Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | 17 km | # | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 915 | VIK Radim | 1992 | LKSlovan Karlovy Vary | 1. / M19-29 | 1:12:58.4 | 0:00:00.0 | --- | --- | ||
2 | diplom | 831 | KRONIKA Jan | 1992 | LK Slovan Karlovy Vary | 2. / M19-29 | 1:13:07.1 | 0:00:08.7 | --- | --- | ||
3 | diplom | 882 | MICHAL Marek | 1992 | Rossignol Racing Team | 3. / M19-29 | 1:14:48.2 | 0:01:49.8 | --- | --- | ||
4 | diplom | 855 | PROVOD Ladislav | 1968 | USK CS Plzeň | 1. / M40-49 | 1:15:27.1 | 0:02:28.7 | --- | --- | ||
5 | diplom | 834 | JAROŠ Tomáš | 1993 | LK Slovan Karlovy Vary | 4. / M19-29 | 1:16:47.7 | 0:03:49.3 | --- | --- | ||
6 | diplom | 754 | BOUCHAL Jiří | 1984 | PLZEŇ | 5. / M19-29 | 1:17:31.2 | 0:04:32.8 | --- | --- | ||
7 | diplom | 748 | ŠVEJNOHA Marek | 1994 | Sport Club Plzeň | 1. / M17-18 | 1:18:59.9 | 0:06:01.5 | --- | --- | ||
8 | diplom | 785 | MULLER Martin | 1968 | LK Quilt Pernik | 2. / M40-49 | 1:19:17.7 | 0:06:19.3 | --- | --- | ||
9 | diplom | 779 | ŘEŠÁTKO Jiří | 1994 | SWSL Lučany | 2. / M17-18 | 1:19:52.7 | 0:06:54.3 | --- | --- | ||
10 | diplom | 938 | KRAUS Vojtěch | 1992 | LK Slovan KV | 6. / M19-29 | 1:19:53.3 | 0:06:54.9 | --- | --- | ||
11 | diplom | 910 | ČADA Tomáš | 1964 | Redpoint Pearl Izumi | 3. / M40-49 | 1:19:54.0 | 0:06:55.6 | --- | --- | ||
12 | diplom | 906 | MARSHALL Jakub | 1994 | Nové Město na Moravě | 3. / M17-18 | 1:21:31.9 | 0:08:33.5 | --- | --- | ||
13 | diplom | 777 | WŰRZ Martin | 1963 | SWSL Lučany | 4. / M40-49 | 1:21:31.9 | 0:08:33.5 | --- | --- | ||
14 | diplom | 858 | PEŠTA Petr | 1975 | USK CS Plzeň | 1. / M30-39 | 1:22:35.7 | 0:09:37.3 | --- | --- | ||
15 | diplom | 758 | POLÁŠEK Petr | 1989 | HO Alpin 4 | 7. / M19-29 | 1:23:33.0 | 0:10:34.6 | 1:05:26.5 | 2 | ||
16 | diplom | 908 | DEMJANOVIČ Michal | 1960 | Redpoint Pearl Izumi | 1. / M50-59 | 1:25:01.1 | 0:12:02.7 | 1:05:25.7 | 1 | ||
17 | diplom | 793 | TOŠNER Michal | 1978 | LK Skovan Karlovy Vary | 2. / M30-39 | 1:25:56.8 | 0:12:58.4 | 1:06:48.9 | 3 | ||
18 | diplom | 724 | NOSEK Jonáš | 1991 | KPC Praha | 8. / M19-29 | 1:27:10.7 | 0:14:12.3 | 1:08:23.9 | 5 | ||
19 | diplom | 829 | ZEHRMANN Ronny | 1977 | Bergwacht Johanngeorgenstadt | 3. / M30-39 | 1:27:27.0 | 0:14:28.6 | --- | --- | ||
20 | diplom | 846 | HÖLL Petr | 1968 | LK TA Chodov | 5. / M40-49 | 1:27:36.5 | 0:14:38.1 | 1:08:24.9 | 6 | ||
21 | diplom | 996 | FLECHSIG Florian | 1992 | USV TU Dresden | 9. / M19-29 | 1:28:26.7 | 0:15:28.3 | 1:08:22.2 | 4 | ||
22 | diplom | 778 | KUCHARIK Michal | 1985 | SWSL Lučany | 10. / M19-29 | 1:28:40.4 | 0:15:42.0 | 1:08:38.4 | 7 | ||
23 | diplom | 790 | NOVÁK Karel | 1994 | LK Slovan Karlovy Vary | 4. / M17-18 | 1:29:28.8 | 0:16:30.4 | 1:10:27.8 | 9 | ||
24 | diplom | 898 | STODŮLKOVÁ Dennisa | 1991 | Rossignol Racing Team | 1. / W19-29 | 1:30:13.0 | 0:17:14.6 | 1:10:58.6 | 11 | ||
25 | diplom | 995 | FLECHSIG Berno | 1963 | SBB - HUH 83 | 6. / M40-49 | 1:30:48.3 | 0:17:49.9 | 1:10:08.6 | 8 | ||
26 | diplom | 749 | PROKEŠOVÁ Lucie | 1994 | Sport Club Plzeň | 1. / W17-18 | 1:31:36.1 | 0:18:37.7 | 1:10:57.1 | 10 | ||
27 | diplom | 654 | BALATKOVÁ Michaela | 1985 | ELEVEN BMC - Footbike TEAM | 2. / W19-29 | 1:31:46.4 | 0:18:48.0 | 1:11:43.4 | 13 | ||
28 | diplom | 653 | PUŠ Václav | 1982 | ELEVEN Footbike TEAM | 4. / M30-39 | 1:32:25.4 | 0:19:27.0 | 1:12:00.6 | 14 | ||
29 | diplom | 981 | ČÁSLAVSKÝ Tomáš | 1969 | Swix | 7. / M40-49 | 1:32:38.6 | 0:19:40.2 | 1:11:25.1 | 12 | ||
30 | diplom | 711 | SÝKORA Jan | 1975 | UKPL | 5. / M30-39 | 1:32:58.9 | 0:20:00.5 | 1:12:37.5 | 15 | ||
31 | diplom | 689 | URBANOVSKÁ Anetka | 1987 | Ekonom - žizkovský tygři | 3. / W19-29 | 1:33:23.0 | 0:20:24.6 | 1:13:20.1 | 19 | ||
32 | diplom | 705 | FRIČEK Martin | 1979 | FEL Praha | 6. / M30-39 | 1:33:42.0 | 0:20:43.6 | 1:12:39.1 | 17 | ||
33 | diplom | 937 | KAUFMANN Johannes | 1961 | VfL Reumtengrün | 2. / M50-59 | 1:34:01.5 | 0:21:03.1 | 1:12:38.5 | 16 | ||
34 | diplom | 811 | KŮTEK Pavel | 1968 | JIČÍN | 8. / M40-49 | 1:34:37.3 | 0:21:38.9 | 1:13:09.4 | 18 | ||
35 | diplom | 875 | KNAPP Matouš | 1993 | Praha 6 - Suchdol | 11. / M19-29 | 1:34:53.4 | 0:21:55.0 | 1:14:55.6 | 22 | ||
36 | diplom | 929 | FUSKOVÁ Dana | 1989 | LK Slovan Karlovy Vary | 4. / W19-29 | 1:35:27.0 | 0:22:28.6 | 1:13:52.0 | 21 | ||
37 | diplom | 780 | KŘIČEK Jan | 1946 | Uměl. školy Pha | 1. / M60+ | 1:35:56.3 | 0:22:57.9 | 1:13:41.2 | 20 | ||
38 | diplom | 891 | DAUBNER Torsten | 1964 | LAC Erdgas Chemnitz | 9. / M40-49 | 1:36:25.1 | 0:23:26.7 | 1:16:08.9 | 26 | ||
39 | diplom | 668 | SAJDLOVÁ Jana | 1983 | Ekonom - Žižkovský tygři | 5. / W19-29 | 1:36:25.7 | 0:23:27.3 | 1:16:03.2 | 25 | ||
40 | diplom | 821 | POLÁKOVÁ Tereza | 1986 | PRAHA 9 | 6. / W19-29 | 1:36:33.0 | 0:23:34.6 | 1:15:53.0 | 23 | ||
41 | diplom | 930 | MORAVCOVÁ (PASKEROVÁ) Kateřina | 1984 | Ski Trab Mára / Ekonom | 7. / W19-29 | 1:37:12.6 | 0:24:14.2 | 1:16:23.5 | 28 | ||
42 | diplom | 725 | FAJSTAVROVÁ Pavla | 1988 | LIBEREC | 8. / W19-29 | 1:37:39.4 | 0:24:41.0 | 1:16:18.9 | 27 | ||
43 | diplom | 848 | BEROUŠEK Pavel | 1962 | LK TA Chodov | 3. / M50-59 | 1:37:54.2 | 0:24:55.8 | 1:15:58.0 | 24 | ||
44 | diplom | 880 | KRÜGER Thomas | 1962 | SV Neudorf | 4. / M50-59 | 1:38:45.9 | 0:25:47.5 | 1:17:47.7 | 30 | ||
45 | diplom | 625 | ČEČRLE Václav | 1970 | TVS Chudeřice | 10. / M40-49 | 1:39:09.1 | 0:26:10.7 | 1:17:04.8 | 29 | ||
46 | diplom | 1007 | SCHOLZ Torsten | 1970 | --- | 11. / M40-49 | 1:39:18.8 | 0:26:20.4 | 1:17:53.2 | 33 | ||
47 | diplom | 989 | BÖHMER Horst | 1967 | TEAM Radschlag annaberg | 12. / M40-49 | 1:40:28.2 | 0:27:29.8 | 1:17:49.3 | 32 | ||
48 | diplom | 645 | ŠEDIVÝ Miroslav | 1974 | LK Borek | 7. / M30-39 | 1:41:14.8 | 0:28:16.4 | 1:17:48.3 | 31 | ||
49 | diplom | 631 | SEMÍK Ondřej | 1994 | SK Kamenice | 5. / M17-18 | 1:41:50.1 | 0:28:51.7 | 1:20:28.0 | 36 | ||
50 | diplom | 980 | SCHMIDT Mathias | 1953 | SV - tallerhäuser | 5. / M50-59 | 1:42:04.2 | 0:29:05.8 | 1:19:54.1 | 34 | ||
51 | diplom | 913 | WEINHOLD Jochen | 1962 | SV Neudorf | 6. / M50-59 | 1:42:27.2 | 0:29:28.8 | 1:20:02.6 | 35 | ||
52 | diplom | 776 | CHARVÁT Luboš | 1976 | Svornost Hvozd | 8. / M30-39 | 1:43:51.8 | 0:30:53.4 | 1:21:51.4 | 43 | ||
53 | diplom | 843 | VENTA Vladimír | 1977 | TJ Svornost Hvozd | 9. / M30-39 | 1:43:52.8 | 0:30:54.4 | 1:21:36.6 | 41 | ||
54 | diplom | 635 | BLAŽEK Jiří | 1961 | CK Sportblažek.cz | 7. / M50-59 | 1:44:11.9 | 0:31:13.5 | 1:21:02.0 | 38 | ||
55 | diplom | 825 | MATOUŠKOVÁ Lenka | 1984 | SKP Ústí nad Labem | 9. / W19-29 | 1:44:29.4 | 0:31:31.0 | 1:21:31.4 | 40 | ||
56 | diplom | 788 | BAUEROVÁ Alena | 1988 | Ekonom Praha-Žižkovský tygři | 10. / W19-29 | 1:44:38.5 | 0:31:40.1 | 1:22:08.8 | 44 | ||
57 | diplom | 912 | FAJSTAVER Jiří | 1948 | ČKS SKI Jilemnice | 2. / M60+ | 1:44:58.0 | 0:31:59.6 | 1:20:58.1 | 37 | ||
58 | diplom | 659 | MYŠKA Petr | 1962 | --- | 8. / M50-59 | 1:45:10.2 | 0:32:11.8 | 1:21:04.6 | 39 | ||
59 | diplom | 797 | JINDŘIŠKOVÁ Alena | 1961 | Sokol Horní Branná | 1. / W50-59 | 1:45:11.2 | 0:32:12.8 | 1:21:47.0 | 42 | ||
60 | diplom | 841 | HLŮŽEK Jiří | 1965 | SYMBIO+ cycling | 13. / M40-49 | 1:45:12.1 | 0:32:13.7 | 1:22:28.1 | 45 | ||
61 | diplom | 636 | BLAŽEK David | 1990 | CK Sportblažek.cz | 12. / M19-29 | 1:45:55.9 | 0:32:57.5 | 1:24:20.7 | 54 | ||
62 | diplom | 847 | SOKOL Jiří | 1949 | LK TA Chodov | 3. / M60+ | 1:46:07.0 | 0:33:08.6 | 1:23:01.3 | 49 | ||
63 | diplom | 845 | MANÍK Ján | 1980 | LK TA Chodov | 10. / M30-39 | 1:46:15.6 | 0:33:17.2 | 1:24:38.5 | 55 | ||
64 | diplom | 1013 | OCETNÍK Petr | 1968 | OC Hájek os | 14. / M40-49 | 1:46:34.8 | 0:33:36.4 | 1:22:39.4 | 47 | ||
65 | diplom | 998 | LAZUR Luděk | 1979 | MARIÁNSKÉ LÁZNĚ | 11. / M30-39 | 1:46:50.2 | 0:33:51.8 | 1:22:38.2 | 46 | ||
66 | diplom | 695 | KOUBKOVÁ Lucie | 1981 | Ski klub Šumava | 1. / W30-39 | 1:47:26.6 | 0:34:28.2 | 1:23:17.4 | 51 | ||
67 | diplom | 649 | KAFKA Jan | 1950 | Team Bike Perštejn | 4. / M60+ | 1:47:36.0 | 0:34:37.6 | 1:24:04.0 | 53 | ||
68 | diplom | 823 | LAMPART Radim | 1975 | Znojmo | 12. / M30-39 | 1:48:13.0 | 0:35:14.6 | 1:23:39.7 | 52 | ||
69 | diplom | 739 | ŽNIDARŠIČ Anton | 1969 | cerknica | 15. / M40-49 | 1:48:35.4 | 0:35:37.0 | 1:23:00.0 | 48 | ||
70 | diplom | 607 | ROUBÍNEK Zdeněk | 1958 | KARLOVY VARY | 9. / M50-59 | 1:48:36.9 | 0:35:38.5 | 1:25:01.2 | 58 | ||
71 | diplom | 658 | DEVEROVÁ Monika | 1966 | TECHNIKA PRAHA | 1. / W40-49 | 1:48:47.8 | 0:35:49.4 | 1:25:09.7 | 59 | ||
72 | diplom | 921 | BLEIDORN Stefan | 1968 | Treptower SV Berlin | 16. / M40-49 | 1:49:22.6 | 0:36:24.2 | 1:26:36.0 | 63 | ||
73 | diplom | 863 | TUCHSCHEERER Dietmar | 1951 | SSV Geyer | 5. / M60+ | 1:49:36.8 | 0:36:38.4 | 1:24:56.7 | 56 | ||
74 | diplom | 944 | HLŮŽEK Radim | 1992 | SYMBIO+ cycling | 13. / M19-29 | 1:49:46.5 | 0:36:48.1 | 1:23:11.0 | 50 | ||
75 | diplom | 743 | PUCHERNA Petr | 1980 | ČZU Praha | 13. / M30-39 | 1:50:13.8 | 0:37:15.4 | 1:24:59.8 | 57 | ||
76 | diplom | 988 | BACH Armin | 1982 | TEAM Radschlag annaberg | 14. / M30-39 | 1:50:39.5 | 0:37:41.1 | 1:25:18.8 | 61 | ||
77 | diplom | 826 | ZÁHOŘ Josef | 1956 | LK Tatran Chodov | 10. / M50-59 | 1:50:58.4 | 0:38:00.0 | 1:25:31.9 | 62 | ||
78 | diplom | 1006 | KAMPF Steffen | 1963 | --- | 17. / M40-49 | 1:51:11.1 | 0:38:12.7 | 1:26:41.4 | 65 | ||
79 | diplom | 940 | BORSKY Michael | 1991 | Nové Hrady | 14. / M19-29 | 1:52:09.6 | 0:39:11.2 | 1:25:10.1 | 60 | ||
80 | diplom | 950 | JELÍNEK Vlastislav | 1985 | lyžařský klub-Abertamy | 15. / M19-29 | 1:52:09.9 | 0:39:11.5 | 1:26:40.7 | 64 | ||
81 | diplom | 651 | VODIČKA Petr | 1963 | Skinordic Mar.Lázně | 18. / M40-49 | 1:52:29.2 | 0:39:30.8 | 1:28:08.9 | 66 | ||
82 | diplom | 919 | ŠTURMOVÁ Anita | 1987 | DVŮR KRÁLOVÉ NAD LABEM | 11. / W19-29 | 1:52:42.0 | 0:39:43.6 | 1:29:45.5 | 71 | ||
83 | diplom | 627 | HEJTMANKOVA Eva | 1963 | LK Abertamy | 2. / W40-49 | 1:52:46.9 | 0:39:48.5 | 1:28:11.3 | 67 | ||
84 | diplom | 638 | SAZIMA Miloslav | 1954 | CK Sport Blažek | 11. / M50-59 | 1:53:03.3 | 0:40:04.9 | 1:28:26.6 | 68 | ||
85 | diplom | 717 | KUBÁTOVÁ Milada | 1947 | SK Praga | 1. / W60+ | 1:53:10.7 | 0:40:12.3 | 1:29:01.8 | 69 | ||
86 | diplom | 619 | NEHASIL Stanislav | 1983 | FBC Gunners | 16. / M19-29 | 1:54:52.6 | 0:41:54.2 | 1:30:03.6 | 72 | ||
87 | diplom | 849 | KONOP Jiří | 1949 | LK TA Chodov | 6. / M60+ | 1:55:32.0 | 0:42:33.6 | 1:29:10.9 | 70 | ||
88 | diplom | 1000 | JANÍČEK Lukáš | 1976 | CZECH OUTDOOR CLUB | 15. / M30-39 | 1:57:40.9 | 0:44:42.5 | 1:31:57.7 | 75 | ||
89 | diplom | 719 | POKORNÁ Věnceslava | 1948 | AC Kovošrot Praha | 2. / W60+ | 1:57:54.5 | 0:44:56.1 | 1:32:48.3 | 76 | ||
90 | diplom | 706 | ŠUK Jan | 1993 | Budiměřice | 17. / M19-29 | 1:58:27.2 | 0:45:28.8 | 1:31:53.4 | 74 | ||
91 | diplom | 647 | ŠEDIVÝ Tomáš | 1969 | MTB Dýšina | 19. / M40-49 | 1:59:56.5 | 0:46:58.1 | 1:31:26.4 | 73 | ||
92 | diplom | 657 | DEVERA Jakub | 1992 | TECHNIKA PRAHA | 18. / M19-29 | 2:00:17.4 | 0:47:19.0 | 1:32:57.6 | 77 | ||
93 | diplom | 606 | VÁGNER Daniel | 1973 | Factor Bike Team | 16. / M30-39 | 2:00:20.5 | 0:47:22.1 | 1:34:39.6 | 80 | ||
94 | diplom | 838 | PÁVKOVÁ Jana | 1957 | Ski KlubŘevnice | 2. / W50-59 | 2:01:04.2 | 0:48:05.8 | 1:33:42.6 | 79 | ||
95 | diplom | 982 | LABANC Štefan | 1954 | Mepila plzeň | 12. / M50-59 | 2:02:08.5 | 0:49:10.1 | 1:34:55.6 | 81 | ||
96 | diplom | 836 | POLÁK Pavel | 1946 | SK SJ SKI | 7. / M60+ | 2:02:16.6 | 0:49:18.2 | 1:33:39.6 | 78 | ||
97 | diplom | 969 | ŠPLINAROVÁ Jana | 1964 | LK Slovan K.Vary | 3. / W40-49 | 2:02:38.5 | 0:49:40.1 | 1:36:49.2 | 86 | ||
98 | diplom | 644 | NEPIVODA Aleš | 1975 | ŽATEC | 17. / M30-39 | 2:02:49.6 | 0:49:51.2 | 1:35:18.1 | 82 | ||
99 | diplom | 663 | LIPTÁK Lukáš | 1982 | SKC PEČKY | 18. / M30-39 | 2:02:55.2 | 0:49:56.8 | 1:36:42.0 | 85 | ||
100 | diplom | 714 | BŘEZINOVÁ Dagmar | 1958 | VS Kadaň | 3. / W50-59 | 2:03:42.4 | 0:50:44.0 | 1:35:53.9 | 84 |