Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání

Ádrkros

Přespolní běh
DATUM :4.11.2017 MÍSTO :Adršpach

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta
1 554 detail závodníka BERAN Matěj CZE 2010 SPARTAK POLICE NAD METUJÍ 1. /  Chlapci do 7 let 0:01:40.5 0:00:00.0
2 437 detail závodníka BRABEC František CZE 2010 Penzion Adršpach 2. /  Chlapci do 7 let 0:01:42.5 0:00:02.0
3 560 detail závodníka ZELENKA Matěj CZE 2010 Roprachtice 3. /  Chlapci do 7 let 0:01:45.7 0:00:05.2
4 537 detail závodníka DUCHOVÁ Karolína CZE 2010 TJ MARATONSTAV ÚPICE 1. /  Děvčata do 7 let 0:01:46.5 0:00:06.0
5 556 detail závodníka MAREŠ Jaroslav CZE 2010 SPARTAK POLICE NAD METUJÍ 4. /  Chlapci do 7 let 0:01:47.1 0:00:06.6
6 555 detail závodníka KOHOUTEK Adam CZE 2011 BLue fly 5. /  Chlapci do 7 let 0:01:49.1 0:00:08.6
7 598 detail závodníka KRÁLÍKOVÁ Anna CZE 2010 Olfin Car Ski Team Trutnov 2. /  Děvčata do 7 let 0:01:50.2 0:00:09.7
8 541 detail závodníka HORNYCH Ivan CZE 2011 SPARTAK POLICE NAD METUJÍ 6. /  Chlapci do 7 let 0:01:51.7 0:00:11.2
8 570 detail závodníka RŮŽIČKOVÁ Nela CZE 2010 Olfin Car Ski Team Trutnov 3. /  Děvčata do 7 let 0:01:51.7 0:00:11.2
10 533 detail závodníka KUŤÁK Filip CZE 2010 TJ MARATONSTAV ÚPICE 7. /  Chlapci do 7 let 0:01:53.5 0:00:13.0
11 586 detail závodníka KOLBOVÁ Jana CZE 2010 --- 4. /  Děvčata do 7 let 0:01:56.2 0:00:15.7
12 606 detail závodníka MANDÁT Kryštof CZE 2011 PINONTÝM Jeseník 8. /  Chlapci do 7 let 0:01:58.7 0:00:18.2
13 572 detail závodníka ŠRETROVÁ Eliška CZE 2010 Olfin Car Ski Team Trutnov 5. /  Děvčata do 7 let 0:01:59.7 0:00:19.2
14 588 detail závodníka BOLEHOVSKÝ Oto CZE 2011 CIGITÝM LOKO Trutnov 9. /  Chlapci do 7 let 0:02:06.7 0:00:26.2
15 600 detail závodníka JÁNSKÁ Emily CZE 2010 Kalírna Ádr Team 6. /  Děvčata do 7 let 0:02:06.9 0:00:26.4
16 535 detail závodníka KREJSA Šimon CZE 2010 KUS sOPOTNICE 10. /  Chlapci do 7 let 0:02:14.2 0:00:33.7
17 587 detail závodníka KNILLOVÁ Anna CZE 2011 SK Jíra Police nad Metují 7. /  Děvčata do 7 let 0:02:18.3 0:00:37.8
18 546 detail závodníka NÁDVORNÍKOVÁ Nikita CZE 2010 HO LOKO Brno 8. /  Děvčata do 7 let 0:02:18.5 0:00:38.0
19 617 detail závodníka ŽÁK Petr CZE 2011 POLICE 11. /  Chlapci do 7 let 0:02:19.2 0:00:38.7
20 536 detail závodníka KREJSOVÁ Eliška CZE 2010 KUS sOPOTNICE 9. /  Děvčata do 7 let 0:02:19.3 0:00:38.8
21 578 detail závodníka UDRŽAL Jakub CZE 2011 OK Lokomotiva Pardubice 12. /  Chlapci do 7 let 0:02:22.1 0:00:41.6
22 581 detail závodníka KARPÍŠEK Šimon CZE 2010 LOKO TRUTNOV 13. /  Chlapci do 7 let 0:02:27.1 0:00:46.6
23 569 detail závodníka ADAMSKÝ Jindřich CZE 2011 HOVRCH 14. /  Chlapci do 7 let 0:02:28.7 0:00:48.2
--- 534 detail závodníka KOLBOVA Jana CZE 2010 --- . /  Děvčata do 7 let DNS ---
--- 551 detail závodníka TŮMOVÁ Magdalena CZE 2011 SPARTAK POLICE NAD METUJÍ . /  Děvčata do 7 let DNS ---

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru