Výsledky vyhľadávania

powered by google + Vlastné vyhľadávanie
seriál : ČP XCM MTB 2017

Specialized Rallye Sudety 2017

MTB
DÁTUM :9.9.2017 MIESTO :Teplice nad Metují
USPORIADATEĽ : Red Point Team STRÁNKY PRETEKOV :redpointteam.cz/rallye-sudety/

Rýchly prehľad

#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
BOUDNÝ Pavel
Česká spořitelna-Accolade
CZE 4:52:15.1 0:00:00.0
2.
ULMAN Matouš
Česká spořitelna-Accolade
CZE 4:52:15.9 0:00:00.8
3.
RAUCHFUSS Marek
Kellys Bikeranch Team
CZE 4:55:16.3 0:03:01.2
4.
ŠILAR Jakub
VELOCENTRUM - STRATOS AUTO
CZE 4:56:09.6 0:03:54.5
5.
BUBÍLEK Michal
Kellys Bikeranch Team
CZE 5:00:31.4 0:08:16.3
6.
VIŠŇOVSKÝ Tomáš
PROefekt team
SVK 5:07:14.5 0:14:59.4
7.
PAPRSTKA Tomáš
Expres CZ-Scott Team Kolín
CZE 5:15:51.4 0:23:36.3
8.
BRENDL Tomáš
VELOCENTRUM - STRATOS AUTO
CZE 5:17:46.6 0:25:31.5
9.
KUBELKA Petr
BMC SKIBIKECENTRUM.CZ
CZE 5:17:46.7 0:25:31.6
10.
TATÍČEK Petr
Rajec allivictus
CZE 5:19:44.5 0:27:29.4
11.
SCHEJBAL Josef
CYKLO PROFI
CZE 5:28:49.3 0:36:34.2
12.
ZEŤÁK Michael
Expres CZ-Scott Team Kolín
CZE 5:29:09.2 0:36:54.1
13.
ŠUSTR Lukáš
Alset racing team
CZE 5:30:40.4 0:38:25.3
14.
FIKEJZ Jiří
Author-Enduroteam.cz
CZE 5:30:40.7 0:38:25.6
15.
FAJT Milan
eurofoam team
CZE 5:31:00.1 0:38:45.0
16.
MARTIN Jan
KAH Sport Vrchlabí
CZE 5:32:23.5 0:40:08.4
17.
ADÁMEK Petr
Apache LOKO Trutnov
CZE 5:32:56.6 0:40:41.5
18.
KESTLER Aleš
Yogi racing Ostrava
CZE 5:33:09.3 0:40:54.2
19.
ŠŤASTNÝ Petr
Rajec allivictus
CZE 5:33:23.2 0:41:08.1
20.
ČÁP Lukáš
HSK Cycling Team
CZE 5:34:20.5 0:42:05.4
21.
SEDLÁŘ Jakub
NOVATOP-LAPIERRE
CZE 5:36:09.6 0:43:54.5
22.
DOBRÝ Petr
Rajec allivictus
CZE 5:36:43.7 0:44:28.6
23.
PILČÍK Adam
Symbio+ BMC
CZE 5:39:12.6 0:46:57.5
24.
PROCHÁZKA Jan
CYKLOSPORT CHROPYNĚ
CZE 5:41:01.2 0:48:46.1
25.
POSPÍŠIL Petr
Rock Machine-Cyklomax
CZE 5:42:24.3 0:50:09.2
26.
STRNKA Tomáš
BIKE TEAM SAZOVICE
CZE 5:42:52.7 0:50:37.6
27.
KOPECKÝ Lukáš
HartmanCz
CZE 5:44:06.9 0:51:51.8
28.
SULZBACHER Petr
GIANT Pítrs bikes
CZE 5:44:20.2 0:52:05.1
29.
ŠŤASTNÝ Roman
Rock Machine-Cyklomax
CZE 5:47:06.0 0:54:50.9
30.
VAGENKNECHT Tomáš
AEROTEC
CZE 5:47:24.5 0:55:09.4
#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
PICHLÍKOVÁ Jana
ČS Junior MTB team SK POLAR
CZE 6:13:11.3 0:00:00.0
2.
KOLAŠÍNOVÁ Johana
SupGirls
CZE 6:22:23.1 0:09:11.8
3.
CESNAKOVÁ Milena
Cyklo Team Weber
CZE 6:23:59.5 0:10:48.2
4.
HAMANOVÁ Lucie
Kellys Bikeranch Team
CZE 6:57:17.4 0:44:06.1
5.
POSPÍŠILOVÁ Radka
T.S.Bohemia Kross Bike Team
CZE 7:08:29.9 0:55:18.6
6.
KADNER Karin
TBR Werner
GER 7:16:20.0 1:03:08.7
7.
ADÁMKOVÁ Jana
Apache LOKO Trutnov
CZE 7:23:52.4 1:10:41.1
8.
NENADÁLOVÁ Hanka
Maraton.cz
CZE 7:39:46.8 1:26:35.5
9.
FORTELNÁ Petra
AUTHENTIC BIKE
CZE 7:45:31.0 1:32:19.7
10.
MATĚJÍČKOVÁ Gabriela
SPORT BART
CZE 7:59:09.7 1:45:58.4
11.
NĚMCOVÁ Zdeňka
UNIQA Jihlava
CZE 7:59:56.4 1:46:45.1
12.
KOUTNÁ Renáta
V.I.K. MouldPro Trek Zlín
CZE 8:15:14.0 2:02:02.7
13.
FOŠUMOVÁ Michaela
CBC Team
CZE 8:26:53.6 2:13:42.3
14.
PEKÁRKOVÁ Vendula
MC Český ráj
CZE 9:21:18.2 3:08:06.9
15.
SYSLOVÁ Eva
Cyklo klub Kučera Znojmo
CZE 9:41:31.9 3:28:20.6
16.
HŮLKOVÁ Erža
CZE 9:48:39.0 3:35:27.7
17.
PÍŽOVÁ Pavlína
CZE 11:12:14.4 4:59:03.1
#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
ŠEVCŮ Tomáš
HSK-cycling team
CZE 2:27:48.9 0:00:00.0
2.
DVOŘÁK David
Nemám, hledám
CZE 2:37:53.0 0:10:04.1
3.
VÁVRA Aleš
ANAG Olomouc
CZE 2:37:53.1 0:10:04.2
4.
ZONYGA Jan
VRV team
CZE 2:39:07.0 0:11:18.1
5.
BEZDĚK Pavel
Redpoint Eleven Team
CZE 2:39:40.1 0:11:51.2
6.
BARTSCH Tomáš
TRANSBRODY
CZE 2:40:53.2 0:13:04.3
7.
KALINA David
SKP Maják Jablonec n/N.
CZE 2:41:00.4 0:13:11.5
8.
TŘÍSKA Lukáš
BMC SKIBIKECENTRUM.CZ
CZE 2:44:21.3 0:16:32.4
9.
HOFFMANN Martin
MOVS SMRZOVKA
CZE 2:46:59.6 0:19:10.7
10.
KYNDL Lukáš
BSK racing team
CZE 2:48:16.6 0:20:27.7
11.
TRUHLÁŘ Jan Jakub
BeManiax MADBIKE
CZE 2:50:10.9 0:22:22.0
12.
FIKAR Martin
BAKAKO Nová Paka
CZE 2:50:16.4 0:22:27.5
13.
COUFAL Tomáš
Apache LOKO Trutnov
CZE 2:50:48.7 0:22:59.8
14.
DOSTÁL Tomáš
Vella Team
CZE 2:52:15.2 0:24:26.3
15.
MAROUŠEK Luboš
BIKE SPORT
CZE 2:53:34.8 0:25:45.9
16.
ŠTÍPEK Michal
CZE 2:54:17.1 0:26:28.2
17.
ULICH Roman
M&T kliky Dobruška
CZE 2:54:43.6 0:26:54.7
18.
ČIPERA Radek
Radvanice158
CZE 2:55:13.6 0:27:24.7
19.
BEJR Štěpán
CZE 2:55:27.7 0:27:38.8
20.
LISIČAN Petr
Redpoint Eleven Team
CZE 2:55:28.2 0:27:39.3
21.
KLAP Lukáš
Rajec allivictus
CZE 2:57:08.7 0:29:19.8
22.
KUBÍČEK Petr
BIKE SPORT
CZE 2:57:12.0 0:29:23.1
23.
VAŠÍČEK Roman
Continental Adršpach
CZE 2:57:27.6 0:29:38.7
24.
VTÍPIL Radek
Eleven Mercedes Benz Mitas Team
CZE 2:57:29.7 0:29:40.8
25.
PIOTR Wojcik
CZE 2:58:04.3 0:30:15.4
26.
BABICA Milan
CZE 2:59:36.2 0:31:47.3
27.
HLAVATÝ Milan
Symbio+ BMC
CZE 3:00:05.1 0:32:16.2
28.
NEŠETŘIL Čeněk
CZE 3:00:11.8 0:32:22.9
29.
VINTER Tomáš
INS Atelier Náchod
CZE 3:00:14.1 0:32:25.2
30.
MERKL Radek
CZE 3:00:42.0 0:32:53.1
#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
BERGEROVÁ Karolina
CK Carla.kupkolo.cz DK n.L.
CZE 3:05:01.4 0:00:00.0
2.
SKŘIVÁNKOVÁ Lucie
SupGirls
CZE 3:07:38.3 0:02:36.9
3.
VOKATÁ Martina
TJ Sokol Nové Město nad Metují
CZE 3:07:47.8 0:02:46.4
4.
HRUŠKOVÁ Zuzana
GHOST Team
CZE 3:12:24.5 0:07:23.1
5.
KLAPKOVÁ Monika
CZE 3:18:39.2 0:13:37.8
6.
VŠIANSKÁ Hana
SupGirsl
CZE 3:28:29.5 0:23:28.1
7.
BOHABOJOVÁ Olga
Lékárna Zásmuky
CZE 3:28:38.9 0:23:37.5
8.
JIROUTOVÁ Lucie
Pell´s Team Brno
CZE 3:33:08.9 0:28:07.5
9.
SYCHROVÁ Ivana
CZE 3:36:46.7 0:31:45.3
10.
THÉROVÁ Karolína
CZE 3:44:47.6 0:39:46.2
11.
ZÍTKOVÁ Radka
CZE 3:45:57.5 0:40:56.1
12.
ZEISKOVÁ Markéta
Rajbas klub Náchod
CZE 3:49:14.0 0:44:12.6
13.
KOZÁKOVÁ Lucie
Galaxy CykloŠvec Stevens
CZE 3:52:04.4 0:47:03.0
14.
CHVÁTALOVÁ Denisa
S Sport Hronov
CZE 3:54:53.6 0:49:52.2
15.
TÉROVÁ Lucie
TEROVA
CZE 3:57:21.3 0:52:19.9
16.
KRÁLOVÁ Silvie
CZE 4:01:57.4 0:56:56.0
17.
JANCARKOVA Tereza
CZE 4:08:32.9 1:03:31.5
18.
ŠIMKOVÁ Šárka
CykloŠkoda
CZE 4:08:52.7 1:03:51.3
19.
JUCHELKOVÁ Iveta
Růženky
CZE 4:11:22.7 1:06:21.3
20.
DOSTÁLOVÁ Jana
CZE 4:14:51.0 1:09:49.6
21.
FLOUSKOVÁ Markéta
CZE 4:18:57.3 1:13:55.9
22.
MOŠNIČKOVÁ Zuzana
CC Charlie Praha
CZE 4:21:26.3 1:16:24.9
23.
KOŘÍNKOVÁ Ivona
CZE 4:24:27.3 1:19:25.9
24.
VACKOVÁ Martina
CZE 4:25:31.9 1:20:30.5
25.
BRYKSÍ Barbora
CZE 4:29:13.6 1:24:12.2
26.
KNEDLÍKOVÁ Zuzana
CZE 4:32:10.3 1:27:08.9
27.
TÉROVÁ Michaela
TEROVA
CZE 4:44:59.2 1:39:57.8
28.
SICHROVSKÁ Ester
CZE 4:51:40.7 1:46:39.3
29.
VACKOVÁ Helena
redp
CZE 4:55:36.1 1:50:34.7
30.
LINHARTOVÁ Markéta
CZE 5:02:42.7 1:57:41.3
#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
STARÝ Dominik
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 1:12:59.8 0:00:00.0
2.
MATĚJKA Radim
Cyklo Bendl
CZE 1:15:54.0 0:02:54.2
3.
HÁK Jakub
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 1:20:03.4 0:07:03.6
4.
POSPÍŠIL Lukáš
Redpoint Eleven Team
CZE 1:22:38.0 0:09:38.2
5.
SKRBEK Jan
BeManiax MADBIKE
CZE 1:23:24.3 0:10:24.5
6.
STYBLÍK Adam
Kola Šír Bělohrad
CZE 1:23:26.9 0:10:27.1
7.
SAMEC Filip
bikeclinic-junior-team
CZE 1:23:29.2 0:10:29.4
8.
MAROUL Tomáš
TOPFOREA LAPIER
CZE 1:24:36.1 0:11:36.3
9.
VRABEC Jiří
Bike freaks Holice
CZE 1:24:44.2 0:11:44.4
10.
VÍŠEK Roman
GHOST Team
CZE 1:27:52.5 0:14:52.7
11.
KUNČÍK Matěj
Cs Specialized Mtb junior
CZE 1:28:37.2 0:15:37.4
12.
POKORNÝ Miloš
KB - Jilemnice
CZE 1:28:49.6 0:15:49.8
13.
FALTA Matyáš
CZE 1:29:03.7 0:16:03.9
14.
SAMEC Jaroslav
JASA
CZE 1:29:08.7 0:16:08.9
15.
HARASYM Maciej
Ostre Koło Lubawka
POL 1:29:41.3 0:16:41.5
16.
PIVNIČKA Jakub
GIANT Pítrs bikes
CZE 1:31:13.0 0:18:13.2
17.
RIEGER Marek
Spartak Vrchlabí
CZE 1:31:20.6 0:18:20.8
18.
ALVAREZ Josef Javier
Redpoint Eleven Team
CZE 1:33:50.8 0:20:51.0
19.
BALCAR Jiří
HO Náchod
CZE 1:34:24.8 0:21:25.0
20.
BRUCKNER Filip
Bikeclinic Junior team
CZE 1:34:39.7 0:21:39.9
21.
NOVÁK Karel
S-sport Hronov
CZE 1:35:34.0 0:22:34.2
22.
HOJKA František
Bike freaks Holice
CZE 1:36:00.7 0:23:00.9
23.
FIŠER Ondřej
DPC Doudleby
CZE 1:36:49.2 0:23:49.4
24.
PEŠINA Jakub
Redpoint Eleven Team
CZE 1:36:58.7 0:23:58.9
25.
MAZAČ Michal
CZE 1:36:59.3 0:23:59.5
26.
ILSNER Martin
CZE 1:38:13.8 0:25:14.0
27.
BRUCKNER Radek
CZE 1:42:09.1 0:29:09.3
28.
BALCAR Pavel
HO Náchod
CZE 1:42:14.6 0:29:14.8
29.
STEINER Filip
MTB PFJ Vysokov
CZE 1:42:29.2 0:29:29.4
30.
PRÁZNÝ Vilém
VK Blesk
CZE 1:42:40.4 0:29:40.6
#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
HOJKOVÁ Štěpánka
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 1:24:43.3 0:00:00.0
2.
ŠTEFANOVÁ Kateřina
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 1:28:38.0 0:03:54.7
3.
POKORNÁ Emma
KB - Jilemnice
CZE 1:28:49.6 0:04:06.3
4.
MELIŠÍKOVÁ Jana
CZE 1:39:05.5 0:14:22.2
5.
PILNÁ Bára
Rohozec Amulet Team
CZE 1:42:30.3 0:17:47.0
6.
FULKOVÁ Šárka
Redpoint Eleven Team
CZE 1:42:30.8 0:17:47.5
7.
HANUŠOVÁ Natálie
GIANT Pítrs bikes
CZE 1:45:17.0 0:20:33.7
8.
ŠILHÁNOVÁ Tereza
Bronec Beauties
CZE 1:46:39.1 0:21:55.8
9.
TÉROVÁ Veronika
S-sport Hronov
CZE 1:48:35.0 0:23:51.7
10.
REMBOUSKA Karolina
KUDOVIANKA CYKLON PROAL TEAM
POL 1:53:57.8 0:29:14.5
11.
GEMBALOVÁ Karolína
GHOST Team
CZE 1:56:27.7 0:31:44.4
12.
GORČÍKOVÁ Natálie
TJ Spartak Třebíč
CZE 1:56:38.7 0:31:55.4
13.
HAVLÍČKOVÁ Aneta
CZE 1:58:33.1 0:33:49.8
14.
KRIHOVA Ivana
SVK 2:05:28.6 0:40:45.3
15.
NOVOTNÁ Zdeňka
Šroot Bike Team
CZE 2:06:45.2 0:42:01.9
16.
ŠRETROVÁ Lucie
S-sport Hronov
CZE 2:07:55.0 0:43:11.7
17.
BEZUŠKOVÁ Leontýna
Adršpach - Farma Tuček
CZE 2:08:36.8 0:43:53.5
18.
PETEROVÁ Věra
CZE 2:10:41.8 0:45:58.5
19.
STŘEDOVÁ Barbora
CZE 2:12:18.4 0:47:35.1
20.
HARTMANOVÁ Eliška
CZE 2:14:57.6 0:50:14.3
21.
ŠEFCOVÁ Eva
Kostka Racing Team
CZE 2:16:57.0 0:52:13.7
22.
KOVÁŘOVÁ Jitka
SPORT HOTÁREK
CZE 2:16:57.8 0:52:14.5
23.
ŠULCOVÁ Adéla
S-sport Hronov
CZE 2:19:30.2 0:54:46.9
24.
ŠRETROVÁ Kristýna
Adršpach - Farma Tuček
CZE 2:19:45.9 0:55:02.6
25.
PÁNKOVÁ Žofie
CZE 2:21:11.6 0:56:28.3
26.
HOTÁRKOVÁ Tereza
SPORT HOTÁREK
CZE 2:25:42.6 1:00:59.3
27.
KOVÁŘOVÁ Martina
SPORT HOTÁREK
CZE 2:25:43.2 1:00:59.9
28.
JANKŮ Petra
Light Core
CZE 2:26:30.6 1:01:47.3
29.
JEŘÁBKOVÁ Ludmila
Light Core
CZE 2:26:31.8 1:01:48.5
30.
KRÁČMAROVÁ Lenka
Kostka Racing
CZE 2:27:04.7 1:02:21.4

Kontaktujte časomíru