SPECIALIZED RALLYE SUDETY 2015
DÁTUM : | 12.9.2015 | MIESTO : | Teplice nad Metují |
---|
USPORIADATEĽ : | Český svaz cyklistiky | STRÁNKY PRETEKOV : | www.poharmtb.cz/marathon/ |
---|
Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítanie…
Poradie | Číslo | Meno | Nár. | Roč. | Klub | Kategórie | Čas | Strata | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 2009 | STARÝ Dominik | 1997 | Jaroslav Kulhavy Cycling Team | 1. / Junioři 15-18 let | 1:12:40.0 | 0:00:00.0 | ||
2 | diplom | 2091 | SWAROVSKÝ Michal | 1998 | ZP CYKLOSERVIS STEVENS CYCLING TEAM | 2. / Junioři 15-18 let | 1:16:21.2 | 0:03:41.2 | ||
3 | diplom | 2045 | KLEINER Petr | 1997 | Redpoint-Eleven team | 3. / Junioři 15-18 let | 1:18:39.9 | 0:05:59.9 | ||
4 | diplom | 2090 | FEJK Lukáš | 1988 | Carla.Kupkolo.cz | 1. / Muži od 19 let | 1:18:47.6 | 0:06:07.6 | ||
5 | diplom | 2053 | FRENCL Martin | 1990 | Giant Pitrs Bikes | 2. / Muži od 19 let | 1:22:26.3 | 0:09:46.3 | ||
6 | diplom | 2017 | TRUHLÁŘ Jan Jakub | 1997 | MadBike Liberec | 4. / Junioři 15-18 let | 1:24:44.3 | 0:12:04.3 | ||
7 | diplom | 2023 | ŠIMŮNEK Roman | 1978 | pujcitelektrokolo.cz | 3. / Muži od 19 let | 1:30:04.3 | 0:17:24.3 | ||
8 | diplom | 2092 | SCHAUER Jan | 1999 | ZP CYKLOSERVIS STEVENS CYCLING TEAM | 5. / Junioři 15-18 let | 1:30:20.9 | 0:17:40.9 | ||
9 | diplom | 2044 | PEŠINOVÁ Jitka | 1977 | Redpoint-Eleven team | 1. / Ženy od 19 let | 1:31:37.5 | 0:18:57.5 | ||
10 | diplom | 2058 | JIRMAN Stepan | 1997 | --- | 6. / Junioři 15-18 let | 1:31:54.8 | 0:19:14.8 | ||
11 | diplom | 2087 | NOVÁK Ondřej | 2002 | REMERX MERIDA TEAM KOLÍN | 1. / Žáci do 14 let | 1:32:21.6 | 0:19:41.6 | ||
12 | diplom | 2089 | ZEZULOVÁ Kateřina | 1993 | CK ŠLUKNOVKO - BICYKL KŘÍŽ TEAM | 2. / Ženy od 19 let | 1:32:45.4 | 0:20:05.4 | ||
13 | diplom | 2071 | LAURYN Radek | 1997 | Giant Pitrs Bikes | 7. / Junioři 15-18 let | 1:34:11.2 | 0:21:31.2 | ||
14 | diplom | 2063 | SKALICKÁ Zuzana | 1994 | Kellys Bike Ranch Team | 3. / Ženy od 19 let | 1:39:04.3 | 0:26:24.3 | ||
15 | diplom | 2064 | LELEK Martin | 2001 | APACHE LOKO TRUTNOV | 2. / Žáci do 14 let | 1:39:45.1 | 0:27:05.1 | ||
16 | diplom | 2062 | KVITSKÝ Marek | 1978 | Fit club Jičín | 4. / Muži od 19 let | 1:40:00.2 | 0:27:20.2 | ||
17 | diplom | 2059 | VRÁTNÍK Petr | 1976 | 2V BIKERS | 5. / Muži od 19 let | 1:40:16.1 | 0:27:36.1 | ||
18 | diplom | 2011 | THÉR Jan | 1999 | Giant Pitrs Bikes | 8. / Junioři 15-18 let | 1:40:27.6 | 0:27:47.6 | ||
19 | diplom | 2039 | STYBLÍK Adam | 2002 | Lázně Bělohrad | 3. / Žáci do 14 let | 1:40:39.6 | 0:27:59.6 | ||
20 | diplom | 2060 | ŠEFCOVÁ Kateřina | 2000 | Apache Loko Trutnov | 1. / Juniorky 15-18 let | 1:40:43.9 | 0:28:03.9 | ||
21 | diplom | 2048 | HADAŠ Jakub | 2001 | AD ZAPRO Team | 4. / Žáci do 14 let | 1:40:44.6 | 0:28:04.6 | ||
22 | diplom | 2066 | HONZÍK Matyáš | 2001 | --- | 5. / Žáci do 14 let | 1:40:58.4 | 0:28:18.4 | ||
23 | diplom | 2093 | KYSELA Patrik | 1973 | zp cykloservis stevens cycling | 6. / Muži od 19 let | 1:42:01.6 | 0:29:21.6 | ||
24 | diplom | 2079 | BRUCKNER Filip | 2006 | bikeclinic | 6. / Žáci do 14 let | 1:42:13.5 | 0:29:33.5 | ||
25 | diplom | 2080 | BRUCKNER Radek | 1972 | bikeclinic | 7. / Muži od 19 let | 1:42:13.6 | 0:29:33.6 | ||
26 | diplom | 2072 | ?????????????? | 1995 | --- | 8. / Muži od 19 let | 1:42:38.5 | 0:29:58.5 | ||
27 | diplom | 2033 | KREJSAR Ondra | 2004 | INS ATELIER NÁCHOD | 7. / Žáci do 14 let | 1:44:30.0 | 0:31:50.0 | ||
28 | diplom | 2018 | THÉROVÁ Karolína | 2002 | --- | 1. / Žákyně do 14 let | 1:44:39.1 | 0:31:59.1 | ||
29 | diplom | 2032 | PIVNICKA Jakub | 2005 | pivnicka.cz | 8. / Žáci do 14 let | 1:44:39.5 | 0:31:59.5 | ||
30 | diplom | 2078 | BLAHNA Pete | 1950 | PETEADRTEAM | 9. / Muži od 19 let | 1:44:42.1 | 0:32:02.1 | ||
31 | diplom | 2010 | STEINER Filip | 2004 | Bulls | 9. / Žáci do 14 let | 1:44:42.9 | 0:32:02.9 | ||
32 | diplom | 2007 | MAZAČ Michal | 1977 | --- | 10. / Muži od 19 let | 1:47:07.4 | 0:34:27.4 | ||
33 | diplom | 2085 | ZÁKRAVSKÝ Jiří | 1987 | KAP Runners | 11. / Muži od 19 let | 1:47:21.2 | 0:34:41.2 | ||
34 | diplom | 2040 | PEŠINA Jakub | 2004 | Redpoint-Eleven team | 10. / Žáci do 14 let | 1:48:16.8 | 0:35:36.8 | ||
35 | diplom | 2012 | KANŠČEV Roman | 1970 | Bikesport Mohelnice | 12. / Muži od 19 let | 1:48:48.4 | 0:36:08.4 | ||
36 | diplom | 2050 | FRENCL Dominik | 2007 | Giant Pitrs Bikes | 11. / Žáci do 14 let | 1:48:59.2 | 0:36:19.2 | ||
37 | diplom | 2084 | PETR Michal | 2004 | INS ATELIER NÁCHOD | 12. / Žáci do 14 let | 1:49:02.6 | 0:36:22.6 | ||
38 | diplom | 2070 | TEICHMANN Patrik | 2002 | Delta Velké Poříčí | 13. / Žáci do 14 let | 1:49:06.1 | 0:36:26.1 | ||
39 | diplom | 2082 | BENEŠOVÁ Jolana | 1969 | Redpoint-Eleven team | 4. / Ženy od 19 let | 1:49:07.0 | 0:36:27.0 | ||
40 | diplom | 2052 | FRENCL Ctibor | 1957 | Giant Pitrs Bikes | 13. / Muži od 19 let | 1:49:08.1 | 0:36:28.1 | ||
41 | diplom | 2036 | JANOŠ Matyáš | 2001 | BMX Praha Řepy | 14. / Žáci do 14 let | 1:49:14.4 | 0:36:34.4 | ||
42 | diplom | 2067 | WIDENSKÝ Jan | 1988 | Redpoint-Eleven team | 14. / Muži od 19 let | 1:50:10.7 | 0:37:30.7 | ||
43 | diplom | 2065 | ŠTENCL Štěpán | 2001 | --- | 15. / Žáci do 14 let | 1:50:20.0 | 0:37:40.0 | ||
44 | diplom | 2047 | HANUŠOVÁ Natálie | 2000 | S Sport Hronov | 2. / Juniorky 15-18 let | 1:50:27.7 | 0:37:47.7 | ||
45 | diplom | 2035 | ŠULC Matěj | 2000 | S Sport Hronov | 9. / Junioři 15-18 let | 1:50:28.0 | 0:37:48.0 | ||
46 | diplom | 2041 | ALVAREZ Josef | 2004 | Spartak Police nad Metují | 16. / Žáci do 14 let | 1:51:14.1 | 0:38:34.1 | ||
47 | diplom | 2031 | CHVÁTAL Matouš | 2003 | S Sport Hronov | 17. / Žáci do 14 let | 1:51:40.3 | 0:39:00.3 | ||
48 | diplom | 2038 | MAŘÁK Richard | 1982 | --- | 15. / Muži od 19 let | 1:51:41.0 | 0:39:01.0 | ||
49 | diplom | 2083 | VOSÁHLO Vít | 2000 | --- | 10. / Junioři 15-18 let | 1:55:00.3 | 0:42:20.3 | ||
50 | diplom | 2015 | KUBEČEK Vojtěch | 2003 | --- | 18. / Žáci do 14 let | 1:55:08.3 | 0:42:28.3 | ||
51 | diplom | 2049 | LELEK Matyáš | 2003 | Čolek team | 19. / Žáci do 14 let | 2:03:36.5 | 0:50:56.5 | ||
52 | diplom | 2076 | HYHLÍK Petr | 1986 | --- | 16. / Muži od 19 let | 2:06:18.7 | 0:53:38.7 | ||
53 | diplom | 2086 | DYTRYCH Dobroslav | 1954 | DYDO | 17. / Muži od 19 let | 2:09:23.9 | 0:56:43.9 | ||
54 | diplom | 2056 | DIVÍŠKOVÁ Iveta | 1982 | INS ATELIER NÁCHOD | 5. / Ženy od 19 let | 2:09:25.3 | 0:56:45.3 | ||
55 | diplom | 2054 | VAISAR Aleš | 2004 | --- | 20. / Žáci do 14 let | 2:10:55.0 | 0:58:15.0 | ||
56 | diplom | 2055 | VAISAR Martin | 1972 | --- | 18. / Muži od 19 let | 2:10:57.2 | 0:58:17.2 | ||
57 | diplom | 2061 | MACHEK Petr | 1981 | --- | 19. / Muži od 19 let | 2:12:13.0 | 0:59:33.0 | ||
58 | diplom | 2057 | TÉR Filip | 2001 | --- | 21. / Žáci do 14 let | 2:12:14.2 | 0:59:34.2 | ||
59 | diplom | 2003 | KOHOUTOVÁ Petra | 1989 | Netřesk | 6. / Ženy od 19 let | 2:14:37.8 | 1:01:57.8 | ||
60 | diplom | 2094 | PODSEDNÍČEK Rudolf | 1943 | bikerpo mladá boleslav | 20. / Muži od 19 let | 2:23:26.8 | 1:10:46.8 | ||
61 | diplom | 2068 | VÍT Matěj | 2005 | AMK Police nad Metuji | 22. / Žáci do 14 let | 2:24:04.5 | 1:11:24.5 | ||
62 | diplom | 2030 | HRUBÝ Filip | 2006 | Redpoint-Eleven team | 23. / Žáci do 14 let | 2:28:22.6 | 1:15:42.6 | ||
63 | diplom | 2046 | PEŠINA Jan | 2006 | Redpoint-Eleven team | 24. / Žáci do 14 let | 2:28:22.6 | 1:15:42.6 | ||
64 | diplom | 2081 | HAINZELOVÁ Lucie | 2005 | O.K. Moto Racing Team | 2. / Žákyně do 14 let | 2:28:41.4 | 1:16:01.4 | ||
65 | diplom | 2022 | KOHL Jonáš | 2005 | Růža Bike KIDS | 25. / Žáci do 14 let | 2:31:39.4 | 1:18:59.4 | ||
66 | diplom | 2019 | KOHLOVÁ Lenka | 1978 | Růža Bike KIDS | 7. / Ženy od 19 let | 2:31:44.3 | 1:19:04.3 | ||
67 | diplom | 2002 | HERMANOVÁ Dagmar | 1982 | Netřesk | 8. / Ženy od 19 let | 2:33:40.2 | 1:21:00.2 | ||
68 | diplom | 2075 | URBÁNKOVÁ Simona | 1997 | --- | 3. / Juniorky 15-18 let | 2:38:59.1 | 1:26:19.1 | ||
69 | diplom | 2051 | FRENCL Patrik | 2008 | Giant Pitrs Bikes | 26. / Žáci do 14 let | 2:41:34.0 | 1:28:54.0 | ||
70 | diplom | 2077 | FRENCLOVÁ Šárka | 1985 | --- | 9. / Ženy od 19 let | 2:41:37.7 | 1:28:57.7 | ||
71 | diplom | 2088 | NÁDHEROVÁ Hana | 1968 | --- | 10. / Ženy od 19 let | 2:43:57.3 | 1:31:17.3 | ||
72 | diplom | 2006 | BEZUŠKOVÁ Leontýna | 2005 | Adršpach farma Tuček | 3. / Žákyně do 14 let | 2:46:26.6 | 1:33:46.6 | ||
73 | diplom | 2005 | ŠRETROVÁ Kristýna | 1977 | Adršpach farma Tuček | 11. / Ženy od 19 let | 2:46:27.0 | 1:33:47.0 | ||
74 | diplom | 2004 | HERMANOVÁ Ivana | 1954 | Netřesk | 12. / Ženy od 19 let | 2:55:21.3 | 1:42:41.3 | ||
75 | diplom | 2013 | HERMAN Jiří | 1954 | --- | 21. / Muži od 19 let | 2:55:21.9 | 1:42:41.9 | ||
76 | diplom | 2021 | KOHLOVÁ Štěpánka | 2007 | Růža Bike KIDS | 4. / Žákyně do 14 let | 2:56:19.9 | 1:43:39.9 | ||
77 | diplom | 2020 | KOHL Jiří | 1973 | Růža Bike KIDS | 22. / Muži od 19 let | 2:56:21.3 | 1:43:41.3 | ||
78 | diplom | 2073 | DUŠKOVÁ Miroslava | 1967 | --- | 13. / Ženy od 19 let | 2:59:45.9 | 1:47:05.9 | ||
79 | diplom | 2074 | URBÁNKOVÁ Veronika | 1986 | --- | 14. / Ženy od 19 let | 2:59:47.1 | 1:47:07.1 | ||
80 | diplom | 851 | BERANOVÁ Anna | 1991 | Spartak Police nad Metují | 1. / Běžci | 3:06:19.7 | 1:53:39.7 | ||
81 | diplom | 2042 | VACEK Gabriel | 2008 | Redpoint-Eleven team | 27. / Žáci do 14 let | 4:12:20.9 | 2:59:40.9 | ||
82 | diplom | 2043 | VACEK Jakub | 1980 | Redpoint-Eleven team | 23. / Muži od 19 let | 4:12:21.8 | 2:59:41.8 | ||
--- | 2001 | MATUCHOVÁ; Šárka | 1986 | 2V BIKERS | . / Ženy od 19 let | DNS | --- | |||
--- | 2008 | SAMEC Filip | 2005 | bikeclinic | . / Žáci do 14 let | DNS | --- | |||
--- | 2016 | DYTRICH David | 1998 | autocombi team kutna hora | . / Junioři 15-18 let | DNS | --- | |||
--- | 2037 | RAŠKOVÁ Vlaďka | 1971 | --- | . / Ženy od 19 let | DNS | --- | |||
--- | 2069 | GRYM David | 1986 | --- | . / Muži od 19 let | DNS | --- |