RESULTS RESULT
Official results
Summary
# | Full name | Club | Country | Time | Gap |
---|---|---|---|---|---|
1. | KONEČNÝ Filip |
NUTREND SPECIALIZED RACING |
CZE | 1:05:14.2 | 0:00:00.0 |
2. | VEVERKA Václav |
CYKLOSTAR Trek Pirelli |
CZE | 1:07:56.5 | 0:02:42.2 |
3. | HAUSER Theo |
LRV Steiermark |
AUT | 1:08:03.9 | 0:02:49.7 |
4. | HOLUB Filip |
GT OPPORTUNITY BRNO |
CZE | 1:09:18.2 | 0:04:03.9 |
5. | DEGENKOLB Hannes |
RSV Team Auto Riedel Schwarzenberg |
GER | 1:09:29.7 | 0:04:15.4 |
6. | HORVÁTH Áron Mihály |
Limitless Team XCO Nagykanizsa |
HUN | 1:09:34.1 | 0:04:19.9 |
7. | LEPKA Filip |
Sportunion Hinterbrühl /Eleven Mercedes Mitas |
CZE | 1:09:49.4 | 0:04:35.2 |
8. | ČÁSLAVSKÝ Matěj |
MS BIKE ACADEMY racing |
CZE | 1:10:20.9 | 0:05:06.7 |
9. | ČERNÝ Patrik |
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN |
CZE | 1:11:10.4 | 0:05:56.2 |
10. | BEN EFRAIM Ron |
Cycling Sport Clab |
ISR | 1:11:34.4 | 0:06:20.2 |
11. | KLIMEK Krzysztof |
RK Exclusive Doors MTB Team |
POL | 1:12:29.9 | 0:07:15.7 |
12. | HRSTKA Vojtěch |
GAPP System - KOLOFIX MTB Racing Team |
CZE | 1:12:41.7 | 0:07:27.4 |
13. | HLÁVKA Adam |
Superior riders |
CZE | 1:12:47.0 | 0:07:32.7 |
14. | ZEMENE Jakub |
D2mont Merida cycling team |
CZE | 1:13:01.4 | 0:07:47.2 |
15. | ŠÍSL Bořek |
ROUVY Specialized |
CZE | 1:13:08.7 | 0:07:54.4 |
16. | TCHWELLA Nir |
Csc |
ISR | 1:13:27.4 | 0:08:13.1 |
17. | VENCL Libor |
Eleven Black.ET team |
CZE | 1:13:45.2 | 0:08:30.9 |
18. | VLASATÝ Jakub |
ROUVY Specialized |
CZE | 1:14:05.9 | 0:08:51.6 |
19. | OßWALD Luis |
RACING-TEAM Reudern / SV Reudern |
GER | 1:14:18.2 | 0:09:03.9 |
20. | MAZŮREK Tomáš |
GT OPPORTUNITY BRNO |
CZE | 1:15:00.7 | 0:09:46.4 |
21. | NEUGEBAUER Michal |
HEAD PRO TEAM OPAVA |
CZE | 1:15:04.6 | 0:09:50.4 |
22. | CHOJNACKI Kacper |
UKS Krupiński Suszec Konwa Bike |
POL | 1:15:23.9 | 0:10:09.6 |
23. | KOPECKÝ Petr |
ROUVY Specialized |
CZE | 1:15:59.2 | 0:10:44.9 |
24. | RIEMER Jakob |
LRV Steiermark |
AUT | 1:16:02.6 | 0:10:48.4 |
25. | KUPSKÝ Michal |
DRAHANSKÝ SPORT |
CZE | 1:16:08.4 | 0:10:54.1 |
26. | CSUJA Bálint |
Superior Racing Team |
HUN | 1:16:20.4 | 0:11:06.1 |
27. | LETEV Marek |
GT OPPORTUNITY BRNO |
CZE | 1:16:39.6 | 0:11:25.4 |
28. | KOUBA Daniel |
MS BIKE ACADEMY racing |
CZE | 1:17:12.9 | 0:11:58.6 |
29. | DUBČÁK Pavel |
4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. |
CZE | 1:17:42.6 | 0:12:28.4 |
30. | VANĚČEK Lukáš |
Hnízdil Team |
CZE | 1:18:28.9 | 0:13:14.6 |
Races in series
- IZOMAT MTB CUP 2021 - Český Pohár XCO No.1 - Zadov
- IZOMAT MTB CUP 2021 - Český Pohár XCO No.2 - Brno
- IZOMAT MTB CUP 2021 - Český Pohár XCO No.3 - Bedřichov
- IZOMAT MTB CUP 2021 – ČP XCO - žactvo a Šumavský pohár Zadov
- IZOMAT MTB CUP 2021 - Český Pohár XCO - dětské a žákovské kategorie
- MČR a ČP XC MTB Harrachov
- IZOMAT MTB CUP 2021 - Český Pohár XCO No.6 - Město Touškov