Výsledky vyhľadávania

powered by google + Vlastné vyhľadávanie
seriál : serie logo

Karlův běh České spořitelny

Běžecké lyžování
DÁTUM :10 - 11.2.2018 MIESTO :Boží Dar
USPORIADATEĽ : Petr Čech Sport, s.r.o.

Rýchly prehľad

#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
PŠENIČKA Jakub
Vltava Fund Craft team
CZE 1:58:15.8 0:00:00.0
2.
WAEHRISCH Sten
Skiklub Dresden-Niedersedlitz
GER 1:59:01.6 0:00:45.7
3.
FRANCKE Michal
Žižkovský tygři
CZE 2:01:13.6 0:02:57.7
4.
JAVŮREK Petr
Kasper Swix Team
CZE 2:04:06.8 0:05:50.9
5.
SAJDL Martin
Žižkovský tygři
CZE 2:06:54.4 0:08:38.5
6.
MATOUŠEK Ondřej
Žižkovský tygři
CZE 2:06:56.6 0:08:40.7
7.
KÁLAL Tomáš
Žižkovský tygři
CZE 2:07:09.3 0:08:53.4
8.
ŠRŮTEK David
Rossignol racing team
CZE 2:08:41.6 0:10:25.7
9.
MARHOUN Petr
VŠSK MFF UK
CZE 2:08:51.9 0:10:36.0
10.
TEPLÝ Robin
CZE 2:09:01.6 0:10:45.7
11.
MOLVA František
AČR
CZE 2:09:18.6 0:11:02.7
12.
PELA Zbyněk
SKI PAX Horní Maxov
CZE 2:10:06.4 0:11:50.5
13.
BOUCHAL Jiří
USK CS Plzeň
CZE 2:10:28.4 0:12:12.5
14.
FIŠER Pavel
KARLOVY VARY
CZE 2:11:45.4 0:13:29.5
15.
ŠPERL Martin
Silvini Madshus team
CZE 2:14:00.7 0:15:44.8
16.
KAŇKA Adam
Žižkovský tygři
CZE 2:14:02.6 0:15:46.7
17.
TAUSSIG Jan
CZE 2:14:33.6 0:16:17.7
18.
ŠVARC Petr
Žižkovský tygři
CZE 2:14:59.7 0:16:43.8
19.
SÜSS Benjamin
GER 2:15:26.7 0:17:10.8
20.
HOFFMANN Peter
sportcollection racing team
GER 2:15:42.2 0:17:26.3
21.
EBERL Filip
X-Team BaNo K. Vary
CZE 2:15:48.4 0:17:32.5
22.
MALEČEK Martin
Žižkovský tygři
CZE 2:15:49.4 0:17:33.5
23.
TRNAVSKY Miroslav
XCSPORT.cz Nordic Racing Team
CZE 2:16:07.2 0:17:51.3
24.
MRÁZ Antonín
VSK Elektro
CZE 2:16:30.6 0:18:14.7
25.
KŘIVSKÝ Jan
USK Praha - rychlostní kanoistika
CZE 2:17:42.4 0:19:26.5
26.
VENHODA Milan
SKI team VYSOČINA
CZE 2:18:15.1 0:19:59.2
27.
ŠRETR Rudolf
CZE 2:18:18.6 0:20:02.7
28.
GERSTENBERGER Andy
SV Neudorf
GER 2:18:19.4 0:20:03.5
29.
POSPÍŠEK Marek
CRAFT Team
CZE 2:18:50.2 0:20:34.3
30.
LEHNUNG Kai Uwe
GER 2:20:14.6 0:21:58.7
#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
ČERNÁ Kristýna
Rossignol racing team
CZE 2:28:07.2 0:00:00.0
2.
KNOPOVÁ Kamila
Rossignol racing team
CZE 2:37:31.7 0:09:24.5
3.
HEINRICH Liane
VfA endLOS Dresden
GER 2:52:46.3 0:24:39.0
4.
STEHLÍKOVÁ Martina
SOHV Abertamy
CZE 2:52:59.5 0:24:52.3
5.
JINDŘIŠKOVÁ Alena
Sokol Horní Branná
CZE 2:54:03.8 0:25:56.5
6.
KOVÁŘOVÁ Jitka
USKCS Plzeň
CZE 2:58:13.6 0:30:06.3
7.
NAXEROVÁ Jana
USK CS Plzeň
CZE 3:02:38.8 0:34:31.6
8.
LUBINOVÁ Romana
LK Slovan Karlovy Vary
CZE 3:04:25.3 0:36:18.1
9.
BAUMGÄRTEL Katharina
GER 3:07:17.9 0:39:10.6
10.
MALIŠOVÁ Karla
USK Parha
CZE 3:07:48.1 0:39:40.8
11.
SEKYROVÁ Ivana
AK Sokolov
CZE 3:10:43.3 0:42:36.1
12.
KUDRNOVÁ Anna
SK Babice
CZE 3:14:49.9 0:46:42.6
13.
THAN Sylvia
GER 3:18:20.4 0:50:13.1
14.
NOVÁKOVÁ Adéla
CZE 3:51:20.5 1:23:13.2
15.
BREBURDOVÁ Hana
MK Kladno
CZE 4:03:36.0 1:35:28.8
16.
ŘÍDELOVÁ Veronika
CZE 4:10:53.1 1:42:45.8
17.
NOSÁLOVÁ Lucie
CZE 4:27:48.1 1:59:40.8

Kontaktujte časomíru