Hustopeče Agrotec Tour ŠKODA AUTO
DATE : | 29.4.2017 | PLACE : | Hustopeče |
---|
ORGANIZER : | Petr Čech Sport, a.s. |
---|
RESULTS RESULT + DIPLOMS
Summary
# | Full name | Club | Country | Time | Gap |
---|---|---|---|---|---|
1. | BOUDNÝ Pavel |
Česká spořitelna - Accolade cycling team |
CZE | 1:36:34.7 | 0:00:00.0 |
2. | ULMAN Matouš |
Česká spořitelna - Accolade cycling team |
CZE | 1:36:34.8 | 0:00:00.1 |
3. | STOŠEK Martin |
SYMBIO+ BMC |
CZE | 1:37:43.3 | 0:01:08.6 |
4. | RAUCHFUSS Marek |
KELLYS BIKE RANCH TEAM |
CZE | 1:40:14.5 | 0:03:39.8 |
5. | RAJCHART Jan |
Česká spořitelna - Accolade cycling team |
CZE | 1:42:30.5 | 0:05:55.8 |
6. | STROŽ Jan |
SYMBIO+ BMC |
CZE | 1:43:30.4 | 0:06:55.7 |
7. | PRŮDEK Matěj |
SUPERIOR MTB TEAM |
CZE | 1:45:14.8 | 0:08:40.1 |
8. | KADLEC Jakub |
Česká spořitelna Specialized Junior MTB team |
CZE | 1:45:15.3 | 0:08:40.6 |
9. | KOBES Lukáš |
SYMBIO+ BMC |
CZE | 1:46:04.6 | 0:09:29.9 |
10. | ŠŤASTNÝ Petr |
RAJEC Allivictus |
CZE | 1:46:17.6 | 0:09:42.9 |
11. | PILČÍK Adam |
SYMBIO+ BMC |
CZE | 1:46:23.6 | 0:09:48.9 |
12. | PROCHÁZKA Jan |
CYKLOSPORT CHROPYNĚ |
CZE | 1:46:24.6 | 0:09:49.9 |
13. | MOKRÝ Jakub |
BMC SKIBIKECENTRUM.CZ |
CZE | 1:46:43.8 | 0:10:09.1 |
14. | JÍLEK Zdeněk |
Erste Premier Petr Čech MTB Team |
CZE | 1:46:52.8 | 0:10:18.1 |
15. | STOŠEK Viktor |
SYMBIO+ BMC |
CZE | 1:46:57.8 | 0:10:23.1 |
16. | TATÍČEK Petr |
Rajec-Allivictus |
CZE | 1:47:20.6 | 0:10:45.9 |
17. | KNÍŽE David |
Prodoli Racing Team |
CZE | 1:47:21.6 | 0:10:46.9 |
18. | PAUR Ondřej |
SYMBIO+ BMC |
CZE | 1:49:34.1 | 0:12:59.4 |
19. | KUBELKA Petr |
BMC SKIBIKECENTRUM.CZ |
CZE | 1:49:53.3 | 0:13:18.6 |
20. | STRNAD Jiří |
AUTHOR MASTERS |
CZE | 1:50:18.6 | 0:13:43.9 |
21. | PÍSAŘ Jan |
Erste Premier Petr Čech MTB Team |
CZE | 1:50:26.8 | 0:13:52.1 |
22. | ANDRLE David |
Symbio+BMC |
CZE | 1:50:28.1 | 0:13:53.4 |
23. | HORÁČEK Jan |
RAJEC Allivictus |
CZE | 1:50:32.6 | 0:13:57.9 |
24. | DOBRÝ Petr |
RAJEC Allivictus |
CZE | 1:50:33.3 | 0:13:58.6 |
25. | BŘEZINA Petr |
Cykloteam KOLARNA |
CZE | 1:50:44.1 | 0:14:09.4 |
26. | DREJSL Lukáš |
BMC SKIBIKECENTRUM.CZ |
CZE | 1:51:40.1 | 0:15:05.4 |
27. | HRUŠKA Petr |
BMC SKIBIKECENTRUM.CZ |
CZE | 1:51:48.6 | 0:15:13.9 |
28. | ČERNOCKÝ Martin |
Atrex Bassta |
CZE | 1:51:52.1 | 0:15:17.4 |
29. | ZEITHAMMER Martin |
Česká spořitelna - Accolade cycling team |
CZE | 1:52:20.4 | 0:15:45.7 |
30. | BACHMAN Milan |
CZE | 1:52:48.8 | 0:16:14.1 |
# | Full name | Club | Country | Time | Gap |
---|---|---|---|---|---|
1. | ŠKARNITZLOVÁ Jitka |
Česká spořitelna- Accolade cycling team |
CZE | 2:00:43.3 | 0:00:00.0 |
2. | PICHLÍKOVÁ Jana |
Erste Premier Petr Čech MTB Team |
CZE | 2:05:48.9 | 0:05:05.6 |
3. | DRHOVÁ Kateřina |
Česká spořitelna - Accolade cycling team |
CZE | 2:17:53.4 | 0:17:10.1 |
4. | HNÁTKOVÁ Nataša |
CZE | 2:20:03.9 | 0:19:20.6 | |
5. | FALCOVÁ Hana |
alltraining.cz |
CZE | 2:21:12.2 | 0:20:28.9 |
6. | PAVELKOVÁ Klára |
SupGirls |
CZE | 2:21:59.7 | 0:21:16.4 |
7. | PODSKALSKÁ Anna |
Česká spořitelna Specialized Junior MTB team |
CZE | 2:22:49.2 | 0:22:05.9 |
8. | PIRZKALLOVÁ Zuzana |
RAJEC Allivictus |
CZE | 2:27:31.4 | 0:26:48.1 |
9. | SLADKOVSKÁ Dagmar |
Česká spořitelna Accolade |
CZE | 2:29:30.4 | 0:28:47.1 |
10. | PEJŠOVÁ Kristýna |
SUPERIOR MTB TEAM |
CZE | 2:32:44.4 | 0:32:01.1 |
11. | BUŠKOVÁ Leona |
GHOST Team |
CZE | 2:37:30.7 | 0:36:47.4 |
12. | BLAŽKOVÁ Vendula |
SupGirls |
CZE | 2:40:53.5 | 0:40:10.2 |
13. | HALTOF Ewa |
A team NOVO Bruntál |
CZE | 2:42:13.7 | 0:41:30.4 |
14. | MIKOVÁ Michaela |
SYMBIO+ BMC |
CZE | 2:49:58.5 | 0:49:15.2 |
15. | KOUŘIMSKÁ Zdeňka |
Metrostav |
CZE | 2:49:59.5 | 0:49:16.2 |
16. | SOMMEROVÁ Jana |
Kola Koblížek |
CZE | 2:54:36.5 | 0:53:53.2 |
17. | ZEDNÍKOVÁ Iveta |
BMC SKIBIKECENTRUM.CZ |
CZE | 2:56:12.3 | 0:55:29.0 |
18. | SEDLÁČKOVÁ Kateřina |
Bikerespect |
CZE | 3:00:01.5 | 0:59:18.2 |
19. | SLÍVOVÁ Kateřina |
SYMBIO+ BMC |
CZE | 3:04:33.8 | 1:03:50.5 |
20. | HAŠKOVÁ Renata |
Agrofert cyklo tým – Primateam |
CZE | 3:40:08.6 | 1:39:25.3 |
21. | HLINOVÁ Jindřiška |
AGROFERT cyklo tým - SaJ team |
CZE | 3:43:29.1 | 1:42:45.8 |
22. | JANSKÁ Michaela |
CZE | 3:50:12.4 | 1:49:29.1 | |
23. | KEJÍKOVÁ Barbora |
CZE | 3:51:03.9 | 1:50:20.6 | |
24. | BERÁNKOVÁ Hana |
CZE | 3:51:57.2 | 1:51:13.9 | |
25. | PLACÁKOVÁ Pavla |
Agrofert cyklo tým – Primateam |
CZE | 4:22:13.7 | 2:21:30.4 |
26. | SCHLEGELOVÁ Milena |
Agrofert cyklo tým – Primateam |
CZE | 4:23:35.7 | 2:22:52.4 |
27. | DĚDKOVÁ Světlana |
CZE | 4:50:00.0 | 2:49:16.7 |
Statistics
Number of registered | 1260 |
---|---|
Registered - Men | 1010 |
Registered - Women | 250 |
Started | 1077 |
Finished | 1037 |
Races in series
- Trans Brdy České spořitelny
- Mladá Boleslav Tour Škoda AUTO
- Jestřebí hory České spořitelny
- Orlík Tour Kooperativy
- Vrchlabí Špindl Tour ŠKODA AUTO
- Bikemaraton Drásal České spořitelny
- Praha Karlštejn Tour České spořitelny
- Šumavský MTB maraton České spořitelny
- Karlovarský AM bike maraton České spořitelny
- Manitou Železné hory České spořitelny
- Plzeňská MTB 50 Kooperativy
- Znojmo Burčák Tour Kooperativy
- Oderská mlýnice České spořitelny
- Vysočina Arena Tour České spořitelny