Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 9624 | PATUC Jakub | 2003 | ŠK Vital Bratislava | 1. / Chlapci 13-15 r. | 0:10:15 | 0:00:00 | ||
2 | diplom | 6931 | BIELEK Filip | 2003 | Kryha | 2. / Chlapci 13-15 r. | 0:10:21 | 0:00:06 | ||
3 | diplom | 9098 | BALAŽOVJECHOVÁ Hana | 2003 | Kajakslavia BA | 1. / Dievčatá 13-15 r. | 0:10:26 | 0:00:11 | ||
4 | diplom | 9505 | JAMRICH Daniel | 2004 | --- | 3. / Chlapci 13-15 r. | 0:10:29 | 0:00:14 | ||
5 | diplom | 9639 | PODHORNÝ Šimon | 2003 | ŠTK PEZINOK | 4. / Chlapci 13-15 r. | 0:10:35 | 0:00:20 | ||
6 | diplom | 9424 | DÓKA Lukáš | 2000 | Beh Senec | 1. / Rekreační bežci - MIX | 0:10:38 | 0:00:23 | ||
7 | diplom | 9780 | HOLKA Lukáš | 2003 | --- | 5. / Chlapci 13-15 r. | 0:10:41 | 0:00:26 | ||
8 | diplom | 9282 | SOJKA Viliam | 2003 | Tilgnerka | 6. / Chlapci 13-15 r. | 0:10:46 | 0:00:31 | ||
9 | diplom | 9438 | FARKAS Jakub | 2003 | YOUNG BUSINESSMAN | 7. / Chlapci 13-15 r. | 0:10:48 | 0:00:33 | ||
10 | diplom | 9671 | SALAZAR Francesco | 2006 | 3NT Bratislava | 1. / Chlapci 10-12 r. | 0:10:53 | 0:00:38 | ||
11 | diplom | 9455 | GARGULÁKOVÁ Alžbeta | 2006 | AKM Zvolen | 1. / Dievčatá 10-12 r. | 0:10:58 | 0:00:43 | ||
12 | diplom | 9377 | BEKE Ema | 2004 | Bratislava | 2. / Dievčatá 13-15 r. | 0:11:03 | 0:00:48 | ||
13 | diplom | 9387 | BERGENDI Marko | 2006 | VK Zlaté piesky | 2. / Chlapci 10-12 r. | 0:11:06 | 0:00:51 | ||
14 | diplom | 9549 | KOVÁČ Adam | 2003 | AK Bojničky | 8. / Chlapci 13-15 r. | 0:11:17 | 0:01:02 | ||
15 | diplom | 9575 | LELKES Adam | 2007 | AK Veterán Bratislava | 3. / Chlapci 10-12 r. | 0:11:29 | 0:01:14 | ||
16 | diplom | 9071 | POLKORÁB Viktor | 2003 | GYMPABA | 9. / Chlapci 13-15 r. | 0:11:30 | 0:01:15 | ||
17 | diplom | 9393 | BODNAR Maxim | 2003 | --- | 10. / Chlapci 13-15 r. | 0:11:32 | 0:01:17 | ||
18 | diplom | 9673 | SALAZAR Stefania | 2005 | 3NT Bratislava | 3. / Dievčatá 13-15 r. | 0:11:33 | 0:01:18 | ||
19 | diplom | 9372 | BAKSAY Jakub | 2003 | ZŠ Pavla Horova Bratislava | 11. / Chlapci 13-15 r. | 0:11:37 | 0:01:22 | ||
20 | diplom | 6928 | HOEVENAASS Mark Max | 2004 | The British International School Running Team | 12. / Chlapci 13-15 r. | 0:11:38 | 0:01:23 | ||
21 | diplom | 9603 | MRAVCOVÁ Ema | 2006 | --- | 2. / Dievčatá 10-12 r. | 0:11:39 | 0:01:24 | ||
22 | diplom | 9001 | DROBNÝ Matej | 2007 | 3NT Bratislava | 4. / Chlapci 10-12 r. | 0:11:41 | 0:01:26 | ||
23 | diplom | 9638 | PILÁT Samuel | 2004 | --- | 13. / Chlapci 13-15 r. | 0:11:41 | 0:01:26 | ||
24 | diplom | 9392 | BLAŠČÁK Viktor | 2005 | --- | 14. / Chlapci 13-15 r. | 0:11:42 | 0:01:27 | ||
25 | diplom | 9246 | FÖLDEŠ Michal | 2006 | Škola Felix | 5. / Chlapci 10-12 r. | 0:11:44 | 0:01:29 | ||
26 | diplom | 9412 | ČERNÝ Matej | 2005 | AK Bojničky | 15. / Chlapci 13-15 r. | 0:11:45 | 0:01:30 | ||
27 | diplom | 9728 | VAŠKO Martin | 2006 | --- | 6. / Chlapci 10-12 r. | 0:11:47 | 0:01:32 | ||
28 | diplom | 9283 | SÝKORA Tristan | 2006 | Tilgnerka | 7. / Chlapci 10-12 r. | 0:11:47 | 0:01:32 | ||
29 | diplom | 9002 | KESZOCZE Jakub | 2003 | 3NT Bratislava | 16. / Chlapci 13-15 r. | 0:11:55 | 0:01:40 | ||
30 | diplom | 9138 | BALUŠÍK Adam | 1998 | nevidiaci - Lions Club Istropolis | 2. / Rekreační bežci - MIX | 0:11:55 | 0:01:40 | ||
31 | diplom | 9004 | KELBEL Marko | 2005 | Adidas Runners Bratislava | 17. / Chlapci 13-15 r. | 0:11:55 | 0:01:40 | ||
32 | diplom | 9076 | GRMANOVÁ Laura | 2006 | Chlpaté Gazely | 3. / Dievčatá 10-12 r. | 0:11:58 | 0:01:43 | ||
33 | diplom | 9286 | TEREŠTÍK Branislav | 2003 | VK Zlaté piesky | 18. / Chlapci 13-15 r. | 0:11:59 | 0:01:44 | ||
34 | diplom | 9394 | BODNAR Michal | 2006 | --- | 8. / Chlapci 10-12 r. | 0:12:00 | 0:01:45 | ||
35 | diplom | 9497 | HUSARČÍK Tomáš | 2006 | --- | 9. / Chlapci 10-12 r. | 0:12:01 | 0:01:46 | ||
36 | diplom | 9444 | FERENCIK Tadeas | 2006 | Run for Fun | 10. / Chlapci 10-12 r. | 0:12:02 | 0:01:47 | ||
37 | diplom | 9711 | TÓTH Tomáš | 2008 | Alfa Sport | 11. / Chlapci 10-12 r. | 0:12:05 | 0:01:50 | ||
38 | diplom | 9100 | BARTOLČIČ Jakub | 2008 | Kajakslavia BA | 12. / Chlapci 10-12 r. | 0:12:06 | 0:01:51 | ||
39 | diplom | 9588 | MARŠÁLEK Maxim | 2005 | VškUK | 19. / Chlapci 13-15 r. | 0:12:07 | 0:01:52 | ||
40 | diplom | 9236 | KRAJČÍK Michal | 2007 | ŠK Nová Dedinka | 13. / Chlapci 10-12 r. | 0:12:08 | 0:01:53 | ||
41 | diplom | 9120 | BUZAŠI Andrej | 2005 | Lezecká akadémia & FK Rača | 20. / Chlapci 13-15 r. | 0:12:08 | 0:01:53 | ||
42 | diplom | 9124 | SLOBODOVÁ Natália | 2004 | Lezecká akadémia | 4. / Dievčatá 13-15 r. | 0:12:09 | 0:01:54 | ||
43 | diplom | 9519 | JURSA Filip | 2003 | --- | 21. / Chlapci 13-15 r. | 0:12:12 | 0:01:57 | ||
44 | diplom | 6956 | MELIŠ Matej | 2005 | Royal swimming | 22. / Chlapci 13-15 r. | 0:12:13 | 0:01:58 | ||
45 | diplom | 9442 | FERENCIK Jakub | 2004 | Run for Fun | 23. / Chlapci 13-15 r. | 0:12:14 | 0:01:59 | ||
46 | diplom | 9346 | FARSKÝ Ondrej | 2005 | ZŠ Matky Alexie | 24. / Chlapci 13-15 r. | 0:12:16 | 0:02:01 | ||
47 | diplom | 9598 | MENCZER Matúš | 2005 | Royal swimming | 25. / Chlapci 13-15 r. | 0:12:19 | 0:02:04 | ||
48 | diplom | 9461 | GESEOVÁ Lea | 2003 | AK Bojničky | 5. / Dievčatá 13-15 r. | 0:12:20 | 0:02:05 | ||
49 | diplom | 9311 | KURTA Matej | 2003 | ZŠ Grosslingova | 26. / Chlapci 13-15 r. | 0:12:21 | 0:02:06 | ||
50 | diplom | 9541 | KOSTEREC Kristián | 2005 | --- | 27. / Chlapci 13-15 r. | 0:12:22 | 0:02:07 | ||
51 | diplom | 9682 | SKLENAR Tomas | 2005 | --- | 28. / Chlapci 13-15 r. | 0:12:22 | 0:02:07 | ||
52 | diplom | 9483 | HIADLOVSKÝ Matej | 2007 | Bratislava | 14. / Chlapci 10-12 r. | 0:12:25 | 0:02:10 | ||
53 | diplom | 9536 | KONOPKA Samuel | 2005 | --- | 29. / Chlapci 13-15 r. | 0:12:27 | 0:02:12 | ||
54 | diplom | 9439 | FATUL Samuel | 2003 | ŠK Lido | 30. / Chlapci 13-15 r. | 0:12:29 | 0:02:14 | ||
55 | diplom | 9687 | SOPKOVÁ Lucia | 2007 | Trnava | 4. / Dievčatá 10-12 r. | 0:12:31 | 0:02:16 | ||
56 | diplom | 9663 | ROMANČÍK Martin | 2005 | Royal swimming | 31. / Chlapci 13-15 r. | 0:12:39 | 0:02:24 | ||
57 | diplom | 6966 | VRBATOVIČ Vratko | 2009 | --- | 15. / Chlapci 10-12 r. | 0:12:40 | 0:02:25 | ||
58 | diplom | 9520 | JURSA Šimon | 2006 | --- | 16. / Chlapci 10-12 r. | 0:12:41 | 0:02:26 | ||
59 | diplom | 9699 | ŠVORCOVÁ Ivona | 2003 | ZŠ Riazanská 75, Bratislava | 6. / Dievčatá 13-15 r. | 0:12:42 | 0:02:27 | ||
60 | diplom | 9573 | LEDÉNYI Juraj | 2003 | --- | 32. / Chlapci 13-15 r. | 0:12:47 | 0:02:32 | ||
61 | diplom | 9297 | BEŇADIK Jakub | 2003 | ZŠ Grosslingova | 33. / Chlapci 13-15 r. | 0:12:48 | 0:02:33 | ||
62 | diplom | 9414 | DANIELOVA Tana | 2005 | 3NT Bratislava | 7. / Dievčatá 13-15 r. | 0:12:49 | 0:02:34 | ||
63 | diplom | 9202 | KALNÝ Ondrej | 2003 | Sporka Sport Team | 34. / Chlapci 13-15 r. | 0:12:49 | 0:02:34 | ||
64 | diplom | 9647 | POSPISIL Richard | 2004 | --- | 35. / Chlapci 13-15 r. | 0:12:51 | 0:02:36 | ||
65 | diplom | 9566 | KUDLICSKA Simon | 2004 | MAC Rača | 36. / Chlapci 13-15 r. | 0:12:51 | 0:02:36 | ||
66 | diplom | 9660 | RAK Pavol | 1977 | Noerr | 3. / Rekreační bežci - MIX | 0:12:52 | 0:02:37 | ||
67 | diplom | 9042 | RAK Martin | 2007 | Deutsche Schule Bratislava | 17. / Chlapci 10-12 r. | 0:12:52 | 0:02:37 | ||
68 | diplom | 9108 | HUTKO Juraj | 2004 | Kajakslavia BA | 37. / Chlapci 13-15 r. | 0:12:54 | 0:02:39 | ||
69 | diplom | 9279 | MARTYSCAK Vlado | 2006 | Tilgnerka | 18. / Chlapci 10-12 r. | 0:12:54 | 0:02:39 | ||
70 | diplom | 9238 | VADOVIČ Jaroslav | 2007 | ŠK Nová Dedinka | 19. / Chlapci 10-12 r. | 0:12:55 | 0:02:40 | ||
71 | diplom | 9489 | HRČKA Roman | 2003 | --- | 38. / Chlapci 13-15 r. | 0:12:56 | 0:02:41 | ||
72 | diplom | 9443 | FERENCIK Milos | 1975 | Run For FUN/ F2 Partners | 4. / Rekreační bežci - MIX | 0:12:58 | 0:02:43 | ||
73 | diplom | 9262 | KRIVJANSKY Oliver | 2008 | The British International School Running Team | 20. / Chlapci 10-12 r. | 0:12:58 | 0:02:43 | ||
74 | diplom | 6552 | PATÓCS Jakub | 2008 | Bratislava | 21. / Chlapci 10-12 r. | 0:12:58 | 0:02:43 | ||
75 | diplom | 9249 | LENČÉŠ Richard | 2007 | Prestigio Realiz Team | 22. / Chlapci 10-12 r. | 0:13:00 | 0:02:45 | ||
76 | diplom | 9716 | URBAN Richard | 2007 | VŠK UK Bratislava | 23. / Chlapci 10-12 r. | 0:13:00 | 0:02:45 | ||
77 | diplom | 9411 | ČERNÝ Lukáš | 2008 | AK Bojničky | 24. / Chlapci 10-12 r. | 0:13:00 | 0:02:45 | ||
78 | diplom | 9240 | BOLEDOVIČ Martin | 2008 | Škola Felix | 25. / Chlapci 10-12 r. | 0:13:02 | 0:02:47 | ||
79 | diplom | 9604 | MURÁNI Matej | 2007 | --- | 26. / Chlapci 10-12 r. | 0:13:03 | 0:02:48 | ||
80 | diplom | 9155 | KEŠEĽÁK Michal | 2003 | nevidiaci a slabozraki - SŠI Levoča | 39. / Chlapci 13-15 r. | 0:13:03 | 0:02:48 | ||
81 | diplom | 9648 | PRIECINSKY David | 2004 | Envyra | 40. / Chlapci 13-15 r. | 0:13:06 | 0:02:51 | ||
82 | diplom | 9559 | KRASLAN Richard | 2008 | --- | 27. / Chlapci 10-12 r. | 0:13:07 | 0:02:52 | ||
83 | diplom | 5792 | ALBERTOVÁ Laura | 2005 | Kostolište | 8. / Dievčatá 13-15 r. | 0:13:10 | 0:02:55 | ||
84 | diplom | 9121 | ĎURKOVÁ Sofia | 2005 | Lezecká akadémia | 9. / Dievčatá 13-15 r. | 0:13:12 | 0:02:57 | ||
85 | diplom | 9446 | FRATRIČ Maximilián | 2003 | --- | 41. / Chlapci 13-15 r. | 0:13:12 | 0:02:57 | ||
86 | diplom | 9105 | DURČO Oskar | 2007 | Kajakslavia BA | 28. / Chlapci 10-12 r. | 0:13:14 | 0:02:59 | ||
87 | diplom | 6909 | KOCIÁN Viktor Rastislav | 2004 | SDM domino Bratislava | 42. / Chlapci 13-15 r. | 0:13:15 | 0:03:00 | ||
88 | diplom | 6913 | ZEMANOVÁ Mia | 2006 | ŠPORT HROU | 5. / Dievčatá 10-12 r. | 0:13:17 | 0:03:02 | ||
89 | diplom | 9186 | ZVOZIL Lukáš | 2006 | NMŠK 1922 | 29. / Chlapci 10-12 r. | 0:13:17 | 0:03:02 | ||
90 | diplom | 9122 | FÁBRIC Jakub | 2003 | Lezecká akadémia | 43. / Chlapci 13-15 r. | 0:13:17 | 0:03:02 | ||
91 | diplom | 9574 | LEDÉNYI Tomáš | 2003 | --- | 44. / Chlapci 13-15 r. | 0:13:19 | 0:03:04 | ||
92 | diplom | 9261 | KRISTOFOVICOVA Alexandra | 2004 | The British International School Running Team | 10. / Dievčatá 13-15 r. | 0:13:21 | 0:03:06 | ||
93 | diplom | 9118 | VADKERTI Michal | 2004 | Kajakslavia BA | 45. / Chlapci 13-15 r. | 0:13:22 | 0:03:07 | ||
94 | diplom | 6957 | KRIDLOVÁ Michaela | 2005 | --- | 11. / Dievčatá 13-15 r. | 0:13:23 | 0:03:08 | ||
95 | diplom | 9184 | PODOLSKÝ Jakub | 2006 | NMŠK 1922 | 30. / Chlapci 10-12 r. | 0:13:25 | 0:03:10 | ||
96 | diplom | 9398 | BRIEDA Patrik | 2005 | Čulen a partner | 46. / Chlapci 13-15 r. | 0:13:26 | 0:03:11 | ||
97 | diplom | 6959 | RUŽA Pavol | 2006 | --- | 31. / Chlapci 10-12 r. | 0:13:27 | 0:03:12 | ||
98 | diplom | 9324 | SZABO Tomáš | 2006 | ZŠ Grosslingova | 32. / Chlapci 10-12 r. | 0:13:28 | 0:03:13 | ||
99 | diplom | 6903 | HALÁSZ Adam | 2006 | Bratislava | 33. / Chlapci 10-12 r. | 0:13:28 | 0:03:13 | ||
100 | diplom | 6992 | KUBÍK Vladimír | 2005 | Bratislava | 47. / Chlapci 13-15 r. | 0:13:29 | 0:03:14 |