Výsledky vyhľadávania

powered by google + Vlastné vyhľadávanie
seriál : Kolo pro život 2017

Praha Karlštejn Tour České spořitelny

MTB
DÁTUM :22.7.2017 MIESTO :Praha, Velká Chuchle
USPORIADATEĽ : Petr Čech Sport, s.r.o.

Rýchly prehľad

#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
ULMAN Matouš
Česká spořitelna - Accolade cycling team
CZE 1:46:52.1 0:00:00.0
2.
HUDEČEK Jiří
GIANT TRANS BRDY
CZE 1:46:59.4 0:00:07.3
3.
BOUDNÝ Pavel
Česká spořitelna - Accolade cycling team
CZE 1:51:13.2 0:04:21.1
4.
NOVÁK Jiří
DMT Racing Team
CZE 1:51:13.6 0:04:21.5
5.
SKALICKÝ Pavel
KOLOVNA KM MTB team
CZE 1:52:41.6 0:05:49.5
6.
RAJCHART Jan
Česká spořitelna - Accolade cycling team
CZE 1:52:45.3 0:05:53.2
7.
STOŠEK Martin
SYMBIO+ BMC
CZE 1:53:19.1 0:06:27.0
8.
BUBÍLEK Michal
Kellys BIKE RANCH
CZE 1:53:34.9 0:06:42.8
9.
KOBES Lukáš
SYMBIO+ BMC
CZE 1:55:17.6 0:08:25.5
10.
DOLEŽAL Václav
ERSTE Premier Petr Čech Sport MTB team
CZE 1:56:06.9 0:09:14.8
11.
PROCHÁZKA Jan
CYKLOSPORT CHROPYNĚ
CZE 1:56:07.1 0:09:15.0
12.
VAGENKNECHT Tomáš
AEROTEC
CZE 1:56:28.6 0:09:36.5
13.
MADER Daniel
Ski a Bike centrum Radotín
CZE 1:56:29.3 0:09:37.2
14.
PÍSAŘ Jan
Erste Premier Petr Čech MTB Team
CZE 1:57:26.8 0:10:34.7
15.
ŠILAR Jakub
VELOCENTRUM - STRATOS AUTO
CZE 1:57:41.3 0:10:49.2
16.
ZÁLESKÝ Milan
RCR bike Česká Třebová
CZE 1:57:41.8 0:10:49.7
17.
TATÍČEK Petr
Rajec-Allivictus
CZE 1:57:46.7 0:10:54.6
18.
PILČÍK Adam
SYMBIO+ BMC
CZE 1:58:27.3 0:11:35.2
19.
STOŠEK Viktor
SYMBIO+ BMC
CZE 1:59:06.7 0:12:14.6
20.
MOKRÝ Jakub
BMC SKIBIKECENTRUM.CZ
CZE 1:59:29.6 0:12:37.5
21.
LAVIČKA Adam
GHOST Team
CZE 1:59:58.1 0:13:06.0
22.
PITEL Lukáš
Křižák Team
CZE 2:01:22.8 0:14:30.7
23.
REINER Jan
Česká spořitelna - Accolade cycling team
CZE 2:01:22.9 0:14:30.8
24.
PLESNÍK Michal
AGROFERT cyklo tým - SOKOLOVNA PRUHONICE
CZE 2:01:45.1 0:14:53.0
25.
GONDA Pavel
Duratec Weil HotelTime
CZE 2:02:32.3 0:15:40.2
26.
HLŮŽEK Radim
SUPERIOR CYKLOFIT SPORT TEAM
CZE 2:02:36.9 0:15:44.8
27.
KLAP David
RAJEC Allivictus
CZE 2:02:45.1 0:15:53.0
28.
HANYK Milan
BMC SKIBIKECENTRUM.CZ
CZE 2:03:07.6 0:16:15.5
29.
HORÁČEK Radim
CYKLOSPORT CHROPYNĚ
CZE 2:03:10.8 0:16:18.7
30.
RYDVAL Filip
alltraining.cz
CZE 2:03:23.6 0:16:31.5
#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
PICHLÍKOVÁ Jana
SK Polar BLACK
CZE 2:20:46.7 0:00:00.0
2.
KUČEROVÁ Božena
KOLA-BBM.CZ
CZE 2:27:38.1 0:06:51.4
3.
SLADKOVSKÁ Dagmar
Česká spořitelna Accolade
CZE 2:28:58.1 0:08:11.4
4.
FRIDRICHOVÁ Lenka
GHOST Team
CZE 2:29:14.1 0:08:27.4
5.
HNÁTKOVÁ Nataša
CZE 2:30:35.6 0:09:48.9
6.
POSPÍŠILOVÁ Radka
T.S. Bohemia Kross Bike Team
CZE 2:32:28.5 0:11:41.8
7.
RUDOLFOVÁ Tereza
LAWI Team
CZE 2:37:43.3 0:16:56.6
8.
ŽÍDEKOVÁ Jana
CYKLOTRENINK.com
CZE 2:39:01.1 0:18:14.4
9.
PAVELKOVÁ Klára
SupGirls
CZE 2:39:47.1 0:19:00.4
10.
HRUBÁ Gabriela
BSK racing
CZE 2:42:11.3 0:21:24.6
11.
HAVELCOVÁ Blanka
Superior Cyklofit High5 tým
CZE 2:43:29.5 0:22:42.8
12.
BUBLÍKOVÁ Petra
alltraining.cz
CZE 2:44:46.6 0:23:59.9
13.
PIRZKALLOVÁ Zuzana 
RAJEC Allivictus
CZE 2:44:47.6 0:24:00.9
14.
HALTOF Ewa
A team NOVO Bruntál
CZE 2:49:32.4 0:28:45.7
15.
KRISTKOVÁ Helena
SYMBIO+ BMC
CZE 2:49:34.1 0:28:47.4
16.
KLÍCHOVÁ Radka
CZE 2:52:56.9 0:32:10.2
17.
SLÍVOVÁ Kateřina
SYMBIO+ BMC
CZE 2:54:31.4 0:33:44.7
18.
BLAŽKOVÁ Vendula
SupGirls
CZE 2:55:06.9 0:34:20.2
19.
BALÍKOVÁ Tereza
BMC SKIBIKECENTRUM.CZ
CZE 2:59:43.2 0:38:56.5
20.
KOUŘIMSKÁ Zdeňka
Metrostav
CZE 3:01:49.2 0:41:02.5
21.
MACHÁČOVÁ Martina
SYMBIO+ BMC
CZE 3:01:55.2 0:41:08.5
22.
MIKOVÁ Michaela
SYMBIO+ BMC
CZE 3:02:41.9 0:41:55.2
23.
KREJČÍKOVÁ Helena
CZE 3:02:49.7 0:42:03.0
24.
ZEDNÍKOVÁ Iveta
BMC SKIBIKECENTRUM.CZ
CZE 3:06:46.7 0:46:00.0
25.
SPURNÁ Petra
CZE 3:14:34.2 0:53:47.5
26.
BRODÍKOVÁ Petra
Metrostav
CZE 3:25:00.7 1:04:14.0
27.
NOVOTNÁ Denisa
CZE 3:37:07.1 1:16:20.4
28.
SABOLOVÁ Anna
CZE 3:37:20.9 1:16:34.2
29.
HAŠKOVÁ Renata
Agrofert cyklo tým – Primateam
CZE 3:37:39.4 1:16:52.7
30.
BASTLOVÁ Dagmar
CZE 3:37:57.7 1:17:11.0

Kontaktujte časomíru