Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1001 | REMEŠ Petr | 1994 | Ski Skuhrov nad Bělou | 1. / MK40 | 1:20:18.9 | 0:00:00.0 | |
2 | 1006 | ČECH Jan | 1993 | ČKS SKI Jilemnice | 2. / MK40 | 1:21:37.6 | 0:01:18.7 | |
3 | 1003 | KUBINA Matěj | 1992 | HSK Benecko | 3. / MK40 | 1:22:18.8 | 0:01:59.9 | |
4 | 1007 | NĚMEC David | 1990 | SK Nové Město na Moravě | 4. / MK40 | 1:22:47.9 | 0:02:29.0 | |
5 | 1002 | JUROVATÝ Vojtěch | 1991 | SK Nové Město na Moravě | 5. / MK40 | 1:23:47.2 | 0:03:28.3 | |
6 | 1005 | PÍČ Karel | 1993 | Ski Skuhrov nad Bělou | 6. / MK40 | 1:25:12.6 | 0:04:53.7 | |
7 | 1013 | PETRŽELA Jan | 1992 | Ski Rudník | 7. / MK40 | 1:25:24.1 | 0:05:05.2 | |
8 | 1004 | ŠABATA Josef | 1993 | SKI Skuhrov | 8. / MK40 | 1:26:10.8 | 0:05:51.9 | |
9 | 1100 | MAREK Michal | 1992 | Rossignol Racing Team | 9. / MK40 | 1:27:35.4 | 0:07:16.5 | |
10 | 1032 | BOURA Jan | 1996 | ČKS SKI Jilemnice | 10. / MK40 | 1:27:41.8 | 0:07:22.9 | |
11 | 1012 | JAVŮREK Petr | 1977 | DDŠ Horní Maršov | 11. / MK40 | 1:27:50.5 | 0:07:31.6 | |
12 | 1037 | ŘEŠÁTKO Jiří | 1994 | SWSL Lučany | 12. / MK40 | 1:28:00.6 | 0:07:41.7 | |
13 | 1019 | KOŽNAR František | 1996 | ČKS SKI Jilemnice | 13. / MK40 | 1:28:19.7 | 0:08:00.8 | |
14 | 1017 | ČADA Tomáš | 1964 | REDPOINT TOKO TEAM | 1. / MK50 | 1:28:35.9 | 0:08:17.0 | |
15 | 1031 | KUBINA Šimon | 1995 | HSK Benecko | 14. / MK40 | 1:29:27.9 | 0:09:09.0 | |
16 | 1018 | ŠMÍD Michal | 1993 | ČKS SKI Jilemnice | 15. / MK40 | 1:29:41.4 | 0:09:22.5 | |
17 | 1221 | CHRÁSTKOVÁ Martina | 1985 | Rossignol Racing Team | 1. / ZK40 | 1:30:34.5 | 0:10:15.6 | |
18 | 1119 | JINDRA Adam | 1990 | VSK Humanita Praha | 16. / MK40 | 1:30:45.8 | 0:10:26.9 | |
19 | 1016 | ŠRŮTEK David | 1980 | BKL Machov | 17. / MK40 | 1:31:03.6 | 0:10:44.7 | |
20 | 1021 | PEŠINOVÁ Jitka | 1977 | Redpoint Pearl Izumi | 2. / ZK40 | 1:32:06.6 | 0:11:47.7 | |
21 | 1217 | POKORNÝ Jiří | 1985 | Žižkovský tygři - Pivo ski team | 18. / MK40 | 1:32:12.1 | 0:11:53.2 | |
22 | 1162 | PUIDA Janis | 1990 | --- | 19. / MK40 | 1:32:12.4 | 0:11:53.5 | |
23 | 1033 | MACHÁČ JUN. Karel | 1997 | ČKS SKI Jilemnice | 20. / MK40 | 1:32:16.4 | 0:11:57.5 | |
24 | 1022 | KOCUMOVÁ Zuzana | 1979 | Salomon Nordic team | 3. / ZK40 | 1:32:25.8 | 0:12:06.9 | |
25 | 1039 | VEJNAR Josef | 1957 | ČSK Vysoké nad Jizerou | 1. / MK60 | 1:32:47.3 | 0:12:28.4 | |
26 | 1167 | MARTÍNEK Tomáš | 1982 | TJ Ski Rudník | 21. / MK40 | 1:33:01.5 | 0:12:42.6 | |
27 | 1038 | MACHÁČ Karel | 1968 | SKI Jilemnice | 2. / MK50 | 1:33:29.1 | 0:13:10.2 | |
28 | 1042 | DEMJANOVIČ Michal | 1960 | REDPOINT TOKO TEAM | 2. / MK60 | 1:33:39.6 | 0:13:20.7 | |
29 | 1025 | HORKÁ Ludmila | 1992 | ČKS SKI Jilemnice | 4. / ZK40 | 1:34:13.4 | 0:13:54.5 | |
30 | 1047 | MRÁZ Antonín | 1972 | VSK FEL | 22. / MK40 | 1:34:23.2 | 0:14:04.3 | |
31 | 1036 | WÜRZ Martin | 1963 | SWSL Lučany | 3. / MK50 | 1:34:25.3 | 0:14:06.4 | |
32 | 1015 | HEBELKA Jakub | 1993 | ČKS SKI Jilemnice | 23. / MK40 | 1:34:39.9 | 0:14:21.0 | |
33 | 1189 | PALFY Marton | 1988 | --- | 24. / MK40 | 1:35:04.3 | 0:14:45.4 | |
34 | 1034 | PLECHÁČ Petr | 1994 | ČKS SKI Jilemnice | 25. / MK40 | 1:35:47.0 | 0:15:28.1 | |
35 | 1010 | KUBEČEK Ladislav | 1962 | TJ Maratonstav Úpice | 4. / MK50 | 1:35:47.4 | 0:15:28.5 | |
36 | 1008 | ZURYNEK Jan | 1970 | VSK Výlet Liberec | 5. / MK50 | 1:37:07.8 | 0:16:48.9 | |
37 | 1183 | BLAŽEK Josef | 1958 | --- | 3. / MK60 | 1:37:51.2 | 0:17:32.3 | |
38 | 1146 | TUMA Jaroslav | 1973 | Ski cyklo Jičín | 26. / MK40 | 1:38:35.1 | 0:18:16.2 | |
39 | 1050 | SVOBODA Petr | 1968 | ČKS SKI Jilemnice | 6. / MK50 | 1:38:53.7 | 0:18:34.8 | |
40 | 1011 | ZOUREK Pavel | 1960 | --- | 4. / MK60 | 1:38:59.0 | 0:18:40.1 | |
41 | 1049 | PETRŽELA Pavel | 1963 | Ski Rudník | 7. / MK50 | 1:39:12.9 | 0:18:54.0 | |
42 | 1023 | CHARVÁTOVÁ Lucie | 1993 | ČKS SKI Jilemnice | 5. / ZK40 | 1:39:35.1 | 0:19:16.2 | |
43 | 1041 | BALCAR Pavel | 1956 | SKI Skuhrov | 5. / MK60 | 1:39:50.0 | 0:19:31.1 | |
44 | 1030 | GOTVALD Josef | 1968 | --- | 8. / MK50 | 1:39:54.1 | 0:19:35.2 | |
45 | 1020 | FLOSSMANN Petr | 1970 | --- | 9. / MK50 | 1:40:10.1 | 0:19:51.2 | |
46 | 1045 | KOLAJA Jan | 1981 | Ski Klub Jablonec nad Nisou | 27. / MK40 | 1:40:12.3 | 0:19:53.4 | |
47 | 1085 | KRÁTKÝ Štěpán | 1995 | SK Los Lobos | 28. / MK40 | 1:40:13.1 | 0:19:54.2 | |
48 | 1040 | SLOVÁK František | 1969 | --- | 10. / MK50 | 1:40:27.9 | 0:20:09.0 | |
49 | 1009 | LUKEŠ Tomáš | 1967 | SoSe/LBS-sport.cz | 11. / MK50 | 1:40:57.2 | 0:20:38.3 | |
50 | 1223 | JIRÁSKOVÁ Šárka | 1995 | Ski Skuhrov nad Bělou | 6. / ZK40 | 1:41:30.6 | 0:21:11.7 | |
51 | 1051 | CEJNAR Václav | 1951 | ARECO Hradec Králové | 1. / MK70 | 1:42:09.3 | 0:21:50.4 | |
52 | 1079 | MATERNA Jan | 1971 | PSK Union Praha | 12. / MK50 | 1:42:41.0 | 0:22:22.1 | |
53 | 1188 | NOSEK Jonáš | 1991 | Ski klub Jablonec | 29. / MK40 | 1:42:45.8 | 0:22:26.9 | |
54 | 1141 | KAFKA Jiří | 1960 | Sokol Podlázky | 6. / MK60 | 1:43:05.3 | 0:22:46.4 | |
55 | 1027 | SOUKUP Petr | 1966 | So Ráj Hrubá Skála | 13. / MK50 | 1:43:06.7 | 0:22:47.8 | |
56 | 1108 | HOJER Miloslav | 1954 | Sokol Podlázky | 7. / MK60 | 1:44:07.4 | 0:23:48.5 | |
57 | 1140 | NOVÁK Ivo | 1962 | ŽAKET Team | 14. / MK50 | 1:44:49.8 | 0:24:30.9 | |
58 | 1220 | KAWULOKOVÁ Beata | 1989 | Rossignol Racing Team | 7. / ZK40 | 1:45:00.1 | 0:24:41.2 | |
59 | 1055 | VOLDŘICH Jan | 1994 | Ski klub Šumava | 30. / MK40 | 1:45:19.2 | 0:25:00.3 | |
60 | 1093 | SAJDLOVÁ Jana | 1983 | Živkovský Tygři | 8. / ZK40 | 1:45:27.4 | 0:25:08.5 | |
61 | 1089 | DOMÍN Nikolas | 1988 | VSK ELEKTRO ČVUT PRAHA | 31. / MK40 | 1:45:36.0 | 0:25:17.1 | |
62 | 1057 | ČIPERA Radek | 1964 | SK RADVANICE | 15. / MK50 | 1:45:43.4 | 0:25:24.5 | |
63 | 1118 | JINDRA David | 1960 | AC Obora Hvězda Praha | 8. / MK60 | 1:46:01.3 | 0:25:42.4 | |
64 | 1185 | KUCHARIK Michal | 1985 | SWSL Lučany | 32. / MK40 | 1:46:19.2 | 0:26:00.3 | |
65 | 1151 | FIŠNAR Jan | 1954 | --- | 9. / MK60 | 1:46:26.2 | 0:26:07.3 | |
66 | 1175 | URBANOVSKÁ Anetka | 1987 | Ekonom Praha - Žižkovský tygři | 9. / ZK40 | 1:46:32.5 | 0:26:13.6 | |
67 | 1212 | JEBAVÝ Pavel | 1965 | Patria Direct Open Team | 16. / MK50 | 1:46:34.9 | 0:26:16.0 | |
68 | 1024 | KOŽNAROVÁ Kristýna | 1994 | ČKS SKI Jilemnice | 10. / ZK40 | 1:46:45.1 | 0:26:26.2 | |
69 | 1148 | KUTMAN Pavel | 1964 | --- | 17. / MK50 | 1:46:49.6 | 0:26:30.7 | |
70 | 1026 | KŘIČEK Jan | 1946 | --- | 2. / MK70 | 1:46:58.7 | 0:26:39.8 | |
71 | 1014 | DVOŘÁK František | 1947 | Cvikov | 3. / MK70 | 1:47:00.3 | 0:26:41.4 | |
72 | 1135 | KUŽEL Aleš | 1974 | TC Rybnicek | 33. / MK40 | 1:48:21.2 | 0:28:02.3 | |
73 | 1028 | KRONIKA Miroslav | 1971 | SPORTeM | 18. / MK50 | 1:48:28.5 | 0:28:09.6 | |
74 | 1081 | BEKEŠ Daniel | 1984 | BEKES Team Ždiar | 34. / MK40 | 1:48:45.6 | 0:28:26.7 | |
75 | 1213 | SARA Erzebet Emilia | 1996 | C.S.S. Gheorgheni | 11. / ZK40 | 1:48:49.1 | 0:28:30.2 | |
76 | 1169 | KŘOUSTKOVÁ Vendula | 1976 | ČZU Praha | 12. / ZK40 | 1:49:10.3 | 0:28:51.4 | |
77 | 1144 | PETERKA Frantisek | 1949 | Sokol Troja | 4. / MK70 | 1:49:14.3 | 0:28:55.4 | |
78 | 1043 | PAULŮ Blanka | 1954 | Vysoké nad Jizerou | 1. / ZK60 | 1:49:55.0 | 0:29:36.1 | |
79 | 1209 | VÍZEK Ondřej | 1984 | SNS Smržovka | 35. / MK40 | 1:51:04.7 | 0:30:45.8 | |
80 | 1184 | BLAŽKOVÁ Lenka | 1988 | SOKOL SKUHROV | 13. / ZK40 | 1:51:29.1 | 0:31:10.2 | |
81 | 1075 | KROUPA Stepan | 1975 | HiSport Team | 36. / MK40 | 1:51:52.1 | 0:31:33.2 | |
82 | 1228 | KNÍŽKOVÁ Eliška | 1982 | AC Čimelice | 14. / ZK40 | 1:51:58.6 | 0:31:39.7 | |
83 | 1078 | LOMOZ Jan | 1960 | Spartak Slatinany | 10. / MK60 | 1:52:03.8 | 0:31:44.9 | |
84 | 1176 | NOVOTNÝ Jan | 1978 | Hisportteam | 37. / MK40 | 1:52:24.9 | 0:32:06.0 | |
85 | 1145 | VÍTEK Libor | 1969 | Sportvital.cz | 19. / MK50 | 1:52:30.8 | 0:32:11.9 | |
86 | 1086 | LUDVÍK Petr | 1972 | --- | 38. / MK40 | 1:52:40.6 | 0:32:21.7 | |
87 | 1152 | HOVORKA Pavel | 1979 | OK Lokomotiva Pardubice | 39. / MK40 | 1:52:43.7 | 0:32:24.8 | |
88 | 1090 | POKORNÁ Kateřina | 1986 | Ski Trab Mára | 15. / ZK40 | 1:52:52.2 | 0:32:33.3 | |
89 | 1102 | ŠTEFEK Richard | 1974 | SKI Skuhrov | 40. / MK40 | 1:53:07.2 | 0:32:48.3 | |
90 | 1198 | ČÍŽKOVÁ Bára | 1994 | ČKS SKI Jilemnice | 16. / ZK40 | 1:53:23.3 | 0:33:04.4 | |
91 | 1070 | KUBALÍK Jan | 1978 | Salomon Atomic Nordic team CZE | 41. / MK40 | 1:54:49.2 | 0:34:30.3 | |
92 | 1222 | VÁVRA Martin | 1963 | ČZU Praha | 20. / MK50 | 1:55:06.2 | 0:34:47.3 | |
93 | 1224 | SIKOROVÁ Michaela | 1994 | Třinec | 17. / ZK40 | 1:55:36.2 | 0:35:17.3 | |
94 | 1113 | MUZIKÁŘ Milan | 1974 | Český rozhlas | 42. / MK40 | 1:55:51.1 | 0:35:32.2 | |
95 | 1163 | PINKAS Daniel | 1971 | NAC | 21. / MK50 | 1:57:12.0 | 0:36:53.1 | |
96 | 1069 | VYKYDAL Ivo | 1959 | KRB Chrudim | 11. / MK60 | 1:57:21.7 | 0:37:02.8 | |
97 | 1193 | HAVLÍČKOVÁ Nikola | 1993 | ČKS SKI Jilemnice | 18. / ZK40 | 1:57:29.2 | 0:37:10.3 | |
98 | 1063 | AUDRLICKÝ Jan | 1945 | ARECO SKI HK | 5. / MK70 | 1:58:06.4 | 0:37:47.5 | |
99 | 1056 | LAZAR Marek | 1977 | Novis TK Praha | 43. / MK40 | 1:58:42.9 | 0:38:24.0 | |
100 | 1179 | ČERMÁK Jiří | 1966 | G-Point Hunters Pinklau | 22. / MK50 | 1:59:30.1 | 0:39:11.2 |