Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání

46. Internationale Kammlauf - 46. Internationale Kammlauf - Samstag

Běžecké lyžování
DATUM :10.3.2018 MÍSTO :Klingenthal, Mühlleithen

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta
1 536 detail závodníka BÖHME Oskar GER 2007 SV Stützengrün 1. /  S11-männlich 0:15:13.3 0:00:00.0
2 537 detail závodníka SPERI Fabio GER 2007 SV Stützengrün 2. /  S11-männlich 0:16:35.3 0:01:22.0
3 535 detail závodníka KAIN Natalie GER 2006 SV Stützengrün 1. /  S12-weiblich 0:16:55.8 0:01:42.5
4 543 detail závodníka MOSCH Meico GER 2006 VSC Klingenthal 1. /  S12-männlich 0:17:31.8 0:02:18.5
5 545 detail závodníka LEUPOLD Jasmin GER 2006 VSC Klingenthal 2. /  S12-weiblich 0:17:38.1 0:02:24.7
6 555 detail závodníka STRABEL Rosa GER 2006 SSV Altenberg Biathlon 3. /  S12-weiblich 0:17:39.1 0:02:25.7
7 546 detail závodníka SCHWARZENBERGER Cedrik GER 2007 TSG Bau Hammerbrücke 3. /  S11-männlich 0:18:38.6 0:03:25.2
8 510 detail závodníka KOBER Katelynn GER 2007 SV Grünbach 1. /  S11-weiblich 0:18:45.6 0:03:32.2
9 519 detail závodníka SCHIPPERS Hannah GER 2007 SV Grün-Weiß Pirna 2. /  S11-weiblich 0:18:51.6 0:03:38.2
10 526 detail závodníka GÖTZEL Elisabeth GER 2009 VSC Klingenthal 1. /  S9-weiblich 0:19:09.8 0:03:56.5
11 524 detail závodníka WEIGERT Svenja GER 2007 VSC Klingenthal 3. /  S11-weiblich 0:19:58.6 0:04:45.2
12 520 detail závodníka KÜHNE Karoline GER 2007 SV Grün-Weiß Pirna 4. /  S11-weiblich 0:20:17.8 0:05:04.5
13 504 detail závodníka SELTMANN Annalena GER 2007 SV Tanne Thalheim e.V. 5. /  S11-weiblich 0:20:33.3 0:05:20.0
14 531 detail závodníka METSCHNABL Konstantin GER 2009 VSC Klingenthal 1. /  S9-männlich 0:20:48.8 0:05:35.5
15 556 detail závodníka REYER Nele GER 2009 VFD Schöneck 2. /  S9-weiblich 0:20:50.6 0:05:37.2
16 530 detail závodníka UNGETHÜM Fritz GER 2009 VSC Klingenthal 2. /  S9-männlich 0:20:51.1 0:05:37.7
17 513 detail závodníka KÜHNE Arne GER 2008 SV Grün-Weiß Pirna 1. /  S10-männlich 0:20:59.6 0:05:46.2
18 548 detail závodníka SCHWARZENBERGER Johann GER 2006 TSG Bau Hammerbrücke 2. /  S12-männlich 0:21:24.9 0:06:11.5
19 503 detail závodníka KNOTH Konrad GER 2007 SV Tanne Thalheim e.V. 4. /  S11-männlich 0:21:27.8 0:06:14.5
20 534 detail závodníka OETTEL Lucia GER 2007 SV Stützengrün 6. /  S11-weiblich 0:21:30.1 0:06:16.7
21 523 detail závodníka GLAß Linda GER 2007 VSC Klingenthal 7. /  S11-weiblich 0:21:31.4 0:06:18.0
22 509 detail závodníka GRUBER Nele GER 2008 SV Grünbach 1. /  S10-weiblich 0:21:34.6 0:06:21.2
23 515 detail závodníka SCHOß Moritz GER 2008 SV Grün-Weiß Pirna 2. /  S10-männlich 0:21:37.8 0:06:24.5
24 525 detail závodníka BÖHM Hermine GER 2009 VSC Klingenthal 3. /  S9-weiblich 0:21:51.1 0:06:37.7
25 559 detail závodníka WAGNER Vivienne GER 2009 Mountain a Rive-Glauchau 4. /  S9-weiblich 0:22:09.6 0:06:56.2
26 552 detail závodníka STEINBERG Feuja GER 2006 Ski-Verein Triebes 4. /  S12-weiblich 0:22:51.1 0:07:37.7
27 542 detail závodníka EISERMANN Till GER 2009 SV Schönheide 3. /  S9-männlich 0:22:53.9 0:07:40.5
28 547 detail závodníka SCHWARZENBERGER Josua GER 2007 TSG Bau Hammerbrücke 5. /  S11-männlich 0:23:19.4 0:08:06.0
29 544 detail závodníka GRÖTZEL Anna GER 2009 VSC Klingenthal 5. /  S9-weiblich 0:23:30.8 0:08:17.5
30 550 detail závodníka KIESEL Josy GER 2008 TSG Bau Hammerbrücke 2. /  S10-weiblich 0:23:50.6 0:08:37.2
31 529 detail závodníka GLATHE Noemy-Noelle GER 2009 VSC Klingenthal 6. /  S9-weiblich 0:23:51.6 0:08:38.2
32 514 detail závodníka PETZKA Bruno GER 2007 SV Grün-Weiß Pirna 6. /  S11-männlich 0:23:52.6 0:08:39.3
33 560 detail závodníka GRIMM Tom GER 2006 TSG Bau Hammerbrücke 3. /  S12-männlich 0:23:54.1 0:08:40.7
34 539 detail závodníka UHLMANN Justus GER 2007 SV Schönheide 7. /  S11-männlich 0:24:00.6 0:08:47.2
35 502 detail závodníka IHLE Nikita GER 2008 SV Tanne Thalheim e.V. 3. /  S10-weiblich 0:24:18.6 0:09:05.2
36 527 detail závodníka WEIDLICH Kimi GER 2009 VSC Klingenthal 4. /  S9-männlich 0:24:39.1 0:09:25.7
37 558 detail závodníka EISERMANN Greta GER 2007 Skiverein Schönheide 8. /  S11-weiblich 0:24:43.1 0:09:29.7
38 551 detail závodníka KÖNIG Johannes GER 2006 Ski-Verein Triebes 4. /  S12-männlich 0:25:19.6 0:10:06.2
39 557 detail závodníka STAHLKOPF Sarah GER 2008 BBSC 4. /  S10-weiblich 0:25:52.9 0:10:39.5
40 508 detail závodníka JÄSCHE Rosalie GER 2008 SV Grünbach 5. /  S10-weiblich 0:26:00.1 0:10:46.8
41 554 detail závodníka WENZEL Lenny-Paul GER 2008 Tsv Leuna 3. /  S10-männlich 0:26:06.6 0:10:53.2
42 506 detail závodníka ARNOLD Lilly GER 2006 SV Tanne Thalheim e.V. 5. /  S12-weiblich 0:26:13.9 0:11:00.5
43 517 detail závodníka CHROMY Carolin GER 2008 SV Grün-Weiß Pirna 6. /  S10-weiblich 0:26:18.4 0:11:05.0
44 518 detail závodníka GOROGRANZ Olofson GER 2008 SV Grün-Weiß Pirna 4. /  S10-männlich 0:26:25.4 0:11:12.0
45 501 detail závodníka PROSKE Helene GER 2008 Straßenräuber Geithain 7. /  S10-weiblich 0:26:41.6 0:11:28.2
46 505 detail závodníka SCHUBERTH Lily Finja GER 2006 SV Tanne Thalheim e.V. 6. /  S12-weiblich 0:27:15.9 0:12:02.5
47 541 detail závodníka LEICHSENRING Niklas GER 2009 SV Schönheide 5. /  S9-männlich 0:28:09.4 0:12:56.0
48 516 detail závodníka KLOß Mia GER 2007 SV Grün-Weiß Pirna 9. /  S11-weiblich 0:28:34.1 0:13:20.7
49 533 detail závodníka METZNER Antonia GER 2009 VSC Klingenthal 7. /  S9-weiblich 0:29:04.4 0:13:51.0
50 553 detail závodníka VORRATH Etienne GER 2009 Tsv Leuna 6. /  S9-männlich 0:29:40.9 0:14:27.5
51 532 detail závodníka METZNER Paula GER 2009 VSC Klingenthal 8. /  S9-weiblich 0:31:20.6 0:16:07.3
52 511 detail závodníka ALLENSTEIN Selina GER 2009 Chemnitzer Wander- und Bergsport Verein (CWBV) 9. /  S9-weiblich 0:40:13.7 0:25:00.3
--- 507 detail závodníka BOCHMANN Nelly GER 2007 Dorfchemnitzer SV . /  S11-weiblich DNS ---
--- 512 detail závodníka BERNHARDT Leni GER 2007 SV Grün-Weiß Pirna . /  S11-weiblich DNS ---
--- 521 detail závodníka CASPAR Leonie GER 2007 SV Grün-Weiß Pirna . /  S11-weiblich DNS ---
--- 522 detail závodníka LANGER Julie Marie GER 2007 SV Grün-Weiß Pirna . /  S11-weiblich DNS ---
--- 528 detail závodníka SÜNDERHAUF Tobias GER 2009 VSC Klingenthal . /  S9-männlich DNS ---
--- 538 detail závodníka UNGER Nelly GER 2009 SV Schönheide . /  S9-weiblich DNS ---
--- 540 detail závodníka WENDLER Juliane GER 2009 SV Schönheide . /  S9-weiblich DNS ---
--- 549 detail závodníka KIESEL Julia GER 2006 TSG Bau Hammerbrücke . /  S12-weiblich DNS ---

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru