Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání

Ádrkros

Přespolní běh
DATUM :4.11.2017 MÍSTO :Adršpach

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 1.kolo #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 1.kolo #
1 513 detail závodníka MELICHAR Pavel CZE 2007 Maratonstav Úpice 1. /  Chlapci do 10 let 0:03:06.3 0:00:00.0 01:32.3 11
2 516 detail závodníka VAŠATA Ondřej CZE 2007 TJ MARATONSTAV ÚPICE 2. /  Chlapci do 10 let 0:03:06.8 0:00:00.5 01:24.3 9
3 518 detail závodníka BINAR Jáchym CZE 2007 SPARTAK POLICE NAD METUJÍ 3. /  Chlapci do 10 let 0:03:11.8 0:00:05.5 01:30.8 10
4 514 detail závodníka KUBEČEK Antonín CZE 2008 SOS Mamuti z Lipovky 4. /  Chlapci do 10 let 0:03:15.6 0:00:09.3 01:36.8 14
5 519 detail závodníka POLONSKÁ Eliška CZE 2007 Spartak Vrchlabí 1. /  Děvčata do 10 let 0:03:22.2 0:00:15.9 --- ---
6 528 detail závodníka MÁDLE Ondřej CZE 2007 LK Broumov 5. /  Chlapci do 10 let 0:03:24.6 0:00:18.3 01:33.8 12
7 559 detail závodníka ZELENKA Jindřich CZE 2007 Roprachtice 6. /  Chlapci do 10 let 0:03:26.8 0:00:20.5 01:37.5 15
8 543 detail závodníka BRÁT Kryštof CZE 2008 SPARTAK POLICE NAD METUJÍ 7. /  Chlapci do 10 let 0:03:28.5 0:00:22.2 01:36.5 13
8 547 detail závodníka PRÁŠEK Nello CZE 2007 LOKO TRUTNOV 7. /  Chlapci do 10 let 0:03:28.5 0:00:22.2 01:42.3 18
10 544 detail závodníka SCHOLZ Bohumil CZE 2009 SPARTAK POLICE NAD METUJÍ 9. /  Chlapci do 10 let 0:03:29.3 0:00:23.0 01:41.5 17
11 608 detail závodníka MANDÁTOVÁ Tereza CZE 2008 PINONTÝM Jeseník 2. /  Děvčata do 10 let 0:03:29.5 0:00:23.2 --- ---
12 579 detail závodníka LISKOVSKÝ Václav CZE 2009 SPARTAK POLICE NAD METUJÍ 10. /  Chlapci do 10 let 0:03:30.8 0:00:24.5 01:42.6 19
13 525 detail závodníka SOUČEK Šimon CZE 2008 TJ MARATONSTAV ÚPICE 11. /  Chlapci do 10 let 0:03:32.3 0:00:26.0 01:40.5 16
14 538 detail závodníka POHLOVÁ Adéla CZE 2007 SPARTAK POLICE NAD METUJÍ 3. /  Děvčata do 10 let 0:03:33.2 0:00:26.9 --- ---
15 527 detail závodníka HOLADOVÁ Anna CZE 2008 Penzion U Karabiny Adršpach 4. /  Děvčata do 10 let 0:03:35.7 0:00:29.4 --- ---
16 526 detail závodníka HOLADA Martin CZE 2009 Penzion U Karabiny Adršpach 12. /  Chlapci do 10 let 0:03:36.3 0:00:30.0 01:45.3 20
17 540 detail závodníka HORNYCH Oldřich CZE 2009 SPARTAK POLICE NAD METUJÍ 13. /  Chlapci do 10 let 0:03:37.6 0:00:31.3 01:47.3 21
18 524 detail závodníka BALCAROVÁ Olga CZE 2008 HO Náchod 5. /  Děvčata do 10 let 0:03:42.2 0:00:35.9 --- ---
19 520 detail závodníka KRUMPHANZLOVÁ Johana CZE 2007 Maratonstav Úpice 6. /  Děvčata do 10 let 0:03:44.4 0:00:38.1 --- ---
20 548 detail závodníka PRÁŠEK Luca CZE 2008 LOKO TRUTNOV 14. /  Chlapci do 10 let 0:03:44.6 0:00:38.3 01:47.8 22
21 550 detail závodníka TŮMOVÁ Maria CZE 2009 SPARTAK POLICE NAD METUJÍ 7. /  Děvčata do 10 let 0:03:45.7 0:00:39.4 --- ---
21 599 detail závodníka WIESNEROVÁ Denisa CZE 2009 Baduna Team 7. /  Děvčata do 10 let 0:03:45.7 0:00:39.4 37:18.3 2
23 530 detail závodníka BERANOVÁ Sára CZE 2009 SKI Police nad Metují 9. /  Děvčata do 10 let 0:03:45.8 0:00:39.5 37:18.5 3
24 557 detail závodníka DUCHÁČ Ondřej CZE 2009 BKL Machov 15. /  Chlapci do 10 let 0:03:46.5 0:00:40.2 01:49.3 23
25 515 detail závodníka MACH Jiří CZE 2009 Pneuservis Mach Trutnov 16. /  Chlapci do 10 let 0:03:46.6 0:00:40.3 01:52.3 26
26 521 detail závodníka GULTOVÁ Eliška CZE 2009 BKL Machov 10. /  Děvčata do 10 let 0:03:48.5 0:00:42.2 --- ---
27 539 detail závodníka POHLOVÁ Matylda CZE 2009 SPARTAK POLICE NAD METUJÍ 11. /  Děvčata do 10 let 0:03:49.7 0:00:43.4 --- ---
28 522 detail závodníka ŠRŮTKOVÁ Barbora CZE 2007 BKL Machov 12. /  Děvčata do 10 let 0:03:50.3 0:00:44.0 --- ---
29 574 detail závodníka EMLEROVÁ Štěpánka CZE 2008 SC Radotín 13. /  Děvčata do 10 let 0:03:51.2 0:00:44.9 --- ---
30 601 detail závodníka HUJÍČEK Tomáš CZE 2008 Kalírna Ádr Team 17. /  Chlapci do 10 let 0:03:52.6 0:00:46.3 01:50.5 25
31 565 detail závodníka HRŮŠA Ondřej CZE 2009 SPARTAK POLICE NAD METUJÍ 18. /  Chlapci do 10 let 0:03:53.5 0:00:47.2 01:54.8 30
32 603 detail závodníka JÁNSKÝ Ludvík CZE 2007 Kalírna Ádr Team 19. /  Chlapci do 10 let 0:03:53.8 0:00:47.5 01:49.8 24
33 531 detail závodníka HORÁK Patrik CZE 2009 --- 20. /  Chlapci do 10 let 0:03:54.3 0:00:48.0 01:52.8 27
34 567 detail závodníka HRŮŠA Jakub CZE 2007 SPARTAK POLICE NAD METUJÍ 21. /  Chlapci do 10 let 0:04:00.8 0:00:54.5 01:54.5 29
35 517 detail závodníka BEJŠOVCOVÁ Laura CZE 2009 BKL Machov 14. /  Děvčata do 10 let 0:04:01.3 0:00:55.0 37:20.2 5
36 523 detail závodníka ŠRŮTKOVÁ Vendula CZE 2009 BKL Machov 15. /  Děvčata do 10 let 0:04:02.7 0:00:56.4 37:21.7 8
37 615 detail závodníka ŠTĚRBOVÁ Julie CZE 2008 OHEC 16. /  Děvčata do 10 let 0:04:03.2 0:00:56.9 37:16.3 1
38 614 detail závodníka KRÁL Jáchym CZE 2008 Ádr rocks 22. /  Chlapci do 10 let 0:04:06.6 0:01:00.3 01:54.3 28
39 532 detail závodníka PAZDERA Tomáš CZE 2008 MNICHOVICE 23. /  Chlapci do 10 let 0:04:06.8 0:01:00.5 01:56.5 31
40 589 detail závodníka BEIEROVÁ Běta CZE 2008 CIGITÝM LOKO Trutnov 17. /  Děvčata do 10 let 0:04:08.2 0:01:01.9 --- ---
41 590 detail závodníka BOLEHOVSKÁ Julie CZE 2008 CIGITÝM LOKO Trutnov 18. /  Děvčata do 10 let 0:04:13.4 0:01:07.1 37:21.3 7
42 549 detail závodníka KLÍMOVÁ Lucie CZE 2009 SPARTAK POLICE NAD METUJÍ 19. /  Děvčata do 10 let 0:04:17.4 0:01:11.1 37:19.5 4
43 529 detail závodníka BETÁŠOVÁ Anna CZE 2009 RUPRECHTICE 20. /  Děvčata do 10 let 0:04:33.9 0:01:27.6 37:21.3 6
--- 583 detail závodníka JIRÁSKOVÁ Zuzana CZE 2008 HRONOV . /  Děvčata do 10 let DNF --- --- ---
--- 616 detail závodníka HERRMANNOVÁ Laura CZE 2008 --- . /  Děvčata do 10 let DNF --- --- ---

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru