ONLINE VÝSLEDKY + DIPLOMY
Oficiálne výsledky
- Trasa B absolútne
- Trasa B po kategóriách
- Trasa C absolútne
- Trasa C po kategóriách
- Trasa D tímy
- Trasa JTM absolútne
- Trasa JTM po kategóriách
- Děti 12-13 let po kategóriách
- Děti 10-11 let po kategóriách
- Děti 8-9 let po kategóriách
- Děti 6-7 let po kategóriách
- Děti do 5 let po kategóriách
- Odstrkovadla po kategóriách
Rýchly prehľad
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | ULMAN Matouš |
Česká spořitelna - Accolade cycling team |
CZE | 1:52:44.1 | 0:00:00.0 |
2. | HUDEČEK Jiří |
GIANT TRANS BRDY |
CZE | 1:53:59.3 | 0:01:15.2 |
3. | RAJCHART Jan |
Česká spořitelna - Accolade cycling team |
CZE | 1:54:53.6 | 0:02:09.5 |
4. | RAUCHFUSS Marek |
KELLYS BIKE RANCH TEAM |
CZE | 1:56:11.2 | 0:03:27.1 |
5. | KAMLER Josef |
CZE | 1:57:10.8 | 0:04:26.7 | |
6. | STOŠEK Martin |
SYMBIO+ BMC |
CZE | 1:58:26.1 | 0:05:42.0 |
7. | JÍLEK Zdeněk |
Erste Premier Petr Čech MTB Team |
CZE | 1:58:26.1 | 0:05:42.0 |
8. | DOLEŽAL Václav |
ERSTE Premier Petr Čech Sport MTB team |
CZE | 1:58:26.1 | 0:05:42.0 |
9. | ZEITHAMMER Martin |
Česká spořitelna - Accolade cycling team |
CZE | 1:58:26.8 | 0:05:42.7 |
10. | STOŠEK Viktor |
SYMBIO+ BMC |
CZE | 1:58:27.1 | 0:05:43.0 |
11. | MADER Daniel |
Ski a Bike centrum Radotín |
CZE | 1:58:27.6 | 0:05:43.5 |
12. | MOKRÝ Jakub |
BMC SKIBIKECENTRUM.CZ |
CZE | 1:58:27.8 | 0:05:43.7 |
13. | KUBELKA Petr |
BMC SKIBIKECENTRUM.CZ |
CZE | 1:58:30.6 | 0:05:46.5 |
14. | SKÁLA Jaromír |
Česká spořitelna Specialized Junior MTB team |
CZE | 1:58:30.9 | 0:05:46.8 |
15. | PÍSAŘ Jan |
Erste Premier Petr Čech MTB Team |
CZE | 1:58:31.1 | 0:05:47.0 |
16. | VOPAT Milan |
TJ Stadoin louny |
CZE | 1:58:33.1 | 0:05:49.0 |
17. | KOBES Lukáš |
SYMBIO+ BMC |
CZE | 1:58:34.8 | 0:05:50.7 |
18. | TATÍČEK Petr |
Rajec-Allivictus |
CZE | 2:00:43.8 | 0:07:59.7 |
19. | GONDA Pavel |
Duratec Weil HotelTime |
CZE | 2:02:03.9 | 0:09:19.8 |
20. | DOBRÝ Petr |
RAJEC Allivictus |
CZE | 2:02:04.1 | 0:09:20.0 |
21. | RYDVAL Filip |
alltraining.cz |
CZE | 2:02:04.8 | 0:09:20.7 |
22. | PITEL Lukáš |
Křižák Team |
CZE | 2:02:05.1 | 0:09:21.0 |
23. | HOLUB Josef |
CZE | 2:02:49.1 | 0:10:05.0 | |
24. | PAUR Ondřej |
SYMBIO+ BMC |
CZE | 2:03:11.3 | 0:10:27.2 |
25. | DOLEŽAL Vladislav |
Česká spořitelna Specialized Junior MTB team |
CZE | 2:03:33.2 | 0:10:49.1 |
26. | ŠÍPAL Ivan |
Alltraining Lawi |
CZE | 2:03:34.4 | 0:10:50.3 |
27. | HRUŠKA Petr |
BMC SKIBIKECENTRUM.CZ |
CZE | 2:03:34.8 | 0:10:50.7 |
28. | HOFMAN Lukáš |
Ski a Bike centrum Radotín |
CZE | 2:03:35.1 | 0:10:51.0 |
29. | LIEBICH Petr |
BMC SKIBIKECENTRUM.CZ |
CZE | 2:03:36.1 | 0:10:52.0 |
30. | HANYK Milan |
BMC SKIBIKECENTRUM.CZ |
CZE | 2:03:40.1 | 0:10:56.0 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | PICHLÍKOVÁ Jana |
SK Polar BLACK |
CZE | 2:13:34.6 | 0:00:00.0 |
2. | HAVLÍKOVÁ Pavla |
KC Kooperativa Jablonec n. N. |
CZE | 2:15:57.1 | 0:02:22.5 |
3. | DRHOVÁ Kateřina |
Česká spořitelna - Accolade cycling team |
CZE | 2:23:27.4 | 0:09:52.8 |
4. | PAVELKOVÁ Klára |
SupGirls |
CZE | 2:24:43.4 | 0:11:08.8 |
5. | PEJŠOVÁ Kristýna |
SUPERIOR MTB TEAM |
CZE | 2:30:29.9 | 0:16:55.3 |
6. | KUČEROVÁ Božena |
KOLA-BBM.CZ |
CZE | 2:30:59.2 | 0:17:24.6 |
7. | STODŮLKOVÁ Denisa |
Erste Premier Petr Čech MTB Team |
CZE | 2:37:42.2 | 0:24:07.6 |
8. | KRISTKOVÁ Helena |
SYMBIO+ BMC |
CZE | 2:38:30.4 | 0:24:55.8 |
9. | CHARVÁTOVÁ Kateřina |
AC Sparta Praha Cycling |
CZE | 2:38:57.9 | 0:25:23.3 |
10. | FUKSOVÁ Adéla |
SYMBIO+ BMC |
CZE | 2:42:45.2 | 0:29:10.6 |
11. | PODSKALSKÁ Anna |
Česká spořitelna Specialized Junior MTB team |
CZE | 2:44:00.4 | 0:30:25.8 |
12. | BUBLÍKOVÁ Petra |
alltraining.cz |
CZE | 2:46:24.1 | 0:32:49.5 |
13. | BALÍKOVÁ Tereza |
BMC SKIBIKECENTRUM.CZ |
CZE | 2:48:58.7 | 0:35:24.1 |
14. | MIKOVÁ Michaela |
SYMBIO+ BMC |
CZE | 2:53:34.1 | 0:39:59.5 |
15. | KADLECOVÁ Hana |
Metrostav |
CZE | 3:00:49.2 | 0:47:14.6 |
16. | BUŠKOVÁ Leona |
GHOST Team |
CZE | 3:01:57.2 | 0:48:22.6 |
17. | ZAJÍCOVÁ Lucie |
STS Chvojkovice - Brod |
CZE | 3:17:20.6 | 1:03:46.0 |
18. | BRODÍKOVÁ Petra |
Metrostav |
CZE | 3:21:17.8 | 1:07:43.2 |
19. | VÁCHALOVÁ Marie |
Starý Plzenec |
CZE | 3:22:52.8 | 1:09:18.2 |
20. | CÍZOVÁ Eva |
CZE | 3:24:28.3 | 1:10:53.7 | |
21. | LIDICKÁ Eva |
Slavie Karlovy Vary |
CZE | 3:41:51.8 | 1:28:17.2 |
22. | NÁDVORNÍKOVÁ Eva |
CZE | 3:52:35.1 | 1:39:00.5 | |
23. | MICHÁLKOVÁ Lucie |
CZE | 3:59:25.6 | 1:45:51.0 | |
24. | GROMOVÁ Gabriela |
Los Gromos |
CZE | 4:09:07.1 | 1:55:32.5 |
Štatistiky
Počet prihlásených | 1601 |
---|---|
Přihlášeno - Muži | 1250 |
Přihlášeno - Ženy | 351 |
Odštartovalo | 1352 |
V cieli | 1329 |
Preteky seriálu
- Trans Brdy České spořitelny
- Hustopeče Agrotec Tour ŠKODA AUTO
- Mladá Boleslav Tour Škoda AUTO
- Jestřebí hory České spořitelny
- Orlík Tour Kooperativy
- Vrchlabí Špindl Tour ŠKODA AUTO
- Bikemaraton Drásal České spořitelny
- Praha Karlštejn Tour České spořitelny
- Šumavský MTB maraton České spořitelny
- Karlovarský AM bike maraton České spořitelny
- Manitou Železné hory České spořitelny
- Znojmo Burčák Tour Kooperativy
- Oderská mlýnice České spořitelny
- Vysočina Arena Tour České spořitelny