ŠTEFL David 1980 AC Gomango Högner 53. /  Muži 0:44:30.7 0:10:35.0
76 218 detail závodníka ZELENÝ Matěj 1989 Bražecký mládenci 54. /  Muži 0:44:31.2 0:10:35.5
77 217 detail závodníka ŠTOLFA Šimon 2003 SPARTAK POLICE NAD METUJÍ 55. /  Muži 0:44:42.1 0:10:46.4
78 415 detail závodníka URBAN Jakub 1972 Skialp Dolní Morava 22. /  Horolezci 0:44:42.2 0:10:46.5
79 348 detail závodníka BENEŠ Petr 1977 Kvíčala Team 56. /  Muži 0:44:46.5 0:10:50.8
80 88 detail závodníka ČERVENÝ Jakub 1995 TJ Lokomotiva Trutnov 57. /  Muži 0:44:48.7 0:10:53.0
81 423 detail závodníka KRILL David 1976 MG 9000 23. /  Horolezci 0:44:51.2 0:10:55.5
82 408 detail závodníka NEVLIDA Ladislav 1973 Arbogard 58. /  Muži 0:45:00.5 0:11:04.8
83 53 detail závodníka SCHEJBAL Jan 1976 Runsport Team 59. /  Muži 0:45:01.5 0:11:05.8
84 122 detail závodníka VÁCLAV Štěpán 1990 Bražecký mládenci 24. /  Horolezci 0:45:04.7 0:11:09.0
85 380 detail závodníka TRYZNA Tomáš 1992 --- 25. /  Horolezci 0:45:07.2 0:11:11.5
85 387 detail závodníka NETÍK Ondřej 1984 Baterca 25. /  Horolezci 0:45:07.2 0:11:11.5
87 225 detail závodníka KUBEČEK Ladislav 1962 TJ MARATONSTAV ÚPICE 60. /  Muži 0:45:07.7 0:11:12.0
89 219 detail závodníka VRBICKÝ Ondřej 1996 --- 61. /  Muži 0:45:10.5 0:11:14.8
90 145 detail závodníka BERANOVÁ Anna 1991 SPARTAK POLICE NAD METUJÍ 2. /  Ženy 0:45:11.1 0:11:15.4
91 27 detail závodníka HABR Martin 1996 TJ Sokol Olešnice 62. /  Muži 0:45:11.2 0:11:15.5
92 309 detail závodníka ŠKODA Aleš 2003 Olfin car SKI Team 63. /  Muži 0:45:13.2 0:11:17.5
93 298 detail závodníka TÁSLER Jan 1995 --- 28. /  Horolezci 0:45:18.5 0:11:22.8
94 131 detail závodníka RAKONCAJ Lukas 1974 SIR JOSEPH 29. /  Horolezci 0:45:20.5 0:11:24.8
95 451 detail závodníka KAMENICKÝ Jakub 1991 Beermental team 64. /  Muži 0:45:29.2 0:11:33.5
96 102 detail závodníka NÁPRAVNÍK Jakub 1987 TJ MARATONSTAV ÚPICE 30. /  Horolezci 0:45:29.7 0:11:34.0
97 263 detail závodníka ŠANTROCH Petr 2001 SKP TRUTNOV 65. /  Muži 0:45:30.2 0:11:34.5
98 115 detail závodníka LUŠTINCOVÁ Lucie 1993 LUSTi Team 1. /  Horolezkyně 0:45:33.2 0:11:37.5
99 151 detail závodníka SMĚLÝ Daniel 1979 --- 66. /  Muži 0:45:37.5 0:11:41.8
100 198 detail závodníka KRUMPHANZL Erik 1975 --- 67. /  Muži 0:45:41.2 0:11:45.5
101 177 detail závodníka ČIPERA Radek 1964 Radvanice 158 68. /  Muži 0:45:43.2 0:11:47.5
101 266 detail závodníka KUBEČEK Josef 2004 SOS Mauti z Lipovky 68. /  Muži 0:45:43.2 0:11:47.5
103 80 detail závodníka PEŠINOVA Jitka 1977 POLICE NAD METUJÍ 3. /  Ženy 0:45:46.2 0:11:50.5

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru