RESULTS RESULT
Official results
- Výsledková listina - eliminátor - kvalifikácia
- Výsledková listina - eliminátor - finále
- 17 km Jednokolky by category
- 25 km by category
- 42 km by category
- 76 km by category
- 105 km by category
- 17 km beh by category
- 8 km beh by category
- Výsledková listina - kombinácia
- Junior 7 km by category
- Junior 2 km by category
- 100 m by category
- 400 m by category
- Výsledkové listiny 7. kola SP XCM
Summary
# | Full name | Club | Country | Time | Gap |
---|---|---|---|---|---|
1. | DOLLINGER Andreas |
grafikeria centurion racing powered by m |
AUT | 4:29:37.5 | 0:00:00.0 |
2. | BÚR Zsolt |
SUPERIOR MTB Team |
HUN | 4:30:42.8 | 0:01:05.3 |
3. | HARTL Karel |
KELLYS BIKE RANCH TEAM |
CZE | 4:34:46.8 | 0:05:09.3 |
4. | MAYER Martin |
RC Sport Vollmann |
AUT | 4:43:31.9 | 0:13:54.4 |
5. | ŠVERCEL Jozef |
CK Banská Bystrica |
SVK | 4:55:54.6 | 0:26:17.1 |
6. | KUBIŠ Andrej |
SUNCYCLE.sk Cycling Team |
SVK | 4:56:14.1 | 0:26:36.6 |
7. | SEIDL Daniel |
Gavalieri |
SVK | 4:56:14.8 | 0:26:37.3 |
8. | KUČERA Daniel |
ebajk racing |
SVK | 4:58:15.6 | 0:28:38.1 |
9. | PFEFFER Franz |
Schonberg |
AUT | 5:01:41.5 | 0:32:04.0 |
10. | SAMOHÝL Milan |
V.I.K. MouldPro Trek Zlin |
CZE | 5:06:42.1 | 0:37:04.6 |
11. | ŠTEVKO Marek |
CK Spartak Tlmače |
SVK | 5:07:16.6 | 0:37:39.1 |
12. | BENDŽO Andrej |
OZ Bajkom k tajchom |
SVK | 5:11:54.1 | 0:42:16.6 |
13. | LIPECKÝ Ladislav |
Trenčín |
SVK | 5:12:31.3 | 0:42:53.8 |
14. | KONOPKA Lubomir |
Outsiterz |
SVK | 5:13:03.6 | 0:43:26.1 |
15. | HORŠULÁK Marián |
Krompachy |
SVK | 5:14:55.6 | 0:45:18.1 |
16. | RAČEK Andrej |
PROefekt team |
SVK | 5:14:56.7 | 0:45:19.2 |
17. | MARYNČÁK Marek |
Ivan 4ever |
SVK | 5:15:10.8 | 0:45:33.3 |
18. | ŠNOBEL Zdeněk |
bikomatic |
CZE | 5:15:44.3 | 0:46:06.8 |
19. | STRAKA Michal |
ŠKODA Bike Team - TODOS - E Bike Racing |
SVK | 5:17:36.3 | 0:47:58.8 |
20. | VALENTA Richard |
Žilina |
SVK | 5:21:09.6 | 0:51:32.1 |
21. | TOMÁŠEK Tomáš |
bikepoint.sk |
SVK | 5:22:44.1 | 0:53:06.6 |
22. | BEREC Patrik |
ŠKODA Bike Team - BIKE magazín |
SVK | 5:28:12.6 | 0:58:35.1 |
23. | DEDINSKÝ Tomáš |
ŠK Devnska Kobyla |
SVK | 5:30:41.4 | 1:01:03.9 |
24. | TRTEK František |
Bike nad Ride Nivnice |
CZE | 5:32:18.4 | 1:02:40.9 |
25. | WIESER Bernhart |
RC ARBÓ WEIZ |
AUT | 5:32:26.4 | 1:02:48.9 |
26. | ERDZIAK Maroš |
PBV MTB TEAM BRNO |
CZE | 5:33:02.1 | 1:03:24.6 |
27. | DOBIAŠ Pavol |
Dema racing team |
SVK | 5:33:55.6 | 1:04:18.1 |
28. | HRADSKY Jan |
Bike team JA+XY |
SVK | 5:34:07.9 | 1:04:30.4 |
29. | FABIAN Matúš |
Pantheon Technologies |
SVK | 5:34:55.9 | 1:05:18.4 |
30. | ZIBRÍN Martin |
Konzultanti BaMaZ |
SVK | 5:35:50.4 | 1:06:12.9 |
# | Full name | Club | Country | Time | Gap |
---|---|---|---|---|---|
1. | JUHÁSOVÁ Zuzana |
Bike team Juhasky |
SVK | 5:40:25.1 | 0:00:00.0 |
2. | RINGELHANN Fanni |
Focus Team Hungary |
HUN | 5:54:12.4 | 0:13:47.3 |
3. | ŠKANDÍKOVÁ Barbara |
ŠKODA Bike Team |
SVK | 6:10:46.4 | 0:30:21.3 |
4. | KOSCOVÁ Kristina |
Dema racing team |
SVK | 6:33:51.4 | 0:53:26.3 |
5. | MUCHOVÁ Zlatica |
Parada Fly Nitra |
SVK | 7:51:09.3 | 2:10:44.2 |
Statistics
Number of registered | 1450 |
---|---|
Registered - Men | 1192 |
Registered - Women | 258 |
Started | 1398 |
Finished | 1367 |