Search results

powered by google + Custom search
serie : Kolo pro život 2017

Manitou Železné hory České spořitelny

MTB
DATE :19.8.2017 PLACE  :Chrudim

Summary

#Full nameClubCountryTimeGap
1.
BOUDNÝ Pavel
Česká spořitelna - Accolade cycling team
CZE 2:24:39.5 0:00:00.0
2.
KULHAVÝ Jaroslav
Specialized Racing
CZE 2:24:42.7 0:00:03.2
3.
ULMAN Matouš
Česká spořitelna - Accolade cycling team
CZE 2:24:52.2 0:00:12.7
4.
HYNEK Kristián
Topeak Ergon Racing Team
CZE 2:24:59.3 0:00:19.8
5.
RAUCHFUSS Marek
KELLYS BIKE RANCH TEAM
CZE 2:26:07.2 0:01:27.7
6.
RAJCHART Jan
Česká spořitelna - Accolade cycling team
CZE 2:30:19.3 0:05:39.8
7.
PRŮDEK Matěj
superior mtb team
CZE 2:30:20.2 0:05:40.7
8.
KOBES Lukáš
SYMBIO+ BMC
CZE 2:30:30.5 0:05:51.0
9.
STROŽ Jan
SYMBIO+ BMC
CZE 2:30:46.7 0:06:07.2
10.
STOŠEK Martin
SYMBIO+ BMC
CZE 2:33:07.5 0:08:28.0
11.
ŠILAR Jakub
VELOCENTRUM - STRATOS AUTO
CZE 2:33:21.2 0:08:41.7
12.
STOŠEK Viktor
SYMBIO+ BMC
CZE 2:34:14.4 0:09:34.9
13.
ZEITHAMMER Martin
Česká spořitelna - Accolade cycling team
CZE 2:34:14.8 0:09:35.3
14.
PROCHÁZKA Jan
CYKLOSPORT CHROPYNĚ
CZE 2:34:16.5 0:09:37.0
15.
BRENDL Tomáš
VELOCENTRUM - STRATOS AUTO
CZE 2:34:29.4 0:09:49.9
16.
PILČÍK Adam
SYMBIO+ BMC
CZE 2:34:45.5 0:10:06.0
17.
RYDVAL Filip
alltraining.cz
CZE 2:34:56.4 0:10:16.9
18.
TATÍČEK Petr
Rajec-Allivictus
CZE 2:35:01.3 0:10:21.8
19.
ŠŤASTNÝ Petr
RAJEC Allivictus
CZE 2:35:12.5 0:10:33.0
20.
KADLEC Jakub
Česká spořitelna Specialized Junior MTB team
CZE 2:35:54.8 0:11:15.3
21.
DOLEŽAL Václav
ERSTE Premier Petr Čech Sport MTB team
CZE 2:35:54.8 0:11:15.3
22.
JELÍNEK Josef
SRAM MITAS TREK
CZE 2:37:25.8 0:12:46.3
23.
MADER Daniel
Ski a Bike centrum Radotín
CZE 2:40:52.6 0:16:13.1
24.
KUBELKA Petr
BMC SKIBIKECENTRUM.CZ
CZE 2:40:53.8 0:16:14.3
25.
DREJSL Lukáš
BMC SKIBIKECENTRUM.CZ
CZE 2:41:24.6 0:16:45.1
26.
REINER Jan
Česká spořitelna - Accolade cycling team
CZE 2:41:25.3 0:16:45.8
27.
VOPAT Milan
TJ Stadoin louny
CZE 2:41:27.6 0:16:48.1
28.
ŠŤASTNÝ Roman
Rock Machine-Cyklomax
CZE 2:41:42.3 0:17:02.8
29.
DOBRÝ Petr
RAJEC Allivictus
CZE 2:42:44.6 0:18:05.1
30.
PÍSAŘ Jan
Erste Premier Petr Čech MTB Team
CZE 2:42:45.6 0:18:06.1
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
ŠKARNITZLOVÁ Jitka
Česká spořitelna- Accolade cycling team
CZE 2:54:13.5 0:00:00.0
2.
PRŮDKOVÁ Barbora
Česká spořitelna - Accolade cycling team
CZE 2:54:31.9 0:00:18.4
3.
PICHLÍKOVÁ Jana
SK Polar BLACK
CZE 2:55:55.3 0:01:41.8
4.
HAVLÍKOVÁ Pavla
KC Kooperativa Jablonec n. N.
CZE 3:02:52.6 0:08:39.1
5.
PAVELKOVÁ Klára
SupGirls
CZE 3:15:42.8 0:21:29.3
6.
HNÁTKOVÁ Nataša
CZE 3:16:04.6 0:21:51.1
7.
STODŮLKOVÁ Denisa
Erste Premier Petr Čech MTB Team
CZE 3:19:45.6 0:25:32.1
8.
KUČEROVÁ Božena
KOLA-BBM.CZ
CZE 3:19:57.8 0:25:44.3
9.
KUKULOVÁ Martina
cyklo team KOLARNA
CZE 3:21:12.3 0:26:58.8
10.
SLADKOVSKÁ Dagmar
Česká spořitelna Accolade
CZE 3:21:35.6 0:27:22.1
11.
PEJŠOVÁ Kristýna
SUPERIOR MTB TEAM
CZE 3:22:41.8 0:28:28.3
12.
KLÍCHOVÁ Radka
CZE 3:34:56.6 0:40:43.1
13.
KRISTKOVÁ Helena
SYMBIO+ BMC
CZE 3:38:35.3 0:44:21.8
14.
OTEVŘELOVÁ Adéla
CZE 3:43:02.4 0:48:48.9
15.
PEZOVÁ Hana
Bottecchia - CZ Cyklo
CZE 3:45:05.1 0:50:51.6
16.
PODSKALSKÁ Anna
Česká spořitelna Specialized Junior MTB team
CZE 3:47:30.6 0:53:17.1
17.
PROCHÁZKOVÁ Michaela
LAWI author team
CZE 3:51:30.4 0:57:16.9
18.
MIKOVÁ Michaela
SYMBIO+ BMC
CZE 3:51:35.1 0:57:21.6
19.
BUŠKOVÁ Leona
GHOST Team
CZE 3:59:31.1 1:05:17.6
20.
BALÍKOVÁ Tereza
BMC SKIBIKECENTRUM.CZ
CZE 4:00:06.4 1:05:52.9
21.
ZEDNÍKOVÁ Iveta
BMC SKIBIKECENTRUM.CZ
CZE 4:01:42.4 1:07:28.9
22.
KAŠPAROVÁ Natálie
BIKE FREAKS HOLICE
CZE 4:06:18.9 1:12:05.4
23.
OTEVŘELOVÁ Bohuslava
CZE 4:32:16.2 1:38:02.7
24.
DOBROŠOVÁ Alena
CZE 4:33:43.1 1:39:29.6
25.
BRODÍKOVÁ Petra
Metrostav
CZE 4:36:43.7 1:42:30.2
26.
HAŠKOVÁ Renata
Agrofert cyklo tým – Primateam
CZE 5:08:26.1 2:14:12.6
27.
URBANOVÁ Olga
Flexi team
CZE 5:34:29.3 2:40:15.8
28.
JEŽKOVÁ Kateřina
CZE 5:34:33.6 2:40:20.1

Don't you find yourself in results list? Contact timekeeper's team.