Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání

Internationaler Kammlauf

Běžecké lyžování
DATUM :07 - 8.3.2015 MÍSTO :Klingenthal

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
HEUN Alexander
SKG Gersfeld
GER 2:30:51.1 0:00:00.0
2.
PETZOLD Mike
GER 2:36:20.8 0:05:29.7
3.
PROPP Jurij
SALOMON TEAM DEUTSCHLAND
GER 2:36:27.7 0:05:36.6
4.
WÄHRISCH Sten
GER 2:36:38.1 0:05:47.0
5.
EßBACH Jens
VSC Klingenthal
GER 2:36:42.4 0:05:51.3
6.
BALTING Marian
SKG Gersfeld
GER 2:39:25.6 0:08:34.5
7.
FLECHSIG Florian
VSC Klingenthal
GER 2:41:54.1 0:11:03.0
8.
MEYER Olaf
SC Norweger Annaberg
GER 2:43:42.4 0:12:51.3
9.
LEIMBACH Mario
GM Rennsteiglaufverein e.V.
GER 2:44:09.5 0:13:18.4
10.
KOCH Philipp
ESV Nassau
GER 2:45:37.4 0:14:46.3
11.
FLADE Matthias
SC Münchberg
GER 2:46:36.1 0:15:45.0
12.
HOFFMANN Peter
Laufteam TU BA Freiberg
GER 2:47:02.8 0:16:11.7
13.
MÜLLER Uwe
CHEMNITZ
GER 2:47:06.3 0:16:15.2
14.
LISCHKE Jens
GER 2:47:11.5 0:16:20.4
15.
KNOLL Markus
ATSV Gebirge Gelobtland
GER 2:47:25.3 0:16:34.2
16.
STRUCK Sven
GER 2:48:03.3 0:17:12.2
17.
HOPPE Hermann
SC Rosenheim
GER 2:48:57.8 0:18:06.7
18.
LEHMANN Uwe
SG Holzhau
GER 2:49:59.2 0:19:08.1
19.
SEELK Konrad
TUS Mitterteich
GER 2:50:16.7 0:19:25.6
20.
LABBOW Mark
NSV Wernigerode
GER 2:50:23.0 0:19:31.9
21.
BRÜNNEL Silvio
SC Norweger Annaberg
GER 2:50:42.6 0:19:51.5
22.
LANGE Lars
GER 2:50:50.8 0:19:59.7
23.
NEUBERT Felix
Ski-Club Carlsfeld
GER 2:50:52.5 0:20:01.4
24.
KOCH Paul
ESV Nassau
GER 2:51:00.5 0:20:09.4
25.
GEISSLER Roland
SWV Lauchhammer
GER 2:51:29.0 0:20:37.9
26.
KOCH Stephan
ESV Nassau
GER 2:51:46.0 0:20:54.9
27.
HOFFMANN Paul
SV Grün-Weiss Pirna
GER 2:51:59.3 0:21:08.2
28.
HARTMANN Sven
SV Bockau
GER 2:52:03.1 0:21:12.0
29.
AM ENDE Karsten
Johanngeorgenstadt
GER 2:52:29.3 0:21:38.2
30.
ZEHRMANN Ronny
Johanngeorgenstadt Bw
GER 2:52:31.0 0:21:39.9
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
OTTO Grit
SC 1927 Köthen
GER 3:12:43.1 0:00:00.0
2.
MICHALOWSKI Skadi
SC Motor Zella-Mehlis
GER 3:19:55.9 0:07:12.8
3.
HEINDRICH Liane
VfA endLOS DD
GER 3:25:15.2 0:12:32.1
4.
BAUMGÄRTEL Katharina
Ski-Club-Carlsfeld
GER 3:37:36.7 0:24:53.6
5.
GRABNER Carolin
DOHNA
GER 3:44:34.8 0:31:51.7
6.
SCHULZ Antonia
Magdeburg
GER 3:45:52.8 0:33:09.7
7.
NEMMER Doreen
SG Adelsberg
GER 3:53:48.1 0:41:05.0
8.
MÖBIUS Annett
Hohburger SV 1990
GER 3:55:17.7 0:42:34.6
9.
WENZEL Anett
Thüringer Forstsportverein
GER 3:55:42.2 0:42:59.1
10.
HOFFMANN Raffaela
SC Girkhausen
GER 3:56:08.8 0:43:25.7
11.
FRISCH Angela
ESV Lok Adorf
GER 4:11:15.7 0:58:32.6
12.
MÜLLER Carola
Hohburger SV 1990
GER 4:13:08.1 1:00:25.0
13.
THAN Sylvia
Skiverein Schönheide
GER 4:16:23.9 1:03:40.8
14.
KUHN Karin
Nürnberg
GER 5:04:37.5 1:51:54.4
15.
PLATHE Silke
Halle
GER 5:24:20.2 2:11:37.1
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
RIEP Oleksandr
SG Einheit Berliner Bär
GER 1:20:57.2 0:00:00.0
2.
MEINEL Heiko
Team Sportalbert / SC Schöneck
GER 1:24:15.8 0:03:18.6
3.
KRETZSCHMAR Denis
VSC Klingenthal / OW Pro Team
GER 1:24:39.4 0:03:42.2
4.
STROBEL Norbert
GER 1:27:14.3 0:06:17.1
5.
SCHREIER Michel
SV Stützengrün
GER 1:27:18.4 0:06:21.2
6.
FISNAR Jiri
Ski klub Šumperk
CZE 1:27:57.5 0:07:00.3
7.
ALBERT Sven
Team Sportalbert/VSC Klingenthal
GER 1:27:59.6 0:07:02.4
8.
RENNER Viktor
TSV Mönchröden
GER 1:28:19.8 0:07:22.6
9.
SCHLOTT Ricardo
VSC Klingenthal
GER 1:30:29.5 0:09:32.3
10.
MAIERHOFER Sebastain
SC Leogang
AUT 1:30:31.3 0:09:34.1
11.
RIEDL Peter
TSV-Carlsgrün
GER 1:30:49.0 0:09:51.8
12.
ALIKIN Sergej
SC Rosenheim
GER 1:31:49.7 0:10:52.5
13.
BOCK Thomas
SG Adelsberg
GER 1:31:53.0 0:10:55.8
14.
SANDNER Jochen
GER 1:31:59.5 0:11:02.3
15.
NORDHAUS Sigmar
WSV Friedrichbrunn
GER 1:33:07.0 0:12:09.8
16.
TRÖSCHEL Felix
VSC Klingenthal
GER 1:33:34.1 0:12:36.9
17.
BAUER Gerhard
DJK Falkenberg
GER 1:34:59.4 0:14:02.2
18.
KONIECZNY Knut
SV TU ILMENAU
GER 1:35:09.5 0:14:12.3
19.
PREISS Rolf
GER 1:35:47.6 0:14:50.4
20.
HIPPLER Willi
SV Tautenhain e.V.
GER 1:36:13.5 0:15:16.3
21.
KÖNIG Philipp
SV Schönheide
GER 1:36:28.2 0:15:31.0
22.
KÖRBS Peter
Bad Hersfeld
GER 1:36:59.5 0:16:02.3
23.
SONNET Manuel
SCBUETGENBACH
BEL 1:37:48.0 0:16:50.8
24.
MÜNZNER Jens
SC Carlsfeld
GER 1:37:49.7 0:16:52.5
25.
HOFMANN Johannes
FC Wüstenselbitz
GER 1:37:58.9 0:17:01.7
26.
WEIS Eric
Loisir Nordique
GER 1:38:09.9 0:17:12.7
27.
SEIDEL Roy
Marienberg
GER 1:38:19.8 0:17:22.6
28.
HARTWIG Hubert
SV TU ILMENAU
GER 1:38:21.5 0:17:24.3
29.
LEHMANN Nico
VSC Klingenthal
GER 1:39:15.3 0:18:18.1
30.
BRÖMEL Volkmar
SV Tautenhain e.V.
GER 1:39:26.3 0:18:29.1
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
WEIKARD Kathrin
SKG Gersfeld
GER 1:36:26.9 0:00:00.0
2.
TRÖGER Nicole
SC Großberg * Skigo
GER 1:37:55.4 0:01:28.5
3.
BALTING Lisa
WSV Oberhof 05
GER 1:40:37.6 0:04:10.7
4.
MÜLLER Katrin
SV Grün-Weiss Pirna
GER 1:41:03.8 0:04:36.9
5.
RICKL Juliane
Spvgg Lam Ski Nordisch
GER 1:41:32.7 0:05:05.8
6.
JAKOB Anja
VSC Klingenthal
GER 1:41:43.8 0:05:16.9
7.
WEIDLICH Antje
WSC Erzg. Oberwiesenthal
GER 1:41:50.3 0:05:23.4
8.
MAIERHOFER Magdalena
SC Leogang
AUT 1:43:43.4 0:07:16.5
9.
HORNFECK Ulla
TSV-Carlsgrün
GER 1:44:24.2 0:07:57.3
10.
LEHMANN Jana
VSC Klingenthal
GER 1:44:44.1 0:08:17.2
11.
ESCHER Silke
fischer racing team
GER 1:46:51.3 0:10:24.4
12.
FLECHSIG Theresa
USV TU Dresden
GER 1:47:01.4 0:10:34.5
13.
ROCKSTROH Anna
SV Trebsen
GER 1:47:44.9 0:11:18.0
14.
LANGER Steffi
Schöneck
GER 1:48:51.2 0:12:24.3
15.
MORGENSTERN Sabine
ATSV Gebirge Gelobtland
GER 1:50:03.4 0:13:36.5
16.
LINNÉ Charlotte
Skiklub Dresden Niedersedltz
GER 1:50:36.1 0:14:09.2
17.
SCHIFFMANN Christina
TUS 1892 Mitterleich
GER 1:51:14.3 0:14:47.4
18.
LOHBERGER Stephanie
Spvgg Lam
GER 1:51:28.8 0:15:01.9
19.
HÖLL Elisabeth
SC Carlsfeld
GER 1:52:56.8 0:16:29.9
20.
CHERNILOVSKAYA Anna
SLT Niederlande
NED 1:52:56.8 0:16:29.9
21.
NITSCHE Sabine
ATSV Gebirge
GER 1:53:54.3 0:17:27.4
22.
RABENHOLD Jenny
Einsiedler Skiverein
GER 1:58:45.5 0:22:18.6
23.
CLAUSS Alexandra
Einsiedler Skiverein
GER 1:59:45.4 0:23:18.5
24.
GELFERT Lisa
SV Schönheide
GER 1:59:52.2 0:23:25.3
25.
VERDIESEN-WOLTHUIS Anja
Stichts Langlauf Team
NED 2:00:52.9 0:24:26.0
26.
LYKOSCHAR Ines
Team Slow
GER 2:01:24.7 0:24:57.8
27.
NEISES Sarah
Skiklub Dresden Niedersedlitz
GER 2:01:29.7 0:25:02.8
28.
RECHENBERGER Elisabeth
Skiklub Dresden-Niedersedlitz
GER 2:01:52.2 0:25:25.3
29.
WEIGERT Susan
GER 2:02:42.0 0:26:15.1
30.
HANZLOVÁ Svatava
PJR Frenštát
CZE 2:05:21.2 0:28:54.3
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
PETZOLD Luca
GER 0:13:42.4 0:00:00.0
2.
LEMCKE Julius
VSC Klingenthal
GER 0:14:49.7 0:01:07.3
3.
KIESEL Robin
TSG Bau Hammerbrücke
GER 0:16:02.1 0:02:19.7
4.
WEIDLICH Janik
VSC Klingenthal
GER 0:16:04.9 0:02:22.5
5.
ALBRECHT Jonas
VSC Klingenthal
GER 0:16:10.3 0:02:27.9
6.
WOLFENSTELLER Luca
VSC Klingenthal
GER 0:16:16.1 0:02:33.7
7.
MÜLLER Colin
VSC Klingenthal
GER 0:17:59.1 0:04:16.7
8.
GOTTSCHLICH Dennis
SV Grünbach
GER 0:18:04.7 0:04:22.3
9.
SPERI Fabio
Skiverein Stützengrün e.V.
GER 0:19:22.8 0:05:40.4
10.
PETSCH Marco
SV Tresenwald
GER 0:19:44.2 0:06:01.8
11.
GÖTZE Cornelius
SV Grün-Weiss-Pirna
GER 0:20:35.8 0:06:53.4
12.
CASPAR Luis
SV Grün-Weiss-Pirna
GER 0:20:37.9 0:06:55.5
13.
SCHWARZENBERGER Cedrik
TSG Bau Hammerbrücke
GER 0:22:14.3 0:08:31.9
14.
SCHLOSSER Paul
GER 0:22:20.2 0:08:37.8
15.
UHLMANN Luis
Skiverein Schönheide
GER 0:22:52.9 0:09:10.5
16.
SCHUBERT Tim
Neukirchen
GER 0:25:21.8 0:11:39.4
17.
SCHOLZ Sebastian
BSG Talfreunde
GER 0:25:34.6 0:11:52.2
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
KÖRNER Philine
VSC Klingenthal
GER 0:15:01.1 0:00:00.0
2.
ELSNER Johanna
Skiverein Stützengrün
GER 0:15:29.2 0:00:28.1
3.
RICHTER Jasmin
SV Stützengrün
GER 0:16:22.5 0:01:21.4
4.
BEIER Liv
SV Grünbach
GER 0:17:15.0 0:02:13.9
5.
GLATHE Josephine-Joy
VSC Klingenthal
GER 0:17:31.4 0:02:30.3
6.
PETZOLD Laura
GER 0:17:46.3 0:02:45.2
7.
KAIN Natalie
SV Stützengrün
GER 0:18:35.9 0:03:34.8
8.
HOLL Teresa
SV Grünbach
GER 0:18:53.2 0:03:52.1
9.
SCHUMANN Lisa
SV Stützengrün
GER 0:19:57.2 0:04:56.1
10.
KIESEL Julia
TSG Bau Hammerbrücke
GER 0:20:05.5 0:05:04.4
11.
SCHÄDLICH Tina
TSG Bau Hammerbrücke
GER 0:20:12.7 0:05:11.6
12.
NEIDHARDT Lara
SV Grünbach
GER 0:20:30.9 0:05:29.8
13.
BAUMBACH Charlotte
Hohburger SV 1990
GER 0:20:34.5 0:05:33.4
14.
SCHLOSSER Lena
VSC Klingenthal
GER 0:20:49.4 0:05:48.3
15.
VELTE Anna Lena
Skiverein Schönheide
GER 0:21:23.4 0:06:22.3
16.
LEUPOLD Jasmin
VSC Klingenthal
GER 0:21:40.7 0:06:39.6
17.
ZIEGER Nele
Hohburger SV 1990
GER 0:21:45.1 0:06:44.0
18.
SELTMANN Annika
SV Tanne Thalheim
GER 0:21:47.6 0:06:46.5
19.
KOBER Katelyn
SV Grünbach
GER 0:22:28.2 0:07:27.1
20.
SCHMIDT Lena
Ski-Verein Triebes
GER 0:22:55.1 0:07:54.0
21.
WEIGERT Luisa
VSC Klingenthal
GER 0:23:08.1 0:08:07.0
22.
WEIGERT Svenja
VSC Klingenthal
GER 0:23:09.9 0:08:08.8
23.
GLASS Linda
VSC Klingenthal
GER 0:23:36.1 0:08:35.0
24.
BAUMBACH Luise
Hohburger SV 1990
GER 0:25:35.5 0:10:34.4
25.
KRAMER Leni
Hohburger SV 1990
GER 0:32:11.2 0:17:10.1
26.
PROSKE Helene
Strassenräuber GHA
GER 0:48:27.9 0:33:26.8
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
ESCHER Toni
Fischer Subaru Racing Team
AUT 1:11:46.0 0:00:00.0
2.
WEISHÄUPL Andreas
SALOMON-LEKI RACING-TEAM / VSC Klingenthal
GER 1:12:25.6 0:00:39.6
3.
RIEP Oleksandr
SG Einheit Berliner Bär
GER 1:13:16.1 0:01:30.1
4.
HOFFMANN Peter
Laufteam TU BA Freiberg
GER 1:13:16.3 0:01:30.3
5.
KNOLL Markus
ATSV Gebirge Gelobtland
GER 1:13:29.9 0:01:43.9
6.
PROPP Jurij
SALOMON TEAM DEUTSCHLAND
GER 1:13:51.8 0:02:05.8
7.
KRETZSCHMAR Denis
VSC Klingenthal / OW Pro Team
GER 1:14:14.5 0:02:28.5
8.
VOIGT Sebastian
Tsv Spitz Kunnersdorf
GER 1:15:25.8 0:03:39.8
9.
FLADE Matthias
SC Münchberg
GER 1:15:33.1 0:03:47.1
10.
KUNZ Ronald
GER 1:15:37.7 0:03:51.7
11.
TUNGER Björn
VSC Klingenthal
GER 1:17:17.5 0:05:31.5
12.
FISNAR Jiri
Ski klub Šumperk
CZE 1:17:55.5 0:06:09.5
13.
HARTMANN Sven
SV Bockau
GER 1:18:13.4 0:06:27.4
14.
BEGERL Ludwig
Spvgg Lam
GER 1:18:21.4 0:06:35.4
15.
STROBEL Norbert
GER 1:18:23.4 0:06:37.4
16.
VORBERG Jörg
SSV Geyer
GER 1:18:36.2 0:06:50.2
17.
HOFFMANN Paul
SV Grün-Weiss Pirna
GER 1:19:14.5 0:07:28.5
18.
BOCK Thomas
SG Adelsberg
GER 1:19:35.4 0:07:49.4
19.
HOPPE Hermann
SC Rosenheim
GER 1:20:18.1 0:08:32.1
20.
KORNHAS Christoph
SV Emsetal
GER 1:20:51.8 0:09:05.8
21.
BAUER Gerhard
DJK Falkenberg
GER 1:21:01.6 0:09:15.6
22.
REGER Christoph
SC Neubau
GER 1:21:06.1 0:09:20.1
23.
SIMA Jan
autopneu-servis.cz
CZE 1:21:14.0 0:09:28.0
24.
RAUCHMAUL Rainer
WSV Scheibe Alsbach
GER 1:21:19.3 0:09:33.3
25.
BOKOVIKOV Alexey
BMSTU Biathlon Moscow
RUS 1:21:27.1 0:09:41.1
26.
THÜMMLER Frank
SV Lok NO Leipzig e.V.
GER 1:21:29.0 0:09:43.0
27.
GEISSLER Roland
SWV Lauchhammer
GER 1:21:38.7 0:09:52.7
28.
SCHUBERT Lars
VfB Schöneck
GER 1:21:48.8 0:10:02.8
29.
KRASE Tom
VSC Klingenthal
GER 1:21:59.4 0:10:13.4
30.
FREYER Gerald
Pulsschlag Neuhausen Erzgebirge
GER 1:22:11.9 0:10:25.9
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
TRÖGER Nicole
SC Großberg * Skigo
GER 1:21:14.3 0:00:00.0
2.
OTTO Grit
SC 1927 Köthen
GER 1:25:53.1 0:04:38.8
3.
RICKL Juliane
Spvgg Lam Ski Nordisch
GER 1:27:21.5 0:06:07.2
4.
MÜLLER Katrin
SV Grün-Weiss Pirna
GER 1:29:17.7 0:08:03.4
5.
BAUMGÄRTEL Katharina
Ski-Club-Carlsfeld
GER 1:30:13.8 0:08:59.5
6.
WEIDLICH Antje
WSC Erzg. Oberwiesenthal
GER 1:32:35.4 0:11:21.1
7.
LOHBERGER Stephanie
Spvgg Lam
GER 1:34:53.5 0:13:39.2
8.
ROCKSTROH Anna
SV Trebsen
GER 1:34:56.6 0:13:42.3
9.
GROßE Annett
VSC Klingenthal
GER 1:37:51.0 0:16:36.7
10.
CHERNILOVSKAYA Anna
SLT Niederlande
NED 1:38:27.0 0:17:12.7
11.
STRAUBE Hanka
SV Lengefeld
GER 1:39:14.3 0:18:00.0
12.
VOIGT Katrin
PSV-Zittau
GER 1:42:10.1 0:20:55.8
13.
HOFFMANN Raffaela
SC Girkhausen
GER 1:45:02.8 0:23:48.5
14.
LIPHARDT Jessica
Radsportteam Reichnbach
GER 1:45:49.3 0:24:35.0
15.
WURM Evamaria
SV Grün-Weiss Pirna
GER 1:45:59.5 0:24:45.2
16.
KOLBE Cindy
SV Trebsen
GER 1:47:00.3 0:25:46.0
17.
VERDIESEN Anja
Stichts Langlauf Team
NED 1:47:45.1 0:26:30.8
18.
ČERNOCHOVÁ Jaroslava
PJR Frenštát
CZE 1:47:51.3 0:26:37.0
19.
QUAS Ines
GER 1:49:47.5 0:28:33.2
20.
KNORR Natalie
SV Grün-Weiß Wernesgrün
GER 1:51:18.1 0:30:03.8
21.
WEIL-HANSEN Pamela
SK Düsseldorf
GER 1:51:41.5 0:30:27.2
22.
SCHMITZ Christiane
TB Erlangen
GER 1:53:17.0 0:32:02.7
23.
GNICHTEL Jeannette
Läuferbund Schwarzenberg
GER 1:53:44.8 0:32:30.5
24.
KOBBERT Andrea
SV Bad Berka
GER 1:55:32.0 0:34:17.7
25.
MACHALICKÁ Libuše
Fortex Ski Moravský Beroun
CZE 2:00:20.9 0:39:06.6
26.
ENGELHARDT Pia
SG Oberennik
GER 2:04:37.1 0:43:22.8
27.
BLOCK Kerstin
TEV Fellbach
GER 2:05:00.3 0:43:46.0
28.
CHALUPAR Angelica
GER 2:06:32.7 0:45:18.4
29.
HANZLOVÁ Svatava
PJR Frenštát
CZE 2:10:11.8 0:48:57.5
30.
PERKAAN Gezina
SLT Niederlande
NED 2:23:21.0 1:02:06.7
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
ZOBIREI Jórg
SWV Goldlauter
GER 0:25:38.8 0:00:00.0
2.
GLAß Richard
VSC Klingenthal
GER 0:27:34.9 0:01:56.1
3.
KAUFMANN Johannes
VfL Reumtengrün
GER 0:27:39.1 0:02:00.3
4.
UNGETHÜM Jörg
Ski-Club Carlsfeld
GER 0:28:02.5 0:02:23.7
5.
PAMMLER Michael
GER 0:29:03.1 0:03:24.3
6.
LÖSCH Benjamin
Vogtländischer LV
GER 0:29:29.5 0:03:50.7
7.
UNGER Louis
VfB Schöneck
GER 0:30:14.4 0:04:35.6
8.
REUSCHEL Franz
S&P Ingenieure und Architekten Leipzig
GER 0:30:16.8 0:04:38.0
9.
BINDER Torsten
GER 0:30:29.1 0:04:50.3
10.
PAMMLER Steffen
GER 0:30:37.9 0:04:59.1
11.
GRIMM Hendrik
DRESDEN
GER 0:31:45.0 0:06:06.2
12.
RUMMLER Andreas
DRESDEN
GER 0:31:55.8 0:06:17.0
13.
SCHNEIDER Oliver
RC Schloßbike Greiz e.V.
GER 0:32:06.7 0:06:27.9
14.
PROSKE Jan
Strassenräuber GHA
GER 0:33:06.5 0:07:27.7
15.
KUNDE Colin
GRÜN weiss Pürna
GER 0:33:25.3 0:07:46.5
16.
WENGLER Carlo
Berliner Turnerschaft Leichtathletik
GER 0:34:12.5 0:08:33.7
17.
EMMRICH Holger
BSV Gelenau
GER 0:34:38.4 0:08:59.6
18.
HERRMANN Roy
SV Stützengrün
GER 0:36:42.0 0:11:03.2
19.
BELMENDT Roberto
GER 0:37:09.3 0:11:30.5
20.
MIKOLAJEWICZ Grzegorz
Poznan
POL 0:37:20.0 0:11:41.2
21.
HOLL Leonard
SV Grünbach
GER 0:37:28.8 0:11:50.0
22.
MICHAEL Jörg
Lamilux
GER 0:39:32.9 0:13:54.1
23.
WIRTH Uwe
GER 0:40:01.1 0:14:22.3
24.
MUELLER Maik
TSV Hertha Hornow
GER 0:40:19.2 0:14:40.4
25.
TAUBNER Frank
SV Grünbach
GER 0:42:55.8 0:17:17.0
26.
WIRTH Jürgen
Ski Lengenfeld Waldkirchen
GER 0:43:04.2 0:17:25.4
27.
BEYER Hans-Jürgen
Geithainer Genussläufer
GER 0:46:09.0 0:20:30.2
28.
LEWERENTZ Jan
GER 0:46:31.6 0:20:52.8
29.
RUHM Michael
Richtershorner Ruderverein
GER 0:47:36.3 0:21:57.5
30.
ZACHAEUS Kathleen
GER 0:53:32.8 0:27:54.0
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
GREßMANN Wiebke
xc-ski.de Skimarathon Team
GER 0:33:20.2 0:00:00.0
2.
GLAß Luise
VSC Klingenthal
GER 0:34:33.9 0:01:13.7
3.
SCHMIDT Julia
Ski-Verein Triebes
GER 0:39:18.9 0:05:58.7
4.
HOLL Berit
SV Grünbach
GER 0:39:47.3 0:06:27.1
5.
DITTES Petra
VfB Lengelfeld
GER 0:40:08.8 0:06:48.6
6.
GLÖCKNER Kristin
VLV Ober zwota
GER 0:40:44.7 0:07:24.5
7.
KÖNIG-WINTER Britta
Richtershorner Ruderverein
GER 0:42:31.9 0:09:11.7
8.
THURAU Christiane
Richtershorner Ruderverein
GER 0:44:28.9 0:11:08.7
9.
SCHALLER Annett
S&P Ingenieure und Architekten Leipzig
GER 0:44:40.4 0:11:20.2
10.
KUBERN Carina
S&P Ingenieure und Architekten Leipzig
GER 0:46:10.0 0:12:49.8
11.
FIEBER Madeleine
GER 0:47:24.4 0:14:04.2
12.
SCHALLER Renate
S&P Ingenieure und Architekten Leipzig
GER 0:47:25.3 0:14:05.1
13.
ROTHE Claudia
Gera
GER 0:51:51.8 0:18:31.6
14.
RAHNFELD Ute
GER 0:53:24.7 0:20:04.5
15.
ROTHE Silvia
Zedlitz
GER 0:56:44.3 0:23:24.1
16.
SCHULTE Brigitte
Team NM+B
GER 1:00:28.5 0:27:08.3