Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání

6. kolo Moravsko-Slovenský EL-ENG DH Cup 2017 - ENDURO

MTB
DATUM :8.10.2017 MÍSTO :Tvarožná Lhota - Lučina

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta Čistý čas
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta Čistý čas
1 2 detail závodníka HYNČICA Vlastimil 1978 Specialized 1. /  Masters 30 rokov a viac 0:10:06.1 0:00:00.0 0:10:06.1
2 17 detail závodníka KULHÁNEK Martin 1994 Cyklokulhánek 1. /  Muži Elite 0:10:06.9 0:00:00.8 0:10:06.9
3 18 detail závodníka KRÁTKY Patrik 1996 Absolute Racing Team 2. /  Muži Elite 0:10:13.5 0:00:07.4 0:10:13.5
4 46 detail závodníka ŠVÁN Vojtěch 1988 Bike team Sportovní kurzy HAIBIKE 3. /  Muži Elite 0:10:16.1 0:00:10.0 0:10:16.1
5 20 detail závodníka SASÍN Antonín 1994 Uherské Hradiště 4. /  Muži Elite 0:10:16.9 0:00:10.8 0:10:16.9
6 8 detail závodníka HYNČICA Petr 1973 Specialized CZ 2. /  Masters 30 rokov a viac 0:10:25.8 0:00:19.7 0:10:25.8
7 44 detail závodníka UCEN Lukas 1990 CTM Racing Team 5. /  Muži Elite 0:10:29.0 0:00:22.9 0:10:29.0
8 1 detail závodníka PORUBAN Kristián 2000 Specialized CZ 1. /  Juniori 17-18 rokov 0:10:32.0 0:00:25.9 0:10:32.0
9 26 detail závodníka PLATEK Lukas 1988 Kenzel T. N. V. racing 1. /  Hobby Full 0:10:33.0 0:00:26.9 0:10:33.0
10 29 detail závodníka FRÝŽELKA Jiří 1992 Luhačovice 6. /  Muži Elite 0:10:41.3 0:00:35.2 0:10:41.3
11 7 detail závodníka SLÍVA Aleš 1989 Mom&Dad money racing 2. /  Hobby Full 0:10:47.0 0:00:40.9 0:10:47.0
12 50 detail závodníka TOMEČEK Josef 1995 Trail of Life 7. /  Muži Elite 0:10:49.4 0:00:43.3 0:10:49.4
13 21 detail závodníka MACHALA Tomáš 1992 Uherské Hradiště 8. /  Muži Elite 0:10:53.3 0:00:47.2 0:10:53.3
14 6 detail závodníka JANDA Jan 1993 RyS 9. /  Muži Elite 0:11:04.4 0:00:58.3 0:11:04.4
15 12 detail závodníka BRONCZEK Jan 2001 Galaxy Cyklošvec Stevens 1. /  Nádeje+Kadeti 0:11:12.3 0:01:06.2 0:11:12.3
16 23 detail závodníka TICHÝ Peter 1983 Žilina 3. /  Masters 30 rokov a viac 0:11:17.4 0:01:11.3 0:11:17.4
17 43 detail závodníka DOVINA Marian 1997 kalnica 3. /  Hobby Full 0:11:23.7 0:01:17.6 0:11:23.7
18 39 detail závodníka SIMAN Peter 1988 Znojmo 4. /  Hobby Full 0:11:27.8 0:01:21.7 0:11:27.8
19 42 detail závodníka ŠICKO Matúš 1999 kalnica 2. /  Juniori 17-18 rokov 0:11:33.6 0:01:27.5 0:11:33.6
20 4 detail závodníka HANÁK Vojtěch 2002 Specialized-Grafobal 2. /  Nádeje+Kadeti 0:11:34.7 0:01:28.6 0:11:34.7
21 19 detail závodníka MIŠKO Petr 1987 Trail of Life 4. /  Masters 30 rokov a viac 0:11:38.4 0:01:32.3 0:11:38.4
22 24 detail závodníka ŠELIGA Marián 1987 Žilina 5. /  Masters 30 rokov a viac 0:11:40.7 0:01:34.6 0:11:40.7
23 9 detail závodníka MATIS Radoslav 1987 ENJOY THE RIDE TEAM 6. /  Masters 30 rokov a viac 0:11:45.2 0:01:39.1 0:11:45.2
24 33 detail závodníka ŠPALEK Michal 1983 Športservis Bratislava 7. /  Masters 30 rokov a viac 0:11:47.1 0:01:41.0 0:11:47.1
25 30 detail závodníka OVESNÝ Rostislav 1995 SBT fryšták 5. /  Hobby Full 0:11:52.1 0:01:46.0 0:11:52.1
26 49 detail závodníka SKOČOVSKY Aleš 1983 BRNO 8. /  Masters 30 rokov a viac 0:11:55.2 0:01:49.1 0:11:55.2
27 45 detail závodníka KŘÍŽ Adam 1995 Němčičky 6. /  Hobby Full 0:11:56.4 0:01:50.3 0:11:56.4
28 41 detail závodníka SLOBODA Matus 1994 Bikestrike.com 7. /  Hobby Full 0:11:56.8 0:01:50.7 0:11:56.8
29 35 detail závodníka VALA Jakub 1980 Rýmařov 9. /  Masters 30 rokov a viac 0:12:07.1 0:02:01.0 0:12:07.1
30 5 detail závodníka BRÁZDIL Jakub 2002 Specialized CZ 3. /  Nádeje+Kadeti 0:12:11.5 0:02:05.4 0:12:11.5
31 40 detail závodníka NEVELÍK Ondřej 1989 BRNO 10. /  Muži Elite 0:12:16.0 0:02:09.9 0:12:16.0
32 27 detail závodníka JAZEJČEK René 1971 Moravian Eagles 10. /  Masters 30 rokov a viac 0:12:18.3 0:02:12.2 0:12:18.3
33 38 detail závodníka JURYCA Michal 1985 Koryčany 11. /  Masters 30 rokov a viac 0:12:46.4 0:02:40.3 0:12:46.4
34 14 detail závodníka NEUGEBAUER Karel 1973 Sportovní kurzy 12. /  Masters 30 rokov a viac 0:12:48.0 0:02:41.9 0:12:48.0
35 16 detail závodníka OKÁNÍK František 1988 REC 8. /  Hobby Full 0:12:49.8 0:02:43.7 0:12:49.8
36 36 detail závodníka SEDLÁČEK Petr 1975 HT-Römmerstadt 13. /  Masters 30 rokov a viac 0:12:53.4 0:02:47.3 0:12:53.4
37 48 detail závodníka BRENNER Martin 1978 SUspension Clinic 14. /  Masters 30 rokov a viac 0:13:08.2 0:03:02.1 0:13:08.2
38 37 detail závodníka FRIDRICH Petr 1982 Vracov 15. /  Masters 30 rokov a viac 0:13:11.3 0:03:05.2 0:13:11.3
39 13 detail závodníka NEUGEBAUER Michal 2003 Sportovní kurzy 4. /  Nádeje+Kadeti 0:13:11.5 0:03:05.4 0:13:11.5
40 28 detail závodníka ADAMIK Samuel 1988 Studienka 9. /  Hobby Full 0:13:24.4 0:03:18.3 0:13:24.4
41 32 detail závodníka MOSIN Štefan 1985 SKALICA 16. /  Masters 30 rokov a viac 0:13:32.2 0:03:26.1 0:13:32.2
42 15 detail závodníka NOVICKÝ Michal 1977 REC 17. /  Masters 30 rokov a viac 0:13:37.7 0:03:31.6 0:13:37.7
43 54 detail závodníka JUREČKA Radek 1980 X-Ride Team Racing Lešná 18. /  Masters 30 rokov a viac 0:13:40.5 0:03:34.4 0:13:40.5
44 11 detail závodníka DOBŘECKÝ Pavel 1982 MTB ZIKADO 19. /  Masters 30 rokov a viac 0:13:42.1 0:03:36.0 0:13:42.1
45 22 detail závodníka ZÁLEŠÁK Radek 1988 Uherské Hradište 10. /  Hobby Full 0:13:49.9 0:03:43.8 0:13:49.9
46 51 detail závodníka TOMEČEK Josef 1966 --- 20. /  Masters 30 rokov a viac 0:13:55.5 0:03:49.4 0:13:55.5
47 34 detail závodníka ZÝBAL Ondřej 1988 Vnorovy 11. /  Hobby Full 0:14:31.6 0:04:25.5 0:14:31.6
48 53 detail závodníka KADLEC Martin 2004 ROCKBIKE.CZ 5. /  Nádeje+Kadeti 0:14:52.5 0:04:46.4 0:14:52.5
49 10 detail závodníka DOBŘECKÝ Jakub 2006 Sportovní kurzy 6. /  Nádeje+Kadeti 0:15:15.9 0:05:09.8 0:15:15.9
50 56 detail závodníka KOMOŇ Přemysl 1993 Přemysl 11. /  Muži Elite 0:15:31.0 0:05:24.9 0:15:31.0
51 31 detail závodníka VOJTĚŠEK Vít 1999 Moravská Nová Ves 3. /  Juniori 17-18 rokov 0:15:46.4 0:05:40.3 0:15:46.4
52 25 detail závodníka BÁNOVEC Tomáš 1983 ZILINA 21. /  Masters 30 rokov a viac 0:16:50.9 0:06:44.8 0:16:50.9
53 55 detail závodníka KADLEC Přemysl 2006 X-Ride Team Racing Lešná 7. /  Nádeje+Kadeti 0:18:49.9 0:08:43.8 0:18:49.9

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru