Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | 1.lap | # | 2.lap | # | 3.lap | # | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 602 | ZATLOUKAL Jan | 2002 | CYKLO TEAM KOLARNA | 1. / Kadeti | 0:44:17.5 | 0:00:00.0 | --- | 1 | --- | 2 | --- | 1 | ||
2 | 603 | SÁSKA Jan | 2002 | ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM | 2. / Kadeti | 0:44:36.8 | 0:00:19.2 | --- | 2 | --- | 1 | --- | 2 | ||
3 | 605 | PHILIPPI David | 2002 | Dresdner SC 1898 | 3. / Kadeti | 0:45:58.0 | 0:01:40.4 | --- | 3 | --- | 3 | --- | 3 | ||
4 | 601 | ŠULC David | 2002 | IVAR CS - AUTHOR TEAM | 4. / Kadeti | 0:46:50.7 | 0:02:33.2 | --- | 4 | --- | 3 | --- | 4 | ||
5 | 610 | FIALA Matyáš | 2003 | ČEZ cyklo team Tábor | 5. / Kadeti | 0:46:56.5 | 0:02:38.9 | --- | 6 | --- | 5 | --- | 5 | ||
6 | 616 | MACHÁČ Josef | 2002 | CYKLO TEAM KOLARNA | 6. / Kadeti | 0:46:57.2 | 0:02:39.7 | --- | 13 | --- | 6 | --- | 6 | ||
7 | 618 | KONEČNÝ Filip | 2003 | BATT klub Nové Město na Moravě | 7. / Kadeti | 0:47:25.2 | 0:03:07.7 | --- | 8 | --- | 8 | --- | 7 | ||
8 | 635 | ZEMENE Jakub | 2003 | Short Bike Academy Opletal | 8. / Kadeti | 0:47:47.2 | 0:03:29.7 | --- | 7 | --- | 7 | --- | 8 | ||
9 | 613 | STRÁNSKÝ Matěj | 2003 | IVAR CS - AUTHOR TEAM | 9. / Kadeti | 0:48:03.5 | 0:03:45.9 | --- | 11 | --- | 13 | --- | 9 | ||
10 | 612 | VOŽENÍLEK Martin | 2003 | HEAD BIKE TJ OPAVA | 10. / Kadeti | 0:48:05.2 | 0:03:47.7 | --- | 14 | --- | 10 | --- | 10 | ||
11 | 611 | DUŠÁK Martin | 2002 | ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM | 11. / Kadeti | 0:48:12.7 | 0:03:55.2 | --- | 9 | --- | 9 | --- | 11 | ||
12 | 624 | DOSTÁL Václav | 2003 | LYKO KLUB PRACHATICE | 12. / Kadeti | 0:48:25.7 | 0:04:08.2 | --- | 12 | --- | 11 | --- | 12 | ||
13 | 621 | DANĚK Jakub | 2002 | IVAR CS - AUTHOR TEAM | 13. / Kadeti | 0:48:50.7 | 0:04:33.2 | --- | 5 | --- | 12 | --- | 13 | ||
14 | 608 | VÍTEK Tomáš | 2002 | HEAD BIKE TJ OPAVA | 14. / Kadeti | 0:48:56.5 | 0:04:38.9 | --- | 15 | --- | 15 | --- | 14 | ||
15 | 614 | KRULA Štěpán | 2003 | MS BIKE ACADEMY racing | 15. / Kadeti | 0:49:07.2 | 0:04:49.7 | --- | 10 | --- | 14 | --- | 15 | ||
16 | 628 | FRÖHLICH Franz | 2002 | Dresdner SC 1898 | 16. / Kadeti | 0:49:14.2 | 0:04:56.7 | --- | 18 | --- | 16 | --- | 16 | ||
17 | 638 | HONSA Antonín | 2003 | ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM | 17. / Kadeti | 0:49:44.5 | 0:05:26.9 | --- | 22 | --- | 17 | --- | 17 | ||
18 | 620 | DOLEŽAL Tomáš | 2003 | IVAR CS - AUTHOR TEAM | 18. / Kadeti | 0:50:00.0 | 0:05:42.4 | --- | 24 | --- | 19 | --- | 18 | ||
19 | 642 | KOVAŘÍČEK Vojtěch | 2002 | PRESTIGE CYCLING TEAM | 19. / Kadeti | 0:50:16.5 | 0:05:58.9 | --- | 26 | --- | 20 | --- | 19 | ||
20 | 609 | ŠINDELÁŘ Jan | 2002 | MORAVEC Team | 20. / Kadeti | 0:50:30.2 | 0:06:12.6 | --- | 20 | --- | 29 | --- | 20 | ||
21 | 622 | ŠINDELÁŘ Jan | 2003 | Jaroslav Kulhavy Cycling Team | 21. / Kadeti | 0:50:33.0 | 0:06:15.4 | --- | 25 | --- | 21 | --- | 21 | ||
22 | 649 | BUNDSCHUH Johan | 2002 | White Rock | 22. / Kadeti | 0:50:53.7 | 0:06:36.1 | --- | 28 | --- | 25 | --- | 22 | ||
23 | 617 | SPORYSCH Daniel | 2003 | IVAR CS - AUTHOR TEAM | 23. / Kadeti | 0:50:54.7 | 0:06:37.1 | --- | 23 | --- | 24 | --- | 23 | ||
24 | 625 | GÜNTHER Theodor | 2002 | Dresdner SC 1898 | 24. / Kadeti | 0:51:05.2 | 0:06:47.6 | --- | 17 | --- | 28 | --- | 24 | ||
25 | 644 | SZCEPANSKI Lukáš | 2003 | HEAD BIKE TJ OPAVA | 25. / Kadeti | 0:51:07.2 | 0:06:49.6 | --- | 32 | --- | 27 | --- | 25 | ||
26 | 633 | HOLUB Filip | 2003 | GT OPPORTUNITY BRNO | 26. / Kadeti | 0:51:14.9 | 0:06:57.4 | --- | 27 | --- | 26 | --- | 26 | ||
27 | 636 | KLIMEK Krzysztof | 2003 | Grupa Kolarska Viktoria Rybnik | 27. / Kadeti | 0:51:18.9 | 0:07:01.4 | --- | 33 | --- | 23 | --- | 27 | ||
28 | 646 | IRMSCHER Paul | 2003 | SSV Mounty Altenberg | 28. / Kadeti | 0:51:22.7 | 0:07:05.1 | --- | 35 | --- | 30 | --- | 28 | ||
29 | 627 | HANÁK Jakub | 2002 | ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM | 29. / Kadeti | 0:51:46.7 | 0:07:29.1 | --- | 29 | --- | 37 | --- | 29 | ||
30 | 606 | OBDRŽÁLEK Tomáš | 2003 | MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ | 30. / Kadeti | 0:52:13.9 | 0:07:56.4 | --- | 16 | --- | 22 | --- | 30 | ||
31 | 643 | STYBLÍK Adam | 2002 | Jaroslav Kulhavy Cycling Team | 31. / Kadeti | 0:52:20.9 | 0:08:03.4 | --- | 31 | --- | 32 | --- | 31 | ||
32 | 639 | BŘEZNA Vojtěch | 2002 | KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N | 32. / Kadeti | 0:52:24.9 | 0:08:07.4 | --- | 19 | --- | 34 | --- | 32 | ||
33 | 678 | STLOUKAL Richard | 2002 | KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N | 33. / Kadeti | 0:52:33.7 | 0:08:16.1 | --- | 37 | --- | 33 | --- | 33 | ||
34 | 604 | TLAMKA Tomáš | 2002 | NUTREND SPECIALIZED RACING | 34. / Kadeti | 0:52:40.2 | 0:08:22.6 | --- | 36 | --- | 35 | --- | 34 | ||
35 | 630 | ČÁSLAVSKÝ Matěj | 2003 | MS BIKE ACADEMY racing | 35. / Kadeti | 0:52:51.4 | 0:08:33.9 | --- | 21 | --- | 18 | --- | 35 | ||
36 | 637 | NOVÁK Ondřej | 2002 | Expres CZ Scott Team Kolín | 36. / Kadeti | 0:52:54.4 | 0:08:36.9 | --- | 30 | --- | 31 | --- | 36 | ||
37 | 652 | NEUGEBAUER Michal | 2003 | sportovnikurzy.cz | 37. / Kadeti | 0:52:56.9 | 0:08:39.4 | --- | 40 | --- | 36 | --- | 37 | ||
38 | 671 | JEŘÁBEK Oldřich | 2003 | Bicykl Team Ústí nad Labem | 38. / Kadeti | 0:53:09.2 | 0:08:51.6 | --- | 45 | --- | 40 | --- | 38 | ||
39 | 645 | BOHDALOVSKÝ Jiří | 2002 | HEAD BIKE TJ OPAVA | 39. / Kadeti | 0:53:23.9 | 0:09:06.4 | --- | 39 | --- | 38 | --- | 39 | ||
40 | 648 | KOČÍ Štěpán | 2002 | PRESTIGE CYCLING TEAM | 40. / Kadeti | 0:53:37.9 | 0:09:20.4 | --- | 38 | --- | 39 | --- | 40 | ||
41 | 683 | BLÁHA Vojtěch | 2003 | SK VELO PRAHA | 41. / Kadeti | 0:53:54.9 | 0:09:37.4 | --- | 49 | --- | 43 | --- | 41 | ||
42 | 661 | KOLLER Šimon | 2003 | HEAD BIKE TJ OPAVA | 42. / Kadeti | 0:54:03.2 | 0:09:45.6 | --- | 50 | --- | 46 | --- | 42 | ||
42 | 674 | HALBICH Tomáš | 2002 | Profi Sport Cheb | 42. / Kadeti | 0:54:03.2 | 0:09:45.6 | --- | 43 | --- | 44 | --- | 42 | ||
44 | 653 | ŠIDLÍK Karel | 2003 | BIKE PRO RACING | 44. / Kadeti | 0:54:21.2 | 0:10:03.6 | --- | 57 | --- | 52 | --- | 44 | ||
45 | 640 | HARTL Štěpán | 2003 | MS BIKE ACADEMY racing | 45. / Kadeti | 0:54:23.4 | 0:10:05.9 | --- | 44 | --- | 42 | --- | 45 | ||
46 | 607 | HAŠEK Max | 2002 | SK BAGBIKE | 46. / Kadeti | 0:54:30.2 | 0:10:12.6 | --- | 58 | --- | 47 | --- | 46 | ||
47 | 680 | PROCHÁZKA Lukáš | 2002 | BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM | 47. / Kadeti | 0:54:53.2 | 0:10:35.6 | --- | 42 | --- | 45 | --- | 47 | ||
48 | 657 | LETEV Marek | 2003 | Tufo CykloZákladna Otrokovice | 48. / Kadeti | 0:55:03.4 | 0:10:45.9 | --- | 46 | --- | 48 | --- | 48 | ||
49 | 669 | BRUDNÝ Karel | 2003 | Maloja - Rocky Mountain Team | 49. / Kadeti | 0:55:09.7 | 0:10:52.1 | --- | 47 | --- | 50 | --- | 49 | ||
50 | 650 | GLÖCKNER Maxime | 2002 | RSV 54 Venusberg | 50. / Kadeti | 0:55:21.2 | 0:11:03.6 | --- | 41 | --- | 49 | --- | 50 | ||
51 | 670 | TESAŘ Jakub | 2003 | Ethic sport | 51. / Kadeti | 0:55:49.7 | 0:11:32.1 | --- | 48 | --- | 53 | --- | 51 | ||
52 | 687 | VLAS Jakub | 2003 | MS BIKE ACADEMY racing | 52. / Kadeti | 0:56:03.4 | 0:11:45.8 | --- | 52 | --- | 54 | --- | 52 | ||
53 | 672 | SKRBEK Jan | 2002 | BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM | 53. / Kadeti | 0:56:08.4 | 0:11:50.8 | --- | 55 | --- | 55 | --- | 53 | ||
54 | 665 | ČERVÍČEK David | 2003 | Tj Stadion Louny | 54. / Kadeti | 0:56:13.4 | 0:11:55.8 | --- | 53 | --- | 51 | --- | 54 | ||
55 | 688 | PARTÍK Marek | 2003 | Bicykl Team Ústí nad Labem | 55. / Kadeti | 0:56:49.0 | 0:12:31.4 | --- | 59 | --- | 57 | --- | 55 | ||
56 | 641 | MAREK Adam | 2002 | Profi Sport Cheb | 56. / Kadeti | 0:57:20.0 | 0:13:02.4 | --- | 54 | --- | 56 | --- | 56 | ||
57 | 664 | NĚMEC Šimon | 2002 | CYKLO-Ski klub Polička | 57. / Kadeti | 0:57:33.0 | 0:13:15.4 | --- | 34 | --- | 41 | --- | 57 | ||
58 | 655 | KOPECKÝ Petr | 2003 | Nevix Team Kadaň | 58. / Kadeti | 0:57:41.0 | 0:13:23.4 | --- | 56 | --- | 59 | --- | 58 | ||
59 | 681 | RAČAN David | 2002 | ČEZ CYKLOTEAM TÁBOR | 59. / Kadeti | 0:58:01.0 | 0:13:43.4 | --- | 51 | --- | 58 | --- | 59 | ||
60 | 685 | MATĚJKA Ondřej | 2003 | SK VELO PRAHA | 60. / Kadeti | 0:59:49.0 | 0:15:31.4 | --- | 60 | --- | 60 | --- | 60 | ||
61 | 676 | HAVÍŘ František | 2002 | KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N | 61. / Kadeti | 1:00:15.0 | 0:15:57.4 | --- | 62 | --- | 61 | --- | 61 | ||
62 | 682 | KLAWE Kvido Kryštof | 2002 | BIKE 2000 | 62. / Kadeti | 1:01:00.0 | 0:16:42.4 | --- | 61 | --- | 62 | --- | 62 | ||
63 | 654 | HLAVA Tomáš | 2002 | 4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. | 63. / Kadeti | 0:43:00.0 | - 1 Lap(s) | --- | 65 | --- | 63 | --- | --- | ||
64 | 677 | PRCHLÍK Kryštof | 2002 | KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N | 64. / Kadeti | 0:43:53.8 | - 1 Lap(s) | --- | 63 | --- | 64 | --- | --- | ||
65 | 679 | FRANĚK Matěj | 2002 | MS BIKE ACADEMY racing | 65. / Kadeti | 0:46:36.2 | - 1 Lap(s) | --- | 64 | --- | 65 | --- | --- | ||
--- | 626 | JINDŘICH Pavel | 2003 | Tj Stadion Louny | . / Kadeti | DNF | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 647 | JEŘÁBEK Ondřej | 2002 | IVARCS - AUTHOR TEAM | . / Kadeti | DNF | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 673 | LOLACHER Tomáš | 2003 | Madeta Fitness/Haibike | . / Kadeti | DNF | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 684 | JURSA Vojtěch | 2002 | SK VELO PRAHA | . / Kadeti | DNF | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 686 | DANĚK Filip | 2002 | MS BIKE ACADEMY racing | . / Kadeti | DNF | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |