Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítanie…
Poradie | Číslo | Meno | Nár. | Roč. | Klub | Kategórie | Čas | Strata | split1 | # | lap1 | # | split2 | # | lap2 | # | split3 | # | lap3 | # | split4 | # | lap4 | # |
---|
Poradie | Číslo | Meno | Nár. | Roč. | Klub | Kategórie | Čas | Strata | split1 | # | lap1 | # | split2 | # | lap2 | # | split3 | # | lap3 | # | split4 | # | lap4 | # | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 108 | LENTSCH Urban | 1994 | Team Tiroler Oberland | 1. / Allgemeine Klasse männlich | 1:26:25.5 | 0:00:00.0 | 08:27.4 | 1 | 20:01.1 | 1 | 0:28:46.8 | 1 | 0:40:44.6 | 1 | 0:50:04.3 | 3 | 1:02:52.4 | 1 | 1:12:30.4 | 1 | 1:25:26.3 | 1 | ||
2 | diplom | 34 | KITZBICHLER Christian | 1990 | Polizeisportverein Tirol | 2. / Allgemeine Klasse männlich | 1:26:29.9 | 0:00:04.4 | 08:34.4 | 8 | 20:04.7 | 3 | 0:28:51.2 | 4 | 0:40:50.0 | 5 | 0:50:05.1 | 5 | 1:02:55.1 | 4 | 1:12:34.3 | 5 | 1:25:28.2 | 4 | ||
3 | diplom | 25 | KONYA Adam | 1992 | Veszprémi Sí Egylet | 3. / Allgemeine Klasse männlich | 1:26:30.3 | 0:00:04.8 | 08:35.5 | 9 | 20:07.4 | 6 | 0:28:48.3 | 2 | 0:41:08.8 | 6 | 0:50:06.3 | 6 | 1:02:53.5 | 2 | 1:12:33.1 | 2 | 1:25:26.9 | 2 | ||
4 | diplom | 24 | MESOTITSCH Martin | 1983 | Union Rosenbach | 1. / AK I männlich | 1:26:31.3 | 0:00:05.8 | 08:32.2 | 5 | 20:06.1 | 5 | 0:28:53.4 | 6 | 0:40:49.6 | 4 | 0:50:04.8 | 4 | 1:02:55.0 | 3 | 1:12:33.8 | 4 | 1:25:28.5 | 5 | ||
5 | diplom | 31 | RIEDER Enrico | 1974 | SK Saalfelden | 1. / AK II männlich | 1:26:32.4 | 0:00:06.9 | 08:31.0 | 2 | 20:04.9 | 4 | 0:28:52.3 | 5 | 0:40:47.7 | 2 | 0:50:00.1 | 1 | 1:02:56.2 | 6 | 1:12:33.3 | 3 | 1:25:26.9 | 3 | ||
6 | diplom | 58 | ZLOEBL Thomas | 1994 | Atomic Racing Team | 4. / Allgemeine Klasse männlich | 1:27:18.1 | 0:00:52.6 | 08:32.0 | 3 | 20:02.5 | 2 | 0:28:50.5 | 3 | 0:40:47.9 | 3 | 0:50:03.0 | 2 | 1:02:56.0 | 5 | 1:12:36.4 | 6 | 1:25:58.0 | 6 | ||
7 | diplom | 29 | HOFMANN Rico | 1973 | SALOMON NORDIC AUSTRIA | 2. / AK II männlich | 1:30:08.1 | 0:03:42.6 | 08:33.6 | 6 | 20:22.7 | 8 | 0:29:45.3 | 8 | 0:42:38.5 | 8 | 0:51:57.8 | 8 | 1:05:16.5 | 8 | 1:15:15.1 | 7 | 1:28:55.5 | 7 | ||
8 | diplom | 33 | SCHWARZL Christoph | 1984 | SALOMON NORDIC AUSTRIA | 2. / AK I männlich | 1:30:56.3 | 0:04:30.8 | 08:32.2 | 4 | 20:08.2 | 7 | 0:29:11.0 | 7 | 0:41:33.6 | 7 | 0:51:16.3 | 7 | 1:05:11.1 | 7 | 1:15:30.9 | 8 | 1:29:42.8 | 8 | ||
9 | diplom | 54 | GALLER Roland | 1973 | SALOMON NORDIC AUSTRIA | 3. / AK II männlich | 1:31:31.4 | 0:05:05.9 | 08:34.2 | 7 | 20:45.6 | 9 | 0:30:11.7 | 10 | 0:42:38.5 | 9 | 0:52:17.8 | 10 | 1:06:27.7 | 10 | 1:16:32.6 | 9 | 1:30:20.5 | 9 | ||
10 | diplom | 90 | NINDL Christian | 1984 | ADLER Pharma | 3. / AK I männlich | 1:31:32.6 | 0:05:07.1 | 09:06.6 | 19 | 21:26.9 | 18 | 0:30:45.9 | 11 | 0:43:46.9 | 14 | 0:53:04.3 | 11 | 1:06:29.7 | 11 | 1:16:32.8 | 10 | 1:30:21.4 | 10 | ||
11 | diplom | 59 | ZLOEBL Peter | 1965 | Atomic Racing Team | 1. / AK III männlich | 1:32:33.6 | 0:06:08.1 | 08:40.6 | 11 | 20:48.2 | 10 | 0:30:10.2 | 9 | 0:42:39.3 | 10 | 0:52:13.6 | 9 | 1:06:26.7 | 9 | 1:16:39.2 | 11 | 1:31:16.2 | 11 | ||
12 | diplom | 37 | DEBERTIN Daniel | 1992 | Eleven Eintracht Braunschweig Skimarathon Team | 5. / Allgemeine Klasse männlich | 1:32:35.7 | 0:06:10.2 | 08:39.2 | 10 | 21:25.4 | 14 | 0:30:51.7 | 13 | 0:43:46.8 | 13 | 0:53:28.1 | 12 | 1:07:26.2 | 14 | 1:17:37.6 | 13 | 1:31:26.9 | 12 | ||
13 | diplom | 105 | HOFFMAN Peter | 1989 | LAUFteam TV Bergakademie Freiberg | 6. / Allgemeine Klasse männlich | 1:32:36.8 | 0:06:11.3 | 09:28.1 | 24 | 21:49.2 | 20 | 0:31:04.2 | 17 | 0:44:11.9 | 15 | 0:53:29.8 | 14 | 1:07:24.9 | 12 | 1:17:37.6 | 12 | 1:31:27.4 | 13 | ||
14 | diplom | 75 | BRÜGGL Stefan | 1983 | SC Saalfelden | 4. / AK I männlich | 1:32:47.8 | 0:06:22.3 | 08:56.4 | 15 | 21:23.1 | 11 | 0:30:48.9 | 12 | 0:43:43.7 | 11 | 0:53:28.8 | 13 | 1:07:25.1 | 13 | 1:17:39.5 | 14 | 1:31:32.3 | 14 | ||
15 | diplom | 68 | NÖCKLER Friedrich | 1953 | Team Futura | 1. / AK IV männlich | 1:33:40.9 | 0:07:15.4 | 09:11.9 | 23 | 22:03.8 | 23 | 0:31:45.8 | 23 | 0:44:25.6 | 19 | 0:54:15.3 | 16 | 1:08:12.5 | 15 | 1:18:18.4 | 15 | 1:32:19.8 | 15 | ||
16 | diplom | 48 | KANTNER Richard | 1970 | Kitzbüheler Ski Club | 4. / AK II männlich | 1:34:11.7 | 0:07:46.2 | 08:57.4 | 16 | 21:26.2 | 17 | 0:31:04.7 | 18 | 0:44:14.4 | 18 | 0:54:19.5 | 19 | 1:08:24.6 | 21 | 1:18:54.7 | 20 | 1:33:03.5 | 19 | ||
17 | diplom | 36 | DEBERTIN Dirk | 1967 | Eleven Eintracht Braunschweig Skimarathon Team | 5. / AK II männlich | 1:34:14.1 | 0:07:48.6 | 08:58.7 | 18 | 21:23.1 | 11 | 0:30:52.0 | 14 | 0:43:44.0 | 12 | 0:53:40.3 | 15 | 1:08:15.7 | 16 | 1:18:53.9 | 18 | 1:33:02.8 | 18 | ||
18 | diplom | 66 | HÖLZL Johann | 1966 | HSV Hochfilzen | 6. / AK II männlich | 1:34:14.9 | 0:07:49.4 | 08:45.7 | 12 | 21:26.2 | 16 | 0:31:34.7 | 19 | 0:44:28.4 | 20 | 0:54:27.0 | 22 | 1:08:23.6 | 20 | 1:18:49.4 | 16 | 1:32:58.5 | 16 | ||
19 | diplom | 80 | RUPNIK Marko | 1968 | sLOVEnia | 7. / AK II männlich | 1:34:15.9 | 0:07:50.4 | 09:07.2 | 20 | 21:49.1 | 19 | 0:31:36.5 | 21 | 0:44:31.9 | 22 | 0:54:23.6 | 20 | 1:08:19.3 | 17 | 1:18:57.9 | 22 | 1:33:02.5 | 17 | ||
20 | diplom | 40 | WALCHER Heinz | 1961 | WSV Ramsau | 2. / AK III männlich | 1:34:17.7 | 0:07:52.2 | 08:50.2 | 14 | 21:25.6 | 15 | 0:30:59.8 | 15 | 0:44:13.2 | 17 | 0:54:18.3 | 17 | 1:08:22.7 | 19 | 1:18:52.6 | 17 | 1:33:04.8 | 20 | ||
21 | diplom | 61 | REJZEK Martin | 1972 | Eleven Eintracht Braunschweig Skimarathon Team | 8. / AK II männlich | 1:34:18.7 | 0:07:53.2 | 08:49.7 | 13 | 21:24.5 | 13 | 0:31:02.8 | 16 | 0:44:11.9 | 15 | 0:54:19.5 | 18 | 1:08:20.9 | 18 | 1:18:56.4 | 21 | 1:33:05.0 | 21 | ||
22 | diplom | 23 | REHM Ludwig | 1960 | SC Oberstdorf | 3. / AK III männlich | 1:34:19.2 | 0:07:53.7 | 09:08.7 | 22 | 21:57.1 | 22 | 0:31:41.8 | 22 | 0:44:32.4 | 23 | 0:54:24.0 | 21 | 1:08:24.7 | 22 | 1:18:54.3 | 19 | 1:33:05.3 | 22 | ||
23 | diplom | 94 | DANNER Franz | 1960 | SC Gaißach | 4. / AK III männlich | 1:36:34.1 | 0:10:08.6 | 08:57.6 | 17 | 21:49.9 | 21 | 0:31:35.0 | 20 | 0:44:31.7 | 21 | 0:54:45.8 | 23 | 1:09:16.5 | 23 | 1:20:14.1 | 23 | 1:35:08.8 | 23 | ||
24 | diplom | 98 | PÖPPEL Swen | 1974 | SC Wunderthausen | 9. / AK II männlich | 1:36:49.9 | 0:10:24.4 | 10:12.4 | 36 | 23:42.1 | 32 | 0:33:52.0 | 30 | 0:47:37.9 | 25 | 0:57:21.6 | 25 | 1:11:17.9 | 24 | 1:21:29.2 | 24 | 1:35:31.6 | 24 | ||
25 | diplom | 30 | ROFFARE Stefano | 1975 | Sci Fondo Treviso | 10. / AK II männlich | 1:36:50.9 | 0:10:25.4 | 10:05.2 | 33 | 23:23.1 | 26 | 0:33:25.1 | 24 | 0:47:03.8 | 24 | 0:57:19.5 | 24 | 1:11:19.4 | 25 | 1:21:33.3 | 25 | 1:35:33.7 | 25 | ||
26 | diplom | 32 | HOPPE Hermann | 1962 | SC Rosenheim | 5. / AK III männlich | 1:40:01.2 | 0:13:35.7 | 10:34.2 | 43 | 24:18.4 | 37 | 0:34:26.7 | 34 | 0:48:03.1 | 32 | 0:58:14.6 | 26 | 1:13:02.1 | 26 | 1:23:55.8 | 26 | 1:38:40.5 | 26 | ||
27 | diplom | 73 | WARTBICHLER Gerald | 1978 | HSV Saalfelden | 5. / AK I männlich | 1:40:21.7 | 0:13:56.2 | 09:53.7 | 28 | 23:23.0 | 25 | 0:33:46.0 | 28 | 0:47:45.1 | 27 | 0:58:28.9 | 28 | 1:13:14.2 | 27 | 1:24:36.7 | 27 | 1:39:01.8 | 27 | ||
28 | diplom | 96 | PINUKINEN Jannz | 1972 | Athletic Club Fusion | 11. / AK II männlich | 1:41:02.9 | 0:14:37.4 | 10:00.2 | 30 | 23:28.4 | 30 | 0:33:52.0 | 30 | 0:47:48.1 | 30 | 0:58:32.0 | 30 | 1:13:18.6 | 29 | 1:24:39.8 | 29 | 1:39:43.8 | 29 | ||
29 | diplom | 84 | LANDL Toni | 1961 | --- | 6. / AK III männlich | 1:41:04.2 | 0:14:38.7 | 09:56.9 | 29 | 23:26.5 | 29 | 0:33:38.7 | 25 | 0:47:38.8 | 26 | 0:58:29.1 | 29 | 1:13:16.0 | 28 | 1:24:36.9 | 28 | 1:39:42.2 | 28 | ||
30 | diplom | 93 | ALBRECHT Uli | 1953 | SC Murnau | 2. / AK IV männlich | 1:42:25.4 | 0:15:59.9 | 09:53.0 | 27 | 23:25.1 | 27 | 0:33:43.5 | 27 | 0:47:47.3 | 29 | 0:58:28.9 | 27 | 1:13:39.5 | 30 | 1:25:17.2 | 30 | 1:40:56.5 | 30 | ||
31 | diplom | 55 | KOTSCHY Ari | 1963 | ÖISC | 7. / AK III männlich | 1:42:29.9 | 0:16:04.4 | 09:49.7 | 25 | 23:42.6 | 33 | 0:34:19.0 | 33 | 0:48:22.7 | 34 | 0:59:32.4 | 33 | 1:15:08.4 | 33 | 1:26:23.3 | 31 | 1:41:12.8 | 32 | ||
32 | diplom | 15 | PIRCHL Gerhard | 1977 | Bigtime Sport Maishofen | 6. / AK I männlich | 1:42:32.4 | 0:16:06.9 | 10:19.7 | 39 | 24:04.4 | 34 | 0:34:49.5 | 35 | 0:49:09.7 | 35 | 1:00:02.9 | 35 | 1:15:10.4 | 35 | 1:26:23.7 | 32 | 1:41:12.8 | 32 | ||
33 | diplom | 56 | KURZ Albert | 1951 | SG Schönau | 3. / AK IV männlich | 1:42:34.2 | 0:16:08.7 | 09:50.2 | 26 | 23:26.1 | 28 | 0:33:48.5 | 29 | 0:47:47.1 | 28 | 0:58:47.5 | 31 | 1:15:00.5 | 31 | 1:26:24.3 | 33 | 1:41:11.8 | 31 | ||
34 | diplom | 91 | LEITNER Burkhard | 1969 | --- | 12. / AK II männlich | 1:43:22.1 | 0:16:56.6 | 10:18.0 | 38 | 24:23.5 | 43 | 0:35:04.8 | 37 | 0:49:24.1 | 37 | 1:00:24.4 | 37 | 1:15:32.4 | 36 | 1:26:57.9 | 34 | 1:42:01.0 | 34 | ||
35 | diplom | 100 | YIGITKURT Arman | 1964 | Team Generali | 8. / AK III männlich | 1:43:22.4 | 0:16:56.9 | 10:22.5 | 40 | 24:19.0 | 38 | 0:35:05.0 | 38 | 0:49:26.4 | 38 | 1:00:26.1 | 38 | 1:15:34.0 | 37 | 1:26:58.2 | 35 | 1:42:02.5 | 35 | ||
36 | diplom | 72 | CIPRIAN Fausto | 1978 | FIS Marathon Team Zoldo | 7. / AK I männlich | 1:44:15.1 | 0:17:49.6 | 09:08.5 | 21 | 22:39.1 | 24 | 0:33:38.8 | 26 | 0:47:52.2 | 31 | 0:59:26.9 | 32 | 1:15:09.0 | 34 | 1:27:11.2 | 36 | 1:42:47.6 | 36 | ||
37 | diplom | 69 | ISLER Max | 1964 | SC am Bachtel | 9. / AK III männlich | 1:44:42.3 | 0:18:16.8 | 10:11.4 | 35 | 23:37.9 | 31 | 0:34:17.5 | 32 | 0:48:21.4 | 33 | 0:59:45.6 | 34 | 1:15:07.5 | 32 | 1:27:20.4 | 37 | 1:43:12.3 | 37 | ||
38 | diplom | 92 | STEINER Bernhard | 1964 | --- | 10. / AK III männlich | 1:45:59.1 | 0:19:33.6 | 10:15.5 | 37 | 24:15.4 | 35 | 0:35:04.5 | 36 | 0:49:22.9 | 36 | 1:00:23.9 | 36 | 1:15:36.2 | 38 | 1:27:47.2 | 38 | 1:44:21.1 | 38 | ||
39 | diplom | 81 | BENO Rupnik | 1957 | --- | 11. / AK III männlich | 1:47:39.4 | 0:21:13.9 | 10:58.5 | 48 | 25:06.0 | 44 | 0:36:09.0 | 44 | 0:50:53.7 | 43 | 1:02:20.4 | 40 | 1:18:20.0 | 40 | 1:30:14.4 | 39 | 1:46:11.2 | 39 | ||
40 | diplom | 12 | ENN Gerhard | 1977 | --- | 8. / AK I männlich | 1:47:50.1 | 0:21:24.6 | 10:01.6 | 31 | 24:20.0 | 40 | 0:35:15.0 | 39 | 0:50:46.3 | 40 | 1:02:25.1 | 41 | 1:18:32.5 | 41 | 1:30:40.3 | 41 | 1:46:28.1 | 40 | ||
41 | diplom | 82 | PUTZ Walter | 1960 | --- | 12. / AK III männlich | 1:47:50.9 | 0:21:25.4 | 10:10.7 | 34 | 24:19.2 | 39 | 0:35:17.0 | 40 | 0:50:09.9 | 39 | 1:01:45.4 | 39 | 1:18:00.1 | 39 | 1:30:16.7 | 40 | 1:46:29.0 | 41 | ||
42 | diplom | 13 | KHALIMOV Ayrat | 1986 | --- | 7. / Allgemeine Klasse männlich | 1:47:59.9 | 0:21:34.4 | 11:18.4 | 53 | 25:41.9 | 47 | 0:36:56.3 | 46 | 0:51:44.9 | 45 | 1:02:52.4 | 43 | 1:18:45.0 | 43 | 1:30:44.2 | 42 | 1:46:37.0 | 43 | ||
43 | diplom | 95 | MAKALAINEN Jani | 1977 | Atlhletic Club Fusion | 9. / AK I männlich | 1:48:00.1 | 0:21:34.6 | 10:02.7 | 32 | 24:18.1 | 36 | 0:35:20.7 | 41 | 0:50:49.7 | 41 | 1:02:31.6 | 42 | 1:18:34.0 | 42 | 1:30:47.6 | 43 | 1:46:36.8 | 42 | ||
44 | diplom | 18 | ROHM Sebastian | 1986 | --- | 8. / Allgemeine Klasse männlich | 1:48:56.4 | 0:22:30.9 | 11:19.2 | 54 | 25:45.1 | 48 | 0:37:16.4 | 49 | 0:52:05.8 | 47 | 1:03:42.6 | 47 | 1:19:25.2 | 44 | 1:31:52.9 | 45 | 1:47:36.8 | 44 | ||
45 | diplom | 21 | ROHM Mathias | 1980 | --- | 10. / AK I männlich | 1:48:57.9 | 0:22:32.4 | 10:45.2 | 46 | 25:19.2 | 45 | 0:36:55.5 | 45 | 0:51:49.2 | 46 | 1:03:29.9 | 45 | 1:19:28.0 | 45 | 1:31:56.7 | 46 | 1:47:40.8 | 45 | ||
46 | diplom | 38 | UZICK Liudmila | 1969 | sk rückenwind | 1. / AK II weiblich | 1:49:15.3 | 0:22:49.8 | 10:37.1 | 44 | 25:47.1 | 50 | 0:37:04.5 | 47 | 0:52:16.4 | 48 | 1:03:39.6 | 46 | 1:19:30.8 | 46 | 1:31:36.4 | 44 | 1:47:49.1 | 46 | ||
47 | diplom | 101 | WELS Stefan | 1965 | --- | 13. / AK III männlich | 1:50:45.9 | 0:24:20.4 | 11:09.7 | 50 | 26:14.0 | 52 | 0:37:46.6 | 51 | 0:53:16.2 | 52 | 1:04:47.6 | 49 | 1:21:17.2 | 51 | 1:33:08.2 | 47 | 1:49:25.0 | 48 | ||
48 | diplom | 70 | MESSIKOMMER Ueli | 1952 | SC am Bachtel | 4. / AK IV männlich | 1:50:46.1 | 0:24:20.6 | 10:22.5 | 40 | 24:21.6 | 42 | 0:35:45.3 | 43 | 0:51:13.4 | 44 | 1:03:50.1 | 48 | 1:20:17.5 | 48 | 1:33:16.2 | 48 | 1:49:23.3 | 47 | ||
49 | diplom | 76 | ONKALO Otro | 1993 | --- | 9. / Allgemeine Klasse männlich | 1:51:46.6 | 0:25:21.1 | 11:24.6 | 57 | 26:24.0 | 53 | 0:38:09.8 | 53 | 0:53:09.4 | 51 | 1:04:52.8 | 51 | 1:21:09.2 | 49 | 1:33:41.7 | 51 | 1:50:13.8 | 49 | ||
50 | diplom | 97 | SCHÜTTLER Andreas | 1971 | SC Neuosterberg - L. | 13. / AK II männlich | 1:51:47.9 | 0:25:22.4 | 10:46.0 | 47 | 25:46.7 | 49 | 0:37:28.3 | 50 | 0:53:00.7 | 50 | 1:04:52.5 | 50 | 1:21:11.4 | 50 | 1:33:38.4 | 50 | 1:50:13.8 | 49 | ||
51 | diplom | 86 | NEUMAIR Toni | 1956 | --- | 14. / AK III männlich | 1:52:46.4 | 0:26:20.9 | 11:15.1 | 52 | 26:38.4 | 60 | 0:38:50.2 | 58 | 0:54:26.2 | 57 | 1:06:15.9 | 56 | 1:22:55.5 | 56 | 1:35:16.4 | 55 | 1:51:22.6 | 53 | ||
52 | diplom | 52 | PUTZENBACHER Markus | 1964 | --- | 15. / AK III männlich | 1:52:53.9 | 0:26:28.4 | 11:05.7 | 49 | 26:04.7 | 51 | 0:38:08.2 | 52 | 0:53:20.4 | 53 | 1:05:33.8 | 53 | 1:22:14.0 | 54 | 1:35:09.2 | 54 | 1:51:22.3 | 52 | ||
53 | diplom | 85 | LEICHTENMÜLLER Andreas | 1966 | MAZDA Landl | 14. / AK II männlich | 1:52:56.7 | 0:26:31.2 | 11:26.7 | 60 | 26:25.4 | 54 | 0:38:17.6 | 54 | 0:53:40.7 | 54 | 1:05:43.4 | 54 | 1:22:11.3 | 53 | 1:35:03.2 | 52 | 1:51:27.1 | 54 | ||
54 | diplom | 106 | OTTO Grit | 1990 | --- | 1. / Allgemeine Klasse weiblich | 1:52:57.4 | 0:26:31.9 | 10:24.5 | 42 | 24:20.3 | 41 | 0:35:32.0 | 42 | 0:50:51.2 | 42 | 1:03:12.4 | 44 | 1:19:53.1 | 47 | 1:33:37.7 | 49 | 1:51:20.6 | 51 | ||
55 | diplom | 79 | HOFER Josef | 1961 | --- | 16. / AK III männlich | 1:53:05.4 | 0:26:39.9 | 11:26.2 | 59 | 26:34.2 | 56 | 0:38:35.8 | 56 | 0:53:56.3 | 55 | 1:05:56.9 | 55 | 1:22:32.7 | 55 | 1:35:21.7 | 56 | 1:51:33.8 | 55 | ||
56 | diplom | 99 | BITZER Rainer | 1966 | TRAIL4ever | 15. / AK II männlich | 1:53:23.6 | 0:26:58.1 | 10:40.0 | 45 | 25:37.7 | 46 | 0:37:13.3 | 48 | 0:52:42.2 | 49 | 1:04:54.1 | 52 | 1:21:48.8 | 52 | 1:35:06.2 | 53 | 1:51:50.2 | 56 | ||
57 | diplom | 19 | DÖTLINGER Roland | 1965 | SC Fieberbrunn | 17. / AK III männlich | 1:53:24.4 | 0:26:58.9 | 11:58.2 | 68 | 26:56.0 | 63 | 0:38:59.8 | 61 | 0:54:42.2 | 61 | 1:06:44.9 | 60 | 1:22:55.7 | 57 | 1:35:32.2 | 58 | 1:51:53.8 | 57 | ||
58 | diplom | 53 | HÄUSL Ferdinand | 1947 | LC Saalfelden | 5. / AK IV männlich | 1:53:42.4 | 0:27:16.9 | 11:30.7 | 61 | 26:35.1 | 57 | 0:38:46.7 | 57 | 0:54:28.3 | 60 | 1:06:26.4 | 59 | 1:22:58.8 | 58 | 1:35:30.2 | 57 | 1:52:09.1 | 58 | ||
59 | diplom | 28 | TEELING Sidney | 1960 | Vasa Sport Niederlande | 18. / AK III männlich | 1:55:13.9 | 0:28:48.4 | 11:14.0 | 51 | 26:37.0 | 58 | 0:38:51.6 | 60 | 0:54:27.7 | 58 | 1:06:25.5 | 57 | 1:23:24.5 | 59 | 1:36:38.9 | 59 | 1:53:37.1 | 59 | ||
60 | diplom | 41 | WIBMER Albert | 1971 | LLc Region Angerberg | 16. / AK II männlich | 1:55:43.6 | 0:29:18.1 | 11:44.1 | 63 | 26:51.1 | 62 | 0:39:29.1 | 62 | 0:55:34.9 | 62 | 1:08:01.1 | 62 | 1:24:56.3 | 62 | 1:37:47.0 | 62 | 1:54:10.6 | 60 | ||
61 | diplom | 88 | WALTER Erwin | 1960 | --- | 19. / AK III männlich | 1:56:24.4 | 0:29:58.9 | 11:23.9 | 56 | 26:31.4 | 55 | 0:38:27.6 | 55 | 0:54:23.4 | 56 | 1:06:51.9 | 61 | 1:24:33.3 | 61 | 1:37:29.0 | 61 | 1:54:45.8 | 61 | ||
62 | diplom | 20 | BADER Markus | 1956 | --- | 20. / AK III männlich | 1:56:35.0 | 0:30:09.5 | 11:53.7 | 67 | 27:19.2 | 64 | 0:39:36.6 | 63 | 0:55:54.7 | 63 | 1:08:03.1 | 63 | 1:25:28.4 | 64 | 1:38:01.2 | 63 | 1:54:58.3 | 62 | ||
63 | diplom | 17 | DANNHAUSER Werner | 1966 | TV Zell / See Triathlon | 17. / AK II männlich | 1:56:40.7 | 0:30:15.2 | 11:25.9 | 58 | 26:37.5 | 59 | 0:38:50.6 | 59 | 0:54:28.1 | 59 | 1:06:26.0 | 58 | 1:23:27.3 | 60 | 1:36:55.4 | 60 | 1:54:59.3 | 63 | ||
64 | diplom | 107 | BERCHTOLD Axel | 1971 | FC Crocodile | 18. / AK II männlich | 1:57:07.2 | 0:30:41.7 | 12:08.7 | 73 | 28:01.1 | 70 | 0:40:40.1 | 70 | 0:57:39.2 | 70 | 1:09:47.4 | 68 | 1:26:34.5 | 67 | 1:39:05.5 | 66 | 1:55:35.6 | 64 | ||
65 | diplom | 57 | DIETSCHY Alois | 1949 | Lsv WIEN | 6. / AK IV männlich | 1:57:11.5 | 0:30:46.0 | 11:45.5 | 64 | 27:32.6 | 67 | 0:40:19.1 | 69 | 0:56:16.4 | 65 | 1:08:45.4 | 64 | 1:25:23.0 | 63 | 1:38:36.7 | 64 | 1:55:35.8 | 65 | ||
66 | diplom | 83 | KLEINHANS Thomas | 1966 | --- | 19. / AK II männlich | 1:57:54.2 | 0:31:28.7 | 12:37.2 | 81 | 28:21.2 | 73 | 0:41:04.6 | 71 | 0:57:17.9 | 69 | 1:09:48.9 | 69 | 1:26:38.9 | 68 | 1:39:51.7 | 68 | 1:56:21.6 | 66 | ||
67 | diplom | 35 | PAHLKE Patrick | 1970 | --- | 20. / AK II männlich | 1:57:54.5 | 0:31:29.0 | 11:41.7 | 62 | 27:44.4 | 69 | 0:40:05.3 | 67 | 0:56:22.1 | 66 | 1:08:49.9 | 66 | 1:25:58.0 | 65 | 1:38:59.2 | 65 | 1:56:23.1 | 67 | ||
68 | diplom | 77 | KOKKONEN Jari | 1966 | --- | 21. / AK II männlich | 1:58:23.6 | 0:31:58.1 | 11:49.5 | 66 | 27:23.4 | 65 | 0:39:54.1 | 66 | 0:56:52.7 | 68 | 1:09:40.9 | 67 | 1:26:58.5 | 69 | 1:39:57.2 | 69 | 1:56:46.6 | 68 | ||
69 | diplom | 45 | SCHRAML Rudolf | 1983 | Chalkmonkeys | 11. / AK I männlich | 1:59:57.6 | 0:33:32.1 | 12:06.0 | 72 | 27:25.9 | 66 | 0:39:52.0 | 65 | 0:56:13.7 | 64 | 1:08:46.9 | 65 | 1:26:07.8 | 66 | 1:39:41.7 | 67 | 1:58:12.8 | 69 | ||
70 | diplom | 104 | PICIN Mirlene | 1980 | CBDN | 1. / AK I weiblich | 2:01:37.7 | 0:35:12.2 | 11:46.7 | 65 | 27:41.0 | 68 | 0:40:17.8 | 68 | 0:57:54.2 | 71 | 1:10:56.4 | 71 | 1:28:51.5 | 71 | 1:41:34.7 | 70 | 1:59:57.1 | 70 | ||
71 | diplom | 42 | WIBMER Lisa-Maria | 1995 | LLc Region Angerberg | 2. / Allgemeine Klasse weiblich | 2:02:12.5 | 0:35:47.0 | 12:11.2 | 74 | 28:30.8 | 76 | 0:42:09.3 | 77 | 0:59:33.7 | 75 | 1:12:41.6 | 76 | 1:30:30.1 | 74 | 1:43:55.2 | 74 | 2:00:40.3 | 71 | ||
72 | diplom | 71 | FABIAN Sven | 1964 | --- | 21. / AK III männlich | 2:02:26.7 | 0:36:01.2 | 12:11.5 | 75 | 28:21.0 | 72 | 0:41:19.8 | 72 | 0:58:33.4 | 72 | 1:11:41.4 | 72 | 1:29:39.3 | 72 | 1:43:22.7 | 72 | 2:00:49.4 | 72 | ||
73 | diplom | 47 | ROTHE Lisa | 1995 | SC Norweger 1896 Annaberg | 3. / Allgemeine Klasse weiblich | 2:02:29.6 | 0:36:04.1 | 11:21.0 | 55 | 26:40.5 | 61 | 0:39:43.1 | 64 | 0:56:38.4 | 67 | 1:10:03.6 | 70 | 1:28:49.0 | 70 | 1:42:38.5 | 71 | 2:00:52.8 | 73 | ||
74 | diplom | 43 | WIBMER Anna | 1969 | LLc Region Angerberg | 2. / AK II weiblich | 2:02:38.1 | 0:36:12.6 | 12:05.2 | 71 | 28:30.5 | 75 | 0:41:59.8 | 76 | 0:59:36.1 | 76 | 1:12:41.6 | 75 | 1:30:31.5 | 75 | 1:43:57.2 | 75 | 2:01:05.6 | 74 | ||
75 | diplom | 103 | MARUGAN PINTOS Jose | 1981 | CT Diabilos de Rival | 12. / AK I männlich | 2:03:52.6 | 0:37:27.1 | 12:01.8 | 70 | 28:46.3 | 78 | 0:41:27.8 | 75 | 0:58:36.4 | 73 | 1:11:43.8 | 73 | 1:30:08.3 | 73 | 1:43:48.5 | 73 | 2:02:09.6 | 75 | ||
76 | diplom | 14 | HARDCASTLE Peter | 1978 | --- | 13. / AK I männlich | 2:05:15.4 | 0:38:49.9 | 12:45.2 | 82 | 30:36.2 | 86 | 0:43:41.6 | 84 | 1:01:37.2 | 82 | 1:14:20.6 | 80 | 1:32:14.5 | 78 | 1:45:33.5 | 78 | 2:03:34.1 | 76 | ||
77 | diplom | 6 | SMITH Michael | 1968 | Lakeland XC Ski Club | 22. / AK II männlich | 2:05:42.1 | 0:39:16.6 | 12:18.5 | 77 | 29:35.4 | 80 | 0:42:43.1 | 79 | 1:00:45.2 | 79 | 1:13:40.9 | 78 | 1:31:30.5 | 77 | 1:45:13.2 | 76 | 2:03:59.1 | 77 | ||
78 | diplom | 102 | KRASSNITZER Caroline | 1958 | 3 Team Saalfelden | 1. / AK III weiblich | 2:05:50.4 | 0:39:24.9 | 12:23.1 | 79 | 28:26.6 | 74 | 0:41:27.3 | 74 | 0:59:17.4 | 74 | 1:12:15.6 | 74 | 1:31:21.5 | 76 | 1:45:17.7 | 77 | 2:04:09.9 | 78 | ||
79 | diplom | 89 | KONICEK Michal | 1970 | SK Plichtice | 23. / AK II männlich | 2:06:49.5 | 0:40:24.0 | 12:56.0 | 83 | 30:18.5 | 83 | 0:43:31.1 | 81 | 1:01:31.7 | 80 | 1:14:42.4 | 81 | 1:33:07.0 | 81 | 1:47:04.2 | 79 | 2:05:07.4 | 79 | ||
80 | diplom | 74 | REKSTAD Hakon | 1966 | --- | 24. / AK II männlich | 2:07:11.7 | 0:40:46.2 | 12:20.4 | 78 | 28:44.4 | 77 | 0:42:33.6 | 78 | 1:00:30.4 | 78 | 1:14:15.4 | 79 | 1:32:44.8 | 80 | 1:47:06.5 | 80 | 2:05:37.4 | 80 | ||
81 | diplom | 7 | MAXBAUER Reinhard | 1986 | TrumerTriTeam | 10. / Allgemeine Klasse männlich | 2:07:18.5 | 0:40:53.0 | 12:59.7 | 86 | 30:19.2 | 84 | 0:43:36.6 | 83 | 1:01:51.2 | 85 | 1:15:09.6 | 84 | 1:33:55.7 | 82 | 1:47:35.5 | 82 | 2:05:44.9 | 81 | ||
82 | diplom | 109 | OBERHOFER Ferdinand | 1954 | --- | 7. / AK IV männlich | 2:07:19.9 | 0:40:54.4 | 12:35.0 | 80 | 29:43.9 | 81 | 0:43:34.1 | 82 | 1:01:40.0 | 83 | 1:15:07.1 | 83 | 1:33:56.2 | 83 | 1:47:38.7 | 83 | 2:05:44.9 | 81 | ||
83 | diplom | 44 | MENDE Heinz | 1952 | TB Erlangen | 8. / AK IV männlich | 2:08:36.2 | 0:42:10.7 | 11:59.6 | 69 | 28:17.4 | 71 | 0:41:27.3 | 73 | 0:59:37.8 | 77 | 1:13:35.8 | 77 | 1:32:42.0 | 79 | 1:47:18.2 | 81 | 2:06:53.9 | 83 | ||
84 | diplom | 50 | UMGEHER Manfred | 1943 | --- | 1. / AK V männlich | 2:09:30.2 | 0:43:04.7 | 13:16.8 | 88 | 30:12.5 | 82 | 0:43:49.8 | 85 | 1:01:48.2 | 84 | 1:15:33.1 | 85 | 1:34:23.0 | 85 | 1:48:38.5 | 85 | 2:07:45.1 | 84 | ||
85 | diplom | 27 | DRAXL Christian | 1962 | --- | 22. / AK III männlich | 2:09:43.2 | 0:43:17.7 | 12:13.7 | 76 | 28:59.0 | 79 | 0:42:55.8 | 80 | 1:01:35.4 | 81 | 1:15:06.4 | 82 | 1:34:20.8 | 84 | 1:48:38.2 | 84 | 2:08:04.9 | 85 | ||
86 | diplom | 11 | FENZL Harald | 1967 | SV Gallneukirchen | 25. / AK II männlich | 2:11:44.9 | 0:45:19.4 | 13:30.0 | 90 | 31:56.1 | 92 | 0:46:05.8 | 91 | 1:04:16.6 | 88 | 1:17:54.4 | 87 | 1:37:14.5 | 87 | 1:51:42.0 | 86 | 2:10:03.9 | 86 | ||
87 | diplom | 22 | HUBERT-REH Hannes | 1968 | --- | 26. / AK II männlich | 2:12:07.5 | 0:45:42.0 | 13:53.2 | 92 | 30:54.7 | 88 | 0:45:12.2 | 87 | 1:03:57.7 | 87 | 1:17:54.9 | 88 | 1:36:58.8 | 86 | 1:51:45.5 | 87 | 2:10:30.1 | 87 | ||
88 | diplom | 46 | THURNER Harald | 1983 | Chalkmonkeys | 14. / AK I männlich | 2:13:39.2 | 0:47:13.7 | 13:05.3 | 87 | 30:42.2 | 87 | 0:45:17.6 | 88 | 1:05:05.0 | 91 | 1:19:19.7 | 91 | 1:38:57.3 | 90 | 1:53:17.2 | 89 | 2:12:00.9 | 88 | ||
89 | diplom | 16 | LEHSNER Fritz | 1970 | --- | 27. / AK II männlich | 2:14:46.3 | 0:48:20.8 | 12:56.1 | 84 | 30:19.3 | 85 | 0:43:55.8 | 86 | 1:03:28.5 | 86 | 1:17:29.4 | 86 | 1:37:52.3 | 88 | 1:52:38.2 | 88 | 2:12:53.2 | 89 | ||
90 | diplom | 5 | STONIER Jonathan | 1958 | --- | 23. / AK III männlich | 2:15:10.9 | 0:48:45.4 | 13:30.0 | 91 | 31:39.6 | 90 | 0:45:57.6 | 90 | 1:04:44.9 | 90 | 1:19:14.4 | 90 | 1:39:11.5 | 91 | 1:54:08.0 | 91 | 2:13:28.1 | 90 | ||
91 | diplom | 78 | MÜLLER Alois | 1954 | --- | 9. / AK IV männlich | 2:15:51.4 | 0:49:25.9 | 12:59.4 | 85 | 30:55.6 | 89 | 0:45:20.1 | 89 | 1:04:26.7 | 89 | 1:19:07.4 | 89 | 1:38:46.0 | 89 | 1:54:07.2 | 90 | 2:13:59.1 | 91 | ||
92 | diplom | 39 | NEISS Helmuth | 1951 | Paradeltaclub Kaiserwinkl | 10. / AK IV männlich | 2:24:30.4 | 0:58:04.9 | 13:20.0 | 89 | 31:49.1 | 91 | 0:46:10.6 | 92 | 1:07:28.7 | 92 | 1:22:56.2 | 92 | 1:44:57.6 | 92 | 2:00:41.5 | 92 | 2:22:36.7 | 92 | ||
93 | diplom | 9 | HESKETH Kevin | 1954 | Lakeland XC Ski Club | 11. / AK IV männlich | 2:27:35.3 | 1:01:09.8 | 15:08.5 | 93 | 35:08.1 | 93 | 0:50:23.3 | 93 | 1:11:13.7 | 93 | 1:27:10.4 | 93 | 1:48:27.3 | 93 | 2:04:48.0 | 93 | 2:25:38.9 | 93 | ||
94 | diplom | 51 | PAPAY Barna | 1970 | --- | 28. / AK II männlich | 2:33:29.5 | 1:07:04.0 | 15:09.7 | 94 | 36:57.1 | 94 | 0:54:27.5 | 94 | 1:16:02.7 | 94 | 1:31:24.9 | 94 | 1:52:54.6 | 94 | 2:09:37.0 | 94 | 2:31:27.4 | 94 | ||
95 | diplom | 10 | HESKETH Marian | 1953 | Lakeland XC Ski Club | 1. / AK IV weiblich | 3:09:53.6 | 1:43:28.1 | 18:58.8 | 96 | 45:44.7 | 96 | 1:04:31.6 | 96 | 1:31:46.5 | 95 | 1:51:08.0 | 95 | 2:19:51.9 | 95 | 2:39:11.4 | 95 | 3:07:38.1 | 95 | ||
96 | diplom | 8 | SLIVKANICOVA Ivana | 1962 | hisport | 2. / AK III weiblich | 3:17:59.9 | 1:51:34.4 | 18:30.0 | 95 | 43:21.7 | 95 | 1:03:33.4 | 95 | 1:32:36.5 | 96 | 1:54:39.0 | 96 | 2:23:12.2 | 96 | 2:45:59.1 | 96 | 3:15:29.5 | 96 | ||
--- | 63 | GANNER Norbert | 1966 | SALOMON NORDIC AUSTRIA | . / AK II männlich | DNF | --- | 08:33.2 | --- | 20:21.1 | --- | 0:29:50.3 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 26 | AIGNER Franz | 1969 | SC Leogang | . / AK II männlich | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 49 | DERVISH Alexey | 1986 | --- | . / Allgemeine Klasse männlich | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 60 | BRANDNER Dieter | 1968 | --- | . / AK II männlich | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |