Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 819 | TOPOLNICKI Szymon | 1994 | 40latek, Tychy, Polsko | 1. / Muži | 0:27:31 | 0:00:00 | ||
2 | diplom | 612 | KUBEJ Tomáš | 1992 | ŠK Muránska Dlhá Lúka | 2. / Muži | 0:27:46 | 0:00:15 | ||
3 | diplom | 718 | PAULEN Andrej | 1994 | Žilina | 3. / Muži | 0:28:01 | 0:00:30 | ||
4 | diplom | 752 | PRÍVARA Lukáš | 1996 | MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto | 4. / Muži | 0:28:53 | 0:01:22 | ||
5 | diplom | 843 | VLČKO Matúš | 1991 | Moji Ľudia Černová | 5. / Muži | 0:29:25 | 0:01:54 | ||
6 | diplom | 730 | PIALA Ján | 1992 | Maratón klub Rajec | 6. / Muži | 0:30:10 | 0:02:39 | ||
7 | diplom | 510 | HODÁS Jakub | 2001 | CyS-Akadémia P.sagana | 7. / Muži | 0:30:43 | 0:03:12 | ||
8 | diplom | 809 | ŠTOČEK Matúš | 1999 | CyS-Akadémia P.sagana | 8. / Muži | 0:30:45 | 0:03:14 | ||
9 | diplom | 611 | KUBÁNY Michal | 1980 | Žilina | 9. / Muži | 0:30:46 | 0:03:15 | ||
10 | diplom | 528 | CHUPEK Jozef | 1971 | FINECO Team | 10. / Muži | 0:31:03 | 0:03:32 | ||
11 | diplom | 668 | MERIAČ Tomáš | 2000 | CyS-Akadémia P.sagana | 11. / Muži | 0:31:09 | 0:03:38 | ||
12 | diplom | 820 | TÖRÖK Juraj | 1989 | Kompava METFLEX Centrum | 12. / Muži | 0:31:12 | 0:03:41 | ||
13 | diplom | 677 | MICHALEC Ján | 1982 | Brezany | 13. / Muži | 0:31:14 | 0:03:43 | ||
14 | diplom | 571 | KAŠJAK Michal | 1977 | Fineco running team/Vrútky | 14. / Muži | 0:31:34 | 0:04:03 | ||
15 | diplom | 851 | VYŠŇA Matej | 1988 | CyS-Akadémia P.sagana | 15. / Muži | 0:31:42 | 0:04:11 | ||
16 | diplom | 846 | VOJTEK Miloš | 1998 | CyS-Akadémia P.sagana | 16. / Muži | 0:31:43 | 0:04:12 | ||
17 | diplom | 756 | REMIŠ Patrik | 1994 | ZILINA | 17. / Muži | 0:31:45 | 0:04:14 | ||
18 | diplom | 827 | URBAN Oliver | 2001 | Martin | 18. / Muži | 0:31:47 | 0:04:16 | ||
19 | diplom | 691 | MURÁRIK Roman | 1981 | Scheidt & Bachmann Žilina | 19. / Muži | 0:31:48 | 0:04:17 | ||
20 | diplom | 543 | JANUŠ Pavol | 1999 | CyS-Akadémia P.sagana | 20. / Muži | 0:31:50 | 0:04:19 | ||
21 | diplom | 789 | STOLÁR Peter | 1966 | Ružomberok | 21. / Muži | 0:31:53 | 0:04:22 | ||
22 | diplom | 527 | CHUPEK Jakub | 1999 | Slavia ŽU Žilina | 22. / Muži | 0:31:54 | 0:04:23 | ||
23 | diplom | 693 | NESLUŠAN Miroslav | 1970 | Žilina | 23. / Muži | 0:32:53 | 0:05:22 | ||
24 | diplom | 600 | KPITÁN Adam | 1999 | CyS-Akadémia P. Sagana | 24. / Muži | 0:32:57 | 0:05:26 | ||
25 | diplom | 863 | ŽIDULJAK Timotej | 1998 | Žilina | 25. / Muži | 0:33:00 | 0:05:29 | ||
26 | diplom | 709 | PÁLENÍK Ervín | 1962 | Trenčín | 26. / Muži | 0:33:00 | 0:05:29 | ||
27 | diplom | 413 | BELKO Michal | 1989 | AK Strečno | 27. / Muži | 0:33:02 | 0:05:31 | ||
28 | diplom | 487 | GAJDULA Marek | 2001 | CyS-Akadémia P.sagana | 28. / Muži | 0:33:05 | 0:05:34 | ||
29 | diplom | 555 | JOPČÍK Patrik | 1996 | MKŠS - AK Kysucké Nové Mesto | 29. / Muži | 0:33:15 | 0:05:44 | ||
30 | diplom | 860 | ZMRHALA Ján | 1983 | Rajec | 30. / Muži | 0:33:19 | 0:05:48 | ||
31 | diplom | 640 | LUTIŠAN Marian | 1997 | Lalinok | 31. / Muži | 0:33:21 | 0:05:50 | ||
32 | diplom | 483 | FOLTÁN Matúš | 2000 | CyS-Akadémia P.sagana | 32. / Muži | 0:33:22 | 0:05:51 | ||
33 | diplom | 601 | KRAJÍČEK Jozef | 1970 | Hlboké nad Váhom | 33. / Muži | 0:33:31 | 0:06:00 | ||
34 | diplom | 642 | MACKO Miroslav | 1986 | BK Biely Potok | 34. / Muži | 0:33:32 | 0:06:01 | ||
35 | diplom | 403 | BADO Richard | 1990 | Maratón klub Rajec | 35. / Muži | 0:33:37 | 0:06:06 | ||
36 | diplom | 538 | JANÍK Lukáš | 1987 | Maratón klub Rajec | 36. / Muži | 0:33:37 | 0:06:06 | ||
37 | diplom | 568 | KASMAN Marek | 1992 | Maratón klub Rajec | 37. / Muži | 0:33:37 | 0:06:06 | ||
38 | diplom | 823 | TURČEK Martin | 1981 | mtrozpocty | 38. / Muži | 0:33:39 | 0:06:08 | ||
39 | diplom | 753 | PRÍVAROVÁ Radka | 1979 | Čadca | 1. / Ženy | 0:33:50 | 0:06:19 | ||
40 | diplom | 857 | ZANICKY Pavol | 1977 | Žilina | 39. / Muži | 0:34:12 | 0:06:41 | ||
41 | diplom | 761 | RUS Roman | 1990 | Svetielko Nádeje | 40. / Muži | 0:34:16 | 0:06:45 | ||
42 | diplom | 402 | BAČA Milan | 1981 | AK Strečno | 41. / Muži | 0:34:22 | 0:06:51 | ||
43 | diplom | 740 | PODOLÁK Patrik | 1999 | CyS-Akadémia P.sagana | 42. / Muži | 0:34:25 | 0:06:54 | ||
44 | diplom | 599 | KOVALČÍK Marko | 2003 | Žilina | 43. / Muži | 0:34:25 | 0:06:54 | ||
45 | diplom | 501 | HÁJEK Miroslav | 1991 | Rajec,PH your motion | 44. / Muži | 0:34:29 | 0:06:58 | ||
46 | diplom | 577 | KEMKA Jozef | 1961 | Bytča | 45. / Muži | 0:34:30 | 0:06:59 | ||
47 | diplom | 412 | BELIANSKY Stanislav | 1964 | Štiavnik | 46. / Muži | 0:34:30 | 0:06:59 | ||
48 | diplom | 583 | KMETÍK Matej | 2001 | CyS-Akadémia P.sagana | 47. / Muži | 0:34:57 | 0:07:26 | ||
49 | diplom | 552 | JEŽÍK Miroslav | 1972 | MKŠS AK Kysucké Nové Mesto | 48. / Muži | 0:35:00 | 0:07:29 | ||
50 | diplom | 566 | KAPASNY Juraj | 1991 | Imperium | 49. / Muži | 0:35:02 | 0:07:31 | ||
51 | diplom | 706 | OTEPKA Igor | 1963 | MPK Dolný Kubín | 50. / Muži | 0:35:07 | 0:07:36 | ||
52 | diplom | 714 | PÁPEŽ Pavol | 1985 | Spinning Žilina-Hájik | 51. / Muži | 0:35:09 | 0:07:38 | ||
53 | diplom | 463 | DUDIAK Marek | 1976 | Oščadnica | 52. / Muži | 0:35:16 | 0:07:45 | ||
54 | diplom | 546 | JAŠ Martin | 1976 | Tučniaky Žilina | 53. / Muži | 0:35:22 | 0:07:51 | ||
55 | diplom | 672 | MIHÁL Filip | 1990 | FINECO Team | 54. / Muži | 0:35:25 | 0:07:54 | ||
56 | diplom | 841 | VAVŘINEK Dávid | 2003 | CyS-Akadémia P.sagana | 55. / Muži | 0:35:27 | 0:07:56 | ||
57 | diplom | 815 | TALAPKA František | 1971 | S&B Žilina | 56. / Muži | 0:35:29 | 0:07:58 | ||
58 | diplom | 443 | COMA Richard | 2000 | CyS-Akadémia P.sagana | 57. / Muži | 0:35:31 | 0:08:00 | ||
59 | diplom | 491 | GERÁT Ján | 1999 | CyS-Akadémia P.sagana | 58. / Muži | 0:35:31 | 0:08:00 | ||
60 | diplom | 434 | BUČEK Peter | 1975 | Inline Club Žilina | 59. / Muži | 0:35:33 | 0:08:02 | ||
61 | diplom | 663 | MATZ Jozef | 1983 | Cojones | 60. / Muži | 0:35:36 | 0:08:05 | ||
62 | diplom | 700 | ONDREJKA Tomáš | 2000 | OB Slávia ŽU | 61. / Muži | 0:35:37 | 0:08:06 | ||
63 | diplom | 725 | PEKNY Lukáš | 1993 | Maratón klub Rajec | 62. / Muži | 0:35:38 | 0:08:07 | ||
64 | diplom | 765 | RYBÁR Vladimír | 1970 | Rajec | 63. / Muži | 0:35:38 | 0:08:07 | ||
65 | diplom | 401 | BABINSKÁ Miroslava | 1992 | Bežecký klub Dolný Kubín | 2. / Ženy | 0:35:38 | 0:08:07 | ||
66 | diplom | 791 | STREZO Mike | 1990 | Bežecký klub Dolný Kubín | 64. / Muži | 0:35:38 | 0:08:07 | ||
67 | diplom | 707 | PADO Rudolf | 1969 | Liptovský Mikuláš | 65. / Muži | 0:35:39 | 0:08:08 | ||
68 | diplom | 821 | TREBULOVÁ Kristína | 1998 | Žilina | 3. / Ženy | 0:35:39 | 0:08:08 | ||
69 | diplom | 782 | SLIVKA Jakub | 2003 | CyS-Akadémia P.sagana | 66. / Muži | 0:35:49 | 0:08:18 | ||
70 | diplom | 539 | JANKECH Pavol | 1957 | Trenčín | 67. / Muži | 0:35:57 | 0:08:26 | ||
71 | diplom | 803 | ŠIMONÍK Peter | 1968 | Žilina | 68. / Muži | 0:36:05 | 0:08:34 | ||
72 | diplom | 627 | LEGÁT Marek | 1987 | Divina Racing Team | 69. / Muži | 0:36:12 | 0:08:41 | ||
73 | diplom | 670 | MIČEK Karol | 1956 | Cys -akademia P.Sagana | 70. / Muži | 0:36:13 | 0:08:42 | ||
74 | diplom | 411 | BELIANSKA Erika | 1999 | Štiavnik | 4. / Ženy | 0:36:16 | 0:08:45 | ||
75 | diplom | 456 | DLHOPOLEC Ján | 1961 | Žilina | 71. / Muži | 0:36:29 | 0:08:58 | ||
76 | diplom | 466 | ĎUNGELOVÁ Silvia | 1978 | THE Running team Teplička nad Váhom | 5. / Ženy | 0:36:29 | 0:08:58 | ||
77 | diplom | 864 | ŽIGMUND Tomáš | 1990 | Strečno | 72. / Muži | 0:36:34 | 0:09:03 | ||
78 | diplom | 542 | JANTOSIK Jan | 1980 | Žilina | 73. / Muži | 0:36:40 | 0:09:09 | ||
79 | diplom | 471 | ĎURČÍK Radovan | 2004 | CyS-Akadémia P.sagana | 74. / Muži | 0:36:52 | 0:09:21 | ||
80 | diplom | 758 | ROHÁČIK Branislav | 1971 | Kbbs Turčianske Teplice | 75. / Muži | 0:36:59 | 0:09:28 | ||
81 | diplom | 826 | UHLÁRIK Peter | 1997 | Maratón klub Rajec | 76. / Muži | 0:37:02 | 0:09:31 | ||
82 | diplom | 796 | SVRČEK Martin | 2003 | CyS-Akadémia P.sagana | 77. / Muži | 0:37:03 | 0:09:32 | ||
83 | diplom | 673 | MIHÁL Štefan | 1970 | FINECO Team | 78. / Muži | 0:37:03 | 0:09:32 | ||
84 | diplom | 459 | DODEK Rastislav | 1976 | ZILINA | 79. / Muži | 0:37:03 | 0:09:32 | ||
85 | diplom | 689 | MRÁZIK Miroslav | 1984 | Žilina | 80. / Muži | 0:37:12 | 0:09:41 | ||
86 | diplom | 790 | STRAŇAI Ondrej | 1989 | Slovenskí branci | 81. / Muži | 0:37:12 | 0:09:41 | ||
87 | diplom | 726 | PEKNÝ Michal | 1995 | Maraton klub Rajec | 82. / Muži | 0:37:12 | 0:09:41 | ||
88 | diplom | 686 | MLYNČEKOVA Slávka | 1975 | ŠK-COPY SERVIS | 6. / Ženy | 0:37:13 | 0:09:42 | ||
89 | diplom | 684 | MIŠOVIC Martin | 1979 | SportDiag | 83. / Muži | 0:37:14 | 0:09:43 | ||
90 | diplom | 488 | GARAJOVÁ Katarína | 1979 | Trenčín | 7. / Ženy | 0:37:16 | 0:09:45 | ||
91 | diplom | 850 | VYŠINSKÝ Tomáš | 2000 | ŠKP Žilina | 84. / Muži | 0:37:21 | 0:09:50 | ||
92 | diplom | 449 | ČIŠECKÁ Miriama | 2003 | CyS-Akadémia P.sagana | 8. / Ženy | 0:37:29 | 0:09:58 | ||
93 | diplom | 698 | ONDÁK Radoslav | 2002 | STRÁŇAVY | 85. / Muži | 0:37:35 | 0:10:04 | ||
94 | diplom | 797 | SYNÁK Dávid | 2005 | CyS-Akadémia P.sagana | 86. / Muži | 0:37:46 | 0:10:15 | ||
95 | diplom | 408 | BALOŠÁKOVÁ Anna | 1961 | AK Čadca | 9. / Ženy | 0:37:51 | 0:10:20 | ||
96 | diplom | 480 | FIABÁNE Peter | 1963 | KPŠ Nereus Žilina | 87. / Muži | 0:37:52 | 0:10:21 | ||
97 | diplom | 653 | MARCINÁT Peter | 1986 | Trenčín | 88. / Muži | 0:37:55 | 0:10:24 | ||
98 | diplom | 783 | SLUNEČKOVÁ Eliška | 1998 | Martin | 10. / Ženy | 0:37:56 | 0:10:25 | ||
99 | diplom | 1264 | KOŠÚT Juraj | 2005 | TT Varečka | 89. / Muži | 0:37:59 | 0:10:28 | ||
100 | diplom | 666 | MELO Ivan | 1964 | Žilina | 90. / Muži | 0:37:59 | 0:10:28 |