Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítanie…
Poradie | Číslo | Meno | Nár. | Roč. | Klub | Kategórie | Čas | Strata | 2.Kolo | # | 4.Kolo | # | 6.Kolo | # | 4.kolo | # | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 419 | SOLUS-MIŚKOWICZ Katarzyna | 1988 | Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team | 1. / Ženy | 1:31:49.3 | 0:00:00.0 | 23:33.0 [1] | 1 | 22:21.0 [1] | 1 | 22:38.6 [1] | 1 | 23:16.7 [2] | 1 | ||
2 | 404 | ŠKARNITZLOVÁ Jitka | 1990 | ČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE | 2. / Ženy | 1:32:35.6 | 0:00:46.3 | 24:22.3 [5] | 5 | 22:25.1 [2] | 2 | 22:59.6 [3] | 2 | 22:48.6 [1] | 2 | ||
3 | 409 | ZIELIŃSKA Magdalena | 1998 | KKS Sokół Kęty | 1. / Ženy U23 | 1:33:16.0 | 0:01:26.7 | 24:16.6 [4] | 4 | 22:42.3 [3] | 3 | 22:59.2 [2] | 3 | 23:17.9 [3] | 3 | ||
4 | 426 | PRŮDKOVÁ Barbora | 1996 | SUPERIOR MTB TEAM | 2. / Ženy U23 | 1:34:40.2 | 0:02:50.9 | 24:03.8 [3] | 3 | 23:12.2 [4] | 4 | 23:20.4 [4] | 4 | 24:03.8 [4] | 4 | ||
5 | 407 | SADŁECKA Magdalena | 1982 | Euro Bike Kaczmarek Electric Team | 3. / Ženy | 1:36:20.8 | 0:04:31.5 | 24:42.6 [6] | 6 | 23:39.8 [5] | 6 | 23:53.8 [5] | 5 | 24:04.6 [5] | 5 | ||
6 | 408 | HAVLÍKOVÁ Pavla | 1983 | KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N | 4. / Ženy | 1:40:20.7 | 0:08:31.4 | 25:28.3 [8] | 8 | 24:31.5 [7] | 8 | 25:05.6 [7] | 7 | 25:15.3 [9] | 6 | ||
7 | 435 | ANOSHINA Ekaterina | 1991 | Russian National Mountain Bike Team | 5. / Ženy | 1:40:48.0 | 0:08:58.7 | 23:45.3 [2] | 2 | 23:51.0 [6] | 5 | 25:27.7 [10] | 6 | 27:44.0 [17] | 7 | ||
8 | 427 | MONTAMBAULT Cindy | 1983 | Trek GPL | 6. / Ženy | 1:41:38.4 | 0:09:49.1 | 24:54.1 [7] | 7 | 25:01.1 [9] | 7 | 26:26.5 [16] | 8 | 25:16.7 [10] | 8 | ||
9 | 412 | VESELÁ Lucie | 1985 | GT OPPORTUNITY BRNO | 7. / Ženy | 1:41:57.8 | 0:10:08.5 | 26:03.4 [14] | 14 | 24:47.1 [8] | 9 | 25:53.6 [11] | 9 | 25:13.7 [8] | 9 | ||
10 | 410 | JEŽKOVÁ Hana | 1990 | GT OPPORTUNITY BRNO | 8. / Ženy | 1:42:13.9 | 0:10:24.6 | 26:44.7 [17] | 17 | 25:15.2 [13] | 16 | 25:20.0 [8] | 12 | 24:54.0 [7] | 10 | ||
11 | 414 | DÖRING Maria | 1998 | TSV Großschönau/Ghost | 3. / Ženy U23 | 1:42:35.3 | 0:10:46.0 | 26:12.3 [15] | 15 | 25:06.4 [10] | 13 | 25:26.0 [9] | 10 | 25:50.6 [13] | 11 | ||
12 | 432 | KIRSANOVA Viktoriia | 1998 | Russian National Mountain Bike Team | 4. / Ženy U23 | 1:43:00.2 | 0:11:10.9 | 25:46.7 [11] | 11 | 25:32.5 [17] | 14 | 26:02.5 [13] | 13 | 25:38.5 [11] | 12 | ||
13 | 406 | AKHMADULLINA Guzel | 1994 | Russian National Mountain Bike Team | 9. / Ženy | 1:43:16.5 | 0:11:27.2 | 25:47.4 [12] | 12 | 25:30.5 [15] | 12 | 26:11.6 [15] | 14 | 25:47.0 [12] | 13 | ||
14 | 411 | TVARŮŽKOVA Tereza | 1998 | CRAFT ROCKY MOUNTAIN Factory Team | 5. / Ženy U23 | 1:43:43.2 | 0:11:53.9 | 25:54.5 [13] | 13 | 25:12.1 [12] | 11 | 25:57.0 [12] | 11 | 26:39.6 [14] | 14 | ||
15 | 422 | KUNTOVÁ Vendula | 1993 | GHOST Team | 10. / Ženy | 1:44:28.4 | 0:12:39.1 | 26:22.4 [16] | 16 | 25:08.9 [11] | 15 | 26:10.7 [14] | 15 | 26:46.4 [15] | 15 | ||
16 | 405 | ŠAFÁŘOVÁ Adéla | 1998 | NUTREND SPECIALIZED RACING | 6. / Ženy U23 | 1:46:29.2 | 0:14:39.9 | 25:35.6 [9] | 9 | 25:30.5 [15] | 10 | 26:43.2 [18] | 16 | 28:39.9 [20] | 16 | ||
17 | 434 | IGOSHINA Olga | 1998 | Russian National Mountain Bike Team | 7. / Ženy U23 | 1:47:59.2 | 0:16:09.9 | 25:36.1 [10] | 10 | 26:32.2 [18] | 17 | 26:40.2 [17] | 17 | 29:10.7 [22] | 17 | ||
18 | 433 | ILINA Kristina | 1998 | Russian National Mountain Bike Team | 8. / Ženy U23 | 1:48:18.3 | 0:16:29.0 | 32:55.9 [23] | 23 | 25:28.7 [14] | 23 | 25:05.3 [6] | 21 | 24:48.4 [6] | 18 | ||
19 | 431 | MUNOZ JARAMILLO Evelyn | 1990 | Team-La Cumbre | 11. / Ženy | 1:49:04.7 | 0:17:15.4 | 27:21.4 [19] | 19 | 27:12.8 [21] | 19 | 27:27.7 [19] | 19 | 27:02.8 [16] | 19 | ||
20 | 417 | KOZELSKÁ Petra | 1998 | BIKE 2000 | 9. / Ženy U23 | 1:49:51.6 | 0:18:02.3 | 26:54.5 [18] | 18 | 26:38.6 [19] | 18 | 27:45.4 [20] | 18 | 28:33.1 [19] | 20 | ||
21 | 424 | LOIV Janika | 1989 | - | 12. / Ženy | 1:51:16.3 | 0:19:27.0 | 27:54.6 [20] | 20 | 27:04.6 [20] | 20 | 27:55.3 [21] | 20 | 28:21.8 [18] | 21 | ||
22 | 430 | URBANOVÁ Martina | 1987 | HNÍZDIL TEAM | 13. / Ženy | 1:54:47.1 | 0:22:57.8 | 28:04.0 [21] | 21 | 28:19.5 [22] | 21 | 28:53.2 [22] | 22 | 29:30.4 [23] | 22 | ||
23 | 428 | POSPÍŠILOVÁ Dana | 1991 | GT OPPORTUNITY BRNO | 14. / Ženy | 1:56:19.8 | 0:24:30.5 | 28:41.9 [22] | 22 | 29:16.7 [23] | 22 | 29:22.3 [23] | 23 | 28:58.9 [21] | 23 | ||
--- | 401 | ŠTĚPÁNOVÁ Karla | 1991 | N1 TEAM | . / Ženy | DNF | --- | 24:02.6 [-] | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 403 | PODGÓRSKA Aleksandra | 1994 | SGR Specialized | . / Ženy | DNF | --- | 24:23.1 [-] | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 413 | LUKEŠOVÁ Denisa | 1998 | AUTHOR TEAM STUPNO | . / Ženy U23 | DNF | --- | 28:19.6 [-] | --- | 55:11.6 [-] | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 421 | BAJGEROVÁ Nikola | 1997 | KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N | . / Ženy U23 | DNF | --- | 29:27.5 [-] | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |