Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání

ČSOB Bratislava Marathon 2018

Běh
DATUM :8.4.2018 MÍSTO :Bratislava

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Penalty 1 člen 2 člen 3 člen 4 člen Kategorie Čas Ztráta Čistý čas
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Penalty 1 člen 2 člen 3 člen 4 člen Kategorie Čas Ztráta Čistý čas
1 6463 detail závodníka ADIDAS RUNNERS BRATISLAVA SPEED SQUAD --- Wahlandt Šimon Wahlandt Peter Repčík Jozef Lendvorský Leo 1. /  Polmaratónska štafeta 1:10:20 0:00:00 1:10:20
2 6237 detail závodníka CHLAPCI ZO STROPKOVA --- Čačík Miroslav Peško Miroslav Čačík Matej Moza Ľuboslav 2. /  Polmaratónska štafeta 1:21:04 0:10:44 1:21:04
3 6305 detail závodníka RUN FOR FUN RAKETY --- Mozolaniova Jana Skanderova Jana Hauser Natalia Spican Zdeno 3. /  Polmaratónska štafeta 1:29:04 0:18:44 1:29:02
4 6017 detail závodníka VEOLIA DREAM TEAM I. --- Skalník Martin Szabó František Kurilla Peter Chrappa Bronislava 4. /  Polmaratónska štafeta 1:29:20 0:19:00 1:29:19
5 6462 detail závodníka SLOVENSKÝ ATLETICKÝ ZVÄZ Penalty 10 min. Korčok Peter Ľašová Veronika Kompas Matúš Korčok Július 5. /  Polmaratónska štafeta 1:29:33 0:19:13 1:29:32
6 6078 detail závodníka JCI PANORAMA RUNNERS --- Pivovarník Štefan Gažo Štefan Markusova Maria Hodossy Peter 6. /  Polmaratónska štafeta 1:32:23 0:22:03 1:32:22
7 6273 detail závodníka ADIDAS RUNNERS BUDAPEST - BOYS --- Anonimus András Barta András Kiss Péter Márton Jernei 7. /  Polmaratónska štafeta 1:32:35 0:22:15 1:29:55
8 6318 detail závodníka SDMD TÍM --- Matiašovič David Ihasz Samuel Feťko Damián Kováč Michal 8. /  Polmaratónska štafeta 1:32:51 0:22:31 1:32:50
9 6307 detail závodníka VETRONKY --- Ješíková Miroslava Klačanová Lucia Stoličná Zuzana Pizúrová Miroslava 9. /  Polmaratónska štafeta 1:34:16 0:23:56 1:34:15
10 6395 detail závodníka HW RUNNERS --- Bedrunka Ján Koval Martin Zacik Michal Benkovic Peter 10. /  Polmaratónska štafeta 1:36:04 0:25:44 1:36:03
11 6384 detail závodníka MERCEDES-BENZ --- Sís Miloš Gašparovič Ivan Václavínek Jakub Sís Miloš 11. /  Polmaratónska štafeta 1:38:50 0:28:30 1:38:41
12 6418 detail závodníka IBM JALAPENOS --- Klement Tomas Lehocky Robert Bilicky Andrej Demcak Martin 12. /  Polmaratónska štafeta 1:39:06 0:28:46 1:39:05
13 6298 detail závodníka FRANKLIN --- Krcmarikova Jana Urcikanova Veronika Karkalik Matej Namer Pavol 13. /  Polmaratónska štafeta 1:40:03 0:29:43 1:39:58
14 6473 detail závodníka ADIDAS RUNNERS BRATISLAVA - SME RODINA --- Červeň Pavol Červeň Richard Červeňová Ema Červeňová Jana 14. /  Polmaratónska štafeta 1:40:11 0:29:51 1:40:10
15 6467 detail závodníka LEN TAT TAK --- Baco Juraj Santa Dusan Bednar Martin Vimpel Viktor 15. /  Polmaratónska štafeta 1:41:04 0:30:44 1:40:51
16 6027 detail závodníka KADLEC --- Figura Tomáš Kostka Ján Zajícová Soňa Nagyová Daniela 16. /  Polmaratónska štafeta 1:41:05 0:30:45 1:40:56
17 6306 detail závodníka JOYZONE --- Hirjaková Slávka Martinková Alžbeta Buzgovičová Karin Beleš Róbert 17. /  Polmaratónska štafeta 1:42:17 0:31:57 1:42:01
18 6026 detail závodníka RYBÁROVÁ --- Manina Robert Maninová Gabriela Manina Samuel Manina Tobiáš 18. /  Polmaratónska štafeta 1:42:17 0:31:57 1:42:06
19 6140 detail závodníka CORNHILL MANAGEMENT --- Kurta Milan Valaská Kristína Škrovinová Andrea Sýkora Jakub 19. /  Polmaratónska štafeta 1:43:24 0:33:04 1:43:22
20 6034 detail závodníka ĽAVÁ – PRAVÁ --- Kopaničák Jozef Kováč Miroslav Dibala Michal Šavol Matej 20. /  Polmaratónska štafeta 1:43:49 0:33:29 1:43:45
21 6012 detail závodníka BIKE TEAM KARPATY --- Rados Julius Pisecky Svatopluk Hornacek Andrej Backovsky Michal 21. /  Polmaratónska štafeta 1:44:23 0:34:03 1:44:17
22 6340 detail závodníka ESET XXII --- Marková Lucia Hašeková Slavomíra Černák Matej Marko Richard 22. /  Polmaratónska štafeta 1:45:06 0:34:46 1:45:01
23 6386 detail závodníka JIMM --- Čulák Ivan Dohnansky Martin Jadamec Juraj Bagi-Kovac Marek 23. /  Polmaratónska štafeta 1:45:14 0:34:54 1:44:57
24 6289 detail závodníka OHNIVÉ ŠÍPY PELIKÁNU --- Kmeťko Martin Schillerová Barbora Regély Roland Dudík Jakub 24. /  Polmaratónska štafeta 1:45:25 0:35:05 1:45:14
25 6405 detail závodníka HERRYS_2 --- Papcún Martin Siman Jaroslav Marušin Martin Obtulovič Viktor 25. /  Polmaratónska štafeta 1:45:30 0:35:10 1:44:52
26 6278 detail závodníka ALLIANZ - LAPAČI VZDUCHU --- Šiška Martin Julényová Michaela Zboran Daniel Detko Miroslav 26. /  Polmaratónska štafeta 1:45:58 0:35:38 1:45:55
27 6192 detail závodníka LUCRON DEVELOPMENT --- Horník Daniel Sakmarová Aneta Hykischová Katarína Fingerland Adam 27. /  Polmaratónska štafeta 1:46:00 0:35:40 1:45:58
28 6212 detail závodníka SEASIDE SKLAD --- Plancik Milan Plancikova Alexandra Hait Pavol Katrinak Matus 28. /  Polmaratónska štafeta 1:46:15 0:35:55 1:45:37
29 6272 detail závodníka ADIDAS RUNNERS BUDAPEST - GIRLS SQUAD Penalty 10 min. Debreczeni Dóra Gyarmati Anna Orosz Anita Filó Edit 29. /  Polmaratónska štafeta 1:46:19 0:35:59 1:45:59
30 6020 detail závodníka GLOBSEC 4 --- Grmanová Laura Stretavská Natália Salazar Stefánia Salazar Francesco 30. /  Polmaratónska štafeta 1:46:28 0:36:08 1:46:26
31 6304 detail závodníka RUN FOR FUN LADIES --- Bird-Capkova Martina Poľanska Renata Schriffel Zuzana Lukačova Marianna 31. /  Polmaratónska štafeta 1:46:48 0:36:28 1:46:45
32 6053 detail závodníka AK ECKER - KÁN --- Charvátová Lenka Pašková Janka Kán Matej Reken Michal 32. /  Polmaratónska štafeta 1:47:01 0:36:41 1:47:00
33 6175 detail závodníka KYSLÉ UHORKY (PICKLED CUCUMBERS) --- Havran Michal Procházka Martin Suchý Martin Lendač Patrik 33. /  Polmaratónska štafeta 1:47:04 0:36:44 1:46:27
34 6363 detail závodníka POZBIERANCI --- Petruška Martin Záhorský Marián Suchá Radka Kobulnická Monika 34. /  Polmaratónska štafeta 1:47:09 0:36:49 1:46:45
35 6199 detail závodníka SEGEDÍNSKY GULÁŠ A 4 KNEDLÍKY --- Piskla Martin Brankovič Jozef Makúchová Adriána Kupčík Rastislav 35. /  Polmaratónska štafeta 1:47:11 0:36:51 1:46:34
36 6188 detail závodníka 2MUSE, BEŽ S PRIESKUMOM --- Vyšinský Michal Sklenář Peter Grib Lukáš Polačko Juraj 36. /  Polmaratónska štafeta 1:47:25 0:37:05 1:47:21
37 6068 detail závodníka TRNAFČANÉ --- Glemba Martin Chnápko Peter Svinčák Juraj Bališ Peter 37. /  Polmaratónska štafeta 1:47:28 0:37:08 1:46:50
38 6161 detail závodníka JARÁBEK --- Jarábek Tomáš Polonyová Zuzana Ďuris Dušan Ďuris Michal 38. /  Polmaratónska štafeta 1:48:15 0:37:55 1:48:09
39 6392 detail závodníka DRAČIA LABKA --- Vážny Michal Švarcová Šarlota Šindelář Martin Podolský Peter 39. /  Polmaratónska štafeta 1:48:21 0:38:01 1:47:48
40 6114 detail závodníka HNILÉ HRUŠKY --- Rudohradsky Marek Rudohradska Martina Nikodemová Jaroslava Hamarová Ľubica 40. /  Polmaratónska štafeta 1:48:24 0:38:04 1:48:10
41 6031 detail závodníka JOHNSON COBTROLS / MLYNKÁČI --- Mlynarovicova Kristina Mlynarovicova Valeria Antal Michal Mlynarovic Martin 41. /  Polmaratónska štafeta 1:48:36 0:38:16 1:48:29
42 6458 detail závodníka WINDMILL TEAM --- Perun Peter Szuperakova Zuzana Bartovic Martin Murin Lukas 42. /  Polmaratónska štafeta 1:48:48 0:38:28 1:48:12
43 6468 detail závodníka ZEHLICKY A KONE --- bobekova lenka babinska maria nemeth adrian goffa marek 43. /  Polmaratónska štafeta 1:49:00 0:38:40 1:48:47
44 6102 detail závodníka JCI RAKETY --- Teixeira Pedro Vulganova Michaela Hodossy Peter Plsek Lubomir 44. /  Polmaratónska štafeta 1:49:02 0:38:42 1:48:46
45 6385 detail závodníka BIRELL TEAM --- Bosiok Carmen Jalůvka Jozef Taliga Jozef Imrichová Zuzana 45. /  Polmaratónska štafeta 1:49:08 0:38:48 1:49:06
46 6233 detail závodníka KANDIDÁTI --- Hurban Martin Kováč Peter Chudjak Martin Barančok Peter 46. /  Polmaratónska štafeta 1:49:31 0:39:11 1:48:58
47 6007 detail závodníka KUKKONIA --- Kudla Martin Kondakor Peter Otiepka Marian Kudla Martin 47. /  Polmaratónska štafeta 1:49:43 0:39:23 1:49:36
48 6449 detail závodníka NCC --- Šinský Peter Ledecký Boris Pospíšilová Gabriela Pospíšil Ivan 48. /  Polmaratónska štafeta 1:49:46 0:39:26 1:49:43
49 6131 detail závodníka JOHNSON CONTROLS RELAY RUN --- Budai Štefan Szollosova Livia Petrovič Peter Lunter Matúš 49. /  Polmaratónska štafeta 1:49:50 0:39:30 1:49:44
50 6245 detail závodníka PROFESIA --- Štrba Michal Zigo Ladislav Raschmanová Martina Štrbová Edita 50. /  Polmaratónska štafeta 1:49:58 0:39:38 1:49:49
51 6080 detail závodníka HAPPY SOCKS Penalty 10 min. Resko Milan Repeľ Peter Marochnič Dušan Orthová Michaela 51. /  Polmaratónska štafeta 1:50:15 0:39:55 1:49:46
52 6107 detail závodníka RSC SK2 --- Plavuchová Ľubica Hatala Martin Godiš Pavol Valaštin Martin 52. /  Polmaratónska štafeta 1:50:16 0:39:56 1:49:54
53 6425 detail závodníka NOVARTIS --- Hošala Ján Kollár Vlado Zábranská Dana Klučka Roman 53. /  Polmaratónska štafeta 1:50:17 0:39:57 1:50:09
54 6181 detail závodníka DANUBE RUNNERS #2 --- Gömöry Zuzana Kovácsová Emilia Pomšárová Janka Freyová Dajana 54. /  Polmaratónska štafeta 1:50:19 0:39:59 1:50:16
55 6349 detail závodníka RB 1 --- Chovanec Daniel Meždej Peter Čapo Martin Homolka Mário 55. /  Polmaratónska štafeta 1:50:22 0:40:02 1:50:04
56 6360 detail závodníka DECATHLON EUROVEA 2 --- Štubniak Svetozár Avram Jakub Drexlerová Dominika Hajduk Daniel 56. /  Polmaratónska štafeta 1:50:28 0:40:08 1:50:03
57 6413 detail závodníka MADAR --- Madar Roman Malik Tomas Pobocik Michal Vitasek Roman 57. /  Polmaratónska štafeta 1:50:44 0:40:24 1:50:12
58 6098 detail závodníka NACO NAZOV?! --- Rabajda Slavomir Veselovska Denisa Sprta Robert Micka Matej 58. /  Polmaratónska štafeta 1:50:46 0:40:26 1:50:38
59 6351 detail závodníka GORAL TEAM Penalty 10 min. Mikolajčík František Mikolajčíková Barbora Mikolajčíková Klára Beňo Adam 59. /  Polmaratónska štafeta 1:50:50 0:40:30 1:50:03
60 6094 detail závodníka FOREST GUMP --- Duba Tomas Samák Miroslav Fiallos Fernando Krnac Tomas 60. /  Polmaratónska štafeta 1:50:52 0:40:32 1:50:20
61 6427 detail závodníka AJTYAJTY RUNNING TEAM --- Malobicka Zuzana Šantavý Jozef Kopecký Daniel Gallacher Adriana 61. /  Polmaratónska štafeta 1:51:01 0:40:41 1:50:57
62 6224 detail závodníka REHABILICA --- Vlašič Matej Dlhoš Miroslav Polakovič Eduard Desdevises Stephane 62. /  Polmaratónska štafeta 1:51:03 0:40:43 1:51:02
63 6285 detail závodníka QUANTUM MANAGEMENT --- pivarči peter grujbárová jana grujbár martin markovič rudolf 63. /  Polmaratónska štafeta 1:51:15 0:40:55 1:51:12
64 6372 detail závodníka ISTP.SK Penalty 10 min. Bartalos Martina Krabáč Jozef Hudec Pavol Filadelfi Samuel 64. /  Polmaratónska štafeta 1:51:35 0:41:15 1:51:05
65 6182 detail závodníka TAK URČITE --- Halapin Miroslav Ryšavý Adam Kamenský Martin Heinlein Peter 65. /  Polmaratónska štafeta 1:51:47 0:41:27 1:51:12
66 6408 detail závodníka HRICKO --- Hricko Martin Kosuth Leo Laki Roland Motyl Stanislav 66. /  Polmaratónska štafeta 1:51:53 0:41:33 1:49:39
67 6221 detail závodníka BANANAS :) --- Černeková Barbara Zollerová Marína Baxa Marek Stranianek Emil 67. /  Polmaratónska štafeta 1:51:58 0:41:38 1:51:24
68 6220 detail závodníka ZLATÁ TRETRA --- Dzubina Michal Žember Adam Misal Matej Benkovič Ján 68. /  Polmaratónska štafeta 1:51:59 0:41:39 1:51:25
69 6270 detail závodníka RISKÁČI, TO ČO ROBIA SA VÁM NEPÁČI --- Augustovič Kamil Hromada Radovan Syč Ľubomír Králik Marian 69. /  Polmaratónska štafeta 1:52:00 0:41:40 1:51:46
70 6471 detail závodníka EVRONVIA --- Krivosudsky Marian Durica Michal Dodok Juraj Neumann Viktor 70. /  Polmaratónska štafeta 1:52:23 0:42:03 1:52:07
71 6332 detail závodníka SOROS GPS NAVIGATION --- Hlávka Filip Cabadaj Rudolf Drgonec Andrej Kupec Tomáš 71. /  Polmaratónska štafeta 1:52:24 0:42:04 1:52:19
72 6295 detail závodníka THE INSURERERS --- Weiner Ronald Sucha Katarina Gildein Milan Barac Vanja 72. /  Polmaratónska štafeta 1:52:28 0:42:08 1:52:24
73 6296 detail závodníka ADAMČO --- Adamčo Matej Kohút Peter Tomášková Jana Filičko Dávid 73. /  Polmaratónska štafeta 1:52:31 0:42:11 1:52:21
74 6144 detail závodníka KRÁSKA A ZVERY Z ČSOBL Penalty 10 min. Weiser Lukáš Bachár Andrej Kačmárová Mária Kuťka Juraj 74. /  Polmaratónska štafeta 1:52:42 0:42:22 1:52:27
75 6309 detail závodníka SWISS RE FIT BEŽCI --- Kán Tomáš Novotný Miroslav Žubrietovský Tomáš Pisarčík Jozef 75. /  Polmaratónska štafeta 1:52:50 0:42:30 1:52:30
76 6292 detail závodníka BSG2 --- Filo Matúš Adamec Martin Adamec ml. Martin Kristová Oľga 76. /  Polmaratónska štafeta 1:53:12 0:42:52 1:52:36
77 6310 detail závodníka NEEXISTI --- Chomo Matej Žemličková Zuzana Zapalač Peter Podolinský Marek 77. /  Polmaratónska štafeta 1:53:24 0:43:04 1:52:52
78 6450 detail závodníka BEŽÍME DO ODPADNUTIA --- Poštrk Michal Vincze Tibor Slavkovský Peter Vančová Andrea 78. /  Polmaratónska štafeta 1:53:29 0:43:09 1:53:12
79 6133 detail závodníka ČSOB POISŤOVŇA ICT --- DOBROTKA Dušan Šaradin Cyril Šimko Martin Bulej Pavol 79. /  Polmaratónska štafeta 1:53:48 0:43:28 1:53:32
80 6016 detail závodníka M2GP --- Filo Peter Sabik Gabriel Rumanovic Miroslav Stocek Miroslav 80. /  Polmaratónska štafeta 1:53:55 0:43:35 1:53:48
81 6378 detail závodníka VOLVO GROUP 3 --- Mlynčok Zdenko Matušková Lucia Koffler Roman Brychta Marcel 81. /  Polmaratónska štafeta 1:54:17 0:43:57 1:53:41
82 6500 detail závodníka HANTUCH --- Hantuch Igor Balušková Eva Gogová Adriana Gaplovský Michal 82. /  Polmaratónska štafeta 1:54:24 0:44:04 1:54:20
83 6432 detail závodníka WE ARE PACKY --- MIkulášiová Ivana Mateáš Marián Nilaš Vlado Palúchová Janette 83. /  Polmaratónska štafeta 1:54:28 0:44:08 1:54:26
84 6096 detail závodníka LENOVO THREE FRIENDS AND DUSAN Penalty 10 min. Hujo Dusan Kobolka Marek Chudo Viktor Jurkovic Roman 84. /  Polmaratónska štafeta 1:54:30 0:44:10 1:54:08
85 6186 detail závodníka DANUBE RUNNERS #3 --- Šomogyi Monika Šubín Michal Gömöry Michal Kovács Eduard 85. /  Polmaratónska štafeta 1:54:38 0:44:18 1:54:35
86 6177 detail závodníka FITPIŠKÓTY --- Antónyová Michaela Balážová Viktória Fabová Jana Serhanová Christine 86. /  Polmaratónska štafeta 1:54:47 0:44:27 1:54:34
87 6479 detail závodníka PERRY SPORT --- Fialová Simona Korítko Ján Michael Fayngold Bella Kočiš Lukአ87. /  Polmaratónska štafeta 1:54:51 0:44:31 1:54:27
88 6072 detail závodníka THE WALKERS --- Šarmír Matej Závodný Igor Czuczor David Patay Róbert 88. /  Polmaratónska štafeta 1:54:52 0:44:32 1:54:38
89 6335 detail závodníka TAXIS --- Machalek Milan Piterkova Agnesa Kyroudis Theocharis Kurka Radomil 89. /  Polmaratónska štafeta 1:54:56 0:44:36 1:54:37
90 6057 detail závodníka """TRI ŽENY A JA""" --- Hriňová Mária Lehocká Zuzana Čík Juraj Číková Adriana 90. /  Polmaratónska štafeta 1:55:19 0:44:59 1:55:12
91 6437 detail závodníka SLOW BUT DELICIOUS --- Chudík Martin Baláž Martin Selecká Ingrid Schwartz Peter 91. /  Polmaratónska štafeta 1:55:22 0:45:02 1:55:18
92 6235 detail závodníka TJ PARNE VALCE --- Hajdukova Petra Skoda Jakub Bachvarov Martin Jursa Branislav 92. /  Polmaratónska štafeta 1:55:30 0:45:10 1:55:26
93 6063 detail závodníka K32 TEAM 1 --- Jurenka Vladimír Párnická Františka Párnický Stanislav Rataj Michal 93. /  Polmaratónska štafeta 1:55:31 0:45:11 1:54:58
94 6189 detail závodníka DOHODÁRI --- Hlavač Mário Hegedüš Tomáš Neupaver Erik Bombara Matúš 94. /  Polmaratónska štafeta 1:55:35 0:45:15 1:55:11
95 6065 detail závodníka OKO DZP --- Piatka Dusan Vrzgula Ladislav Filkusová Lucia Ballek Marek 95. /  Polmaratónska štafeta 1:55:39 0:45:19 1:55:34
96 6052 detail závodníka ISA --- Zlaczká Veronika Hulényi Martin Rafaj Oliver Rimegová Katarína 96. /  Polmaratónska štafeta 1:55:42 0:45:22 1:55:17
97 6081 detail závodníka DEMIANOVA ANDREA --- Kvasňáková Janka Kozár Vladimír Kozár Kristián Frečka Miloš 97. /  Polmaratónska štafeta 1:55:44 0:45:24 1:55:16
98 6088 detail závodníka H - TEAM --- Horáková Ľudmila Horák Martin Horák Peter Hladíková Claudia 98. /  Polmaratónska štafeta 1:55:44 0:45:24 1:55:38
99 6359 detail závodníka DECATHLON PHAROS INVICIBLES --- Vasas Michal Kaššaiová Zuzana Pavlendová Daniela Janšík Tomáš 99. /  Polmaratónska štafeta 1:55:47 0:45:27 1:55:22
100 6145 detail závodníka POMALY ĎALEJ ZÁJDEŠ II. --- Dobiš Marek Mešinová Daša Pavlová Jana Pavkeje Juraj 100. /  Polmaratónska štafeta 1:55:52 0:45:32 1:55:23

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru