Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | 1. člen štafety | 2. člen štafety | 3. člen štafety | Kategorie | Čas | Ztráta | 2680 m | # | 5650 m | # | 9220 m | # | 12197 m | # | 15780 m | # | 18744 m | # |
---|
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | 1. člen štafety | 2. člen štafety | 3. člen štafety | Kategorie | Čas | Ztráta | 2680 m | # | 5650 m | # | 9220 m | # | 12197 m | # | 15780 m | # | 18744 m | # | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1581 | ADRIM BANSKA BYSTRICA | Silvia Valová | Nikola Berčíková | Marek Vojník | 1. / Štafeta | 1:24:57 | 0:00:00 | 11:12 | 11 | 25:22 | 12 | 0:38:50 | 7 | 0:51:40 | 1 | 1:04:28 | 1 | 1:16:43 | 1 | ||
2 | 1510 | ARKON 5 | Samuel Konkoľ | Adam Schwendt | Vlado Dolinec | 2. / Štafeta | 1:25:37 | 0:00:40 | 10:25 | 3 | 23:49 | 6 | 0:38:05 | 2 | 0:52:24 | 3 | 1:05:30 | 2 | 1:17:35 | 2 | ||
3 | 1630 | FAN KLUB BIATLONU | Bruno Melicher | Matej Gregor | Paula Binderová | 3. / Štafeta | 1:26:57 | 0:02:00 | 10:42 | 8 | 23:27 | 5 | 0:38:06 | 4 | 0:52:41 | 4 | 1:05:39 | 3 | 1:18:30 | 3 | ||
4 | 1647 | DUKLA BANSKÁ BYSTRICA | Jakub Kratochvíl | Anton Kučmín | Karol Džalaj | 4. / Štafeta | 1:29:47 | 0:04:50 | 10:13 | 2 | 23:04 | 2 | 0:38:20 | 5 | 0:54:56 | 7 | 1:09:13 | 7 | 1:21:36 | 4 | ||
5 | 1650 | GASKO | Eva Slančíková | Radoslav Gazdík | Daniel Furčák | 5. / Štafeta | 1:31:22 | 0:06:25 | 12:16 | 24 | 28:06 | 29 | 0:43:08 | 21 | 0:56:31 | 10 | 1:09:50 | 8 | 1:22:50 | 6 | ||
6 | 1639 | BMSC | Romana Komarnanska | Pavol Holeczy | Albín Kotian | 6. / Štafeta | 1:31:48 | 0:06:51 | 10:30 | 4 | 23:14 | 4 | 0:38:06 | 3 | 0:53:44 | 5 | 1:08:28 | 5 | 1:22:27 | 5 | ||
7 | 1513 | FONČORDA PELICANS | Filip Caban | Martin Caban | Roland Schwarz | 7. / Štafeta | 1:32:06 | 0:07:09 | 10:31 | 6 | 24:44 | 9 | 0:39:07 | 8 | 0:54:49 | 6 | 1:09:08 | 6 | 1:23:01 | 8 | ||
8 | 1651 | TENISOVY AKADEMIA EDMUND PAVLIK 1 | Michal Hadidom | Dominik Babik | Martin Eremiáš | 8. / Štafeta | 1:32:36 | 0:07:39 | 41:05 | 151 | --- | --- | 1:10:05 | 152 | 1:23:42 | 150 | --- | --- | --- | --- | ||
9 | 1621 | LARA BAGS TEAM | Peter Lubeck | Peter Kudelka | Tomáš Hlásnik | 9. / Štafeta | 1:33:21 | 0:08:24 | 10:31 | 5 | 23:13 | 3 | 0:36:43 | 1 | 0:51:47 | 2 | 1:06:56 | 4 | 1:22:51 | 7 | ||
10 | 1648 | ZC RUN | Karol Kopča | Marek Zúbek | Roderik Bóna | 10. / Štafeta | 1:34:02 | 0:09:05 | 11:44 | 16 | 26:19 | 17 | 0:41:07 | 12 | 0:55:59 | 8 | 1:10:30 | 9 | 1:24:40 | 9 | ||
11 | 1523 | ŠPORTKLUB DOBRÁ NIVA | Emil Šimko | Ján Šimko | Michal Králik | 11. / Štafeta | 1:36:44 | 0:11:47 | 12:37 | 29 | 27:56 | 26 | 0:43:08 | 22 | 0:56:31 | 9 | 1:11:12 | 10 | 1:26:30 | 10 | ||
12 | 1646 | ATLETICKÁ AKADÉMIA DUKLA | Samuel Peržel | Jakub Bátovský | Šimon Bátovský | 12. / Štafeta | 1:37:24 | 0:12:27 | 11:21 | 12 | 24:47 | 10 | 0:40:35 | 10 | 0:57:34 | 11 | 1:13:43 | 12 | 1:28:34 | 11 | ||
13 | 1542 | TEAM SPORT RAVENCE *** | Milan Švihra | David Lauko | Juraj Furťo | 13. / Štafeta | 1:38:11 | 0:13:14 | 12:08 | 21 | 27:42 | 23 | 0:43:27 | 23 | 0:58:40 | 15 | 1:13:42 | 11 | 1:28:35 | 12 | ||
14 | 1537 | MERION | Marcel Gembický | Kamil Gembický | Radovan Kurajský | 14. / Štafeta | 1:38:15 | 0:13:18 | 12:42 | 30 | 27:26 | 21 | 0:42:39 | 17 | 0:58:42 | 16 | 1:14:12 | 13 | 1:28:56 | 13 | ||
15 | 1526 | MESTSKÉ STRELY | Ľubica Paulínyová | Vítězslav Jureček | Michal Štúber | 15. / Štafeta | 1:39:08 | 0:14:11 | 11:07 | 10 | 25:23 | 13 | 0:42:04 | 15 | 1:00:01 | 25 | 1:15:59 | 23 | 1:30:10 | 17 | ||
16 | 1579 | FUSAKLE | Katarína Krištof | Tomáš Tokarčík | Zuzana Šípošová | 16. / Štafeta | 1:39:09 | 0:14:12 | 13:09 | 38 | 27:52 | 25 | 0:44:09 | 29 | 1:00:32 | 30 | 1:15:59 | 22 | 1:30:19 | 19 | ||
17 | 1525 | OKTO.1 | Miroslava Novodomcová | Štefan Kysel | Beáta Balážová | 17. / Štafeta | 1:39:22 | 0:14:25 | 12:15 | 23 | 27:10 | 20 | 0:43:07 | 20 | 0:58:53 | 17 | 1:14:33 | 15 | 1:29:37 | 14 | ||
18 | 1548 | ZDRAVIE V POHYBE LUČATÍN | Agáta Pribulová | Laura Janeková | Ema Paulínyová | 18. / Štafeta | 1:39:26 | 0:14:29 | 12:15 | 22 | 28:34 | 36 | 0:44:33 | 33 | 1:00:21 | 29 | 1:15:33 | 18 | 1:29:50 | 15 | ||
19 | 1576 | SVETIELKO NÁDEJE | Halina Širgelová | Branislav Bician | Adam Mello | 19. / Štafeta | 1:39:42 | 0:14:45 | 13:43 | 54 | 30:42 | 59 | 0:46:28 | 45 | 1:01:14 | 33 | 1:16:05 | 25 | 1:30:14 | 18 | ||
20 | 1641 | VEGO MARKETING | Adrian Matejka | Pavel Lepieš | Roman Sečkár | 20. / Štafeta | 1:40:03 | 0:15:06 | 13:32 | 47 | 28:26 | 32 | 0:44:07 | 28 | 0:59:40 | 20 | 1:15:20 | 17 | 1:30:40 | 20 | ||
21 | 1530 | CK MALACHOV | Alena Gajdošovci | František Zlevský | Linda Zlevská | 21. / Štafeta | 1:40:11 | 0:15:14 | 11:53 | 17 | 26:57 | 19 | 0:43:30 | 24 | 1:00:37 | 31 | 1:16:26 | 29 | 1:30:41 | 21 | ||
22 | 1649 | PARADOX BAR MUŽI | Miroslav Vaculčiak | Michal Kantor | Michal Šperka | 22. / Štafeta | 1:40:21 | 0:15:24 | 14:45 | 88 | 30:40 | 58 | 0:45:16 | 37 | 1:00:20 | 28 | 1:14:57 | 16 | 1:30:08 | 16 | ||
23 | 1625 | BB | Livuš Božoňová | Slavo Božoň | Luky Božoň | 23. / Štafeta | 1:40:59 | 0:16:02 | 12:27 | 27 | 28:28 | 35 | 0:44:43 | 34 | 1:00:01 | 26 | 1:15:34 | 19 | 1:31:14 | 22 | ||
24 | 1624 | MATONI | Stanislav Matonok | Rastislav Šipikal | Majo Bara | 24. / Štafeta | 1:41:30 | 0:16:33 | 14:27 | 74 | 31:26 | 70 | 0:47:51 | 52 | 1:04:28 | 46 | 1:19:12 | 36 | 1:32:45 | 25 | ||
25 | 1551 | ALLGEO STARS 2 | Dušan Matušov | Mirka Šufliarska | Milan Hojsa | 25. / Štafeta | 1:41:33 | 0:16:36 | 14:26 | 71 | 31:15 | 67 | 0:46:29 | 46 | 1:01:16 | 34 | 1:16:02 | 24 | 1:31:36 | 23 | ||
26 | 1611 | HUPOZA RUŽOMBEROK | Jano HUBA | Juraj PODMANICKÝ | Peter ZÁHORA | 26. / Štafeta | 1:42:27 | 0:17:30 | 12:56 | 34 | 30:03 | 52 | 0:46:45 | 48 | --- | --- | --- | --- | 1:32:47 | 26 | ||
27 | 1592 | ZEPPELIN SK BRATISLAVA | Andrej Šillík | Martin Prokop | Martin Lupták | 27. / Štafeta | 1:42:58 | 0:18:01 | 12:20 | 25 | 27:50 | 24 | 0:43:35 | 25 | 0:59:50 | 22 | 1:16:13 | 27 | 1:32:56 | 28 | ||
28 | 1653 | TENISOVÁ AKADÉMIA EDMUND PAVLÍK 3 | Simon Lásik | Matúš Mikuš | Adam Ivan Kriška | 28. / Štafeta | 1:42:59 | 0:18:02 | 14:00 | 59 | 32:28 | 90 | 0:48:50 | 67 | 1:03:54 | 43 | 1:18:41 | 35 | 1:33:20 | 30 | ||
29 | 1546 | ŽIADNY | Matúš Majer | Peter Majer | Anežka Majerová | 29. / Štafeta | 1:43:41 | 0:18:44 | 14:05 | 61 | 30:57 | 62 | 0:48:07 | 61 | 1:04:59 | 50 | 1:20:36 | 44 | 1:35:00 | 34 | ||
30 | 1570 | A.R.S. BB TEAM | Milan Longauer | Rudolf Kalina | Ivan Sucháň | 30. / Štafeta | 1:43:43 | 0:18:46 | 11:01 | 9 | 24:17 | 8 | 0:40:08 | 9 | 0:57:40 | 12 | 1:14:21 | 14 | 1:31:55 | 24 | ||
31 | 1633 | "FITFACTORY VLADIMÍR ""TERMINÁTOR"" KONSKÝ RUN TEA | Michal Kovač | Michal Kovač | Richard Kováč | 31. / Štafeta | 1:44:06 | 0:19:09 | 11:55 | 19 | 26:44 | 18 | 0:42:41 | 18 | 0:59:44 | 21 | 1:16:17 | 28 | 1:32:56 | 29 | ||
32 | 1622 | CONTINENTAL SPORT CLUB ZVOLEN | Miroslav Technovský | Pavel Mlynarcik | Miroslav Sojka | 32. / Štafeta | 1:44:12 | 0:19:15 | 13:48 | 55 | 28:54 | 39 | 0:44:33 | 32 | 1:00:07 | 27 | 1:15:59 | 21 | 1:32:54 | 27 | ||
33 | 1574 | EVANJELICKÉ GYMNÁZIUM, SKUTECKÉHO 5, BANSKÁ BYSTRI | Ema Sitková | Viktória Vozárová | Michaela Maderová | 33. / Štafeta | 1:44:28 | 0:19:31 | 13:50 | 56 | 29:06 | 43 | 0:43:42 | 26 | 0:58:54 | 18 | 1:16:13 | 26 | 1:33:37 | 31 | ||
34 | 1637 | HÚRKY ZM | Angelika Béberová | Milos Beber | Katarina Holubova | 34. / Štafeta | 1:44:54 | 0:19:57 | 11:43 | 15 | 25:55 | 15 | 0:41:29 | 14 | 0:59:25 | 19 | 1:16:38 | 30 | 1:33:57 | 32 | ||
35 | 1528 | TAJOV | Simona Sanitrárová | Jan Sanitrar | Patricia Sujova | 35. / Štafeta | 1:45:11 | 0:20:14 | 11:40 | 14 | 25:13 | 11 | 0:40:50 | 11 | 0:59:53 | 24 | 1:17:24 | 31 | 1:34:08 | 33 | ||
36 | 1540 | Andrej Marko | Michaela Jančová | Daniel Bombara | 36. / Štafeta | 1:45:24 | 0:20:27 | 15:20 | 103 | 31:11 | 66 | 0:48:04 | 59 | 1:04:00 | 44 | 1:19:27 | 39 | 1:35:36 | 37 | |||
37 | 1515 | ASO VENDING - KÁVA PRE FIRMU | Daniel Mravík | Katarína Pecníková | Lucia Bohušová | 37. / Štafeta | 1:45:40 | 0:20:43 | 12:22 | 26 | 28:27 | 33 | 0:45:29 | 39 | 1:01:55 | 37 | 1:18:32 | 33 | 1:35:13 | 35 | ||
38 | 1534 | AMATÉR | Vladimír Mihálik | Pavol Adámek | Michaela Purgelová | 38. / Štafeta | 1:45:56 | 0:20:59 | 13:26 | 45 | 28:51 | 38 | 0:45:11 | 35 | 1:02:19 | 40 | 1:19:29 | 40 | 1:35:25 | 36 | ||
39 | 1578 | HOREHRONSKÍ DRAVCI | Katarína Adameková | Miloš Kováčik | Norbert Pančík | 39. / Štafeta | 1:46:48 | 0:21:51 | 12:44 | 32 | 28:07 | 30 | 0:44:22 | 31 | 1:02:13 | 39 | 1:19:26 | 38 | 1:36:07 | 39 | ||
40 | 1642 | TRNAFČANÉ | Martin Glemba | Juraj Svinčák | Peter Chnápko | 40. / Štafeta | 1:47:19 | 0:22:22 | 13:16 | 42 | 28:57 | 40 | 0:45:28 | 38 | 1:02:04 | 38 | 1:18:33 | 34 | 1:36:00 | 38 | ||
41 | 1628 | TRIAN ŠK UMB | Silvia Miklasová | Roman Juhász | Mariana Dudová | 41. / Štafeta | 1:47:48 | 0:22:51 | 13:42 | 50 | 29:03 | 42 | 0:45:35 | 40 | 1:02:42 | 41 | 1:20:01 | 43 | 1:36:55 | 41 | ||
42 | 1536 | EVONIK FERMAS 3 | Robert Daubner | Pavel Zajac | Simon Thomay | 42. / Štafeta | 1:48:10 | 0:23:13 | 13:22 | 44 | 30:31 | 57 | 0:48:36 | 65 | 1:06:28 | 60 | --- | --- | 1:38:23 | 44 | ||
43 | 1601 | JUSTÍCIA V POHYBE | Lukáš Paľa | Petra Morincová | Jozef Petrík | 43. / Štafeta | 1:48:27 | 0:23:30 | --- | --- | 28:59 | 41 | 0:46:07 | 42 | 1:05:52 | 56 | 1:23:05 | 51 | 1:39:11 | 47 | ||
44 | 1631 | MIAZGOVCI | Ľubomír Gernáth | Peter Lešo | Andrea Lešová | 44. / Štafeta | 1:48:58 | 0:24:01 | 13:12 | 39 | 31:19 | 68 | 0:47:53 | 54 | 1:05:03 | 51 | 1:21:34 | 45 | 1:38:06 | 42 | ||
45 | 1652 | TENISOVÁ AKADÉMIA EDMUND PAVLÍK 2 | Lukáš Fečko | Lenka Miklošková | Michal Marek | 45. / Štafeta | 1:49:04 | 0:24:07 | 09:56 | 1 | 22:31 | 1 | 0:38:37 | 6 | 0:57:41 | 13 | 1:15:50 | 20 | 1:36:23 | 40 | ||
46 | 1599 | BREZNO NIGHT RUN | Beáta Šimková | Pavel Ambros | Ondrej Kostúr | 46. / Štafeta | 1:50:07 | 0:25:10 | 13:43 | 51 | 32:22 | 86 | 0:50:24 | 78 | 1:06:58 | 65 | 1:23:13 | 53 | 1:39:14 | 48 | ||
47 | 1612 | TOPIP | Róbert Brveník | Lenka Brveníková | Marek Jančo | 47. / Štafeta | 1:50:29 | 0:25:32 | 15:20 | 102 | 33:43 | 101 | 0:52:02 | 92 | 1:09:57 | 80 | 1:26:20 | 68 | 1:40:59 | 55 | ||
48 | 1591 | - | Jana Panicová | Kristína Harbutová | Jozef Panic | 48. / Štafeta | 1:50:35 | 0:25:38 | 14:27 | 74 | 31:37 | 71 | 0:48:36 | 66 | 1:05:05 | 52 | 1:21:41 | 47 | 1:39:20 | 49 | ||
49 | 1577 | RUNNERIS TEAM ZVOLEN | Miroslav Hrabovský | Luboš Slíž | Robert Franka | 49. / Štafeta | 1:50:40 | 0:25:43 | 11:34 | 13 | 26:10 | 16 | 0:43:04 | 19 | 1:00:49 | 32 | 1:19:21 | 37 | 1:38:09 | 43 | ||
50 | 1561 | SGS HOLDING | Jaroslav Kolárik | Tomáš Káčer | Lukáš Muller | 50. / Štafeta | 1:50:42 | 0:25:45 | 14:30 | 77 | 32:20 | 85 | 0:51:37 | 87 | 1:10:59 | 88 | 1:27:41 | 80 | 1:41:42 | 59 | ||
51 | 1550 | ALL GEO STAR1 | Róbert Kracina | Marian Hreha | Alena Paluchová | 51. / Štafeta | 1:50:56 | 0:25:59 | 14:26 | 72 | 31:24 | 69 | 0:49:10 | 68 | 1:06:13 | 59 | 1:23:03 | 50 | 1:39:49 | 50 | ||
52 | 1640 | PRANDI FIT ACADEMY | Petra Macková | Slávka Homolová | Katarína Mateášiková | 52. / Štafeta | 1:51:18 | 0:26:21 | 14:50 | 89 | 31:58 | 77 | 0:49:14 | 69 | 1:06:52 | 64 | 1:24:17 | 59 | 1:40:34 | 52 | ||
53 | 1538 | DAJ TEAM | Juraj Gajdošík | Adam Novikmec | Katarína Milanská | 53. / Štafeta | 1:51:22 | 0:26:25 | 16:16 | 127 | 36:45 | 133 | 0:54:02 | 113 | 1:08:25 | 71 | 1:24:06 | 57 | 1:40:42 | 53 | ||
54 | 1583 | TJ SOKOL KORDÍKY | Martina Donovalová | Peter Medveď | Juraj Donoval | 54. / Štafeta | 1:51:32 | 0:26:35 | 15:18 | 101 | 34:53 | 115 | 0:53:30 | 108 | 1:09:40 | 76 | 1:25:37 | 65 | 1:41:09 | 56 | ||
55 | 1531 | ZVOLEN | Danica Pakos Pilná | Barborka Pilná | Ľubomír Pakos | 55. / Štafeta | 1:51:38 | 0:26:41 | 14:36 | 81 | 32:23 | 87 | 0:49:57 | 76 | 1:05:59 | 57 | 1:23:08 | 52 | 1:40:04 | 51 | ||
56 | 1588 | ZEPPELIN SK MEDVEDE | Róbert Kubek | Jakub Chrenka | František Saksa | 56. / Štafeta | 1:51:39 | 0:26:42 | 13:18 | 43 | 28:25 | 31 | 0:44:18 | 30 | 1:01:18 | 35 | 1:19:53 | 42 | 1:39:01 | 46 | ||
57 | 1555 | RÝCHLIKY Z FONČORDY | Branislav Kucej | Tomáš Bendík | Rastislav Senina | 57. / Štafeta | 1:52:06 | 0:27:09 | 14:23 | 69 | 30:59 | 64 | 0:47:51 | 53 | 1:04:57 | 48 | 1:23:02 | 49 | 1:40:55 | 54 | ||
58 | 1563 | CONTINENTAL SPORT CLUB ZVOLEN | Jana Brašová | Oliver Teknös | Peter Iglár | 58. / Štafeta | 1:52:20 | 0:27:23 | 13:30 | 46 | 29:40 | 47 | 0:47:55 | 55 | 1:07:30 | 69 | 1:25:33 | 64 | 1:41:53 | 61 | ||
59 | 1565 | HA-FAMILY | Miroslav Haviar | Alfonz Haviar | Michal Haviar | 59. / Štafeta | 1:52:26 | 0:27:29 | 12:30 | 28 | 28:27 | 34 | 0:43:49 | 27 | 0:58:22 | 14 | 1:17:41 | 32 | 1:38:56 | 45 | ||
60 | 1626 | DIABOLSKÉ TRIO | Andrea Štiasná | Martina Kurjatková | Peter Milec | 60. / Štafeta | 1:52:42 | 0:27:45 | 15:03 | 94 | 32:18 | 83 | 0:50:28 | 79 | 1:09:37 | 75 | 1:26:42 | 70 | 1:42:14 | 63 | ||
61 | 1511 | ARKON 2 | Michal Ňuchalik | Lenka Krošláková | Marek Marcinek | 61. / Štafeta | 1:52:47 | 0:27:50 | 13:05 | 37 | 29:36 | 46 | 0:48:01 | 57 | 1:10:07 | 82 | 1:27:39 | 78 | 1:42:58 | 65 | ||
62 | 1613 | BANSKÁ BYSTRICA | Boris Brezanský | Zuzana Brezanská | Richard Brezanský | 62. / Štafeta | 1:53:04 | 0:28:07 | 10:40 | 7 | 24:15 | 7 | 0:42:16 | 16 | 1:04:35 | 47 | 1:24:22 | 60 | 1:42:24 | 64 | ||
63 | 1544 | DOKA DREVO | Lenka Pavlovicová | Tomáš Kováč | Michal Fukas | 63. / Štafeta | 1:53:12 | 0:28:15 | 13:03 | 35 | 29:59 | 49 | 0:47:58 | 56 | 1:06:33 | 62 | 1:24:38 | 61 | 1:41:56 | 62 | ||
64 | 1567 | MEDICAL LOGISTIC TEAM | Slávka Tomášková | Peter Gurský | Martin Fáber | 64. / Štafeta | 1:53:20 | 0:28:23 | 13:56 | 57 | 30:03 | 53 | 0:47:21 | 50 | 1:05:23 | 54 | 1:24:01 | 56 | 1:41:50 | 60 | ||
65 | 1535 | EVONIK FERMAS 4 | Ivana Šatníková | Zuzana Sabó | Rastislav Sabó | 65. / Štafeta | 1:53:38 | 0:28:41 | 15:06 | 96 | 34:53 | 114 | 0:54:16 | 116 | 1:12:44 | 105 | 1:29:06 | 86 | 1:44:06 | 69 | ||
66 | 1532 | EVONIK FERMAS 1 | Ivan Ďurka | Ján Kuľašiak | Daniela Šoltésová | 66. / Štafeta | 1:53:48 | 0:28:51 | 14:10 | 64 | 31:57 | 76 | 0:49:44 | 74 | 1:09:47 | 77 | 1:27:13 | 74 | 1:43:15 | 66 | ||
67 | 1564 | CONTINENTAL SPORTS CLUB ZVOLEN | Maroš Strmeň | Miriam Ta Thanhová | Pavol Novýsedlák | 67. / Štafeta | 1:53:49 | 0:28:52 | 14:18 | 66 | 32:28 | 89 | 0:50:46 | 83 | 1:09:47 | 77 | 1:26:58 | 71 | 1:43:33 | 67 | ||
68 | 1587 | ZEPPELIN SK KOŠICE | Ľubomír Vaško | David Harčár | Juraj Čirip | 68. / Štafeta | 1:53:54 | 0:28:57 | 14:00 | 60 | 29:59 | 51 | 0:46:08 | 43 | 1:03:23 | 42 | 1:21:44 | 48 | 1:41:14 | 57 | ||
69 | 1618 | TRI EL | Dana Luštíková Snopková | Slavomír Luštík | Miroslava Laššáková | 69. / Štafeta | 1:54:51 | 0:29:54 | 16:44 | 135 | 36:31 | 130 | 0:55:22 | 124 | 1:13:13 | 111 | 1:29:30 | 88 | 1:44:46 | 75 | ||
70 | 1502 | BUČINA RUNNERS | Anetta Grenčíková | Vlasta Reguliová | Tomáš Marček | 70. / Štafeta | 1:54:58 | 0:30:01 | 16:54 | 138 | 37:35 | 139 | 0:56:18 | 130 | 1:12:30 | 102 | 1:27:40 | 79 | 1:44:24 | 72 | ||
71 | 1654 | CONTINENTAL SPORT KLUB ZVOLEN | Peter Šimiak | Miroslava Šimiakova | Peter Roziak | 71. / Štafeta | 1:55:00 | 0:30:03 | 16:50 | 137 | 37:30 | 138 | 0:57:11 | 133 | 1:13:03 | 109 | 1:29:36 | 90 | 1:44:59 | 77 | ||
72 | 1600 | ŠPORTOVÉ GYMNÁZIUM | Ľudmila Rochovská | Ján Zmoray | Zdenko Babík | 72. / Štafeta | 1:55:19 | 0:30:22 | 15:42 | 112 | 34:41 | 111 | 0:53:57 | 112 | 1:13:33 | 112 | 1:30:50 | 98 | 1:45:33 | 81 | ||
73 | 1606 | MR-KÁČI | Ján Tomahogh | Monika Hužová | Miriam Ďuricová | 73. / Štafeta | 1:55:20 | 0:30:23 | 12:06 | 20 | 25:23 | 14 | 0:41:23 | 13 | 0:59:52 | 23 | 1:19:51 | 41 | 1:41:14 | 58 | ||
74 | 1589 | KORDIKY | Silvia Daubnerova | Veronika Kulichova | Lenka Ondrusova | 74. / Štafeta | 1:55:50 | 0:30:53 | 15:10 | 97 | 34:35 | 108 | 0:53:35 | 110 | 1:10:56 | 87 | 1:27:55 | 81 | 1:44:49 | 76 | ||
75 | 1617 | TJM TÍM | Tatiana Hudáková | Juraj Uherek | Martin Škrabák | 75. / Štafeta | 1:55:54 | 0:30:57 | 15:55 | 117 | 36:35 | 131 | 0:56:13 | 129 | 1:14:28 | 119 | 1:31:17 | 103 | 1:46:12 | 86 | ||
76 | 1516 | STEFE 2 | Christoph Varga | Gratzer Stefanie | Riečanová Marcela | 76. / Štafeta | 1:56:02 | 0:31:05 | 13:43 | 53 | 29:59 | 49 | 0:48:11 | 63 | 1:07:36 | 70 | 1:26:22 | 69 | 1:44:44 | 74 | ||
77 | 1512 | KARATE KLUB URAKEN ZVOLEN | Janko Relovský | Martinko Kohajda | Dodko barta | 77. / Štafeta | 1:56:03 | 0:31:06 | 15:28 | 107 | 34:20 | 105 | 0:52:21 | 97 | 1:10:18 | 83 | 1:27:13 | 75 | 1:44:59 | 78 | ||
78 | 1562 | JUSTÍCIA V POHYBE | Dominik Čipka | Jaroslav Lepáček | Boris Bilas | 78. / Štafeta | 1:56:07 | 0:31:10 | 16:30 | 132 | 35:05 | 120 | 0:52:13 | 95 | 1:10:39 | 85 | 1:27:11 | 73 | 1:44:35 | 73 | ||
79 | 1607 | CONTINENTAL SPORT CLUB ZVOLEN | Jaroslav Jakl | Petra Sochrová | Andrea Melicherčíková | 79. / Štafeta | 1:56:14 | 0:31:17 | 12:43 | 31 | 27:56 | 26 | 0:45:39 | 41 | 1:04:15 | 45 | 1:23:37 | 55 | 1:43:35 | 68 | ||
80 | 1501 | MARATHON BB TEAM | Jana Schmidtová | Pavel Kováč | Ľudmila Paučová | 80. / Štafeta | 1:56:52 | 0:31:55 | 14:34 | 79 | 31:56 | 75 | 0:49:47 | 75 | 1:07:24 | 68 | 1:25:44 | 67 | 1:44:18 | 71 | ||
81 | 1614 | TENISTI | Peter Kotačka | Tomáš Longauer | Marián Pavčík | 81. / Štafeta | 1:57:17 | 0:32:20 | 14:58 | 91 | 33:38 | 100 | 0:52:41 | 99 | 1:13:06 | 110 | 1:31:26 | 104 | 1:47:09 | 89 | ||
82 | 1586 | ZEPPELIN SK | Peter Stančík | Peter Bancík | Lenka Jedličková | 82. / Štafeta | 1:57:21 | 0:32:24 | 14:00 | 58 | 31:48 | 73 | 0:50:41 | 81 | 1:10:40 | 86 | 1:29:49 | 91 | 1:46:23 | 87 | ||
83 | 1519 | MEDZIBROD | Renata Brazová | Matúš Bráz | Tomáš Bráz | 83. / Štafeta | 1:57:44 | 0:32:47 | 15:53 | 116 | 37:24 | 136 | 0:57:47 | 135 | 1:17:16 | 128 | 1:33:28 | 113 | 1:48:03 | 99 | ||
84 | 1582 | TRAJA CHROBÁCI | Jozef Šovčík | Adriana Šovčíková | Ján Jariabka | 84. / Štafeta | 1:57:45 | 0:32:48 | 14:25 | 70 | 30:58 | 63 | 0:49:14 | 70 | 1:08:30 | 72 | 1:27:25 | 77 | 1:45:36 | 82 | ||
85 | 1584 | KGSM | Veronika Šályová | Johana Potoček | Miroslava Bublincová | 85. / Štafeta | 1:57:46 | 0:32:49 | 18:01 | 147 | 40:21 | 146 | 0:59:16 | 141 | 1:18:00 | 133 | 1:35:01 | 118 | 1:48:57 | 105 | ||
86 | 1520 | MIŠKA TEAM | Anna Hýseková | Andrea Šariková | Slavomír Chovanec | 86. / Štafeta | 1:57:48 | 0:32:51 | 14:27 | 73 | 31:59 | 78 | 0:50:52 | 84 | 1:11:53 | 95 | 1:30:26 | 94 | 1:46:58 | 88 | ||
87 | 1545 | DOKA DREVO | Lucia Kaššová | Matúš Kalai | Matúš Vetrák | 87. / Štafeta | 1:57:54 | 0:32:57 | 13:15 | 41 | 27:42 | 22 | 0:45:11 | 35 | 1:05:37 | 55 | 1:25:39 | 66 | 1:45:14 | 79 | ||
88 | 1503 | O2 SLOVAKIA | Martina Medová | Stanislava Stasová | Martina Belková | 88. / Štafeta | 1:58:18 | 0:33:21 | 14:06 | 62 | 30:56 | 61 | 0:48:06 | 60 | 1:04:58 | 49 | 1:23:35 | 54 | 1:44:13 | 70 | ||
89 | 1527 | BEŽCI POLTÁR | Andrea Gordošová | Janka Ukropová | Katarína Strmeňová | 89. / Štafeta | 1:58:19 | 0:33:22 | 15:33 | 109 | 34:45 | 112 | 0:53:28 | 107 | 1:12:01 | 96 | 1:29:57 | 92 | 1:47:18 | 90 | ||
90 | 1656 | HOBICI SERED | Lukas Sojka | Marcel Bartos | Hana Bartosova | 90. / Štafeta | 1:58:33 | 0:33:36 | 16:32 | 133 | 35:52 | 128 | 0:55:10 | 123 | 1:13:35 | 113 | 1:31:52 | 107 | 1:48:00 | 97 | ||
91 | 1508 | ARKON 4 | Andrej Konkoľ | Michal Caban | Anna Bieliková | 91. / Štafeta | 1:58:34 | 0:33:37 | 15:05 | 95 | 35:33 | 125 | 0:54:56 | 120 | 1:13:46 | 115 | 1:31:56 | 109 | 1:48:04 | 101 | ||
92 | 1629 | RIZENEK | Igor Dekanovský | Ondrej Sláva | Štefan Rafanides | 92. / Štafeta | 1:58:42 | 0:33:45 | 13:43 | 52 | 30:27 | 56 | 0:48:10 | 62 | 1:07:17 | 67 | 1:27:11 | 72 | 1:46:05 | 85 | ||
93 | 1604 | VYTRVALCI | Alexandra Dvorska | Viktoria Rapsova | Martin Hahn | 93. / Štafeta | 1:58:50 | 0:33:53 | 14:37 | 82 | 32:14 | 82 | 0:49:29 | 73 | 1:06:31 | 61 | 1:25:22 | 62 | 1:45:38 | 83 | ||
94 | 1616 | MONKEYS TEAM | Martin Selecky | Ján Uhliar | Michal Selecký | 94. / Štafeta | 1:59:30 | 0:34:33 | 54:10 | 152 | 35:05 | 118 | 1:30:38 | 153 | 1:12:48 | 107 | --- | --- | 1:48:02 | 98 | ||
95 | 1615 | MONKEYS TEAM | Boris Šulek | Patrik Ostruszka | Marek Selecký | 95. / Štafeta | 1:59:31 | 0:34:34 | 16:16 | 126 | 35:04 | 117 | 0:54:11 | 115 | 1:12:48 | 108 | 1:30:39 | 96 | 1:48:03 | 99 | ||
96 | 1557 | DOPRAVNÝ PODNIK MESTA BANSKÁ BYSTRICA, A.S. | Jozef Palko | Jaroslav Vetrák | Ľuboš Lukáč | 96. / Štafeta | 1:59:34 | 0:34:37 | 15:50 | 115 | 34:51 | 113 | 0:53:21 | 106 | 1:10:27 | 84 | 1:28:40 | 84 | 1:47:41 | 93 | ||
97 | 1518 | DOPRAVNÝ PODNIK MESTA BANSKÁ BYSTRICA 2 | Ivana Slobodová | Katarína Malachovská | Michal Weiss | 97. / Štafeta | 1:59:35 | 0:34:38 | 14:34 | 80 | 32:01 | 79 | 0:51:39 | 88 | 1:12:30 | 103 | 1:30:51 | 99 | 1:47:52 | 95 | ||
98 | 1634 | NECHAJ MIE100 | Zuzana Frčová | Monika Laciková | Mária Snitková | 98. / Štafeta | 1:59:44 | 0:34:47 | 14:09 | 63 | 30:23 | 55 | 0:47:12 | 49 | 1:05:20 | 53 | 1:24:08 | 58 | 1:45:28 | 80 | ||
99 | 1569 | FINANC MAJSTERKY | Romana Hlavačková | Marcela Olejníková | Katarína Budáčová | 99. / Štafeta | 1:59:56 | 0:34:59 | 15:18 | 100 | 32:50 | 92 | 0:51:53 | 89 | 1:12:47 | 106 | 1:31:43 | 105 | 1:48:44 | 104 | ||
100 | 1580 | STRELY | Kamila Cabanová | Magda Nagyová | Lenka Oravkinová | 100. / Štafeta | 2:00:03 | 0:35:06 | 14:40 | 84 | 32:58 | 93 | 0:52:56 | 101 | 1:12:21 | 100 | 1:31:13 | 102 | 1:48:41 | 102 |