Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání

Duatlon Pezinok

Triatlon
DATUM :14.4.2018 MÍSTO :Pezinok

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Klub Kategorie Čas Ztráta Beh1 # D1 # Bicykel # D2 # Beh2 #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Klub Kategorie Čas Ztráta Beh1 # D1 # Bicykel # D2 # Beh2 #
1 179 detail závodníka MANDÁK Alex SVK --- 1. /  Žiaci nádeje A 0:14:28.3 0:00:00.0 04:13.9 [2] 2 00:23.4 [4] 1 06:57.5 [3] 1 00:19.8 [10] 2 02:33.5 [3] 1
2 119 detail závodníka SPORYSHEV Dmitry RUS - nezistený - 2. /  Žiaci nádeje A 0:14:34.1 0:00:05.8 04:12.6 [1] 1 00:25.6 [10] 2 07:13.3 [4] 2 00:15.8 [3] 3 02:26.6 [2] 2
3 173 detail závodníka MIKLÓŠOVÁ Karolína SVK ŠK Atom Levice 1. /  Žiačky nádeje A 0:15:17.9 0:00:49.5 04:24.4 [4] 4 00:21.9 [3] 4 07:40.6 [7] 6 00:29.7 [27] 7 02:21.1 [1] 3
4 103 detail závodníka DROBNÝ Matej SVK 3NITY Triathlon team Bratislava 3. /  Žiaci nádeje A 0:15:25.6 0:00:57.2 04:25.6 [5] 5 00:21.6 [2] 5 07:35.3 [6] 4 00:21.5 [14] 5 02:41.3 [7] 4
5 200 detail závodníka SADLOŇ Filip SVK --- 4. /  Žiaci nádeje A 0:15:30.9 0:01:02.5 04:14.4 [3] 3 00:28.4 [12] 3 07:43.3 [8] 5 00:18.0 [4] 4 02:46.6 [10] 5
6 115 detail závodníka PODOLINCAK Viktoria AUT Aquapark Triatlon Turčianske Teplice 2. /  Žiačky nádeje A 0:15:34.4 0:01:06.0 04:27.1 [8] 8 00:20.9 [1] 6 07:49.0 [11] 7 00:19.5 [9] 6 02:37.6 [5] 6
7 185 detail závodníka GAJDOŠOVÁ žaneta SVK ŠK Atom Levice 3. /  Žiačky nádeje A 0:15:39.6 0:01:11.3 04:26.1 [6] 6 00:24.6 [6] 7 07:47.3 [10] 8 00:19.3 [7] 8 02:42.1 [8] 7
8 112 detail závodníka MORAVSKÁ Debora SVK ŠK Atóm Levice 4. /  Žiačky nádeje A 0:16:06.7 0:01:38.4 04:39.4 [9] 9 00:24.9 [7] 9 08:00.0 [15] 10 00:23.0 [19] 10 02:39.2 [6] 8
9 106 detail závodníka KALLOVÁ Sofemaleia SVK motigo 5. /  Žiačky nádeje A 0:16:11.1 0:01:42.8 04:43.9 [11] 11 00:23.4 [4] 10 07:56.3 [14] 9 00:19.4 [8] 9 02:47.9 [11] 9
10 189 detail závodníka KNAPČOK Matej SVK ZŠ Kupeckého 5. /  Žiaci nádeje A 0:16:24.6 0:01:56.3 04:26.4 [7] 7 00:29.9 [15] 8 08:31.8 [22] 12 00:19.3 [6] 12 02:37.1 [4] 10
11 116 detail závodníka RONČKEVIČOVÁ Radka SVK motigo 6. /  Žiačky nádeje A 0:16:35.9 0:02:07.5 04:40.1 [10] 10 00:29.4 [14] 11 08:20.0 [19] 13 00:21.5 [13] 14 02:44.6 [9] 11
12 111 detail závodníka MIHAĽOV Maxim SVK Športový Triatlonový Klub Pezinok 6. /  Žiaci nádeje A 0:16:44.3 0:02:16.0 05:04.6 [13] 13 00:25.1 [8] 13 07:53.0 [13] 11 00:23.1 [20] 11 02:58.2 [13] 12
13 117 detail závodníka RUDOLPHI Mia Sophie SVK ŠK Atóm Levice 7. /  Žiačky nádeje A 0:16:52.1 0:02:23.8 05:13.6 [18] 18 00:25.6 [9] 14 07:50.8 [12] 14 00:21.0 [12] 13 03:00.8 [15] 13
14 118 detail závodníka SEDLÁK Richard SVK Triatlon Team Trnava 7. /  Žiaci nádeje A 0:16:58.3 0:02:30.0 05:03.6 [12] 12 00:26.1 [11] 12 08:00.5 [16] 15 00:22.0 [16] 15 03:05.8 [17] 14
15 108 detail závodníka KOLENIKOVA Ema SVK Športový Triatlonový Klub Pezinok 8. /  Žiačky nádeje A 0:17:04.3 0:02:36.0 05:07.9 [15] 15 00:51.9 [27] 21 07:32.4 [5] 16 00:25.2 [23] 16 03:06.8 [18] 15
16 104 detail závodníka FERIANC Filip SVK motigo 8. /  Žiaci nádeje A 0:17:36.1 0:03:07.7 05:17.1 [21] 21 00:28.7 [13] 16 08:20.4 [21] 20 00:26.0 [24] 19 03:03.6 [16] 16
17 101 detail závodníka ADAMČOVÁ Agáta SVK motigo 9. /  Žiačky nádeje A 0:17:55.9 0:03:27.5 05:16.4 [20] 20 00:31.4 [17] 18 08:13.3 [18] 18 00:23.5 [21] 18 03:31.1 [24] 17
18 107 detail závodníka KEMENCEI Timo SVK - nezistený - 9. /  Žiaci nádeje A 0:18:01.3 0:03:33.0 05:27.1 [29] 29 00:37.7 [21] 24 07:47.0 [9] 17 00:21.7 [15] 17 03:47.6 [25] 18
19 105 detail závodníka KÁCLOVÁ Dominika SVK motigo 10. /  Žiačky nádeje A 0:18:08.3 0:03:40.0 05:16.1 [19] 19 09:54.5 [31] 31 59:29.9 [1] 23 00:27.2 [25] 22 03:00.3 [14] 19
20 102 detail závodníka BALAŠOV Andrej SVK Športový Triatlonový Klub Pezinok 10. /  Žiaci nádeje A 0:18:17.8 0:03:49.5 05:06.9 [14] 14 00:35.9 [18] 15 09:07.3 [26] 24 00:35.8 [30] 25 02:51.8 [12] 20
21 174 detail závodníka KNÍŽ Filip SVK TRIAX 11. /  Žiaci nádeje A 0:18:34.1 0:04:05.7 05:21.7 [24] 24 00:58.6 [28] 27 08:20.3 [20] 22 00:35.0 [29] 23 03:18.3 [22] 21
22 120 detail závodníka VITKOVÁ Natália SVK Športový Triatlonový Klub Pezinok 11. /  Žiačky nádeje A 0:18:37.3 0:04:09.0 05:10.4 [17] 17 00:37.4 [20] 19 09:08.8 [27] 25 00:24.3 [22] 24 03:16.3 [21] 22
23 110 detail závodníka MAJERČÁKOVÁ Hanka SVK Športový Triatlonový Klub Pezinok 12. /  Žiačky nádeje A 0:18:57.6 0:04:29.3 05:24.4 [26] 26 00:38.4 [23] 23 08:01.5 [17] 19 55:10.8 [1] 1 09:42.3 [31] 23
24 181 detail závodníka MOZOLOVÁ Romana SVK Športový Triatlonový Klub Pezinok 13. /  Žiačky nádeje A 0:18:58.6 0:04:30.2 05:23.6 [25] 25 00:42.1 [26] 25 09:20.8 [29] 29 00:22.5 [18] 29 03:09.3 [19] 24
25 109 detail závodníka LUKEŽIČ Adam SVK motigo 12. /  Žiaci nádeje A 0:19:08.6 0:04:40.2 05:19.4 [22] 22 00:41.4 [25] 22 09:20.0 [28] 28 00:20.0 [11] 27 03:27.6 [23] 25
26 114 detail závodníka ORLÍKOVÁ Gabriela SVK - nezistený - 14. /  Žiačky nádeje A 0:19:28.3 0:05:00.0 06:07.1 [31] 31 00:37.4 [19] 29 05:32.2 [2] 3 02:41.6 [31] 21 04:29.9 [29] 26
27 198 detail závodníka PINDJÁK Peter SVK ŠTK PEZINOK 13. /  Žiaci nádeje A 0:19:37.1 0:05:08.7 05:09.6 [16] 16 00:38.1 [22] 17 08:33.8 [23] 21 00:15.8 [2] 20 04:59.6 [30] 27
28 188 detail závodníka KOLLAROVÁ Nela SVK ŠTK PEZINOK 15. /  Žiačky nádeje A 0:19:48.1 0:05:19.8 05:27.6 [30] 30 00:41.1 [24] 26 09:02.8 [25] 26 00:33.0 [28] 28 04:03.4 [27] 28
29 195 detail závodníka ROMANČÍK Matúš SVK ŠTK 14. /  Žiaci nádeje A 0:19:50.6 0:05:22.2 05:20.6 [23] 23 01:01.1 [29] 28 08:51.3 [24] 27 00:22.3 [17] 26 04:15.1 [28] 29
30 113 detail závodníka NOGOVÁ Nina SVK Športový Triatlonový Klub Pezinok 16. /  Žiačky nádeje A 0:20:01.8 0:05:33.5 05:24.4 [27] 27 00:30.9 [16] 20 10:34.3 [31] 30 00:18.5 [5] 30 03:13.6 [20] 30
31 191 detail závodníka GLOZNEKOVÁ Adela SVK --- 17. /  Žiačky nádeje A 0:21:09.1 0:06:40.7 05:25.1 [28] 28 01:21.4 [30] 30 10:05.6 [30] 31 00:27.5 [26] 31 03:49.3 [26] 31

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru