Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | 1.kolo | # | 2.kolo | # | 3.kolo | # | 4. kolo | # | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 303 | RAJCHART Jan | 1996 | SPECIALIZED CZ | 1. / Junioři | 1:04:17.0 | 0:00:00.0 | 15:36.7 [1] | 1 | 15:53.0 [1] | 1 | 16:21.3 [1] | 1 | 16:26.0 [2] | 1 | ||
2 | 306 | ŠELLER Luděk | 1995 | ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM | 2. / Junioři | 1:05:39.9 | 0:01:22.9 | 16:23.7 [4] | 4 | 16:30.5 [2] | 2 | 16:31.3 [2] | 2 | 16:14.4 [1] | 2 | ||
3 | 304 | KUBÍN Filip | 1995 | ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM | 3. / Junioři | 1:06:21.1 | 0:02:04.1 | 16:22.4 [2] | 2 | 16:32.3 [3] | 3 | 16:42.0 [4] | 3 | 16:44.4 [3] | 3 | ||
4 | 310 | KOBES Lukáš | 1996 | VELOSPORT DOMAŽLICE | 4. / Junioři | 1:06:51.3 | 0:02:34.3 | 16:22.6 [3] | 3 | 16:52.2 [7] | 4 | 16:51.5 [6] | 5 | 16:45.0 [4] | 4 | ||
5 | 322 | LEHKÝ Roman | 1996 | KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N | 5. / Junioři | 1:06:52.8 | 0:02:35.8 | 16:46.3 [8] | 8 | 16:36.9 [5] | 6 | 16:36.6 [3] | 4 | 16:53.0 [6] | 5 | ||
6 | 316 | ADAMKIEWICZ Patryk | 1995 | Sante BSA Tour | 6. / Junioři | 1:07:11.3 | 0:02:54.3 | 16:59.0 [9] | 9 | 16:33.1 [4] | 8 | 16:46.2 [5] | 6 | 16:53.0 [6] | 6 | ||
7 | 314 | ŠÍREK Adrian | 1996 | KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N | 7. / Junioři | 1:07:29.4 | 0:03:12.4 | 16:30.4 [6] | 6 | 16:51.2 [6] | 5 | 17:06.0 [7] | 7 | 17:01.8 [8] | 7 | ||
8 | 305 | SEKANINA Adam | 1995 | MORAVEC TEAM | 8. / Junioři | 1:09:14.1 | 0:04:57.1 | 16:24.6 [5] | 5 | 17:02.8 [8] | 7 | 17:43.2 [10] | 8 | 18:03.5 [12] | 8 | ||
9 | 327 | VOMÁČKO Václav | 1995 | REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN | 9. / Junioři | 1:09:42.6 | 0:05:25.6 | 17:04.0 [11] | 11 | 17:06.0 [9] | 10 | 17:27.8 [8] | 9 | 18:04.7 [13] | 9 | ||
10 | 320 | KOVÁŘ Jan | 1996 | ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM | 10. / Junioři | 1:10:00.0 | 0:05:43.0 | 17:07.1 [12] | 12 | 17:16.5 [10] | 11 | 17:58.5 [11] | 10 | 17:37.9 [11] | 10 | ||
11 | 307 | BLAŽEK Josef | 1995 | TJ STADION LOUNY | 11. / Junioři | 1:10:05.5 | 0:05:48.5 | 16:44.0 [7] | 7 | 17:23.5 [12] | 9 | 18:39.6 [18] | 11 | 17:18.4 [9] | 11 | ||
12 | 312 | SROVNALÍK Filip | 1996 | 4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. | 12. / Junioři | 1:10:07.2 | 0:05:50.2 | 17:00.1 [10] | 10 | 18:03.8 [17] | 13 | 18:15.3 [14] | 13 | 16:48.0 [5] | 12 | ||
13 | 321 | DUDEK Ondřej | 1996 | APACHE BIKE TEAM ÚPICE | 13. / Junioři | 1:10:55.7 | 0:06:38.7 | 17:36.4 [14] | 14 | 17:39.1 [13] | 15 | 17:33.5 [9] | 12 | 18:06.7 [14] | 13 | ||
14 | 318 | SZYMCZUK Lukasz | 1995 | KKW JAMA | 14. / Junioři | 1:12:09.9 | 0:07:52.9 | 17:42.8 [15] | 15 | 17:20.6 [11] | 12 | 18:16.6 [15] | 14 | 18:49.9 [20] | 14 | ||
15 | 323 | LAVIČKA Adam | 1995 | UNIQA JIHLAVA | 15. / Junioři | 1:12:12.4 | 0:07:55.4 | 17:19.4 [13] | 13 | 17:47.9 [14] | 14 | 18:32.0 [17] | 15 | 18:33.1 [16] | 15 | ||
16 | 317 | ZAMROZNIAK Jakub | 1996 | MTB-SILESIA Rybnik | 16. / Junioři | 1:12:46.2 | 0:08:29.2 | 17:43.5 [16] | 16 | 18:24.1 [19] | 16 | 18:05.7 [13] | 16 | 18:32.9 [15] | 16 | ||
17 | 319 | JÍLEK Zdeněk | 1996 | ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM | 17. / Junioři | 1:13:43.7 | 0:09:26.7 | 17:44.0 [17] | 17 | 18:40.6 [22] | 18 | 18:30.7 [16] | 17 | 18:48.4 [18] | 17 | ||
18 | 336 | FABIÁN Tomáš | 1996 | SK ŽAMBERK TESSUTI SPORT | 18. / Junioři | 1:13:59.4 | 0:09:42.4 | 18:21.3 [19] | 19 | 18:01.8 [15] | 17 | 18:47.4 [21] | 19 | 18:48.9 [19] | 18 | ||
19 | 369 | VRÁNA Dominik | 1996 | KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N | 19. / Junioři | 1:14:13.0 | 0:09:56.0 | 18:24.6 [20] | 20 | 18:38.9 [21] | 22 | 18:01.8 [12] | 18 | 19:07.7 [21] | 19 | ||
20 | 325 | SÁDLO Dominik | 1995 | APACHE BIKE TEAM ÚPICE | 20. / Junioři | 1:14:47.7 | 0:10:30.7 | 18:31.9 [23] | 23 | 18:03.3 [16] | 19 | 18:49.0 [22] | 20 | 19:23.5 [23] | 20 | ||
21 | 333 | PIHULAK Mateusz | 1995 | LKS Trasa Zielona Gora | 21. / Junioři | 1:15:22.0 | 0:11:05.0 | 18:45.5 [24] | 24 | 18:35.7 [20] | 23 | 18:46.3 [20] | 21 | 19:14.5 [22] | 21 | ||
22 | 315 | NOVÁK Přemysl | 1996 | PROFI SPORT GHOST TEAM CHEB | 22. / Junioři | 1:16:11.7 | 0:11:54.7 | 18:30.0 [22] | 22 | 21:04.9 [40] | 30 | 19:01.5 [24] | 28 | 17:35.3 [10] | 22 | ||
23 | 363 | PANGRÁC Marek | 1995 | CBASE | 23. / Junioři | 1:16:32.0 | 0:12:15.0 | 19:57.7 [34] | 34 | 19:06.2 [26] | 28 | 18:40.9 [19] | 25 | 18:47.2 [17] | 23 | ||
24 | 354 | JANATA Daniel | 1996 | REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN | 24. / Junioři | 1:17:13.2 | 0:12:56.2 | 19:17.1 [26] | 26 | 18:43.4 [23] | 24 | 19:34.8 [26] | 24 | 19:37.9 [26] | 24 | ||
25 | 324 | BYSTROŇ Vilém | 1996 | BIKE PRO RACING | 25. / Junioři | 1:17:35.7 | 0:13:18.7 | 18:07.9 [18] | 18 | 18:55.3 [24] | 21 | 20:09.7 [33] | 22 | 20:22.8 [31] | 25 | ||
26 | 373 | HECZKO Filip | 1995 | TJ TŽ TŘINEC | 26. / Junioři | 1:17:50.8 | 0:13:33.8 | 18:50.0 [25] | 25 | 19:34.2 [30] | 26 | 19:33.3 [25] | 26 | 19:53.3 [29] | 26 | ||
27 | 335 | SCHURIG Edgar | 1996 | SSV Mounty Altenberg | 27. / Junioři | 1:18:06.7 | 0:13:49.7 | 19:19.0 [27] | 27 | 18:56.8 [25] | 25 | 19:50.5 [28] | 27 | 20:00.4 [30] | 27 | ||
28 | 346 | VÍTŮ Josef | 1995 | EUROFOAM SPORT TEAM | 28. / Junioři | 1:18:39.6 | 0:14:22.6 | 20:42.0 [41] | 41 | 19:21.2 [28] | 31 | 19:00.3 [23] | 29 | 19:36.1 [25] | 28 | ||
29 | 347 | MORAVEC Karel | 1996 | UNIQA JIHLAVA | 29. / Junioři | 1:18:54.2 | 0:14:37.2 | 19:54.9 [33] | 33 | 19:31.8 [29] | 29 | 19:47.2 [27] | 30 | 19:40.3 [27] | 29 | ||
30 | 349 | HAUSNER Daniel | 1995 | AUTHOR TEAM STUPNO | 30. / Junioři | 1:19:43.3 | 0:15:26.3 | 20:31.8 [39] | 39 | 19:50.4 [31] | 35 | 19:53.7 [29] | 32 | 19:27.4 [24] | 30 | ||
31 | 359 | BROŽ Jiří | 1995 | EUROFOAM SPORT TEAM | 31. / Junioři | 1:19:59.1 | 0:15:42.1 | 19:51.5 [32] | 32 | 20:20.9 [36] | 34 | 20:02.4 [32] | 31 | 19:44.3 [28] | 31 | ||
32 | 370 | ZRŮST Adam | 1995 | KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N | 32. / Junioři | 1:19:59.9 | 0:15:42.9 | 18:28.0 [21] | 21 | 18:21.0 [18] | 20 | 20:44.3 [37] | 23 | 22:26.6 [41] | 32 | ||
33 | 366 | ANDRŠ Jakub | 1996 | KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N | 33. / Junioři | 1:20:55.6 | 0:16:38.6 | 20:20.8 [38] | 38 | 20:03.9 [34] | 36 | 19:55.3 [30] | 33 | 20:35.6 [34] | 33 | ||
34 | 329 | DOLEŽAL Václav | 1996 | ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM | 34. / Junioři | 1:21:08.9 | 0:16:51.9 | 19:23.5 [28] | 28 | 19:20.7 [27] | 27 | 21:43.5 [42] | 34 | 20:41.2 [36] | 34 | ||
35 | 361 | KUPČÍK David | 1996 | TNF BIKE TEAM | 35. / Junioři | 1:21:31.7 | 0:17:14.7 | 20:14.6 [36] | 36 | 19:57.6 [33] | 33 | 20:40.2 [36] | 36 | 20:39.3 [35] | 35 | ||
36 | 350 | RYBA Jan | 1995 | AUTHOR TEAM STUPNO | 36. / Junioři | 1:21:53.5 | 0:17:36.5 | 19:24.5 [29] | 29 | 22:02.3 [44] | 40 | 19:55.5 [31] | 39 | 20:31.2 [33] | 36 | ||
37 | 358 | MORÁVEK Zdeněk | 1996 | Alltraining - Lawi team | 37. / Junioři | 1:21:57.6 | 0:17:40.6 | 20:38.3 [40] | 40 | 19:53.4 [32] | 38 | 20:22.7 [34] | 37 | 21:03.2 [38] | 37 | ||
38 | 372 | FILIP Martin | 1995 | TJ KOVO PRAHA | 38. / Junioři | 1:22:10.0 | 0:17:53.0 | 20:17.9 [37] | 37 | 20:14.3 [35] | 39 | 20:44.8 [38] | 38 | 20:53.0 [37] | 38 | ||
39 | 356 | TUREK Lukáš | 1996 | REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN | 39. / Junioři | 1:22:36.8 | 0:18:19.8 | 19:49.0 [31] | 31 | 20:37.4 [37] | 37 | 20:23.2 [35] | 35 | 21:47.2 [40] | 39 | ||
40 | 367 | JINDRA Šimon | 1996 | KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N | 40. / Junioři | 1:22:54.3 | 0:18:37.3 | 20:47.3 [42] | 42 | 20:49.6 [39] | 41 | 20:50.4 [39] | 41 | 20:27.0 [32] | 40 | ||
41 | 343 | NAVAŘÍK Robert | 1996 | TNF BIKE TEAM | 41. / Junioři | 1:24:33.1 | 0:20:16.1 | 20:12.3 [35] | 35 | 22:02.2 [43] | 42 | 20:52.6 [40] | 42 | 21:26.0 [39] | 41 | ||
42 | 328 | BERGMANN Michal | 1996 | APACHE BIKE TEAM ÚPICE | 42. / Junioři | 1:24:52.8 | 0:20:35.8 | 19:24.8 [30] | 30 | 20:43.8 [38] | 32 | 22:11.2 [43] | 40 | 22:33.0 [42] | 42 | ||
43 | 365 | SZEWCZYK Michal | 1996 | MTB-SILESIA Rybnik | 43. / Junioři | 1:04:48.9 | - 1 Lap(s) | 21:18.6 [44] | 44 | 21:52.8 [41] | 43 | 21:37.4 [41] | 43 | --- | --- | ||
44 | 368 | PRENĚK Ondřej | 1996 | KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N | 44. / Junioři | 1:05:49.6 | - 1 Lap(s) | 21:32.2 [45] | 45 | 21:54.6 [42] | 44 | 22:22.8 [44] | 44 | --- | --- | ||
45 | 341 | ŠČUPÁK Michal | 1995 | BIKE 2000 | 45. / Junioři | 1:10:07.9 | - 1 Lap(s) | 20:56.1 [43] | 43 | 24:39.5 [45] | 45 | 24:32.3 [45] | 45 | --- | --- | ||
--- | 342 | ŠMERDA Daniel | 1995 | 4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. | . / Junioři | DNF | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 344 | ŽIŽKA Jakub | 1996 | Kolosho Team.CZ | . / Junioři | DNF | --- | 20:47.1 [-] | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 348 | MIKULECKÝ Vojtěch | 1996 | CYKLO BENDL CLUB 98 | . / Junioři | DNF | --- | 20:37.3 [-] | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 351 | FICENEC Jakub | 1995 | TJ Slavia Karlovy Vary | . / Junioři | DNF | --- | 19:35.6 [-] | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 352 | GREGOR Lukáš | 1996 | MORAVEC TEAM | . / Junioři | DNF | --- | 24:03.0 [-] | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 357 | SCHUBERT Štěpán | 1996 | REMERX MERIDA TEAM JUNIOR | . / Junioři | DNF | --- | 19:02.5 [-] | --- | 38:00.2 [-] | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 364 | ARNHOLD Lucas | 1995 | RSG 52 Stollberg | . / Junioři | DNF | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 374 | TOMAŠOV Filip | 1996 | EP Energy Merida Biking Team | . / Junioři | DNF | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |