ONLINE VÝSLEDKY
Oficiální výsledky
- XCO - Žáci
- XCO - Žákyně
- XCO - Expert
- XCO - Masters I
- XCO - Masters II
- XCO - Kadeti
- XCO - Junioři
- XCO - Kadetky
- XCO - Juniorky
- XCO - Ženy Elite / U23
- XCO - Ženy U23
- XCO - Muži Elita/Pod 23
- XCO - Muži U23
- XCE - žáci
- XCE - žákyně
- XCE - kadeti
- XCE - kadetky
- XCE - junioři
- XCE - juniorky
- XCE - ženy
- XCE - muži elite / U23
Rychlý přehled
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | SZAFRANIEC Anna |
Kross Racing Team |
POL | 1:39:08.6 | 0:00:00.0 |
2. | HUŘÍKOVÁ Tereza |
SPECIALIZED RACING XC |
CZE | 1:39:40.1 | 0:00:31.5 |
3. | BELOMOINA Yana |
UKR | 1:42:30.0 | 0:03:21.4 | |
4. | MACHULKOVÁ Barbora |
KONA CYCLING POINT |
CZE | 1:43:36.8 | 0:04:28.2 |
5. | ŠULCOVÁ Pavlína |
GHOST RUBENA racing team |
CZE | 1:44:02.5 | 0:04:53.9 |
6. | FLUKER Kate |
NZXC Racing |
NZL | 1:44:18.0 | 0:05:09.4 |
7. | ŠTĚPÁNOVÁ Karla |
KONA CYCLING POINT |
CZE | 1:44:53.4 | 0:05:44.8 |
8. | POPOVA Iryna |
ccRoma MTB Team |
UKR | 1:48:22.0 | 0:09:13.4 |
9. | BULISOVÁ Lenka |
4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. |
CZE | 1:48:56.6 | 0:09:48.0 |
10. | MORFIN MACOUZET Laura Lorenza |
Mexikan national team |
MEX | 1:49:23.5 | 0:10:14.9 |
11. | VESELÁ Lucie |
GT bikeplac opportunity |
CZE | 1:49:43.7 | 0:10:35.1 |
12. | JOHNSTON Amber |
NZXC Racing |
NZL | 1:50:14.7 | 0:11:06.1 |
13. | HAVLÍKOVÁ Pavla |
KC KOOPERATIVA SG Jablonec n. N. |
CZE | 1:50:42.2 | 0:11:33.6 |
14. | BERKOVÁ Irena |
AMENITY - EXTREM SPORT |
CZE | 1:53:34.6 | 0:14:26.0 |
15. | JEŽKOVÁ Hana |
GT bikeplac opportunity |
CZE | 1:54:02.0 | 0:14:53.4 |
16. | ŠKARNITZLOVÁ Jitka |
GIANT CYCLING POINT |
CZE | 1:56:10.3 | 0:17:01.7 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | KULHAVÝ Jaroslav |
Specialized Racing |
CZE | 1:35:55.6 | 0:00:00.0 |
2. | NOVÁK Jiří |
BETCH.NL SUPERIOR MTB TEAM |
CZE | 1:36:41.6 | 0:00:46.0 |
3. | PAPRSTKA Tomáš |
REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN |
CZE | 1:38:46.4 | 0:02:50.8 |
4. | BOUDNÝ Pavel |
Česká spořitelna Specialized |
CZE | 1:39:19.7 | 0:03:24.1 |
5. | PANHUYZEN Kevin |
TREK - KMC TRADE TEAM |
BEL | 1:39:46.3 | 0:03:50.7 |
6. | EBERL Filip |
REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN |
CZE | 1:39:59.3 | 0:04:03.7 |
7. | VASTL Jan |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 1:40:09.9 | 0:04:14.3 |
8. | ULMAN Matouš |
Česká spořitelna Specialized |
CZE | 1:40:33.4 | 0:04:37.8 |
9. | KANĚRA Michal |
GHOST RUBENA racing team |
CZE | 1:41:00.9 | 0:05:05.3 |
10. | MALÍK Michal |
Nilfisk ALTO pro cycling |
CZE | 1:41:10.3 | 0:05:14.7 |
11. | KOWAL Mariusz |
JBG - 2 PROFESSIONAL MTB TEAM |
POL | 1:41:13.4 | 0:05:17.8 |
12. | BOGAR Kryštof |
BETCH.NL SUPERIOR BRENTJENS MTB RACING TEAM |
CZE | 1:41:25.8 | 0:05:30.2 |
13. | ESCARCEGA SALAZAR Jose Juan |
Alubike krbo cycling team |
MEX | 1:44:20.3 | 0:08:24.7 |
14. | TVRDÍK Tomáš |
Nilfisk ALTO pro cycling |
CZE | 1:44:39.4 | 0:08:43.8 |
15. | SKALICKÝ Pavel |
REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN |
CZE | 1:45:24.8 | 0:09:29.2 |
16. | JONES Carl |
NZXC Racing |
NZL | 1:46:37.8 | 0:10:42.2 |
17. | ADEL Filip |
Superior Rubena Team |
CZE | 1:46:56.5 | 0:11:00.9 |
18. | BARTÁK Tomáš |
REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN |
CZE | 1:47:11.3 | 0:11:15.7 |
19. | STOŠEK Martin |
SRAM RUBENA TREK |
CZE | 1:47:42.3 | 0:11:46.7 |
20. | KOVÁŘ Radim |
Superior Rubena Team |
CZE | 1:50:18.8 | 0:14:23.2 |