seriál : serie logo

Sem a Tam 4

Inline
DATUM :7.10.2014 MÍSTO :Vimperk, Vodník
POŘADATEL : Ski Klub Šumava

ONLINE VÝSLEDKY + DIPLOMY

Oficiální výsledky

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
KOLAFA Jan
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:02:31.2 0:00:00.0
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
SOCHOR Petr
vodnany-ski libín
CZE 0:01:58.4 0:00:00.0
2.
VOCELKA Matěj
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:02:16.9 0:00:18.5
3.
FOUNĚ Jiří
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:02:28.7 0:00:30.2
4.
LEŠEK Vojtěch
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:02:34.4 0:00:36.0
5.
MAJER Petr
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:03:49.2 0:01:50.7
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
SILOVSKÁ Barbora
Ski klub Strakonice
CZE 0:01:32.3 0:00:00.0
2.
MÁNKOVÁ Emma
Outdoor Kids Čkyně
CZE 0:02:03.8 0:00:31.4
3.
HUDEČKOVÁ Lucie
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:02:06.0 0:00:33.7
4.
KALÍŠKOVÁ Stela
SOSY Sokol Stachy
CZE 0:02:08.5 0:00:36.2
5.
KOLAFOVÁ Karolína
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:02:12.3 0:00:40.0
6.
OLLÉ Ester
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:02:27.0 0:00:54.7
7.
KRAMLOVÁ Nela
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:02:29.0 0:00:56.7
8.
VOZOBULOVÁ Iva
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:02:34.5 0:01:02.2
9.
ZIMMERMANNOVÁ Marie
Fischer Ski klub Šumava
CZE 0:02:35.8 0:01:03.5
10.
VENCLÍKOVÁ Tereza
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:02:44.5 0:01:12.2
11.
KREJČÍ Štěpánka
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:02:57.3 0:01:25.0
12.
VESELÁ Ema
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:03:55.5 0:02:23.2
13.
BALVÍNOVÁ Kateřina
CZE 0:04:42.0 0:03:09.7
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
ŠILHA Ondřej
SOSY Sokol Stachy
CZE 0:02:29.4 0:00:00.0
2.
WALTMAN Jeff
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:02:38.4 0:00:08.9
3.
VYSKOČIL David
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:02:40.9 0:00:11.4
4.
CHALUPNÝ David
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:02:48.9 0:00:19.5
5.
TISCHLER Jan
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:02:54.4 0:00:25.0
6.
SOCHOR Ales
vodnany-ski libín
CZE 0:03:02.2 0:00:32.7
7.
KOJAN Jan
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:03:16.4 0:00:47.0
8.
BÖHM Jan
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:03:35.3 0:01:05.8
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
RANDÁKOVÁ Hanaa
SOSY Sokol Stachy
CZE 0:02:27.8 0:00:00.0
2.
NAROVCOVÁ Beáta
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:02:35.0 0:00:07.2
3.
NÁROVCOVÁ Monika
Outdoor Kids Čkyně
CZE 0:02:41.0 0:00:13.2
4.
VOZOBULOVÁ Pavla
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:03:17.8 0:00:50.0
5.
CZERWENKOVÁ Tereza
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:03:18.0 0:00:50.2
6.
NOVÁ Nella
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:03:22.5 0:00:54.7
7.
SATORIOVÁ Johana
SOSY Sokol Stachy
CZE 0:03:54.0 0:01:26.2
8.
HODINOVÁ Tereza
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:05:00.2 0:02:32.3
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
HAVLÍČEK Matěj
CZE 0:04:24.0 0:00:00.0
2.
KALIVODA Lukáš
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:04:43.1 0:00:19.0
3.
NOVÁK Ondřej
SOSY Sokol Stachy
CZE 0:04:57.6 0:00:33.5
4.
SILOVSKÝ Vojtěch
Ski klub Strakonice
CZE 0:05:03.1 0:00:39.0
5.
BOLDA Vojtěch
Sokol Stachy
CZE 0:05:03.3 0:00:39.3
6.
SATORIE Kryštof
SOSY Sokol Stachy
CZE 0:05:08.1 0:00:44.0
7.
VONDRÁČEK Matyáš
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:06:02.6 0:01:38.6
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
HŮRKOVÁ Johanka
Ski klub Strakonice
CZE 0:04:58.9 0:00:00.0
2.
ČERVENKOVÁ Kateřina
Sokol Stachy
CZE 0:05:01.9 0:00:03.0
3.
ČERVENKOVÁ Denisa
Sokol Stachy
CZE 0:05:03.1 0:00:04.2
4.
PAVLÁSKOVÁ Anežka
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:05:15.0 0:00:16.1
5.
ŠKRLOVÁ Michaela
Outdoor Kids Čkyně
CZE 0:06:21.0 0:01:22.1
6.
DOLEJSI Lucie
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:07:47.6 0:02:48.7
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
NOVÁKOVÁ Denisa
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:06:56.0 0:00:00.0
2.
BENEŠOVÁ Johanka
Outdoor Kids Čkyně
CZE 0:07:38.2 0:00:42.1
3.
HANUŠOVÁ Štěpánka
Ski klub Strakonice
CZE 0:07:43.0 0:00:47.0
4.
CHALUPNÁ Kristýna
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:08:28.8 0:01:32.7
5.
TOMANOVÁ Lenka
Outdoor Kids Čkyně
CZE 0:09:16.8 0:02:20.7
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
NAROVEC Jonáš
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:08:16.6 0:00:00.0
2.
MÁNEK Ondřej
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:08:18.1 0:00:01.5
3.
VOZOBULE Vítek
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:09:05.7 0:00:49.0
4.
KADLEC Josef
SOSY Sokol Stachy
CZE 0:09:07.9 0:00:51.2
5.
SATORIE Jáchym
SOSY Sokol Stachy
CZE 0:09:23.7 0:01:07.0
6.
PAVLÁSEK Šimon
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:10:17.9 0:02:01.2
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
PECH Roman
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:12:54.5 0:00:00.0
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
HAVLÍČKOVÁ Barbora
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:11:20.2 0:00:00.0
2.
SÁSKOVÁ Tereza
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:12:30.0 0:01:09.7
3.
NOVÁKOVÁ Adéla
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:12:49.7 0:01:29.5
4.
WILLMANNOVÁ Michaela
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:13:19.2 0:01:59.0
5.
DAVERNÁ Evelína
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:13:50.0 0:02:29.7
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
TISCHLER Josef
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:13:35.8 0:00:00.0
2.
ŠVEJDA Jakub
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:13:44.4 0:00:08.6
3.
VACHUTA Matěj
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:14:31.0 0:00:55.2
4.
HONSA František
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:15:13.8 0:01:38.0
5.
KOBR Jiří
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:15:21.3 0:01:45.5
6.
ŘEHOŘ David
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:15:48.8 0:02:13.0
7.
HANUŠ Antonín
Ski klub Strakonice
CZE 0:16:46.2 0:03:10.4
8.
VÍTOVEC Jindra
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:17:21.8 0:03:46.0
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
KLEMENTOVÁ Andrea
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:13:44.7 0:00:00.0
2.
VOSTRADOVSKÁ Tereza
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:14:36.7 0:00:52.0
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
KALIVODA Tomáš
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:15:49.3 0:00:00.0
2.
ŠELLER Luděk
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:15:49.5 0:00:00.2
3.
MÁNEK Jiří
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:15:49.6 0:00:00.3
4.
HOJDEKR Martin
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:16:53.4 0:01:04.1
5.
ŠVEJDA Jan
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:17:43.0 0:01:53.7
6.
VONDRAŠ Petr
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:18:52.5 0:03:03.2
7.
JIRÁNEK Lukáš
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:19:07.8 0:03:18.5
8.
NOVÁK David
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:19:46.5 0:03:57.2