Výsledky vyhľadávania

powered by google + Vlastné vyhľadávanie
seriál : serie logo

Predator Race Klínovec

Přespolní běh
DÁTUM :07 - 8.10.2017 MIESTO :Klínovec

Rýchly prehľad

#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
RAJNIAK Michal
Team Ocra Slovakia
SVK 1:50:14.5 0:00:00.0
2.
VACÍK Jiří
Spartan Gym Elite
CZE 1:52:39.1 0:02:24.6
3.
DIETRICH David
MIT Tough Team Germany
AUT 1:59:32.3 0:09:17.8
4.
NOVÁK Lukáš
Spartan Gym Elite
CZE 1:59:34.5 0:09:20.0
5.
PODZIMEK Jakub
Spartan Gym
CZE 2:04:48.3 0:14:33.8
6.
VOROBOK Tomáš
CZE 2:07:18.3 0:17:03.8
7.
SVOBODA Martin
Spartan Gym Elite
CZE 2:09:18.3 0:19:03.8
8.
ŘEŘICHA Jan
Sunny Gang Plzeň
CZE 2:10:22.0 0:20:07.5
9.
SVOBODA Vít
CrossGym Benešov
CZE 2:12:43.2 0:22:28.7
10.
HROMADA Martin
CZE 2:17:03.1 0:26:48.6
11.
KAMIC Petr
Tantrum Monstra
CZE 2:17:43.6 0:27:29.1
12.
CHRAPPA Richard
Team Ocra Slovakia
SVK 2:18:15.9 0:28:01.4
13.
KREJČÍ Pavel
CZE 2:18:33.6 0:28:19.1
14.
MALIHA Vít
CZE 2:22:39.4 0:32:24.9
15.
VOROBOK Lukáš
CZE 2:23:52.9 0:33:38.4
16.
FIŠER Rostislav
Spartan Gym Elite
CZE 2:25:55.5 0:35:41.0
17.
KRAUS Tomáš
Sunny Gang Plzeň
CZE 2:26:54.9 0:36:40.4
18.
BABÁK Josef
Tantrum Monstra
CZE 2:28:10.4 0:37:55.9
19.
GAJDOŠ Jan
CZE 2:29:16.6 0:39:02.1
20.
MALIHA Roman
CZE 2:30:39.8 0:40:25.3
21.
MACH Matěj
CZE 2:32:21.1 0:42:06.6
22.
CHALABALA Jan
Spartan Gym
CZE 2:32:48.2 0:42:33.7
23.
BUDÍN Pavel
CZE 2:33:47.5 0:43:33.0
24.
VEPŘEK Martin
CZE 2:37:41.0 0:47:26.5
25.
KUNZMANN Egon
Sicaci
CZE 2:37:47.7 0:47:33.2
26.
MUHM David
MIT Tough Team Germany
AUT 2:39:22.0 0:49:07.5
27.
PEŠEK Petr
CZE 2:39:25.7 0:49:11.2
28.
FOJTÍK Václav
CZE 2:39:39.1 0:49:24.6
29.
SCHNEIDER Martin
CZE 2:41:15.3 0:51:00.8
30.
VEPŘEK Karel
SRTG Čelákovice
CZE 2:42:27.1 0:52:12.6
#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
CHRAPPA Bronislava
Team Ocra Slovakia
SVK 2:47:50.3 0:00:00.0
2.
SCHEJBALOVÁ Tereza
CZE 3:00:25.9 0:12:35.6
3.
BABUŠKOVÁ Stanislava
CZE 3:10:55.0 0:23:04.7
4.
ŠAŠKOVÁ Zuzana
CZE 3:11:36.5 0:23:46.2
5.
MÁLKOVÁ Lucie
Mastergruppe
CZE 3:14:48.5 0:26:58.2
6.
DANI Michaela
Spartan Gym
CZE 3:17:54.8 0:30:04.5
7.
VACKOVÁ Tereza
CZE 3:30:13.2 0:42:22.9
8.
KUČEROVÁ Klára
Spartan Gym
CZE 3:32:50.2 0:44:59.9
9.
SOBEKOVÁ Simona
SVK 3:35:14.2 0:47:23.9
10.
CIGLEROVÁ Barbora
MAGOŘI
CZE 3:38:46.8 0:50:56.5
11.
SVOBODOVÁ Klára
CZE 3:39:54.6 0:52:04.3
12.
STEJSKALOVÁ Barbora
Spartan Gym
CZE 3:41:41.5 0:53:51.2
13.
LONKOVÁ Magdalena
CZE 3:47:01.0 0:59:10.7
14.
LINDENTHAL Franziska
CZE 3:47:03.2 0:59:12.9
15.
AMBROZOVA Iva
Sicaci
CZE 3:47:47.4 0:59:57.1
16.
TITĚROVÁ Barbora
Army run Elite runners
CZE 3:51:28.2 1:03:37.9
17.
CHMELAŘOVÁ Eliška
Army run Elite runners
CZE 3:51:28.5 1:03:38.2
18.
ŠVARCOVÁ Ilona
CZE 3:51:59.0 1:04:08.7
19.
VLASÁKOVÁ Lenka
CZE 3:52:04.5 1:04:14.2
20.
SUPUKOVÁ Anna
SVK 3:57:37.1 1:09:46.8
21.
PORTELLOVÁ Karolina
Barbarian Extreme Team
CZE 3:58:11.8 1:10:21.5
22.
VLACHOVÁ Veronika
Antibiotik power
CZE 3:58:46.9 1:10:56.6
23.
RÁBAROVÁ Lenka
CZE 4:02:35.7 1:14:45.4
24.
PĚČKOVÁ Zdeňka
CZE 4:04:47.6 1:16:57.3
25.
MILUŠKOVÁ Tereza
Spartan Gym
CZE 4:04:47.6 1:16:57.3
26.
VAŇUROVÁ Michaela
Gladiators
CZE 4:06:39.6 1:18:49.3
27.
RAITROVÁ Hana
SRTG Čelákovice
CZE 4:07:13.4 1:19:23.1
28.
LOMNICKÁ Tereza
CZE 4:09:03.1 1:21:12.8
29.
STRNADOVÁ Karolína
CrossGym Benešov
CZE 4:10:10.0 1:22:19.7
30.
HEJDUKOVÁ Kateřina
SRTG Strupčice
CZE 4:13:26.2 1:25:35.9
#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
RAJNIAK Michal
Team Ocra Slovakia
SVK 1:02:53.3 0:00:00.0
2.
VACÍK Jiří
Spartan Gym Elite
CZE 1:08:24.1 0:05:30.8
3.
PODZIMEK Jakub
Spartan Gym
CZE 1:10:25.6 0:07:32.3
4.
DIETRICH David
MIT Tough Team Germany
AUT 1:12:57.3 0:10:04.0
5.
VOROBOK Tomáš
CZE 1:14:01.8 0:11:08.5
6.
MALIHA Roman
CZE 1:16:34.7 0:13:41.4
7.
NOVÁK Lukáš
Spartan Gym Elite
CZE 1:16:39.9 0:13:46.6
8.
CHRAPPA Richard
Team Ocra Slovakia
SVK 1:16:53.4 0:14:00.1
9.
SVOBODA Martin
Spartan Gym Elite
CZE 1:17:03.0 0:14:09.7
10.
MIKŠOVSKÝ Michal
Gladiators
CZE 1:21:01.2 0:18:07.9
11.
MUHM David
MIT Tough Team Germany
AUT 1:21:09.6 0:18:16.3
12.
HLAVATÝ Vláďa
AF TEAM PLZEŇ
CZE 1:21:44.7 0:18:51.4
13.
ŠINDLER Matěj
Gladiators
CZE 1:22:12.4 0:19:19.1
14.
VEPŘEK Karel
SRTG Čelákovice
CZE 1:23:45.1 0:20:51.8
15.
DVOŘÁČEK Radek
CZE 1:24:22.6 0:21:29.3
16.
KAREL Štěpán
CZE 1:24:55.1 0:22:01.8
17.
HURSKYJ Alexandr
Barbarian Extreme Team
CZE 1:25:32.4 0:22:39.1
18.
BABÁK Josef
Tantrum Monstra
CZE 1:26:10.0 0:23:16.7
19.
FEHÉR Michal
AF TEAM PLZEŇ
CZE 1:26:19.5 0:23:26.2
20.
STREJC Zdeněk
CZE 1:26:28.8 0:23:35.5
21.
KRÁLÍK Petr
CZE 1:27:56.9 0:25:03.6
22.
CHALABALA Jan
Spartan Gym
CZE 1:28:13.4 0:25:20.1
23.
PŮTA Petr
AF TEAM PLZEŇ
CZE 1:30:23.4 0:27:30.1
24.
SMÉKAL Oldřich
MOJL
CZE 1:31:17.3 0:28:24.0
25.
SCHENK Sven
MIT Tough Team Germany
GER 1:31:47.0 0:28:53.7
26.
RAŽNÝ Tomáš
CZE 1:32:17.0 0:29:23.7
27.
VEPŘEK Martin
CZE 1:32:46.6 0:29:53.3
28.
KREJČÍ Pavel
CZE 1:33:25.9 0:30:32.6
29.
HANÁČEK Michal
CZE 1:33:33.5 0:30:40.2
30.
ČERNÝ Jakub
Tantrum Monstra
CZE 1:34:57.9 0:32:04.6
#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
TLACHÁČOVÁ Sabína
SVK 1:42:12.9 0:00:00.0
2.
SCHEJBALOVÁ Tereza
CZE 1:45:28.5 0:03:15.6
3.
CHRAPPA Bronislava
Team Ocra Slovakia
SVK 1:52:18.4 0:10:05.5
4.
NĚMCOVÁ Sandra
CZE 1:54:39.1 0:12:26.2
5.
ROUBALOVÁ Jana
CZE 1:58:15.4 0:16:02.5
6.
POLOCZKOVÁ Natálie
Gladiators
CZE 2:00:42.5 0:18:29.6
7.
MÁLKOVÁ Lucie
Mastergruppe
CZE 2:03:44.6 0:21:31.7
8.
SUKOVATÁ Klára
Gladiators
CZE 2:04:36.6 0:22:23.7
9.
TOPINKOVA Petra
CZE 2:04:40.0 0:22:27.1
10.
POUROVÁ Kateřina
Pomalu a zběsile
CZE 2:07:09.1 0:24:56.2
11.
TITĚROVÁ Barbora
Army run Elite runners
CZE 2:09:39.8 0:27:26.9
12.
SOMMERFELDT Miriam
CZE 2:09:57.2 0:27:44.3
13.
BABNIČOVÁ Kateřina
HLS TEAM
CZE 2:11:28.7 0:29:15.8
14.
LEDVINOVÁ Lucie
Sunny Girls Plzeň
CZE 2:16:07.3 0:33:54.4
15.
ŠTAMBACHOVÁ Radka
CZE 2:16:09.9 0:33:57.0
16.
PUCHROVÁ Tereza
Sunny Girls Plzeň
CZE 2:16:20.0 0:34:07.1
17.
DANI Michaela
Spartan Gym
CZE 2:19:02.7 0:36:49.8
18.
PERNÍČKOVÁ Lucie
jinej gang
CZE 2:19:05.6 0:36:52.7
19.
ŠRÁMKOVÁ Denisa
Sunny Girls Plzeň
CZE 2:20:40.5 0:38:27.6
20.
SVOBODOVÁ Klára
CZE 2:21:10.8 0:38:57.9
21.
NOVAKOVA Jana
Spartan Gym
CZE 2:21:56.7 0:39:43.8
22.
KUČEROVÁ Klára
Spartan Gym
CZE 2:22:27.9 0:40:15.0
23.
FIALOVÁ Marie
Sunny Girls Plzeň
CZE 2:22:49.3 0:40:36.4
24.
JERMANOVÁ Jitka
Gladiators
CZE 2:22:51.8 0:40:38.9
25.
MYKYTA Marta
CZE 2:23:34.4 0:41:21.5
26.
LIEBEZEITOVÁ Eva
Mutějovický válec
CZE 2:25:27.9 0:43:15.0
27.
BERNEROVÁ Martina
Progress Team
CZE 2:25:30.0 0:43:17.1
28.
SOUKUPOVÁ Vendula
CZE 2:26:38.2 0:44:25.3
29.
POMAHAČOVÁ Tereza
CZE 2:28:41.7 0:46:28.8
30.
PŘIBYLOVÁ Pavla
CZE 2:28:43.1 0:46:30.2
#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
RAJNIAK Michal
Team Ocra Slovakia
SVK 3:19:51.1 0:00:00.0
2.
NOVÁK Lukáš
Spartan Gym Elite
CZE 3:28:00.4 0:08:09.3
3.
PODZIMEK Jakub
Tantrum Monstra
CZE 3:28:08.8 0:08:17.7
4.
HANYK Lukáš
CZE 3:33:17.0 0:13:25.9
5.
KRÁSA David
CZE 3:43:36.8 0:23:45.7
6.
KOČVARA Luboš
CZE 3:47:19.9 0:27:28.8
7.
MUHM David
MIT Tough Team Germany
AUT 3:49:02.2 0:29:11.1
8.
BABÁK Josef
Tantrum Monstra
CZE 4:00:08.0 0:40:16.9
9.
FIŠER Rostislav
Spartan Gym Elite
CZE 4:04:37.3 0:44:46.2
10.
SVOBODA Martin
Spartan Gym Elite
CZE 4:08:44.5 0:48:53.4
11.
FERSCHMANN Jakub
Diversity Beasts
CZE 4:13:24.1 0:53:33.0
12.
WEILGUNY Miroslav
SRTG Čelákovice
CZE 4:16:26.4 0:56:35.3
13.
STÜTZ Jan
CZE 4:18:23.4 0:58:32.3
14.
LATISLAV Filip
CZE 4:19:31.4 0:59:40.3
15.
KREJČÍ Pavel
CZE 4:19:46.8 0:59:55.7
16.
FOLVARČÍK Jiří
CZE 4:28:00.1 1:08:09.0
17.
KRAJČOVIČ Patrik
Team Ocra Slovakia
SVK 4:29:17.2 1:09:26.1
18.
BROŽ Lukáš
CZE 4:30:13.3 1:10:22.2
19.
SRNSKÝ Daniel
SRTG Čelákovice
CZE 4:32:39.7 1:12:48.6
20.
OPL Vojtěch
CZE 4:33:08.6 1:13:17.5
21.
TOPIČ Karel
CZE 4:33:38.3 1:13:47.2
22.
SLOVÁČEK Dominik
CZE 4:35:40.9 1:15:49.8
23.
VOLEK Jakub
SRTG Praha
CZE 4:38:47.2 1:18:56.1
24.
KELLNER David
CZE 4:43:36.3 1:23:45.2
25.
VEPŘEK Karel
SRTG Čelákovice
CZE 4:44:50.6 1:24:59.5
26.
VEPŘEK Martin
CZE 4:45:56.8 1:26:05.7
27.
KOUBA Daniel
SRTG Praha
CZE 4:49:15.3 1:29:24.2
28.
MACH Matěj
CZE 4:53:11.4 1:33:20.3
29.
BLÍN Ondřej
SRTG Čelákovice
CZE 4:53:43.7 1:33:52.6
30.
BRADA Jiří
CZE 4:54:12.6 1:34:21.5
#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
SCHEJBALOVÁ Tereza
CZE 5:08:14.6 0:00:00.0
2.
ZIMMERMANNOVÁ Lenka
SRTG Čelákovice
CZE 5:12:00.1 0:03:45.5
3.
MÁLKOVÁ Lucie
Mastergruppe
CZE 5:16:29.2 0:08:14.6
4.
KUČEROVÁ Klára
Spartan Gym
CZE 5:21:45.2 0:13:30.6
5.
SVOBODOVÁ Klára
CZE 5:40:44.6 0:32:30.0
6.
CIGLEROVÁ Barbora
CZE 6:01:27.0 0:53:12.4
7.
DROPPOVÁ Ivana
SRTG Podluží
CZE 6:01:45.3 0:53:30.7
8.
PLEVÁKOVÁ Magdaléna
Gladiators
CZE 6:03:52.5 0:55:37.9
9.
RUDKOVÁ Kristýna
SRTG Čelákovice
CZE 6:04:21.3 0:56:06.7
10.
KUŠNÍROVÁ Marie
SRTG Čelákovice
CZE 6:12:22.9 1:04:08.3
11.
MYKYTA Marta
CZE 6:22:37.3 1:14:22.7
12.
ČERMÁKOVÁ Alena
CZE 6:25:54.7 1:17:40.1
13.
ŠMOLÍKOVÁ Michaela
CZE 6:34:13.2 1:25:58.6
14.
PORTELLOVÁ Karolina
Barbarian Extreme Team
CZE 6:37:41.3 1:29:26.7
15.
LOJKOVÁ Romana
SRTG Praha
CZE 6:38:32.0 1:30:17.4
16.
ŠEBKOVÁ Klára
Luklajavi
CZE 7:00:48.7 1:52:34.1
17.
DVOŘÁKOVÁ Jana
Luklajavi
CZE 7:07:05.8 1:58:51.2
18.
VODIČKOVÁ Pavla
BOOTCAMP Team
CZE 7:07:08.5 1:58:53.9
19.
DVOŘÁKOVÁ Lenka
CZE 7:07:09.0 1:58:54.4
20.
MÍŠKOVÁ Tereza
SRTG Olomouc
CZE 7:19:33.4 2:11:18.8
21.
HUDZIKOVA Marika
SRTG Rychnov nad Kněžnou
CZE 7:22:03.5 2:13:48.9
22.
PECHOVÁ Martina
CZE 7:24:31.6 2:16:17.0
23.
SUTTEROVÁ Helen
Diversity Beasts
CZE 7:24:52.2 2:16:37.6
24.
KUBÍČKOVÁ Nikola
SRTG Čelákovice
CZE 7:25:33.1 2:17:18.5
25.
KONRÁDOVÁ Jitka
CZE 7:28:25.5 2:20:10.9
26.
LONKOVÁ Magdalena
CZE 7:33:32.0 2:25:17.4
27.
NĚMCOVÁ Martina
Pierburg Team
CZE 7:34:27.6 2:26:13.0
28.
VÍTOVÁ Kamila
Prague Bears Racing
CZE 7:34:29.7 2:26:15.1
29.
JURÁKOVÁ Iva
CZE 7:37:38.0 2:29:23.4
30.
MRAČKOVÁ Veronika
CZE 7:37:38.8 2:29:24.2

Kontaktujte časomíru