Karlovarský AM bikemaraton České spořitelny
DÁTUM : | 15.8.2015 | MIESTO : | Karlovy Vary |
---|
USPORIADATEĽ : | Petr Čech Sport, a.s. | STRÁNKY PRETEKOV : | www.kolopro.cz/zav/karlovarskyambikemaraton |
---|
ONLINE VÝSLEDKY + DIPLOMY
Oficiálne výsledky
- B - 57 km absolútne
- B - 57 km po kategóriách
- C - 37 km absolútne
- C - 37 km po kategóriách
- D - 16 km absolútne
- D - 16 km - Rodinné týmy
- Děti 12-13 let po kategóriách
- Děti 10-11 let po kategóriách
- Děti 8-9 let po kategóriách
- Děti 6-7 let po kategóriách
- Děti do 5 let po kategóriách
- Odstrkovadla po kategóriách
- B - 57 km - Firemní týmy
Rýchly prehľad
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | RUDOLF Michal |
CZE | 0:02:55.8 | 0:00:00.0 | |
2. | MAJOR Rostislav |
CZE | 0:03:13.9 | 0:00:18.0 | |
3. | KAVAN Mojmír |
CZE | 0:03:13.9 | 0:00:18.0 | |
4. | KNOBLOCH Adam |
CZE | 0:03:15.6 | 0:00:19.7 | |
5. | FISCHER Alex |
CZE | 0:03:15.6 | 0:00:19.7 | |
6. | FRANC Denis |
CZE | 0:03:24.7 | 0:00:28.8 | |
7. | HOVORKA Hynek |
CZE | 0:03:28.0 | 0:00:32.1 | |
8. | MICHLÍK Viktor |
CZE | 0:03:57.0 | 0:01:01.1 | |
9. | CUPÁN Eliáš |
CZE | 0:04:00.2 | 0:01:04.3 | |
10. | HAULINA Kryštof |
CZE | 0:04:05.5 | 0:01:09.6 | |
11. | KRÁL Maxmilian |
CZE | 0:04:27.2 | 0:01:31.3 | |
12. | KARGER Šimon |
CZE | 0:04:28.1 | 0:01:32.2 | |
13. | BENDA Vladimír |
CZE | 0:04:29.0 | 0:01:33.1 | |
14. | MÁCAL Marek |
CZE | 0:04:48.2 | 0:01:52.3 | |
15. | MARKUSEK Nicolas |
Triatlet Karlovy Vary |
CZE | 0:04:51.9 | 0:01:56.0 |
16. | ŠEBESTA Ivan |
CZE | 0:04:54.2 | 0:01:58.3 | |
17. | HUSÁK Štěpán |
CZE | 0:04:58.0 | 0:02:02.1 | |
18. | BRANDTL Karel |
CZE | 0:08:20.1 | 0:05:24.2 | |
19. | PECHAČ Matyáš |
CZE | 0:08:59.0 | 0:06:03.1 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | BLAŽKOVÁ Jolana |
Nasavrky Bikers |
CZE | 0:02:55.1 | 0:00:00.0 |
2. | SVOBODOVÁ Laura |
TJ Sokol Vinoř |
CZE | 0:03:39.7 | 0:00:44.6 |
3. | TOMSOVÁ Bára |
CZE | 0:04:01.2 | 0:01:06.1 | |
4. | CHAROUSKOVÁ Eliška |
ČESKÁ SPOŘITELNA MTB |
CZE | 0:04:02.8 | 0:01:07.7 |
5. | KRAFTOVÁ Emma Sofie |
CZE | 0:04:03.8 | 0:01:08.7 | |
6. | ČÁSTKOVÁ Ema |
CZE | 0:04:20.2 | 0:01:25.1 | |
7. | MARKOVÁ Kristýna |
CZE | 0:04:30.8 | 0:01:35.7 | |
8. | NAVRÁTILOVÁ Lucie |
CZE | 0:04:38.2 | 0:01:43.1 | |
9. | BROSCHE Adriana |
CZE | 0:05:02.6 | 0:02:07.5 | |
10. | PECHÁČKOVÁ Daniela |
CZE | 0:05:13.8 | 0:02:18.7 | |
11. | DRÁBKOVÁ Nela |
CZE | 0:05:18.2 | 0:02:23.1 | |
12. | HNÁTKOVÁ Anna |
CZE | 0:05:21.8 | 0:02:26.7 | |
13. | JEDLIČKOVÁ Adéla |
CZE | 0:05:46.8 | 0:02:51.7 | |
14. | BRANDTLOVÁ Kateřina |
CZE | 0:05:52.5 | 0:02:57.3 | |
15. | SUCHÁ Adéla |
CZE | 0:06:39.2 | 0:03:44.1 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | ČEKAL Josef |
KC Kooperativa SG Jablonec Nad Nisou |
CZE | 0:09:57.7 | 0:00:00.0 |
2. | STRÁNSKÝ Matěj |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:10:05.2 | 0:00:07.5 |
3. | PŮLPÁN Matěj |
www.scottmtb.cz |
CZE | 0:10:15.1 | 0:00:17.3 |
4. | ŠINDELÁŘ Jan |
Craft Author Bike Team |
CZE | 0:10:15.1 | 0:00:17.4 |
5. | KAMIEN David |
CZE | 0:10:20.8 | 0:00:23.1 | |
6. | ČERVÍČEK David |
TEAM-LOUNY |
CZE | 0:11:00.2 | 0:01:02.5 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | BEDRNÍKOVÁ Karolína |
Sokol Veltěž |
CZE | 0:10:12.3 | 0:00:00.0 |
2. | KŘIKAVOVÁ Šárka |
Bike Club Město Touškov |
CZE | 0:10:31.4 | 0:00:19.1 |
3. | HOJKOVÁ Štěpánka |
BIKE FREAKS HOLICE |
CZE | 0:10:31.7 | 0:00:19.3 |
4. | HENDRYCHOVÁ Lucka |
BIKE FREAKS HOLICE |
CZE | 0:11:11.3 | 0:00:59.0 |
5. | SOUSTRUŽNÍKOVÁ Nikol |
CZE | 0:11:23.2 | 0:01:10.8 | |
6. | BĚLOVÁ Lucie |
TJ COPR Přeštice |
CZE | 0:11:48.3 | 0:01:36.0 |
7. | VANŠOVSKÁ Veronika |
CZE | 0:18:51.3 | 0:08:39.0 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | SAMEC Filip |
Bikeclinic Junior Team |
CZE | 0:07:52.2 | 0:00:00.0 |
2. | KUNČÍK Matěj |
www.skisport-horka.cz |
CZE | 0:08:04.5 | 0:00:12.3 |
3. | ROZSYPAL Štěpán |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:08:06.8 | 0:00:14.6 |
4. | GROH Daniel |
CZE | 0:08:51.5 | 0:00:59.3 | |
5. | HOJKA František |
BIKE FREAKS HOLICE |
CZE | 0:08:59.7 | 0:01:07.5 |
6. | ŠIMEK Marek Emanuel |
Sportovní Akademie Špindlerův Mlýn |
CZE | 0:09:23.3 | 0:01:31.1 |
7. | TABARA Šimon |
Agrofert Junior Team |
CZE | 0:09:24.9 | 0:01:32.7 |
8. | RAPP Matěj |
CZE | 0:09:38.3 | 0:01:46.1 | |
9. | CIMRMAN Adam |
TEAM-LOUNY |
CZE | 0:09:57.5 | 0:02:05.3 |
10. | ELBADRI Jakub |
CZE | 0:09:59.3 | 0:02:07.1 | |
11. | KUBÍN Martin |
CZE | 0:10:35.1 | 0:02:42.9 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | KYSELOVÁ Adéla |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:08:47.6 | 0:00:00.0 |
2. | ŠINDELÁŘOVÁ Hana |
Craft Author Bike Team |
CZE | 0:09:09.6 | 0:00:22.0 |
3. | RADOVÁ Daniela |
CZE | 0:09:30.6 | 0:00:42.9 | |
4. | NAROVCOVÁ Beáta |
Fischer Ski klub Šumava |
CZE | 0:10:07.2 | 0:01:19.6 |
5. | BĚLOVÁ Aneta |
TJ COPR Přeštice |
CZE | 0:10:11.3 | 0:01:23.7 |
6. | CHAROUSKOVÁ Jolana |
Ceska MTB |
CZE | 0:10:48.6 | 0:02:01.0 |
7. | ROTHOVÁ Barbora |
CZE | 0:11:25.5 | 0:02:37.9 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | DUŠKOVÁ Kateřina |
Horní Hanychov |
CZE | 0:06:50.7 | 0:00:00.0 |
2. | ROZSYPALOVÁ Adéla |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:06:56.4 | 0:00:05.7 |
3. | KRAMEŠOVÁ Marie |
CZE | 0:07:18.8 | 0:00:28.1 | |
4. | VAŠKOVSKÁ Michaela |
MAGIC Bike Team |
CZE | 0:07:24.3 | 0:00:33.6 |
5. | NOVÁKOVÁ Daniela |
BMX Řepy |
CZE | 0:07:40.3 | 0:00:49.6 |
6. | KŘIKAVOVÁ Anděla |
Bike Club Město Touškov |
CZE | 0:07:47.2 | 0:00:56.5 |
7. | KUNČÍKOVÁ Ella |
www.ehorka.cz |
CZE | 0:07:50.4 | 0:00:59.7 |
8. | PECHÁČKOVÁ Denisa |
CZE | 0:07:53.4 | 0:01:02.7 | |
9. | TŮMOVÁ Veronika |
CZE | 0:08:05.2 | 0:01:14.5 | |
10. | BERANOVÁ Jana |
IVAR CS AUTHOR TEAM |
CZE | 0:08:10.8 | 0:01:20.1 |
11. | DINGOVÁ Anna |
BSK Juniors |
CZE | 0:08:23.2 | 0:01:32.5 |
12. | JEDLIČKOVÁ Nela |
CZE | 0:08:25.7 | 0:01:35.0 | |
13. | KOVÁŘOVÁ Nikola |
CZE | 0:08:45.4 | 0:01:54.7 | |
14. | VYSKOČILOVÁ Klára |
CZE | 0:08:52.4 | 0:02:01.7 | |
15. | HOLÍKOVÁ Petra |
CZE | 0:09:00.3 | 0:02:09.6 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | HENDRYCH Vojta |
BIKE FREAKS HOLICE |
CZE | 0:06:01.4 | 0:00:00.0 |
2. | PURNOCH Matyáš |
Bikeclinic Junior Team |
CZE | 0:06:02.9 | 0:00:01.5 |
3. | BRUCKNER Filip |
Bikeclinic Junior Team |
CZE | 0:06:11.4 | 0:00:10.0 |
4. | BLAŽEK Aleš |
Nasavrky Bikers |
CZE | 0:06:18.9 | 0:00:17.5 |
5. | FRENCL Dominik |
GIANTPITRSBIKE |
CZE | 0:06:34.2 | 0:00:32.7 |
6. | SOUSTRUŽNÍK Jan |
CZE | 0:06:41.3 | 0:00:39.8 | |
7. | TABULKA Štěpán |
CZE | 0:06:49.5 | 0:00:48.0 | |
8. | NETÍK Tomáš |
CZE | 0:06:49.9 | 0:00:48.5 | |
9. | HABR Chris |
Bikeclinic Junior Team |
CZE | 0:07:01.1 | 0:00:59.6 |
10. | DUŠEK Jakub |
Horní Hanychov |
CZE | 0:07:02.4 | 0:01:01.0 |
11. | NAUGHTON Samuel |
Profi Sport Cheb |
CZE | 0:07:18.3 | 0:01:16.8 |
12. | KORBEL Daniel |
Six Monkeys |
CZE | 0:07:51.1 | 0:01:49.6 |
13. | BENEŠ Martin |
CZE | 0:07:54.9 | 0:01:53.5 | |
14. | CHVOJKA Filip |
Nilfisk ALTO junior team |
CZE | 0:07:55.8 | 0:01:54.3 |
15. | HOLUB Čeněk |
CZE | 0:07:59.1 | 0:01:57.6 | |
16. | MORAVEC Pavel |
CZE | 0:08:00.1 | 0:01:58.6 | |
17. | LUBAS Jan |
SKI klub Jablonec n.N. |
CZE | 0:08:12.2 | 0:02:10.7 |
18. | JAREŠ Oliver |
CZE | 0:08:12.7 | 0:02:11.2 | |
19. | BERÁNEK Daniel |
CCC - Cycling Club Chomutov |
CZE | 0:08:17.4 | 0:02:16.0 |
20. | KORBELÁŘ Jindřich |
CZE | 0:08:26.8 | 0:02:25.3 | |
21. | VEVERKA Čeněk |
CZE | 0:08:26.9 | 0:02:25.5 | |
22. | KAKOS Karel |
CZE | 0:08:29.2 | 0:02:27.7 | |
23. | KUBÍN Václav |
CZE | 0:08:30.9 | 0:02:29.5 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | SVOBODA David |
TJ Sokol Vinoř |
CZE | 0:04:20.0 | 0:00:00.0 |
2. | FRENCL Patrik |
GIANTPITRSBIKE |
CZE | 0:04:21.2 | 0:00:01.2 |
3. | VOBORNÍK Filip |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:04:50.1 | 0:00:30.1 |
4. | VAŠINA Timotej |
Craft Author Bike Team |
CZE | 0:04:57.2 | 0:00:37.2 |
5. | ŠPERL Václav |
CZE | 0:05:10.7 | 0:00:50.7 | |
6. | PETRÁČEK Milan |
P.J.P.T. junior team |
CZE | 0:05:22.6 | 0:01:02.6 |
7. | KŘIVANEC Štěpán |
P.R.D.I. Plzeň |
CZE | 0:05:33.3 | 0:01:13.3 |
8. | TOMS Matěj |
TOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ |
CZE | 0:05:37.8 | 0:01:17.8 |
9. | STEHLÍK Tomáš |
CZE | 0:05:39.3 | 0:01:19.3 | |
10. | KOLESNIKOV Matěj |
CZE | 0:05:43.8 | 0:01:23.8 | |
11. | PURNOCH Jan |
CZE | 0:05:44.6 | 0:01:24.6 | |
12. | KŘIVANEC Šimon |
P.R.D.I. Plzeň |
CZE | 0:05:49.8 | 0:01:29.8 |
13. | ALEXY NOVÁK Filip |
CZE | 0:05:51.7 | 0:01:31.6 | |
14. | KOVÁŘ Melichar |
CZE | 0:05:52.0 | 0:01:32.0 | |
15. | HANEK Adam |
Triatlet Karlovy Vary |
CZE | 0:06:02.0 | 0:01:42.0 |
16. | KROUPA Ondřej |
CZE | 0:06:08.7 | 0:01:48.7 | |
17. | IMRICH Kryštof |
CZE | 0:06:10.6 | 0:01:50.6 | |
18. | DAĎA Patrik |
CZE | 0:06:18.7 | 0:01:58.6 | |
19. | VYSKOČIL Pavel |
CZE | 0:06:28.6 | 0:02:08.6 | |
20. | BERAN ML. Martin |
IVAR CS AUTHOR TEAM |
CZE | 0:06:28.7 | 0:02:08.7 |
21. | BLÁHA Filip |
CZE | 0:06:30.8 | 0:02:10.8 | |
22. | VAŇKOVSKÝ David |
CZE | 0:06:32.1 | 0:02:12.1 | |
23. | KORBEL Dominik |
Six Monkeys |
CZE | 0:06:45.2 | 0:02:25.2 |
24. | BRABEC Matěj |
CZE | 0:06:47.3 | 0:02:27.3 | |
25. | MIKULA Matěj |
CZE | 0:06:50.3 | 0:02:30.3 | |
26. | KUNEŠ Petr |
CZE | 0:06:54.6 | 0:02:34.6 | |
27. | ŠOLC Antonín |
CZE | 0:07:01.1 | 0:02:41.1 | |
28. | BENEŠ David |
CZE | 0:07:01.1 | 0:02:41.1 | |
29. | MORAVEC Matouš |
CZE | 0:07:15.2 | 0:02:55.2 | |
30. | HRKEL Adam |
CZE | 0:07:22.0 | 0:03:02.0 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | PETRÁČKOVÁ Anna |
P.J.P.T. junior team |
CZE | 0:05:21.4 | 0:00:00.0 |
2. | GROHOVA Lucie |
CZE | 0:05:26.2 | 0:00:04.7 | |
3. | KYSELOVÁ Aneta |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:05:31.8 | 0:00:10.4 |
4. | KOLÁŘOVÁ Babeta |
Dukla Praha |
CZE | 0:05:32.7 | 0:00:11.2 |
5. | STRÁNSKÁ Adéla |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:05:50.5 | 0:00:29.1 |
6. | HUDEČKOVÁ Lucie |
Fischer Ski klub Šumava Vimperk |
CZE | 0:06:21.5 | 0:01:00.1 |
7. | JUNGMANNOVÁ Kateřina |
TJ Slavia Karlovy Vary |
CZE | 0:06:24.0 | 0:01:02.6 |
8. | ŠERÁKOVÁ Anežka |
CZE | 0:06:47.9 | 0:01:26.5 | |
9. | ZÁVODNÁ Jana |
CZE | 0:06:51.7 | 0:01:30.2 | |
10. | TABULKOVÁ Barbora |
CZE | 0:07:07.4 | 0:01:46.0 | |
11. | ELBADRI Sára |
CZE | 0:07:22.3 | 0:02:00.8 | |
12. | BEJČKOVÁ Adéla |
CZE | 0:07:22.9 | 0:02:01.5 | |
13. | ZVADOVÁ Viktorie |
CZE | 0:08:15.4 | 0:02:54.0 | |
14. | FALTYSOVÁ Nela |
CZE | 0:08:21.9 | 0:03:00.4 | |
15. | KARGEROVÁ Valentýna |
SCP Pardubice |
CZE | 0:08:24.2 | 0:03:02.7 |
16. | ZVADOVÁ Sára |
CZE | 0:09:28.9 | 0:04:07.5 |
Preteky seriálu
- Trans Brdy České spořitelny
- Hustopeče Agro Tour ŠKODA AUTO
- Mladá Boleslav Tour ŠKODA AUTO
- Jestřebí hory České spořitelny
- Ještěd Tour Kooperativy
- Orlík Tour Kooperativy
- Vrchlabí - Špindl Tour ŠKODA AUTO
- Bikemaraton Drásal České spořitelny
- Praha - Karlštejn Tour České spořitelny
- Šumavský MTB maraton České spořitelny
- Manitou Železné hory České spořitelny
- Znojmo Burčák Tour Kooperativy
- Plzeňská padesátka
- Oderská mlýnice České spořitelny
- Vysočina Arena Tour České spořitelny