Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání

GALAXY CYKLOŠVEC MARATON TÁLÍN

MTB
DATUM :20.4.2013 MÍSTO :Tálín

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta
1 11 detail závodníka FABIŠOVSKÝ Ladislav 1981 madeta fitness haibike 1. /  muži B1 - 30 - 39 let 3:17:35.8 0:00:00.0
2 15 detail závodníka ŠINDELÁŘ Petr 1984 Velosport Domažlice 1. /  muži A1 - 19 - 29 let 3:19:55.7 0:02:19.9
3 6 detail závodníka TATÍČEK Petr 1985 Cyklotrénink Giant 2. /  muži A1 - 19 - 29 let 3:21:31.1 0:03:55.3
4 80 detail závodníka FAJT Milan 1977 eurofoam sport team 2. /  muži B1 - 30 - 39 let 3:25:04.2 0:07:28.4
5 69 detail závodníka PAUR Ondřej 1991 Author team Stupno 3. /  muži A1 - 19 - 29 let 3:27:05.2 0:09:29.4
6 14 detail závodníka JAKEŠ Tomáš 1975 Český Krumlov 3. /  muži B1 - 30 - 39 let 3:29:29.0 0:11:53.2
7 208 detail závodníka HAVEL Josef 1982 Www.statikacb.cz 4. /  muži B1 - 30 - 39 let 3:35:22.0 0:17:46.2
8 3 detail závodníka TRUKSA Jakub 1987 ATOMBIKE TREK FORBIKES team 4. /  muži A1 - 19 - 29 let 3:36:18.7 0:18:42.9
9 25 detail závodníka MÜLLER Patrik 1973 BIG SHOCK TEAM 1. /  muži C1 - 40 - 49 let 3:37:12.7 0:19:36.9
10 1 detail závodníka GLADIŠ Tomáš 1985 Galaxy-CykloŠvec 5. /  muži A1 - 19 - 29 let 3:38:01.3 0:20:25.5
11 84 detail závodníka HULAČ Ondřej 1980 SCV Blatná 5. /  muži B1 - 30 - 39 let 3:38:57.8 0:21:22.0
12 8 detail závodníka HOFMAN Lukáš 1991 BTK EUROBIKE Praha 6. /  muži A1 - 19 - 29 let 3:39:19.9 0:21:44.1
13 213 detail závodníka MIROVEC Lukáš 1988 Ski a Bike Centrum Radotín 7. /  muži A1 - 19 - 29 let 3:40:10.5 0:22:34.7
14 201 detail závodníka ŠVEJNOHA Marek 1994 Sport Club Plzeň 8. /  muži A1 - 19 - 29 let 3:42:08.3 0:24:32.5
15 13 detail závodníka KEJZLAR Stanislav 1977 Viking 6. /  muži B1 - 30 - 39 let 3:42:33.9 0:24:58.1
16 21 detail závodníka POLÁK Martin 1972 GS Technik Cyklo Team Jistebnice 2. /  muži C1 - 40 - 49 let 3:42:53.6 0:25:17.8
17 65 detail závodníka JENŠÍK Jan 1988 Codeq Mirasport Team 9. /  muži A1 - 19 - 29 let 3:44:34.8 0:26:59.0
18 221 detail závodníka JOHN Vladislav 1975 GRAPHICO METROSTAV 7. /  muži B1 - 30 - 39 let 3:47:03.4 0:29:27.6
19 214 detail závodníka PAKANDL Ladislav 1981 Prodej kol Pakandl 8. /  muži B1 - 30 - 39 let 3:49:27.5 0:31:51.7
20 212 detail závodníka BARTSCH Tomáš 1988 Zahořanská klika 10. /  muži A1 - 19 - 29 let 3:49:29.4 0:31:53.6
21 31 detail závodníka HRUBÝ Tomáš 1960 EP Energy Merida 1. /  muži D1 - 50 avíce let 3:49:32.8 0:31:57.0
22 216 detail závodníka ŠTROSMAYER Radek 1979 VELOSPORT VALENTA SCOTT TEAM 9. /  muži B1 - 30 - 39 let 3:50:50.9 0:33:15.1
23 215 detail závodníka NOVÝ Jaroslav 1979 Cykloservex 10. /  muži B1 - 30 - 39 let 3:51:54.8 0:34:19.0
24 104 detail závodníka DUCHEK Jan 1973 CK Šilhavý Ramala 3. /  muži C1 - 40 - 49 let 3:52:26.6 0:34:50.8
25 207 detail závodníka MICHAL Pavel 1973 Tepelná čerpadla IVT 4. /  muži C1 - 40 - 49 let 3:53:24.3 0:35:48.5
26 99 detail závodníka SKALICKÝ Josef 1981 BB Cyklosport- Superior 11. /  muži B1 - 30 - 39 let 3:53:35.7 0:35:59.9
27 83 detail závodníka HOMOLKA Tomáš 1975 Plzeň 12. /  muži B1 - 30 - 39 let 3:53:36.3 0:36:00.5
28 7 detail závodníka CODL Lukáš 1984 GS Technik Cyklo Team Jistebnice 11. /  muži A1 - 19 - 29 let 3:54:55.0 0:37:19.2
29 23 detail závodníka SCHIFFER Michael 1966 bike-horner.at 5. /  muži C1 - 40 - 49 let 3:56:05.4 0:38:29.6
30 94 detail závodníka NOVOTNÝ František 1981 Sunsetbike team 13. /  muži B1 - 30 - 39 let 3:58:02.8 0:40:27.0
31 206 detail závodníka ŠPULÁK Bedřich 1984 Bike Space cannondale team 12. /  muži A1 - 19 - 29 let 3:58:13.5 0:40:37.7
32 210 detail závodníka JELÍNEK Pavel 1984 Kc slavia praha 13. /  muži A1 - 19 - 29 let 3:58:40.2 0:41:04.4
33 126 detail závodníka MALEČEK Petr 1963 XCR Svorada SiDi 2. /  muži D1 - 50 avíce let 4:04:36.0 0:47:00.2
34 19 detail závodníka RYJÁČEK Filip 1975 GS Technik Cyklo Team Jistebnice 14. /  muži B1 - 30 - 39 let 4:05:37.0 0:48:01.2
35 81 detail závodníka HÁČEK Jan 1977 alltraining.cz 15. /  muži B1 - 30 - 39 let 4:05:48.3 0:48:12.5
36 86 detail závodníka KARBAN Vlastimil 1980 Muc-off 16. /  muži B1 - 30 - 39 let 4:05:55.3 0:48:19.5
37 32 detail závodníka BŘEZINA Petr 1962 INKOSPOR-TEAM 3. /  muži D1 - 50 avíce let 4:05:58.5 0:48:22.7
38 76 detail závodníka VACEK Zdenek 1988 České Budějovice 14. /  muži A1 - 19 - 29 let 4:06:27.3 0:48:51.5
39 22 detail závodníka VOSÁHLO Roman 1973 www.vikingfootwear.cz 6. /  muži C1 - 40 - 49 let 4:07:39.0 0:50:03.2
40 103 detail závodníka BRADÁČ Daniel 1972 ATOMBIKE TREK FORBIKES team 7. /  muži C1 - 40 - 49 let 4:07:42.5 0:50:06.7
41 127 detail závodníka MATOUŠEK Otta 1955 ITchampions 4. /  muži D1 - 50 avíce let 4:08:00.7 0:50:24.9
42 10 detail závodníka IVAN Bronislav 1986 Galaxy-CykloŠvec 15. /  muži A1 - 19 - 29 let 4:08:37.2 0:51:01.4
43 139 detail závodníka SVĚRÁKOVÁ Dagmar 1979 cyklotrenink.com 1. /  ženy H1 - 30 a více let 4:10:33.9 0:52:58.1
44 131 detail závodníka PŘIBYL Tomáš 1960 MTB Příchovice 5. /  muži D1 - 50 avíce let 4:13:58.5 0:56:22.7
45 26 detail závodníka HOŘEJŠÍ Jiří 1973 GS Technik Cyklo Team Jistebnice 8. /  muži C1 - 40 - 49 let 4:14:28.0 0:56:52.2
46 112 detail závodníka KUČERA Jan 1969 Praha 4 9. /  muži C1 - 40 - 49 let 4:15:33.3 0:57:57.5
47 41 detail závodníka CESNAKOVÁ Milena 1985 GS Technik Cyklo Team Jistebnice 1. /  ženy Z1 - 19 - 29 let 4:15:36.1 0:58:00.3
48 222 detail závodníka FREY Mário 1965 CT Sauna Bar Horní Cerekev 10. /  muži C1 - 40 - 49 let 4:15:59.8 0:58:24.0
49 125 detail závodníka LIDICKÝ Zdenek 1957 Slavie Karlovy Vary 6. /  muži D1 - 50 avíce let 4:16:15.6 0:58:39.8
50 202 detail závodníka GRANÁT David 1972 Rock Machine CYKLOMAX 11. /  muži C1 - 40 - 49 let 4:16:24.6 0:58:48.8
51 67 detail závodníka KUČA Jindřich 1989 Beespee.cz 16. /  muži A1 - 19 - 29 let 4:17:08.9 0:59:33.1
52 211 detail závodníka RUZMARINOVIC Rene 1986 ARBÖ RC MC DONALDS LINZ 17. /  muži A1 - 19 - 29 let 4:18:01.7 1:00:25.9
53 220 detail závodníka BLOCH Filip 1974 Čistý Sport 17. /  muži B1 - 30 - 39 let 4:18:56.9 1:01:21.1
54 227 detail závodníka KULKUS Martin 1978 CBASE 18. /  muži B1 - 30 - 39 let 4:19:26.3 1:01:50.5
55 217 detail závodníka MALÝ Jiří 1977 Planet Toys Cycling 19. /  muži B1 - 30 - 39 let 4:19:33.4 1:01:57.6
56 135 detail závodníka VASTL Jan 1962 alltraining.cz 7. /  muži D1 - 50 avíce let 4:19:44.4 1:02:08.6
57 116 detail závodníka SKALKA Pavel 1970 Lipí 12. /  muži C1 - 40 - 49 let 4:20:21.1 1:02:45.3
58 93 detail závodníka NOVÁK Richard 1978 Sunsetbike 20. /  muži B1 - 30 - 39 let 4:21:14.0 1:03:38.2
59 134 detail závodníka TUHÁČEK Vladimír 1963 SCV Blatná 8. /  muži D1 - 50 avíce let 4:22:36.3 1:05:00.5
60 119 detail závodníka ŠUSTR Pavel 1966 Švec cykloteam Soběslav 13. /  muži C1 - 40 - 49 let 4:23:24.0 1:05:48.2
61 92 detail závodníka NOVÁČEK Roman 1980 Beespee.cz 21. /  muži B1 - 30 - 39 let 4:24:54.5 1:07:18.7
62 204 detail závodníka BEK Dalibor 1964 Čistý Sport 14. /  muži C1 - 40 - 49 let 4:25:42.6 1:08:06.8
63 138 detail závodníka JENČEKOVÁ Veronika 1981 eurofoam sport team 2. /  ženy H1 - 30 a více let 4:27:26.6 1:09:50.8
64 34 detail závodníka RYBAŘÍK Pavel 1957 GS Technik Cyklo Team Jistebnice 9. /  muži D1 - 50 avíce let 4:32:40.4 1:15:04.6
65 82 detail závodníka HLINOVSKÝ Václav 1982 Rokycany 22. /  muži B1 - 30 - 39 let 4:32:51.2 1:15:15.4
66 79 detail závodníka ELIÁŠEK Martin 1979 Galaxy Bike Tálín 23. /  muži B1 - 30 - 39 let 4:35:46.3 1:18:10.5
67 225 detail závodníka SPÁDIL Radek 1971 MTB Kácov 15. /  muži C1 - 40 - 49 let 4:36:42.6 1:19:06.8
68 46 detail závodníka MATLÁŠKOVÁ Jana 1966 Cyklo Jiřička 3. /  ženy H1 - 30 a více let 4:36:52.2 1:19:16.4
69 118 detail závodníka ŠÍMA Jan 1970 Cyklo Extra Cannondale 16. /  muži C1 - 40 - 49 let 4:39:47.9 1:22:12.1
70 113 detail závodníka LINTNER Pavel 1968 Švec cyklo team Soběslav 17. /  muži C1 - 40 - 49 let 4:42:33.9 1:24:58.1
71 33 detail závodníka HOMOLKA Jiří 1961 Dům barev Český Krumlov 10. /  muži D1 - 50 avíce let 4:42:49.1 1:25:13.3
72 132 detail závodníka SPURNÝ František 1955 BS JOMA Jindřichův Hradec 11. /  muži D1 - 50 avíce let 4:43:37.6 1:26:01.8
73 24 detail závodníka NOVÁK Vladimír 1972 GS Technik Cyklo Team Jistebnice 18. /  muži C1 - 40 - 49 let 4:43:42.4 1:26:06.6
74 110 detail závodníka KŘIKAVA Pavel 1966 Chotíkov 19. /  muži C1 - 40 - 49 let 4:45:00.1 1:27:24.3
75 42 detail závodníka VAŇKOVÁ Tereza 1991 M.K.V. sport 2. /  ženy Z1 - 19 - 29 let 4:49:14.3 1:31:38.5
76 74 detail závodníka ŠUSTA Jan 1985 Praha 2 18. /  muži A1 - 19 - 29 let 4:55:41.6 1:38:05.8
77 72 detail závodníka REGULA Jakub 1988 ATOMBIKE TREK FORBIKES team 19. /  muži A1 - 19 - 29 let 4:56:36.7 1:39:00.9
78 129 detail závodníka PELTAN Zdeněk 1959 Cyklo Lipí 12. /  muži D1 - 50 avíce let 4:59:00.3 1:41:24.5
79 102 detail závodníka BABIDORIČ Vladimír 1964 Dům barev 20. /  muži C1 - 40 - 49 let 4:59:25.7 1:41:49.9
80 70 detail závodníka PÍŠ Juraj 1984 Čistý Sport 20. /  muži A1 - 19 - 29 let 5:00:13.8 1:42:38.0
81 30 detail závodníka MACHÁČEK Pavel 1972 Margl Bike Team 21. /  muži C1 - 40 - 49 let 5:06:06.6 1:48:30.8
82 36 detail závodníka PINĎÁK Jiří 1960 Oceloví letci 13. /  muži D1 - 50 avíce let 5:10:33.4 1:52:57.6
83 101 detail závodníka TUREČEK Jan 1982 Děčín I 24. /  muži B1 - 30 - 39 let 5:11:41.9 1:54:06.1
84 130 detail závodníka PLOCHA František 1958 GS Technik Cyklo Team Jistebnice 14. /  muži D1 - 50 avíce let 5:17:12.9 1:59:37.1
85 109 detail závodníka KŘEPELA Luděk 1964 Skalice 22. /  muži C1 - 40 - 49 let 5:17:13.0 1:59:37.2
86 122 detail závodníka EKL Martin 1957 BTK EUROBIKE Praha 15. /  muži D1 - 50 avíce let 5:23:10.4 2:05:34.6
87 111 detail závodníka SELNAR Jiří 1965 GS Technik Cyklo Team Jistebnice 23. /  muži C1 - 40 - 49 let 5:48:06.0 2:30:30.2
88 48 detail závodníka BACÍLKOVÁ Lenka 1973 Oceloví letci 4. /  ženy H1 - 30 a více let 5:52:20.0 2:34:44.2
--- 75 detail závodníka URBÁNEK Jan 1985 Teplice . /  muži A1 - 19 - 29 let DSQ ---
--- 124 detail závodníka LAIBL Vladimír 1961 pošta Březno . /  muži D1 - 50 avíce let DSQ ---
--- 4 detail závodníka STRIEŽENEC Martin 1985 Explosiw Bike Team . /  muži A1 - 19 - 29 let DNF ---
--- 9 detail závodníka TŘÍSKA Jan 1986 Blovice . /  muži A1 - 19 - 29 let DNF ---
--- 16 detail závodníka OUDES Pavel 1981 Bike Racing Sušice . /  muži B1 - 30 - 39 let DNF ---
--- 17 detail závodníka KALAŠ Jan 1980 Planet Toys Cycling . /  muži B1 - 30 - 39 let DNF ---
--- 28 detail závodníka PIVEC Vlastislav 1971 CT Kardašova Řečice . /  muži C1 - 40 - 49 let DNF ---
--- 39 detail závodníka STEHLÍK Petr 1977 studiopohody.cz . /  muži B1 - 30 - 39 let DNF ---
--- 62 detail závodníka HODR David 1984 EP Energy Merida Biking Team . /  muži A1 - 19 - 29 let DNF ---
--- 90 detail závodníka MATEJ Marek 1974 Cykloklub Oslavany . /  muži B1 - 30 - 39 let DNF ---
--- 98 detail závodníka SIGMUND Martin 1981 Galaxy-CykloŠvec . /  muži B1 - 30 - 39 let DNF ---
--- 100 detail závodníka ŠTĚTINA Michal 1983 Explosiw Bike Team . /  muži B1 - 30 - 39 let DNF ---