Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | 1.km | # | 10.km | # | 17.km | # | 23.km | # | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 632 | ROCAREK Jiri | 1983 | fischer racing team | 1. / H21 | 1:06:47.5 | 0:00:00.0 | 01:52.8 | 7 | 0:23:24.1 | 1 | 0:38:50.6 | 1 | 1:02:46.4 | 1 | |
2 | diplom | 634 | NOVOTNY Viktor | 1982 | fischer racing team | 2. / H21 | 1:07:26.6 | 0:00:39.1 | 01:52.1 | 5 | 0:23:26.1 | 2 | 0:39:04.5 | 3 | 1:03:49.0 | 3 | |
3 | diplom | 622 | ONDRÁŠEK Pavel | 1992 | TEREX-FUCHS | 1. / Jun | 1:07:26.9 | 0:00:39.4 | 01:52.0 | 4 | 0:23:27.7 | 3 | 0:39:03.7 | 2 | 1:03:48.3 | 2 | |
4 | diplom | 639 | HÄNEL Erik | 1984 | Fischer Subaru Racing Team | 3. / H21 | 1:07:36.7 | 0:00:49.2 | 01:55.9 | 13 | 0:23:57.0 | 8 | 0:40:01.2 | 5 | 1:03:50.6 | 4 | |
5 | diplom | 638 | HÄNEL Lars | 1985 | Fischer Subaru Racing Team | 4. / H21 | 1:08:53.9 | 0:02:06.4 | 01:51.6 | 3 | 0:23:36.4 | 4 | 0:40:00.8 | 4 | 1:04:57.8 | 5 | |
6 | diplom | 643 | HOPF Sebastian | 1985 | Rhöner WSV | 5. / H21 | 1:09:01.8 | 0:02:14.3 | 01:54.3 | 9 | 0:23:55.0 | 6 | 0:40:07.2 | 6 | 1:05:08.8 | 6 | |
7 | diplom | 625 | SVEJNOHA Marek | 1994 | Sport Club Plzen | 1. / J17 | 1:09:06.9 | 0:02:19.4 | 01:57.8 | 19 | 0:23:40.0 | 5 | 0:40:11.2 | 8 | 1:05:14.3 | 7 | |
8 | diplom | 584 | KUFFNER Philipp | 1990 | Salomon-Leki-Racingteam | 6. / H21 | 1:09:19.5 | 0:02:32.0 | 01:57.9 | 20 | 0:23:59.8 | 10 | 0:40:15.9 | 9 | 1:05:20.6 | 8 | |
9 | diplom | 612 | ALBRECHT Matthias | 1988 | Atomic Ski Team/WSV Oberhof 05 e.V. | 7. / H21 | 1:09:48.1 | 0:03:00.6 | 01:54.6 | 10 | 0:23:58.0 | 9 | 0:40:10.1 | 7 | 1:05:30.4 | 9 | |
10 | diplom | 648 | BIDMON Jiří | 1993 | SK Nové Město na Moravě | 2. / Jun | 1:11:25.2 | 0:04:37.7 | 01:58.6 | 21 | 0:23:55.8 | 7 | 0:40:55.1 | 10 | 1:07:19.0 | 10 | |
11 | diplom | 583 | OLEX Max | 1989 | Salomon-Leki-Racingteam | 8. / H21 | 1:11:39.0 | 0:04:51.5 | 01:51.1 | 2 | 0:25:56.6 | 22 | 0:42:32.0 | 14 | 1:07:41.6 | 12 | |
12 | diplom | 2516 | LANGER bernhard | 1967 | SCMK Hirschau | 1. / H41 | 1:11:41.1 | 0:04:53.6 | 01:54.0 | 8 | 0:25:00.8 | 13 | 0:41:44.7 | 12 | 1:07:42.7 | 13 | |
13 | diplom | 565 | SIEBER Manuel | 1990 | Salomon-Leki-Racing Team | 9. / H21 | 1:11:41.9 | 0:04:54.4 | 01:57.5 | 17 | 0:24:32.1 | 11 | 0:41:43.7 | 11 | 1:07:40.4 | 11 | |
14 | diplom | 806 | WURM Norbert | 1960 | Löffler-Skadi-Loppet Team | 1. / H51 | 1:12:16.2 | 0:05:28.7 | 02:04.8 | 31 | 0:25:30.9 | 18 | 0:42:56.4 | 20 | 1:08:11.5 | 14 | |
15 | diplom | 644 | PROPP Jurij | 1980 | Salomon-Leki-Racing Team | 1. / H31 | 1:12:33.2 | 0:05:45.7 | 01:55.5 | 12 | 0:25:00.0 | 12 | 0:42:13.4 | 13 | 1:08:30.7 | 15 | |
16 | diplom | 611 | PUMP Carsten | 1976 | Salomon-Leki-Racingteam | 1. / H36 | 1:12:36.2 | 0:05:48.7 | 01:59.2 | 22 | 0:25:45.5 | 20 | 0:43:03.3 | 21 | 1:08:38.8 | 16 | |
17 | diplom | 642 | HOFFMANN Peter | 1989 | SSV Altenberg | 10. / H21 | 1:13:10.5 | 0:06:23.0 | 02:01.1 | 26 | 0:25:30.3 | 17 | 0:42:52.1 | 18 | 1:09:09.4 | 17 | |
18 | diplom | 582 | SCHÖNBERGER Matthias | 1987 | Salomon-Leki-Racingteam | 11. / H21 | 1:13:14.3 | 0:06:26.8 | 01:56.1 | 14 | 0:25:31.6 | 19 | 0:42:52.8 | 19 | 1:09:13.5 | 19 | |
19 | diplom | 627 | HASEK Jan | 1991 | Czech Ski Team | 12. / H21 | 1:13:16.3 | 0:06:28.8 | 01:52.4 | 6 | 0:25:24.1 | 16 | 0:42:36.6 | 15 | 1:09:10.2 | 18 | |
20 | diplom | 593 | HEINZ Kristian | 1992 | Atomic Racing Team / SC Motor Zella-Mehlis | 3. / Jun | 1:13:50.6 | 0:07:03.1 | 01:56.7 | 16 | 0:25:04.5 | 14 | 0:42:47.5 | 17 | 1:09:37.0 | 20 | |
21 | diplom | 534 | ESCHER Rene | 1992 | WSC Erzgebirge Oberwiesenthal | 4. / Jun | 1:14:35.7 | 0:07:48.2 | 01:54.8 | 11 | 0:25:58.8 | 23 | 0:43:34.5 | 23 | 1:10:13.5 | 21 | |
22 | diplom | 649 | FRANC Jan | 1991 | LK Slovan Karlovy Vari | 13. / H21 | 1:14:58.0 | 0:08:10.5 | 02:13.0 | 44 | 0:25:22.7 | 15 | 0:42:40.5 | 16 | 1:10:24.1 | 22 | |
23 | diplom | 710 | MORAVCOVA Klara | 1983 | Czech Ski Team | 1. / D21 | 1:14:58.2 | 0:08:10.7 | 02:17.2 | 52 | 0:25:53.0 | 21 | 0:43:18.2 | 22 | 1:10:34.6 | 23 | |
24 | diplom | 645 | ONDRUSKA Vojtech | 1994 | Fortex ski Moravsey Beroun | 2. / J17 | 1:15:48.0 | 0:09:00.5 | 02:04.7 | 30 | 0:26:23.1 | 25 | 0:44:09.0 | 24 | 1:11:30.8 | 25 | |
25 | diplom | 770 | FREYER Gerald | 1958 | BW Neuhausen | 2. / H51 | 1:15:49.3 | 0:09:01.8 | 02:19.4 | 56 | 0:26:42.1 | 28 | 0:44:14.2 | 25 | 1:11:16.1 | 24 | |
26 | diplom | 628 | VATER Gerhard | 1964 | Löffler-Skadi-Loppet Team | 1. / H46 | 1:16:02.6 | 0:09:15.1 | 02:01.7 | 27 | 0:26:47.4 | 30 | 0:44:50.7 | 27 | 1:11:49.8 | 26 | |
27 | diplom | 640 | SELTER Benjamin | 1996 | TV Attendorf | 1. / J16 | 1:16:02.7 | 0:09:15.2 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |
28 | diplom | 2402 | TANNERT Andreas | 1969 | SKG Gersfeld | 2. / H41 | 1:17:45.1 | 0:10:57.6 | 02:02.4 | 28 | 0:26:39.5 | 26 | 0:45:14.7 | 30 | 1:13:20.4 | 27 | |
29 | diplom | 2405 | RÄß Christian | 1978 | Fischer Subaru Racing Team | 2. / H31 | 1:17:48.3 | 0:11:00.8 | 02:16.3 | 50 | 0:27:08.4 | 32 | 0:45:32.6 | 32 | 1:13:28.3 | 29 | |
30 | diplom | 615 | SPIELBAUER Michael | 1996 | Langdorf | 2. / J16 | 1:18:04.7 | 0:11:17.2 | 02:00.8 | 25 | 0:26:39.8 | 27 | 0:45:12.6 | 28 | 1:13:32.0 | 30 | |
31 | diplom | 681 | HENNIG Katharina | 1996 | WSC Erzgebirge Oberwiesenthal | 1. / J16D | 1:18:15.5 | 0:11:28.0 | 02:18.8 | 55 | 0:26:09.6 | 24 | 0:44:35.7 | 26 | 1:13:38.4 | 31 | |
32 | diplom | 2407 | FIŠNAR Jiří | 1976 | Ski klub Šumperk | 2. / H36 | 1:18:23.1 | 0:11:35.6 | 02:03.1 | 29 | 0:27:34.3 | 37 | 0:45:32.4 | 31 | 1:13:27.3 | 28 | |
33 | diplom | 2404 | NIEWIAK Martin | 1988 | LK Slovan Karlovy Vary | 14. / H21 | 1:18:38.1 | 0:11:50.6 | 02:13.3 | 45 | 0:26:46.4 | 29 | 0:45:13.7 | 29 | 1:14:01.1 | 32 | |
34 | diplom | 535 | GROß Lukas | 1995 | WSC Erzgebirge Oberwiesenthal | 3. / J17 | 1:18:48.3 | 0:12:00.8 | 01:56.6 | 15 | 0:27:25.8 | 34 | 0:45:53.4 | 35 | 1:14:40.7 | 35 | |
35 | diplom | 762 | EGGERSBERGER Sepp | 1956 | SV Waakirchen | 1. / H56 | 1:19:06.6 | 0:12:19.1 | 02:25.8 | 69 | 0:28:06.6 | 44 | 0:46:37.9 | 38 | 1:14:26.4 | 33 | |
36 | diplom | 2415 | HALFAR Thomas | 1969 | SV Arnbruck | 3. / H41 | 1:19:07.0 | 0:12:19.5 | 02:19.4 | 56 | 0:27:07.8 | 31 | 0:45:50.2 | 33 | 1:14:36.3 | 34 | |
37 | diplom | 506 | HOPPE Hermann | 1962 | SC Rosenheim | 2. / H46 | 1:19:11.0 | 0:12:23.5 | 02:12.1 | 41 | 0:27:31.8 | 36 | 0:45:54.1 | 36 | 1:14:47.3 | 36 | |
38 | diplom | 635 | MAKOSCH Jens | 1970 | ATSV Gebirge | 4. / H41 | 1:19:46.8 | 0:12:59.3 | 01:59.4 | 23 | 0:27:53.4 | 40 | 0:46:46.5 | 40 | 1:15:16.7 | 38 | |
39 | diplom | 2409 | WOLKERSTOFER Stefan | 1989 | SU Eidenberg | 15. / H21 | 1:19:52.0 | 0:13:04.5 | 02:00.0 | 24 | 0:27:25.4 | 33 | 0:46:07.0 | 37 | 1:15:14.9 | 37 | |
40 | diplom | 536 | WALLER Vincent | 1996 | WSC Erzgebirge Oberwiesenthal | 3. / J16 | 1:20:01.6 | 0:13:14.1 | 02:09.8 | 35 | 0:27:51.7 | 39 | 0:46:51.6 | 42 | 1:15:41.9 | 40 | |
41 | diplom | 542 | ADLER Steffen | 1974 | Salomon-Leki-Racingteam | 3. / H36 | 1:20:09.0 | 0:13:21.5 | 02:14.0 | 46 | 0:28:02.8 | 43 | 0:47:06.6 | 44 | 1:15:34.3 | 39 | |
42 | diplom | 787 | HAU Heinrich | 1961 | SC Lanzenhain | 3. / H51 | 1:20:34.2 | 0:13:46.7 | 02:29.6 | 79 | 0:28:07.9 | 45 | 0:46:53.1 | 43 | 1:15:59.5 | 42 | |
43 | diplom | 600 | WEIß Michael | 1975 | SC Altenau | 4. / H36 | 1:20:36.0 | 0:13:48.5 | 02:16.4 | 51 | 0:27:57.9 | 42 | 0:46:45.8 | 39 | 1:15:52.6 | 41 | |
44 | diplom | 548 | ACHATZ Thomas | 1963 | WSV Patersdorf | 3. / H46 | 1:20:45.8 | 0:13:58.3 | 02:12.8 | 43 | 0:27:42.0 | 38 | 0:46:49.9 | 41 | 1:16:02.6 | 43 | |
45 | diplom | 566 | KOCH Paul | 1996 | ESV Nassau | 4. / J16 | 1:21:08.1 | 0:14:20.6 | 02:10.3 | 37 | 0:27:27.5 | 35 | 0:45:52.6 | 34 | 1:16:02.8 | 44 | |
46 | diplom | 570 | WENIGER Andreas | 1967 | ATSV Gebirge-Gelobtland | 5. / H41 | 1:21:33.2 | 0:14:45.7 | 02:17.6 | 53 | 0:28:34.1 | 53 | 0:47:49.7 | 49 | 1:16:55.3 | 46 | |
47 | diplom | 793 | SALLER Ludwig | 1956 | SV Kollnburg | 2. / H56 | 1:21:43.8 | 0:14:56.3 | 02:24.0 | 65 | 0:28:40.7 | 55 | 0:47:52.8 | 51 | 1:17:05.4 | 47 | |
48 | diplom | 563 | CZECZINE Mike | 1973 | BERTSDORFER SV | 5. / H36 | 1:21:45.8 | 0:14:58.3 | 02:19.9 | 58 | 0:28:21.9 | 50 | 0:47:32.0 | 46 | 1:16:54.5 | 45 | |
49 | diplom | 752 | KÖRBS Peter | 1959 | TSV Ausbach | 4. / H51 | 1:21:51.5 | 0:15:04.0 | 02:28.8 | 77 | 0:29:32.4 | 67 | 0:48:33.5 | 59 | 1:17:09.4 | 48 | |
50 | diplom | 2406 | ANDRITZKE Denny | 1988 | Salomon LEki Racing Team | 16. / H21 | 1:21:57.6 | 0:15:10.1 | 02:11.8 | 40 | 0:27:56.1 | 41 | 0:47:19.9 | 45 | 1:17:14.7 | 49 | |
51 | diplom | 527 | PÜSCHMANN Sven | 1996 | SG Klotzsche e.V. | 5. / J16 | 1:22:08.7 | 0:15:21.2 | 02:23.3 | 64 | 0:28:09.9 | 46 | 0:47:34.4 | 47 | 1:17:23.3 | 50 | |
52 | diplom | 576 | HOFFMANN Paul | 1995 | SV Grün-Weiß Pirna | 4. / J17 | 1:22:09.9 | 0:15:22.4 | 02:18.3 | 54 | 0:28:15.5 | 49 | 0:47:50.5 | 50 | 1:17:24.8 | 51 | |
53 | diplom | 550 | KLIX Fabian | 1991 | SC Kottmar | 17. / H21 | 1:22:24.8 | 0:15:37.3 | 01:57.7 | 18 | 0:28:57.3 | 59 | 0:48:26.3 | 58 | 1:17:26.2 | 52 | |
54 | diplom | 546 | ZEHRMANN Ronny | 1977 | Bergwacht-Johanngeorgenstadt | 3. / H31 | 1:22:33.3 | 0:15:45.8 | 02:12.5 | 42 | 0:28:29.8 | 52 | 0:48:17.3 | 54 | 1:17:50.4 | 54 | |
55 | diplom | 525 | HOLZBECHER Jens | 1973 | SG Klotzsche e.V. | 6. / H36 | 1:22:43.5 | 0:15:56.0 | 02:16.0 | 49 | 0:28:58.4 | 60 | 0:48:02.4 | 52 | 1:17:48.9 | 53 | |
56 | diplom | 725 | GOLZOW Alina | 1988 | LBC Banfetal | 2. / D21 | 1:22:49.6 | 0:16:02.1 | 02:23.2 | 63 | 0:28:11.7 | 47 | 0:47:39.8 | 48 | 1:18:19.2 | 55 | |
57 | diplom | 824 | TÜNNERMANN Dirk | 1955 | Seesen | 3. / H56 | 1:23:18.5 | 0:16:31.0 | 02:43.0 | 134 | 0:29:08.6 | 63 | 0:48:21.5 | 55 | 1:18:31.8 | 56 | |
58 | diplom | 767 | KONIECZNY Knut | 1960 | SV TU Ilmenau | 5. / H51 | 1:23:22.6 | 0:16:35.1 | 02:34.6 | 95 | 0:28:58.8 | 61 | 0:48:22.1 | 56 | 1:18:33.0 | 57 | |
59 | diplom | 2422 | GROß Sebastian | 1974 | SC Norweger Annaberg / Bergwacht Sachsen | 7. / H36 | 1:23:22.9 | 0:16:35.4 | 02:11.0 | 38 | 0:28:36.0 | 54 | 0:48:24.6 | 57 | 1:18:37.1 | 58 | |
60 | diplom | 621 | NEUBER Philipp | 1987 | SSV Blau-Weiß Neuhausen | 18. / H21 | 1:23:37.7 | 0:16:50.2 | 02:20.7 | 60 | 0:28:12.5 | 48 | 0:48:35.6 | 60 | 1:18:58.3 | 59 | |
61 | diplom | 530 | HEINKE Niklas | 1997 | SC Buntenbock | 1. / J15 | 1:23:43.3 | 0:16:55.8 | 02:34.2 | 91 | 0:30:04.3 | 76 | 0:49:50.1 | 66 | 1:19:14.4 | 61 | |
62 | diplom | 618 | MÖLLER Rene | 1970 | WSV Brotterode | 6. / H41 | 1:24:01.4 | 0:17:13.9 | 02:08.1 | 34 | 0:28:27.2 | 51 | 0:48:14.7 | 53 | 1:19:11.0 | 60 | |
63 | diplom | 2506 | HARTL Johann | 1952 | TSV-Waging | 4. / H56 | 1:24:26.0 | 0:17:38.5 | 02:35.2 | 101 | 0:30:47.2 | 93 | 0:50:13.6 | 73 | 1:19:35.8 | 62 | |
64 | diplom | 561 | ABL Volker | 1968 | BERTSDORFER SV | 7. / H41 | 1:24:30.5 | 0:17:43.0 | 02:34.7 | 96 | 0:29:30.3 | 66 | 0:49:37.6 | 63 | 1:19:36.6 | 63 | |
65 | diplom | 814 | SCHÖFERLE Andreas | 1961 | Rettenberg | 6. / H51 | 1:24:38.1 | 0:17:50.6 | 02:31.2 | 83 | 0:30:14.4 | 80 | 0:50:06.0 | 70 | 1:19:56.3 | 64 | |
66 | diplom | 716 | WOLF Eva | 1993 | SV / Agenbach /BPol | 1. / JunD | 1:24:43.3 | 0:17:55.8 | 02:32.7 | 86 | 0:29:07.3 | 62 | 0:50:05.1 | 69 | 1:20:02.2 | 66 | |
67 | diplom | 773 | KAISER Lutz | 1955 | SG Klotzsche e.V. | 5. / H56 | 1:24:47.6 | 0:18:00.1 | 02:38.2 | 114 | 0:30:33.4 | 87 | 0:50:27.6 | 76 | 1:20:03.6 | 67 | |
68 | diplom | 636 | MANDÁK Pavel | 1966 | Ski klub Šumava | 4. / H46 | 1:24:55.5 | 0:18:08.0 | 02:11.7 | 39 | 0:29:47.8 | 69 | 0:49:39.2 | 64 | 1:19:57.5 | 65 | |
69 | diplom | 2416 | SCHÖTTES Manuel | 1993 | SC Oberhundem | 5. / Jun | 1:25:05.8 | 0:18:18.3 | 02:33.2 | 87 | 0:28:49.3 | 56 | 0:49:13.9 | 61 | 1:20:28.9 | 70 | |
70 | diplom | 782 | SPRENZINGER Erhard | 1948 | TSV Schönberg | 1. / H61 | 1:25:10.9 | 0:18:23.4 | 02:44.2 | 138 | 0:30:28.2 | 85 | 0:50:10.6 | 72 | 1:20:22.5 | 69 | |
71 | diplom | 605 | NÜRNBERGER Philipp | 1992 | WSV Scheibe-Alsbach | 6. / Jun | 1:25:11.9 | 0:18:24.4 | 02:37.1 | 111 | 0:29:50.4 | 70 | 0:49:57.2 | 67 | 1:20:37.5 | 71 | |
72 | diplom | 572 | BRÜNNEL Silvio | 1969 | ATSV Gebirge-Gelobtland | 8. / H41 | 1:25:29.5 | 0:18:42.0 | 02:20.2 | 59 | 0:30:02.1 | 74 | 0:50:34.2 | 79 | 1:20:51.2 | 72 | |
73 | diplom | 2513 | KRÁLOVEC Jiří | 1951 | WSV Schönsee | 2. / H61 | 1:25:51.7 | 0:19:04.2 | 02:39.2 | 118 | 0:30:15.3 | 81 | 0:50:18.5 | 75 | 1:21:03.0 | 73 | |
74 | diplom | 749 | FORSTNER Renate | 1977 | sc aising-pang | 1. / D31 | 1:25:55.9 | 0:19:08.4 | 02:40.0 | 122 | 0:30:03.9 | 75 | 0:49:59.4 | 68 | 1:20:20.9 | 68 | |
75 | diplom | 780 | DIEZEL Thomas | 1960 | TSV Carlsgrün | 7. / H51 | 1:26:17.1 | 0:19:29.6 | 02:46.1 | 150 | 0:30:09.0 | 77 | 0:50:31.7 | 78 | 1:21:32.9 | 74 | |
76 | diplom | 715 | DAUDERT Anna | 1993 | WSV Bad Lobenstein | 2. / JunD | 1:26:31.8 | 0:19:44.3 | 02:33.4 | 89 | 0:30:00.4 | 72 | 0:50:53.3 | 83 | 1:22:10.4 | 82 | |
77 | diplom | 562 | SCHNEIDER Ronny | 1970 | BERTSDORFER SV | 9. / H41 | 1:26:35.0 | 0:19:47.5 | 02:33.7 | 90 | 0:30:13.6 | 79 | 0:50:52.5 | 82 | 1:21:49.0 | 76 | |
78 | diplom | 720 | OTTO Grit | 1990 | SSV Altenberg | 3. / D21 | 1:26:47.4 | 0:19:59.9 | 02:42.6 | 133 | 0:30:27.0 | 84 | 0:50:56.4 | 85 | 1:21:51.8 | 77 | |
79 | diplom | 518 | ERTL Manuel | 1991 | Kaminkehrer Bodenmais | 19. / H21 | 1:26:48.2 | 0:20:00.7 | 02:43.0 | 134 | 0:30:22.8 | 82 | 0:50:54.5 | 84 | 1:22:01.7 | 80 | |
80 | diplom | 555 | KRATKY Stepan | 1995 | SK Los Lobos | 5. / J17 | 1:26:48.5 | 0:20:01.0 | 02:24.8 | 68 | 0:30:00.7 | 73 | 0:50:50.3 | 80 | 1:21:51.9 | 78 | |
81 | diplom | 2425 | HOHL Norbert | 1962 | Tria Kayh | 5. / H46 | 1:26:53.6 | 0:20:06.1 | 02:35.4 | 102 | 0:30:48.5 | 94 | 0:51:13.9 | 87 | 1:22:02.9 | 81 | |
82 | diplom | 616 | THURNBAUER Michael | 1994 | WSV Skadi | 6. / J17 | 1:26:57.8 | 0:20:10.3 | 02:07.3 | 33 | 0:28:49.9 | 57 | 0:49:41.1 | 65 | 1:21:48.1 | 75 | |
83 | diplom | 528 | BUND Marcel | 1998 | SG Klotzsche e.V. | 2. / J15 | 1:27:08.9 | 0:20:21.4 | 02:24.1 | 66 | 0:30:32.5 | 86 | 0:51:07.6 | 86 | 1:21:59.2 | 79 | |
84 | diplom | 609 | ALBERT Toni | 1993 | TSG Bau Hammerbrücke | 7. / Jun | 1:27:15.9 | 0:20:28.4 | 02:14.4 | 47 | 0:29:40.3 | 68 | 0:50:28.1 | 77 | 1:22:31.6 | 87 | |
85 | diplom | 569 | SCHRAMM Olaf | 1966 | ATSV Gebirge-Gelobtland | 6. / H46 | 1:27:18.9 | 0:20:31.4 | 02:21.5 | 62 | 0:30:39.4 | 89 | 0:51:25.2 | 88 | 1:22:14.5 | 84 | |
86 | diplom | 2515 | GMEINER Alois | 1950 | SV Schönkirch | 3. / H61 | 1:27:22.2 | 0:20:34.7 | 02:52.8 | 182 | 0:31:43.4 | 111 | 0:52:06.9 | 97 | 1:22:25.2 | 85 | |
87 | diplom | 580 | WERNER Rico | 1985 | SV Grün-Weiß Pirna | 20. / H21 | 1:27:23.6 | 0:20:36.1 | 02:06.0 | 32 | 0:29:29.9 | 65 | 0:50:09.8 | 71 | 1:22:11.3 | 83 | |
88 | diplom | 2403 | HUSAK Krystof | 1998 | LK Slovan Karlovy Vary | 3. / J15 | 1:27:31.9 | 0:20:44.4 | 02:27.6 | 74 | 0:28:51.8 | 58 | 0:49:19.7 | 62 | 1:22:30.2 | 86 | |
89 | diplom | 763 | BRÖEML Volkmar | 1955 | SV Tautenhain | 6. / H56 | 1:27:33.1 | 0:20:45.6 | 02:35.1 | 99 | 0:31:20.2 | 106 | 0:52:11.1 | 98 | 1:22:42.9 | 88 | |
90 | diplom | 656 | KLOSS Anne-Kathrin | 1986 | Neudorf | 4. / D21 | 1:27:44.4 | 0:20:56.9 | 02:33.3 | 88 | 0:31:45.4 | 112 | 0:52:39.5 | 106 | 1:22:46.8 | 89 | |
91 | diplom | 696 | VOIGT Lisa | 1988 | Atomic Racing Team | 5. / D21 | 1:28:03.1 | 0:21:15.6 | 02:35.1 | 99 | 0:30:25.6 | 83 | 0:50:51.7 | 81 | 1:22:57.4 | 90 | |
92 | diplom | 2502 | DVOŘÁK František | 1947 | Cvikov | 4. / H61 | 1:28:09.9 | 0:21:22.4 | 02:46.1 | 150 | 0:30:58.0 | 96 | 0:52:01.5 | 96 | 1:23:07.5 | 91 | |
93 | diplom | 654 | WEIDLICH Antje | 1959 | WSC Erzgebirge Oberwiesenthal | 1. / D51 | 1:28:12.8 | 0:21:25.3 | 02:37.0 | 110 | 0:31:07.0 | 99 | 0:51:34.7 | 92 | 1:23:10.4 | 92 | |
94 | diplom | 538 | WETZEL Tom | 1997 | WSC Erzgebirge Oberwiesenthal | 4. / J15 | 1:28:13.3 | 0:21:25.8 | 02:31.2 | 83 | 0:30:43.6 | 91 | 0:51:26.0 | 89 | 1:23:13.8 | 93 | |
95 | diplom | 606 | RAUCH Peter | 1992 | SV Großbreitenbach | 8. / Jun | 1:28:16.6 | 0:21:29.1 | 02:36.1 | 105 | 0:31:11.0 | 102 | 0:52:20.7 | 101 | 1:23:17.8 | 94 | |
96 | diplom | 711 | KRACIKOVA Petra | 1991 | Czech Ski Team | 6. / D21 | 1:28:43.4 | 0:21:55.9 | 02:34.4 | 92 | 0:31:16.9 | 105 | 0:52:18.6 | 99 | 1:23:47.5 | 96 | |
97 | diplom | 505 | STOERRINGER Thomas | 1966 | MTV Seesen | 7. / H46 | 1:28:59.9 | 0:22:12.4 | 02:26.5 | 70 | 0:30:39.3 | 88 | 0:51:32.3 | 91 | 1:23:31.3 | 95 | |
98 | diplom | 791 | SCHMIEDER Gunter | 1957 | ATSV Gebirge-Gelobtland | 8. / H51 | 1:29:06.9 | 0:22:19.4 | 02:36.6 | 107 | 0:31:48.2 | 115 | 0:52:39.6 | 107 | 1:23:50.7 | 97 | |
99 | diplom | 653 | HIERSCHLÄGER Michaela | 1985 | SU Eidenberg | 7. / D21 | 1:29:07.1 | 0:22:19.6 | 02:28.2 | 75 | 0:31:11.8 | 103 | 0:52:37.6 | 105 | 1:24:05.2 | 98 | |
100 | diplom | 581 | SELTMANN Jens | 1974 | SV Tanne Thalheim | 8. / H36 | 1:29:08.4 | 0:22:20.9 | 02:42.0 | 128 | 0:31:34.1 | 109 | 0:52:35.0 | 104 | 1:24:06.4 | 99 |