seriál : Kolo pro život 2014

Šumavský MTB maraton České spořitelny

MTB
DATUM :2.8.2014 MÍSTO :Zadov
POŘADATEL : Ski Klub Šumava WEBOVÉ STRÁNKY :www.skisumava.cz

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
ŠMÍDOVÁ Anna
Nilfisk ALTO pro cycling team
CZE 2:24:24.7 0:00:00.0
2.
NECKÁŘOVÁ Zuzana
Alltraining.cz-Lawi
CZE 2:28:40.4 0:04:15.7
3.
PICHLÍKOVÁ Jana
Sport bike
CZE 2:35:21.2 0:10:56.5
4.
PROCHÁZKOVÁ Michaela
SYMBIO+CANNONDALE
CZE 2:44:08.7 0:19:44.0
5.
KLEMENTOVÁ Andrea
Ski klub Šumava
CZE 2:48:13.9 0:23:49.2
6.
SYROVÁTKOVÁ Irena
SYMBIO+ CANNONDALE
CZE 2:49:38.9 0:25:14.2
7.
MATLÁŠKOVÁ Jana
CYKLO JIŘIČKA
CZE 2:51:00.4 0:26:35.7
8.
FALCOVÁ Hana
alltraining.cz
CZE 2:54:26.4 0:30:01.7
9.
KRISTKOVÁ Helena
SYMBIO+ CANNONDALE
CZE 2:55:06.9 0:30:42.2
10.
PEZOVÁ Hana
SEAT
CZE 2:59:19.2 0:34:54.5
11.
PARFINENKO Olga
TRIATLON Tomsk
RUS 3:01:02.5 0:36:37.8
12.
PŘÍHODOVÁ Karolína
CZE 3:04:52.5 0:40:27.8
13.
CHARVÁTOVÁ Kateřina
AC Sparta Praha Cycling
CZE 3:06:34.5 0:42:09.8
14.
PEŠKOVÁ Klára
CZE 3:17:06.2 0:52:41.5
15.
RYCHTEROVÁ Danča
CZE 3:17:11.5 0:52:46.8
16.
KADLECOVÁ Hana
Metrostav
CZE 3:19:21.2 0:54:56.5
17.
BRODÍKOVÁ Petra
Metrostav
CZE 3:27:22.7 1:02:58.0
18.
PÍŽOVÁ Pavlína
POLICE NAD METUJÍ
CZE 3:27:31.5 1:03:06.8
19.
ČERVENÁ Petra
KLATOVY
CZE 3:29:46.2 1:05:21.5
20.
SLOVÁKOVÁ Zuzana
Nilfisk ALTO pro cycling team
CZE 3:31:57.3 1:07:32.6
21.
VOLFOVÁ Hana
CZE 3:34:36.3 1:10:11.6
22.
PŘIBÍKOVÁ Pavlína
Česká spořitelna MTB Hobby B
CZE 3:52:11.6 1:27:46.9
23.
POLANKOVÁ Jana
CZE 3:56:06.6 1:31:41.9
24.
BLÁHOVÁ Tereza
CZE 3:57:08.3 1:32:43.6
25.
TOMIŠOVÁ Alena
Dúm Barev Český Krumlov
CZE 4:00:59.5 1:36:34.8
26.
LUKŠOVÁ Jana
CZE 4:13:05.5 1:48:40.8
27.
PELOVÁ Milena
Česká spořitelna MTB Hobby B
CZE 4:16:21.8 1:51:57.1
28.
BERÁNKOVÁ Hana
CZE 4:23:18.8 1:58:54.1
29.
CERHOVÁ Lucie
CZE 4:31:53.5 2:07:28.8
30.
ZAJÍČKOVÁ Marcela
CZE 4:33:02.8 2:08:38.1
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
ULMAN Matouš
Česká spořitelna - Specialized MTB team
CZE 1:59:17.1 0:00:00.0
2.
STOŠEK Martin
Sram Rubena Trek
CZE 2:03:41.4 0:04:24.3
3.
FOJTÍK Jan
SYMBIO+ CANNONDALE
CZE 2:03:42.6 0:04:25.5
4.
HRUŠKA Jan
Nilfisk Alto pro cycling
CZE 2:04:18.9 0:05:01.8
5.
ŠŤASTNÝ Petr
Česká spořitelna - Specialized MTB team
CZE 2:04:46.6 0:05:29.5
6.
KAMLER Josef
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 2:05:14.9 0:05:57.8
7.
BUKSA Dominik
Česká spořitelna - Specialized MTB team
CZE 2:06:37.6 0:07:20.5
8.
PROCHÁZKA Jan
CYKLOSPORT CHROPYNĚ
CZE 2:06:45.4 0:07:28.3
9.
PIRUCH Martin
CYKLOSPORT CHROPYNĚ
CZE 2:07:50.6 0:08:33.5
10.
DANĚK Jiří
Česká spořitelna - Specialized MTB team
CZE 2:09:01.9 0:09:44.8
11.
REINER Jan
Česká spořitelna - Specialized MTB team
CZE 2:09:02.1 0:09:45.0
12.
JÍLEK Zdeněk
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 2:09:16.4 0:09:59.3
13.
PRŮDEK Matěj
Bike2000
CZE 2:09:27.1 0:10:10.0
14.
JANEČEK Pavel
Nilfisk Alto pro cycling
CZE 2:09:36.4 0:10:19.3
15.
JAKEŠ Tomáš
CZE 2:09:55.6 0:10:38.5
16.
PANGRÁC Marek
Superior Rubena Team
CZE 2:11:02.1 0:11:45.0
17.
BERAN Vojtěch
alltraining.cz
CZE 2:13:16.7 0:13:59.6
18.
DOLEŽAL Václav
Česká spořitelna Specialized - Junior MTB Team
CZE 2:13:28.1 0:14:11.0
19.
PITEL Lukáš
SYMBIO+ CANNONDALE
CZE 2:13:36.2 0:14:19.1
20.
KADLEC Jakub
Česká spořitelna Specialized Junior MTB Team
CZE 2:14:20.2 0:15:03.1
21.
SOUKUP David
SYMBIO+ CANNONDALE RACE TEAM
CZE 2:14:25.7 0:15:08.6
22.
KUČERA Vladimír
CYKLOSPORT CHROPYNĚ
CZE 2:14:31.7 0:15:14.6
23.
PEŠKA Pavel
CBASE
CZE 2:14:37.7 0:15:20.6
24.
ŠELLER Luděk
Česká spořitelna Specialized Junior MTB Team
CZE 2:14:40.9 0:15:23.8
25.
ŠINDELÁŘ Petr
Velosport Domažlice
CZE 2:15:36.4 0:16:19.3
26.
STOŠEK Viktor
Kola-bbm.cz
CZE 2:15:36.4 0:16:19.3
27.
JIŘENA Pavel
AUTHOR MASTERS
CZE 2:15:50.4 0:16:33.3
28.
HÁJEK Vlastimil
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 2:16:02.9 0:16:45.8
29.
PÍSAŘ Jan
Moto ŠIKULE - CITIZEN - PERSKINDOL
CZE 2:16:06.2 0:16:49.1
30.
VLK Pavel
Author Bike centrum Sedláček
CZE 2:16:08.4 0:16:51.3
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
TRČKOVÁ Daniela
Česká Spořitelna Bike Team
CZE 1:10:42.4 0:00:00.0
2.
ŘEZNÍKOVÁ Tereza
Česká spořitelna Specialized Junior MTB Team
CZE 1:10:42.6 0:00:00.2
3.
GRABMÜLLEROVÁ Natalie
Ski klub Šumava
CZE 1:11:41.1 0:00:58.7
4.
KUBÍNOVÁ Lucie
SK VELO PRAHA
CZE 1:12:52.9 0:02:10.5
5.
GRABMÜLLEROVÁ Aneta
Ski klub Šumava
CZE 1:13:21.2 0:02:38.8
6.
SÁSKOVÁ Tereza
Česká spořitelna Specialized Junior MTB Team
CZE 1:13:29.9 0:02:47.5
7.
KÁLALOVÁ Tereza
Žižkovský tygři
CZE 1:18:09.4 0:07:27.0
8.
MIKULOVÁ Alžběta
Dexter BSK racing
CZE 1:19:21.2 0:08:38.8
9.
BÁRTOVÁ Růžena
šrouby+matice Bártová Prachatice
CZE 1:20:05.2 0:09:22.8
10.
PŮLPÁNOVÁ Bohdana
www.scottmtb.cz
CZE 1:22:20.2 0:11:37.8
11.
VOSTRADOVSKÁ Tereza
Ski klubŠumava
CZE 1:22:32.9 0:11:50.5
12.
NOVÁKOVÁ Adéla
skisumava
CZE 1:23:27.9 0:12:45.5
13.
KRTIČKOVÁ Petra
alltraining.cz
CZE 1:23:40.4 0:12:58.0
14.
MATULKOVA Jana
CT Weber
CZE 1:24:12.9 0:13:30.5
15.
HAUPTOVÁ Karolína
CZE 1:24:46.9 0:14:04.5
16.
SOUČKOVÁ Tereza
Žirafa Bike Team
CZE 1:24:53.7 0:14:11.3
17.
HLACHOVA Barbora
CZE 1:25:36.9 0:14:54.5
18.
HAVLÍČKOVÁ Barbora
Ski klubŠumava
CZE 1:25:50.4 0:15:08.0
19.
SAJDLOVÁ Jana
Ekonom - Žižkovský Tygři
CZE 1:26:12.9 0:15:30.5
20.
PALICULIN Martina
CZE 1:26:53.7 0:16:11.3
21.
PATRYOVÁ Tereza
PATRY CYCLING TEAM Třešť
CZE 1:27:25.4 0:16:43.0
22.
ŠVECOVÁ SITTEROVÁ Vendula
CZE 1:27:29.7 0:16:47.3
23.
DAVERNÁ Karolína
Ski klub Šumava
CZE 1:27:30.2 0:16:47.8
24.
MATEJSKOVÁ Barbora
CZE 1:27:56.4 0:17:14.0
25.
PULCOVÁ Miroslava
Mažoretky Premium Vimperk
CZE 1:28:40.9 0:17:58.5
26.
HYLASOVÁ Hanka
CZE 1:29:14.7 0:18:32.3
27.
BOUKALOVÁ Petra
CZE 1:29:41.2 0:18:58.8
28.
BAZALOVÁ Vendula
CZE 1:30:58.4 0:20:16.0
29.
HLAVÁČKOVÁ Dana
Nejlevnejsitaxi.cz
CZE 1:31:40.9 0:20:58.5
30.
HOLUBOVÁ Jitka
CZE 1:31:59.2 0:21:16.8
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
SKÁLA Jaromír
Česká spořitelna Specialized Junior MTB Team
CZE 1:01:31.1 0:00:00.0
2.
DOLEŽAL Vladislav
ČESKÁ SPOŘITELNA Specialized-Junior MTB Team
CZE 1:01:54.1 0:00:23.0
3.
ŠPIROCH Martin
WTB
CZE 1:02:02.4 0:00:31.3
4.
SEDLÁČEK Vojtěch
AUTHOR SEDLÁČEK PŘÍBRAM
CZE 1:02:49.4 0:01:18.3
5.
KALIVODA Tomáš
Ski klub Šumava
CZE 1:04:01.4 0:02:30.3
6.
BLAŽEK Lukáš
VelosportHB Jihlava
CZE 1:04:10.6 0:02:39.5
7.
PATRY Martin
PATRY CYCLING TEAM Třešť
CZE 1:04:31.4 0:03:00.3
8.
SEDLÁČEK Jiří
AUTHOR SEDLÁČEK PŘÍBRAM
CZE 1:04:40.4 0:03:09.3
9.
SEDLÁČEK Jiří
AUTHOR SEDLÁČEK PŘÍBRAM
CZE 1:04:47.4 0:03:16.3
10.
JIROUŠ Samuel
Česká spořitelna Specialized Junior MTB Team
CZE 1:04:47.6 0:03:16.5
11.
ŠKVRNA Karel
ENERGYBEES
CZE 1:05:38.4 0:04:07.3
12.
ZVOLSKÝ Roman
Kellys Bikeranch Team
CZE 1:05:52.4 0:04:21.3
13.
ČEKAL Pavel
AUTHOR SEDLÁČEK PŘÍBRAM
CZE 1:06:21.1 0:04:50.0
14.
DVOŘÁK Vojtěch
GALAXY CYKLOŠVEC
CZE 1:06:24.6 0:04:53.5
15.
LANGHANS Jurgen
GER 1:06:25.6 0:04:54.5
16.
PASÁK Jan
Prachatice
CZE 1:06:26.6 0:04:55.5
17.
CHUDOMEL Jiří
Brain Racing
CZE 1:07:22.9 0:05:51.8
18.
FORMÁNEK Zdeněk
Eurosystem MTB team
CZE 1:07:32.1 0:06:01.0
19.
MÁNEK Jiří
SKSVŠumava
CZE 1:07:34.4 0:06:03.3
20.
JIRÁNEK Lukáš
Ski klub Šumava
CZE 1:07:46.6 0:06:15.5
21.
HENDRYCH Jirka
BIKE FREAKS HOLICE
CZE 1:08:15.4 0:06:44.3
22.
MATĚJOVIČ Martin
CZE 1:08:33.1 0:07:02.0
23.
PĚČEK Martin
BB cyklosport-superior tým
CZE 1:08:35.6 0:07:04.5
24.
KONOPÁSEK Petr
NEVIX Team
CZE 1:09:31.6 0:08:00.5
25.
NĚMEC Patrik
CYKLO BENDL CLUB 98
CZE 1:09:36.9 0:08:05.8
26.
ŘEŽÁB Martin
LO Sokol Stachy
CZE 1:09:40.6 0:08:09.5
27.
ŠVEJDA Jan
Ski klub Šumava
CZE 1:10:06.6 0:08:35.5
28.
PODSKALSKÝ Radovan
Vimperk
CZE 1:10:08.6 0:08:37.5
29.
ŠVEJDA Jakub
Ski klubŠumava
CZE 1:10:09.6 0:08:38.5
30.
BOČEK Jiří
Dieselpower
CZE 1:10:11.6 0:08:40.5