Výsledky vyhľadávania

powered by google + Vlastné vyhľadávanie
seriál : Kolo pro život 2017

Znojmo Burčák Tour Kooperativy

MTB
DÁTUM :9.9.2017 MIESTO :Znojmo
USPORIADATEĽ : Petr Čech Sport, s.r.o.

Rýchly prehľad

#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
STOŠEK Martin
SYMBIO+ BMC
CZE 1:40:24.7 0:00:00.0
2.
RAJCHART Jan
Česká spořitelna - Accolade cycling team
CZE 1:40:25.2 0:00:00.5
3.
KAMLER Josef
CZE 1:40:26.2 0:00:01.5
4.
HIRT Jan
Ccc sprandi Polkowice
CZE 1:41:04.2 0:00:39.5
5.
KOBES Lukáš
SYMBIO+ BMC
CZE 1:41:28.4 0:01:03.7
6.
JÍLEK Zdeněk
Erste Premier Petr Čech MTB Team
CZE 1:41:31.2 0:01:06.5
7.
STOŠEK Viktor
SYMBIO+ BMC
CZE 1:41:32.9 0:01:08.2
8.
ROHEL Břetislav
Full Dynamix
CZE 1:41:35.5 0:01:10.8
9.
ZEITHAMMER Martin
Česká spořitelna - Accolade cycling team
CZE 1:41:38.4 0:01:13.7
10.
TOMAN Vojtěch
PREMIUM HOTEL Znojmo
CZE 1:41:47.5 0:01:22.8
11.
PÍSAŘ Jan
Erste Premier Petr Čech MTB Team
CZE 1:41:55.2 0:01:30.5
12.
ANDRLE David
Symbio+BMC
CZE 1:41:55.6 0:01:30.9
13.
PETRUŠ Lubomír
PREMIUM ETHICSPORT
CZE 1:41:55.7 0:01:31.0
14.
HRADIL Jiří
FORCE KCK Zlín
CZE 1:41:56.2 0:01:31.5
15.
BARTŮNĚK Marek
PREMIUM ETHICSPORT
CZE 1:42:01.7 0:01:37.0
16.
RYDVAL Filip
alltraining.cz
CZE 1:42:20.1 0:01:55.4
17.
DOLEŽAL Václav
ERSTE Premier Petr Čech Sport MTB team
CZE 1:43:04.2 0:02:39.5
18.
MOKRÝ Jakub
BMC SKIBIKECENTRUM.CZ
CZE 1:43:20.7 0:02:56.0
19.
JEŽEK Václav
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 1:43:31.2 0:03:06.5
20.
HEINRICH Lukáš
Bikestyle.cz
CZE 1:43:35.3 0:03:10.6
21.
DOLEŽAL Vladislav
Česká spořitelna Specialized Junior MTB team
CZE 1:43:41.7 0:03:17.0
22.
FLÁMA Tomáš
T.S Bohemia Kross racing team
CZE 1:43:43.2 0:03:18.5
23.
REINER Jan
Česká spořitelna - Accolade cycling team
CZE 1:43:43.7 0:03:19.0
24.
SÝKORA Karel
Česká spořitelna Specialized Junior MTB team
CZE 1:43:44.2 0:03:19.5
25.
MORAVEK Tomáš
ZP cyklo PROOFY Corratec tem
CZE 1:43:45.8 0:03:21.1
26.
DOBEŠ Bohumír
CYKLO Kučera elite team
CZE 1:43:52.7 0:03:28.0
27.
HRUŠKA Jan
GHOST Team
CZE 1:43:56.2 0:03:31.5
28.
KOUBIK Michal
PREMIUM HOTEL Znojmo
CZE 1:43:56.2 0:03:31.5
29.
BERAN Vojtěch
alltraining.cz
CZE 1:44:32.8 0:04:08.1
30.
BACHMAN Milan
CZE 1:44:33.1 0:04:08.4
#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
HAVLÍKOVÁ Pavla
KC Kooperativa Jablonec n. N.
CZE 1:47:35.7 0:00:00.0
2.
PAVELKOVÁ Klára
SupGirls
CZE 1:56:04.1 0:08:28.4
3.
STODŮLKOVÁ Denisa
Erste Premier Petr Čech MTB Team
CZE 1:58:18.7 0:10:43.0
4.
SLADKOVSKÁ Dagmar
Česká spořitelna Accolade
CZE 1:59:33.7 0:11:58.0
5.
KRISTKOVÁ Helena
SYMBIO+ BMC
CZE 2:00:16.7 0:12:41.0
6.
HNÁTKOVÁ Nataša
CZE 2:00:33.7 0:12:58.0
7.
PODSKALSKÁ Anna
Česká spořitelna Specialized Junior MTB team
CZE 2:03:43.8 0:16:08.1
8.
VALENTOVÁ Tereza
PUSKINAK.CZ
CZE 2:04:38.3 0:17:02.6
9.
PEJŠOVÁ Kristýna
SUPERIOR MTB TEAM
CZE 2:05:45.5 0:18:09.8
10.
FUKSOVÁ Adéla
SYMBIO+ BMC
CZE 2:09:16.3 0:21:40.6
11.
SLÍVOVÁ Kateřina
SYMBIO+ BMC
CZE 2:09:39.5 0:22:03.8
12.
FALCOVÁ Hana
alltraining.cz
CZE 2:10:30.3 0:22:54.6
13.
KŘESŤANOVÁ Gabriela
CZE 2:11:30.2 0:23:54.5
14.
NÁBĚLKOVÁ Kateřina
CYKLOSPORT CHROPYNĚ
CZE 2:12:39.5 0:25:03.8
15.
DĚDKOVÁ Pavla
CZE 2:14:32.8 0:26:57.1
16.
HOLEŠOVSKÁ Marcela
Brno
CZE 2:17:30.8 0:29:55.1
17.
MIKOVÁ Michaela
SYMBIO+ BMC
CZE 2:19:41.8 0:32:06.1
18.
KYJOVSKÁ Lucie
CZE 2:21:52.8 0:34:17.1
19.
SCHIFFER Andrea
bike - altmann.at
AUT 2:22:33.9 0:34:58.2
20.
KAŇOVSKÁ Monika
CZE 2:22:43.5 0:35:07.8
21.
KOLÁŘOVÁ Pavla
Kilpi
CZE 2:25:09.1 0:37:33.4
22.
ZEDNÍKOVÁ Iveta
BMC SKIBIKECENTRUM.CZ
CZE 2:26:16.8 0:38:41.1
23.
ŘEHÁKOVÁ Karolina
CZE 2:27:09.1 0:39:33.4
24.
GRIMOVÁ Pavla
CZE 2:27:56.1 0:40:20.4
25.
JINDROVÁ Michaela
CZE 2:28:08.8 0:40:33.1
26.
MAZLOVÁ Markéta
CZE 2:28:23.8 0:40:48.1
27.
BĚHAVÁ Martina
MS Bike Academy Racing
CZE 2:28:48.5 0:41:12.8
28.
SVOBODOVÁ Jarmila
CKK Znojmo
CZE 2:29:10.8 0:41:35.1
29.
BEZPALCOVÁ Karolína
CZE 2:34:01.6 0:46:25.9
30.
ŠVAJDOVÁ Iveta
DT SWISS BIKE TEAM
CZE 2:34:26.3 0:46:50.6

Kontaktujte časomíru