Search results

powered by google + Custom search
serie : ČP XCM MTB 2017

TREK Hlinecký hřebec ČP XCM

MTB
DATE :5.8.2017 PLACE  :Hlinsko

Summary

#Full nameClubCountryTimeGap
1.
BOUDNÝ Pavel
Česká spořitelna - Accolade
CZE 3:34:02.7 0:00:00.0
2.
PRŮDEK Matěj
superior mtb team
CZE 3:34:17.4 0:00:14.7
3.
ADEL Filip
superior mtb team
CZE 3:35:03.7 0:01:01.0
4.
KANĚRA Michal
GHOST Team
CZE 3:35:59.2 0:01:56.5
5.
RAUCHFUSS Marek
KELLYS BIKE RANCH TEAM
CZE 3:36:42.9 0:02:40.2
6.
STOŠEK Martin
Symbio+BMC
CZE 3:37:37.4 0:03:34.7
7.
STROŽ Jan
SYMBIO+ BMC
CZE 3:40:16.2 0:06:13.5
8.
SKÁLA Jaromír
Česká spořitelna Specialized Junior MTB team
CZE 3:49:45.1 0:15:42.4
9.
ŠŤASTNÝ Petr
Rajec - Allivictus
CZE 3:49:49.7 0:15:47.0
10.
TATÍČEK Petr
RAJEC Allivictus
CZE 3:57:05.7 0:23:03.0
11.
DOBRÝ Petr
Rajec - Allivictus
CZE 3:57:39.3 0:23:36.6
12.
HAMAN Martin
SUPERIOR RIDERS
CZE 3:58:52.5 0:24:49.8
13.
KESTLER Aleš
YOGI Racing Ostrava
CZE 4:01:38.4 0:27:35.7
14.
FAJT Milan
eurofoam team
CZE 4:02:58.2 0:28:55.5
15.
VLÁŠEK Michal
KELLYS BIKE RANCH TEAM
CZE 4:03:44.7 0:29:42.0
16.
UHLÍŘ Miroslav
CYKLO PROFI
CZE 4:06:04.4 0:32:01.7
17.
GUNTHER Petr
BicycleCafe
CZE 4:08:51.5 0:34:48.8
18.
PLŠEK Radek
CYKLO PROFI
CZE 4:13:42.5 0:39:39.8
19.
SVOBODA Pavel
VOKOLEK-CYCLING-TEAM
CZE 4:16:55.3 0:42:52.6
20.
ŠIDLÍK Tomaš
AMENITY - EXTREM SPORT TEAM
CZE 4:18:25.8 0:44:23.1
21.
STUNA Tomáš
BB Cyklosport Superior
CZE 4:18:48.8 0:44:46.1
22.
GOLD Zdeněk
superior mtb team
CZE 4:20:08.3 0:46:05.6
23.
JANKŮ Lukáš
PEPE BIKE BRNO
CZE 4:20:44.5 0:46:41.8
24.
KLOFANDA Martin
RAJEC Allivictus
CZE 4:21:54.3 0:47:51.6
25.
PROKOP Michal
SK POLAR
CZE 4:24:23.8 0:50:21.1
26.
FIKAR Martin
BAKAKO Nová Paka
CZE 4:24:49.8 0:50:47.1
27.
DRNEC Martin
COS Brno
CZE 4:25:33.8 0:51:31.1
28.
PACLT Tomáš
N.A.C.O. LIBEREC
CZE 4:31:09.5 0:57:06.8
29.
NAZAREJ Ludo
SIDI SHOES RACING TEAM
CZE 4:31:36.9 0:57:34.2
30.
HYNEČEK Michal
Aspire SCM
CZE 4:32:19.8 0:58:17.1
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
CESNAKOVÁ Milena
Cyklo Team Weber
CZE 4:18:38.3 0:00:00.0
2.
PICHLÍKOVÁ Jana
SK POLAR a ČS Specialized Junior MTB team
CZE 4:24:32.3 0:05:54.0
3.
KOLAŠÍNOVÁ Johana
SupGirls
CZE 4:38:02.1 0:19:23.8
4.
HAMANOVÁ Lucie
Kellys Bikeranch Team
CZE 4:43:00.1 0:24:21.8
5.
NĚMCOVÁ Zdeňka
UNIQA Jihlava
CZE 4:44:09.8 0:25:31.5
6.
BERGEROVÁ Karolina
CK Carla.kupkolo.cz D.K.n.L
CZE 5:23:58.1 1:05:19.8
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
CESNAKOVÁ Milena
Cyklo Team Weber
CZE 4:18:38.3 0:00:00.0
2.
PICHLÍKOVÁ Jana
SK POLAR a ČS Specialized Junior MTB team
CZE 4:24:32.3 0:05:54.0
3.
KOLAŠÍNOVÁ Johana
SupGirls
CZE 4:38:02.1 0:19:23.8
4.
HAMANOVÁ Lucie
Kellys Bikeranch Team
CZE 4:43:00.1 0:24:21.8
5.
NĚMCOVÁ Zdeňka
UNIQA Jihlava
CZE 4:44:09.8 0:25:31.5
6.
BERGEROVÁ Karolina
CK Carla.kupkolo.cz D.K.n.L
CZE 5:23:58.1 1:05:19.8
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
KUČERA Jakub
CK MTB MARATON HLINSKO
CZE 1:50:48.3 0:00:00.0
2.
HOLEC Pavel
CGB Racing Team
CZE 1:55:06.3 0:04:18.0
3.
LUDVÍK Jaroslav
CK MTB MARATON HLINSKO
CZE 1:56:55.5 0:06:07.2
4.
STARÝ Dominik
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 1:57:06.3 0:06:18.0
5.
JAVŮREK Petr
Apache Loko Trutnov
CZE 1:59:00.6 0:08:12.3
6.
STEHNO Filip
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 2:00:32.5 0:09:44.2
7.
BARTSCH Tomáš
TRANSBRODY
CZE 2:04:06.5 0:13:18.2
8.
STOČEK Bruno
Bike 2000
CZE 2:05:20.3 0:14:32.0
9.
ČEJKA Daniel
CK MTB MARATON HLINSKO
CZE 2:06:28.5 0:15:40.2
10.
CHMELÍK Jan
CZE 2:06:58.8 0:16:10.5
11.
ŠIROKÝ Michal
PRESTIGE CYCLING TEAM
CZE 2:09:20.8 0:18:32.5
12.
PEŠEK Vojtěch
CZE 2:09:25.9 0:18:37.6
13.
VRÁNA Dušan
KABA SPORT Chotěboř
CZE 2:09:51.5 0:19:03.2
14.
COUFAL Tomáš
Apache Loko Trutnov
CZE 2:09:56.9 0:19:08.6
15.
ŽÁK Radek
SK-Křižanováci
CZE 2:09:57.5 0:19:09.2
16.
PEŠEK Michal
CK MTB MARATON HLINSKO
CZE 2:11:17.9 0:20:29.6
17.
KARLÍČEK Jakub
Cyklo Bendl
CZE 2:12:22.8 0:21:34.5
18.
TULACH Radek
KLINSKY.CZ
CZE 2:13:41.8 0:22:53.5
19.
OPLT Libor
OPLT CYCLING
CZE 2:14:32.1 0:23:43.8
20.
PEPRNÝ Aleš
CGB Racing Team
CZE 2:14:50.1 0:24:01.8
21.
RŮŽIČKA Jakub
I-bike Manitou klub Chrudim
CZE 2:15:41.8 0:24:53.5
22.
DUČÁK Marcel
Nonstop team
SVK 2:16:19.3 0:25:31.0
23.
BUREŠ Jiří
F-BIKE KLUB SÁDEK
CZE 2:16:30.3 0:25:42.0
24.
KRÁL Milan
CZE 2:16:39.3 0:25:51.0
25.
HRADECKÝ Jaromír
CZE 2:17:14.8 0:26:26.5
26.
MAŠÍN Roman
CZE 2:17:26.8 0:26:38.5
27.
LEDERER Vladimír
Cyklo RD Pardubice
CZE 2:17:43.6 0:26:55.3
28.
NOVAK Petr
SKI&BIKE modelarna-novak
CZE 2:18:04.8 0:27:16.5
29.
SÁGNER Martin
MBikes.cz
CZE 2:18:05.8 0:27:17.5
30.
SVOBODA Petr
Btwin Czech team
CZE 2:18:09.8 0:27:21.5

Don't you find yourself in results list? Contact timekeeper's team.