Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání
seriál : Kolo pro život 2015

Bikemaraton Drásal České spořitelny

MTB
DATUM :4.7.2015 MÍSTO :Holešov

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
JOBÁNEK Jan
Superior Rubena Team
CZE 7:37:44.6 0:00:00.0
2.
ŠŤASTNÝ Petr
Petr Čech SPORT MTB TEAM
CZE 7:39:44.6 0:02:00.0
3.
ŠÍBL Radoslav
4EVER Cyklobulis Bystřice pod Hostýnem
CZE 7:42:09.9 0:04:25.3
4.
HARTL Karel
KELLYS BIKE RANCH TEAM
CZE 8:00:28.4 0:22:43.8
5.
RYBAŘÍK Ivan
UGO-ALIVICTUS-ČISTÝ SPORT-CANNONDALE
CZE 8:19:04.7 0:41:20.1
6.
KECHRT Tomáš
Pell's Team
CZE 8:26:24.9 0:48:40.3
7.
PANGRÁC Marek
superior mtb team
CZE 8:31:23.4 0:53:38.8
8.
JURÁK Václav
JUVACYKLOTEAM
CZE 8:31:46.1 0:54:01.5
9.
KUČERA Tomáš
FOR BIKES cycling team
CZE 8:35:35.7 0:57:51.1
10.
NĚMEC Pavel
Kelly´s hranictibikeri.net
CZE 8:35:36.4 0:57:51.8
11.
PEZA Jan
CYKLOSPORT CHROPYNĚ
CZE 8:47:37.7 1:09:53.1
12.
ŠROLL Marek
VELOCENTRUM SPECIALIZED
CZE 8:51:38.9 1:13:54.3
13.
HAMAN Martin
SUPERIOR RIDERS
CZE 9:06:30.4 1:28:45.8
14.
KALITA Tomáš
MikeBike Cycling Team
CZE 9:14:41.4 1:36:56.8
15.
SALAQUARDA František
03PROBIKE
CZE 9:17:22.2 1:39:37.6
16.
MARŠÍK Tomáš
UGO Allivictus Čistý sport
CZE 9:18:07.9 1:40:23.3
17.
KARBAN Vlastimil
UGO-Allivictus Čistý sport
CZE 9:29:10.2 1:51:25.6
18.
PATÁK Kamil
Bike Team Sazovice
CZE 9:31:04.4 1:53:19.8
19.
FRANK Petr
Petr Čech SPORT MTB TEAM
CZE 9:32:35.7 1:54:51.1
20.
JEDLIČKA Luboš
Autokarlov
CZE 9:33:22.7 1:55:38.1
21.
DURDIL Radek
CZE 9:35:43.4 1:57:58.8
22.
HOLUB Milan
CZE 9:39:52.9 2:02:08.3
23.
BÁRTÍK Patrik
Drásal TEAM Holešov
CZE 9:46:39.4 2:08:54.8
24.
KREJČÍK Ondřej
Beespee.cz
CZE 9:50:13.9 2:12:29.3
25.
VAŠÍČEK Michal
Moravec Sokol Benešov
CZE 9:54:29.2 2:16:44.6
26.
NEBESKÝ Tomáš
Varta
CZE 9:55:22.7 2:17:38.1
27.
VACULÍK Jiří
Zachy Bike team
CZE 9:56:15.4 2:18:30.8
28.
NERADIL Tomáš
MXM HULÍN
CZE 9:58:58.4 2:21:13.8
29.
MELIŠ Juraj
Divina Racing Team
SVK 10:01:12.4 2:23:27.8
30.
VOSTAL Petr
energetikastaveb.com
CZE 10:04:41.4 2:26:56.8
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
BERKOVÁ Irena
Amenity-Extrem Sport Team
CZE 10:06:52.9 0:00:00.0
2.
KOLAŠÍNOVÁ Johana
SUPERIOR RIDERS
CZE 10:12:44.6 0:05:51.7
3.
JAVOROVÁ Lucie
Valachbajk team
CZE 10:27:38.9 0:20:46.0
4.
PEZOVÁ Hana
Cykloservis Peza
CZE 11:31:58.3 1:25:05.4
5.
CHLÍBKOVÁ Daniela
Redpoint Pearl Izumi
CZE 11:51:28.1 1:44:35.2
6.
SUCHÁNKOVÁ Lenka
CZE 12:05:49.3 1:58:56.4
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
BOUDNÝ Pavel
Česká spořitelna - Accolade cycling team
CZE 4:43:10.4 0:00:00.0
2.
SKALICKÝ Pavel
REMERX-MERIDA SILVINI team
CZE 4:45:54.1 0:02:43.7
3.
RAUCHFUSS Marek
Kellys Bikeranch
CZE 4:55:05.1 0:11:54.7
4.
SPLÍTEK Martin
Nilfisk Alto pro cycling
CZE 4:55:19.1 0:12:08.7
5.
DANĚK Jiří
Česká spořitelna - Accolade cycling team
CZE 4:56:34.9 0:13:24.5
6.
KUBÁNEK Marek
Česká spořitelna - Accolade cycling team
CZE 5:03:11.4 0:20:01.0
7.
ŽÁK Pavel
BIKE TRIATLON MORKOVICE
CZE 5:03:38.1 0:20:27.7
8.
REINER Jan
Česká spořitelna - Accolade cycling team
CZE 5:04:00.0 0:20:49.6
9.
ANDRLE David
SYMBIO+CANNONDALE
CZE 5:04:12.1 0:21:01.7
10.
PIRUCH Martin
CYKLOSPORT CHROPYNĚ
CZE 5:04:12.4 0:21:02.0
11.
PAUR Ondřej
SYMBIO+ CANNONDALE TEAM
CZE 5:05:28.9 0:22:18.5
12.
BRÁZDIL Jiří
BT Sazovice
CZE 5:07:06.6 0:23:56.2
13.
MOKRÝ Jakub
SYMBIO+ CANNONDALE
CZE 5:10:04.6 0:26:54.2
14.
KOBLIHA Ondřej
CYKLOTRENINK.com
CZE 5:10:31.8 0:27:21.4
15.
NOVOTA Jan
SYMBIO+ CANNONDALE
CZE 5:11:14.9 0:28:04.5
16.
PROCHÁZKA Jan
CYKLOSPORT CHROPYNĚ
CZE 5:12:19.6 0:29:09.2
17.
PETŘÍČEK Tomáš
BIKE TRIATLON MORKOVICE
CZE 5:13:40.1 0:30:29.7
18.
BUKSA Dominik
Future Cycling Team
CZE 5:13:49.9 0:30:39.5
19.
BARTÁK Radim
BIKE TRIATLON MORKOVICE
CZE 5:14:09.6 0:30:59.2
20.
TATÍČEK Petr
ELEVEN MERCEDES MITAS
CZE 5:16:16.8 0:33:06.4
21.
RAJCHART Jan
Česká spořitelna - Accolade cycling team
CZE 5:17:13.1 0:34:02.7
22.
KARBAN Štěpán
FOR BIKES cycling team
CZE 5:21:31.9 0:38:21.5
23.
SEDLÁČEK Adam
Cyklotrénink.com
CZE 5:21:49.6 0:38:39.2
24.
BERAN Vojtěch
alltraining.cz
CZE 5:23:15.6 0:40:05.2
25.
SAMOHÝL Milan
CONTINENTAL SPORT TEAM
CZE 5:28:04.6 0:44:54.2
26.
NOVOSAD David
Nilfisk Alto pro cycling
CZE 5:28:53.9 0:45:43.5
27.
JIRKŮ Jakub
Alltraining.cz-LAWI team
CZE 5:30:02.1 0:46:51.7
28.
ZIMA Ota
Kellys Bikeranch
CZE 5:30:13.6 0:47:03.2
29.
VÁŇA Pavel
BIKE TRIATLON MORKOVICE
CZE 5:31:31.0 0:48:20.6
30.
KRČMA Michal
OD Morava Holešov
CZE 5:33:05.3 0:49:54.9
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
ŠMÍDOVÁ Anna
Nilfisk ALTO pro cycling team
CZE 5:58:20.4 0:00:00.0
2.
BEDNAŘÍKOVÁ Jana
AMENITY – EXTREM SPORT TEAM
CZE 6:11:19.9 0:12:59.5
3.
FIDLEROVÁ Iva
CZE 6:29:48.7 0:31:28.3
4.
KOTOPULU Helena
CZE 6:33:04.7 0:34:44.3
5.
VOJTKOVÁ Šárka
CZE 6:41:39.4 0:43:19.0
6.
VLACHOVÁ Soňa
CZE 6:47:47.7 0:49:27.3
7.
SYROVÁTKOVÁ Irena
SYMBIO+ CANNONDALE
CZE 6:55:20.7 0:57:00.3
8.
KUČNÁ Svatava
4EVER Cyklo Bulis
CZE 7:04:46.4 1:06:26.0
9.
KRISTKOVÁ Helena
SYMBIO+ CANNONDALE
CZE 7:10:48.7 1:12:28.3
10.
NEUMANOVÁ Martina
RCR bike team Česká Třebová
CZE 7:22:23.4 1:24:03.0
11.
HAASOVÁ Radka
ACT leraK
CZE 7:29:49.2 1:31:28.8
12.
BUŠKOVÁ Leona
Nilfisk Alto pro cycling
CZE 7:44:32.7 1:46:12.3
13.
KOUŘIMSKÁ Zdeňka
CZE 7:53:13.6 1:54:53.2
14.
VODEHNALOVÁ Milena
SUPERIOR CYKLOFIT HIGH5 TEAM
CZE 7:55:52.9 1:57:32.5
15.
LOCHMANOVÁ Aneta
HOLEŠOVŠTÍ POKALÍŠCI
CZE 7:58:49.6 2:00:29.2
16.
ŽIŽKOVÁ Hana
CZE 8:09:41.6 2:11:21.2
17.
VANČUROVÁ Lenka
Valaští Bajkeři MRX team
CZE 8:10:45.1 2:12:24.7
18.
PAVLÍČKOVÁ Silvie
Burky Team
CZE 8:15:59.9 2:17:39.5
19.
EICHLEROVA Jana
CZE 8:36:39.6 2:38:19.2
20.
ČERNÁ Lenka
Sotesport
CZE 8:39:23.4 2:41:03.0
21.
VALOVÁ Hana
CZE 8:41:53.9 2:43:33.5
22.
NÁDVORNÍKOVÁ Eva
CZE 8:43:28.4 2:45:08.0
23.
KOPUNCOVÁ Lucie
BOJKOVICE
CZE 8:45:36.6 2:47:16.2
24.
JURČÍKOVÁ Veronika
DT SWISS BIKE TEAM
CZE 8:52:45.6 2:54:25.2
25.
PRCHALOVÁ Kateřina
Cykloteam KOLARNA
CZE 9:02:05.6 3:03:45.2
26.
JANKŮ Michaela
Valachbajk Team Kašava
CZE 9:07:58.3 3:09:37.9
27.
BLÁHOVÁ Tereza
CZE 9:39:12.6 3:40:52.2
28.
VALČÍKOVÁ Šárka
MIZUNO
CZE 9:51:51.6 3:53:31.2
29.
KLÍCHOVÁ Radka
CZE 10:00:23.6 4:02:03.2
30.
ŠIMÍKOVÁ Kateřina
Burky Team
CZE 10:14:33.6 4:16:13.2
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
BENEŠ Jan
Cyklosport Pit-stop.cz
CZE 2:19:58.7 0:00:00.0
2.
NOYOLA Emmanuel Castillo
AR Procycling Team
MEX 2:20:21.2 0:00:22.5
3.
LAVIČKA Adam
UNIQA Jihlava
CZE 2:21:26.4 0:01:27.7
4.
NOYOLA Daniel Castillo
AR Procycling Team
MEX 2:22:31.9 0:02:33.2
5.
DOLEŽAL Václav
Česká spořitelna Specialized Junior MTB team
CZE 2:23:56.9 0:03:58.2
6.
NOGOWCZYK Rafal
ZVL Kreidler Sportiva
POL 2:24:08.4 0:04:09.7
7.
LIEBICH Petr
Sk Žamberk Tessuti sport
CZE 2:25:40.4 0:05:41.7
8.
JANKŮ Lukáš
Rádio Kiss Hády
CZE 2:25:42.2 0:05:43.5
9.
JANEČEK Pavel
Cyklo VAPE
CZE 2:27:36.2 0:07:37.5
10.
ROŽEK Jan
Dexter BSK Racing Team
CZE 2:27:53.6 0:07:54.9
11.
GRIGORESCU Lubor
CZE 2:28:05.7 0:08:07.0
12.
ODSTRČIL David
4 EVER cyklo Bulis
CZE 2:28:35.2 0:08:36.5
13.
MORAVEC Karel
AUTHOR MASTERS
CZE 2:29:42.2 0:09:43.5
14.
KLÁR Martin
CYKLOSPORT CHROPYNĚ
CZE 2:30:14.7 0:10:16.0
15.
ISTENČIN Lukáš
Petr Čech SPORT MTB TEAM
CZE 2:30:19.2 0:10:20.5
16.
IZDNÝ Zdeněk
CZE 2:30:51.4 0:10:52.7
17.
HOLIŠ Martin
Česká spořitelna - Specialized MTB team
CZE 2:31:19.7 0:11:21.0
18.
ŠÍPAL Ivan
Alltraining Lawi
CZE 2:31:49.9 0:11:51.2
19.
LIBERDA Milan
Cykloteam KOLARNA
CZE 2:32:16.4 0:12:17.7
20.
PLESNÍK Michal
AGROFERT cyklo tým - SOKOLOVNA PRŮHONICE
CZE 2:32:52.9 0:12:54.2
21.
FEDAK Ruslan
CZE 2:33:04.9 0:13:06.2
22.
RUBAČ Michal
Six Monkeys
CZE 2:33:05.9 0:13:07.2
23.
KUČERA Vladimír
CYKLOSPORT CHROPYNĚ
CZE 2:33:08.7 0:13:10.0
24.
FIALA Radek
WITZENMANN OPAVA
CZE 2:34:23.4 0:14:24.7
25.
SPILKA Tomáš
REDFROG
CZE 2:35:42.2 0:15:43.5
26.
STUDENOVSKÝ Radek
GS Technik Cyklo Team Jistebnice
CZE 2:36:22.0 0:16:23.3
27.
MAŠEK Jan
Six Monkeys
CZE 2:37:02.9 0:17:04.2
28.
BLAŽEK Jan
CYKLOSPORT CHROPYNĚ
CZE 2:37:58.7 0:18:00.0
29.
GALLIK Ján
Česká spořitelna - Accolade cycling team
SVK 2:38:05.4 0:18:06.7
30.
BARTOŇ Patrik
Amenity-Extrem Sport Team
CZE 2:38:21.9 0:18:23.2
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
BULISOVÁ Lenka
4EVER Cyklo Bulis
CZE 3:02:12.4 0:00:00.0
2.
VIDLAK Veronika
VIVA
CZE 3:04:39.6 0:02:27.2
3.
KNAPKOVÁ Denisa
SUPERIOR RIDERS
CZE 3:05:00.2 0:02:47.8
4.
FALCOVÁ Hana
alltraining.cz
CZE 3:10:08.2 0:07:55.8
5.
KARAFIÁTOVÁ Svatava
Nilfisk Alto pro cycling
CZE 3:12:10.4 0:09:58.0
6.
SLADKOVSKÁ Dagmar
CZE 3:17:01.4 0:14:49.0
7.
POSPÍŠILOVÁ Radka
Bikecentrum Olomouc
CZE 3:17:26.2 0:15:13.8
8.
HAPALOVÁ Iva
CZE 3:23:00.9 0:20:48.5
9.
KOCHÁŇOVÁ Martina
CZE 3:27:39.9 0:25:27.5
10.
BLAŽKOVÁ Vendula
SUPERIOR CYKLOFIT HIGH5
CZE 3:30:44.2 0:28:31.8
11.
PUČEGLOVÁ Jana
Six Monkeys
CZE 3:32:51.4 0:30:39.0
12.
VALENTOVÁ Tereza
SINTESI PRIMA - DONNA
CZE 3:34:02.9 0:31:50.5
13.
POUROVÁ Alžběta
Česká Spořitelna MTB Hobby A
CZE 3:36:56.9 0:34:44.5
14.
NÁBĚLKOVÁ Kateřina
CYKLOSPORT CHROPYNĚ
CZE 3:44:38.4 0:42:26.0
15.
DANČÁKOVÁ Radka
Edite team Vsetín
CZE 3:45:47.2 0:43:34.8
16.
SICHÁLKOVÁ Natálie
CZE 3:47:47.4 0:45:35.0
17.
PROCHÁZKOVÁ Zdenka
CYKLO MXM HULÍN
CZE 3:50:53.9 0:48:41.5
18.
MAZANCOVÁ Jana
Jabkoty Kdyně
CZE 4:00:50.4 0:58:38.0
19.
KADLECOVÁ Hana
Metrostav
CZE 4:01:31.4 0:59:19.0
20.
FRANCOVÁ Blanka
Česká Spořitelna MTB Hobby X
CZE 4:02:31.9 1:00:19.5
21.
ROZEHNALOVÁ Kamila
CZE 4:04:54.1 1:02:41.7
22.
MACUROVÁ Kateřina
CZE 4:08:23.4 1:06:11.0
23.
BLAŽKOVÁ Denisa
CZE 4:09:00.4 1:06:48.0
24.
SOMMEROVÁ Jana
GIANT BRNO SPORT TEAM
CZE 4:09:11.4 1:06:59.0
25.
MIKOVÁ Michaela
SYMBIO+ CANNONDALE
CZE 4:16:04.6 1:13:52.2
26.
KLOUPAROVÁ Zdeňka
UH.HRADIŠTĚ
CZE 4:25:19.9 1:23:07.5
27.
SUCHÁČKOVÁ Jana
CZE 4:32:58.9 1:30:46.5
28.
DIVÍLKOVÁ Magdalena
CZE 4:37:43.4 1:35:31.0
29.
HODNÁ Marie
CZE 4:41:54.6 1:39:42.2
30.
JANÁČOVÁ Ivana
Valach MTB
CZE 4:44:03.1 1:41:50.7
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
SUCHÝ Milan
Autodoplňky.cz
CZE 1:32:38.9 0:00:00.0
2.
BLAŽEK Lukáš
Nilfisk Alto pro cycling
CZE 1:35:29.9 0:02:51.0
3.
NĚMEC Patrik
CYKLO BENDL CLUB 98
CZE 1:37:20.9 0:04:42.0
4.
BOČEK Jiří
Dieselpower
CZE 1:37:21.6 0:04:42.7
5.
ČEKAL Pavel
AUTHOR SEDLÁČEK PŘÍBRAM
CZE 1:38:02.6 0:05:23.7
6.
FILO Matěj
Finančné centrum team
SVK 1:38:03.6 0:05:24.7
7.
VÁGNER Daniel
Factor Bike Team
CZE 1:38:11.9 0:05:33.0
8.
PODOLA Lukáš
Nilfisk Alto pro cycling
CZE 1:39:48.6 0:07:09.7
9.
KLEIN Martin
SYMBIO+CANNONDALE
CZE 1:41:01.9 0:08:23.0
10.
ŠITNER Jaroslav
GS CYKLO TEAM JISTEBNICE
CZE 1:42:53.6 0:10:14.7
11.
JANUSZ Mateusz
CZE 1:43:36.7 0:10:57.8
12.
FIALA Josef
Cyklosport Pit-stop.cz
CZE 1:44:35.7 0:11:56.8
13.
HENDRYCH Jirka
BIKE FREAKS HOLICE
CZE 1:44:47.2 0:12:08.3
14.
PANTŮČEK Jiří
CZE 1:45:37.4 0:12:58.5
15.
FUKSA Jaromír
CZE 1:48:23.4 0:15:44.5
16.
NĚMEC Michal
CZE 1:49:27.7 0:16:48.8
17.
MARETA Vítek
ESB Team
CZE 1:54:45.4 0:22:06.5
18.
NARADIL Vojtěch
CYKLO MXM HULÍN
CZE 1:54:56.7 0:22:17.8
19.
CHALUPA Michal
Scott RC Brno
CZE 1:55:30.9 0:22:52.0
20.
MIKULÁŠEK Ondřej
Klub biatlonu Staré Město pod Landštejnem
CZE 1:56:30.2 0:23:51.3
21.
SCHAUER Jan
ZP cykloservis STEVENS cycling team
CZE 1:59:12.9 0:26:34.0
22.
SOUČEK Petr
Bikemarast
CZE 1:59:35.4 0:26:56.5
23.
MLČÁK Jan
CZE 1:59:39.9 0:27:01.0
24.
SÝKORA Karel
Česká spořitelna Specialized Junior MTB team
CZE 2:01:34.7 0:28:55.8
25.
OMELKA Martin
Nilfisk ALTO pro cycling team
CZE 2:01:34.7 0:28:55.8
26.
BARTOŠ Martin
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 2:01:39.2 0:29:00.3
27.
ELIÁŠ Ondřej
Nilfisk ALTO pro cycling team
CZE 2:02:10.2 0:29:31.3
28.
SALAMON Marek
MTB KOLAGO PETŘVALD
CZE 2:02:16.4 0:29:37.5
29.
NOVOTNÝ Miloš
CZE 2:02:41.2 0:30:02.3
30.
VOŇKA Marek
FLASHBREAK
CZE 2:05:23.2 0:32:44.3
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
PODSKALSKÁ Anna
Česká spořitelna Specialized MTB Junior TEAM
CZE 2:00:17.4 0:00:00.0
2.
ŠTEFANOVÁ Kateřina
BIKE FREAKS HOLICE
CZE 2:06:47.2 0:06:29.8
3.
ELIÁŠOVÁ Edita
Nilfisk ALTO pro cycling team
CZE 2:11:29.7 0:11:12.3
4.
PŮLPÁNOVÁ Bohdana
www.scottmtb.cz
CZE 2:13:07.4 0:12:50.0
5.
KAŠPAROVÁ Natálie
BIKE FREAKS HOLICE
CZE 2:13:11.1 0:12:53.7
6.
ŘÍHOVÁ Lucie
CK Sazička Rosice
CZE 2:14:05.7 0:13:48.3
7.
NÁDVORNÍKOVÁ Jana
CZE 2:19:57.7 0:19:40.3
8.
BŘEZINOVÁ Daniela
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 2:24:53.2 0:24:35.8
9.
KLVAČOVÁ Kamila
Nilfisk Alto pro cycling
CZE 2:25:19.1 0:25:01.7
10.
ALTMANOVÁ Dana
TAXI PRAHA
CZE 2:29:57.1 0:29:39.7
11.
DROBNÁ Simona
CZE 2:31:20.7 0:31:03.3
12.
DOSTÁLOVÁ Hana
CZE 2:38:56.9 0:38:39.5
13.
DURDILOVÁ Lucie
CZE 2:43:20.9 0:43:03.5
14.
NÁBĚLKOVÁ Adéla
Kmotr Masna Kroměříž
CZE 2:43:56.4 0:43:39.0
15.
TREUTNEROVÁ Jana
CZE 2:44:36.7 0:44:19.3
16.
SKÁCELOVÁ Natálie
CZE 2:45:00.9 0:44:43.5
17.
ŠVAJDOVÁ Iveta
DT SWISS BIKE TEAM
CZE 2:46:27.4 0:46:10.0
18.
PANUŠOVÁ Petra
SYMBIO+ CANNONDALE
CZE 2:48:04.7 0:47:47.3
19.
KRYŠTOFOVÁ Jana
ZZN HP Žďár nad Sázavou
CZE 2:48:17.9 0:48:00.5
20.
SÝKOROVÁ Mária
CZE 2:50:24.4 0:50:07.0
21.
MALÍŘOVÁ Věra
Nilfisk Alto pro cycling
CZE 2:58:36.7 0:58:19.3
22.
HENČLOVÁ Kamila
Drásal TEAM Holešov
CZE 3:01:54.7 1:01:37.3
23.
KOLAŘÍKOVÁ Denisa
Nilfisk Alto pro cycling
CZE 3:07:43.9 1:07:26.5
24.
VESELÁ Petra
CZE 3:14:02.9 1:13:45.5
25.
NOVOTKOVÁ Dagmar
CZE 3:14:06.7 1:13:49.3
26.
DOLEŽALOVÁ Martina
BT Sazovice
CZE 3:29:19.4 1:29:02.0
27.
BALNEROVÁ Andrea
CZE 3:33:28.7 1:33:11.3
28.
PETERKOVÁ Jeanette
SYMBIO+ cycling
CZE 3:35:25.4 1:35:08.0
29.
VOSÁHLOVÁ Lucie
CZE 3:38:26.4 1:38:09.0
30.
KLAPILOVÁ Veronika
HOLEŠOVŠTÍ POKALÍŠCI
CZE 3:46:25.9 1:46:08.5
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
PŮLPÁN Matěj
www.scottmtb.cz
CZE 0:11:53.2 0:00:00.0
2.
HLAVA Tomáš
4ever Cyklo Bulis Team
CZE 0:12:20.7 0:00:27.5
3.
DUBČÁK Pavel
4EVER Cyklo Bulis
CZE 0:12:33.5 0:00:40.2
4.
LAVIČKA David
CZE 0:12:53.0 0:00:59.7
5.
VRABEC Jiří
BIKE FREAKS HOLICE
CZE 0:12:53.2 0:00:59.9
6.
PIETROŇ Filip
CZE 0:13:10.5 0:01:17.2
7.
JURKULÁK Jakub
AVELIMTB
CZE 0:13:11.7 0:01:18.5
8.
HANÁK Vojtěch
CZE 0:13:13.2 0:01:20.0
9.
LAKOTA Maxim
CZE 0:13:40.7 0:01:47.5
10.
BRÁZDIL Jakub
PŘÍLEPY
CZE 0:13:50.2 0:01:57.0
11.
ROŽEK Jakub
CZE 0:13:54.0 0:02:00.7
12.
ŠTĚPÁN Michal
SKI Klub Kopřivnice
CZE 0:14:03.5 0:02:10.2
13.
VILÍMEK Petr
Holešov
CZE 0:14:40.5 0:02:47.2
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
HOJKOVÁ Štěpánka
BIKE FREAKS HOLICE
CZE 0:12:32.0 0:00:00.0
2.
KŘIKAVOVÁ Šárka
KřikyTeam
CZE 0:12:48.3 0:00:16.2
3.
HENDRYCHOVÁ Lucka
BIKE FREAKS HOLICE
CZE 0:13:37.0 0:01:05.0
4.
NĚMCOVÁ Michaela
CYKLO BENDL CLUB 98
CZE 0:14:36.5 0:02:04.5
5.
HOLÁŠKOVÁ Justýna
SKI Klub Kopřivnice
CZE 0:14:53.3 0:02:21.2
6.
ŠVIHELOVÁ Viktorie
CZE 0:14:56.5 0:02:24.5
7.
VYBÍRALOVÁ Markéta
NAPOHODU sport team
CZE 0:15:53.8 0:03:21.7
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
MRÁZ Daniel
TJ cyklistika Uničov
CZE 0:09:40.0 0:00:00.0
2.
KUNČÍK Matěj
www.skisport-horka.cz
CZE 0:09:56.0 0:00:15.9
3.
NĚMEC Erik
CYKLO BENDL CLUB 98
CZE 0:09:59.0 0:00:19.0
4.
JURKULÁK Marek
AVELIMTB
CZE 0:10:08.5 0:00:28.5
5.
JANKOVSKÝ Tomáš
BIKE3000 Junior Team
CZE 0:10:11.5 0:00:31.5
6.
HOJKA František
BIKE FREAKS HOLICE
CZE 0:10:25.7 0:00:45.7
7.
MAZŮREK Tomáš
CYKLO MXM HULÍN
CZE 0:10:36.9 0:00:56.8
8.
RUBAČ Tomáš
Head-bikes team
CZE 0:10:38.2 0:00:58.2
9.
NEUGEBAUER Tomáš
BIKE FREAKS HOLICE
CZE 0:10:52.7 0:01:12.7
10.
PROCHÁZKA Ondra
SK Šela Sport Přerov
CZE 0:10:53.3 0:01:13.2
11.
CHOVANEC Tomáš
CYKLO MXM HULÍN
CZE 0:11:13.2 0:01:33.2
12.
RAFAJ Martin
CZE 0:11:19.1 0:01:39.1
13.
ŘÍHA Jakub
CZE 0:11:42.9 0:02:02.8
14.
SOCHOR Jakub
SK Sochoříci
CZE 0:12:04.5 0:02:24.5
15.
GERYK Vít
FORMAN KIDS
CZE 0:12:12.6 0:02:32.6
16.
KLEINER štěpán
CZE 0:12:12.9 0:02:32.8
17.
SVAK Adam
Drásal
CZE 0:12:15.2 0:02:35.2
18.
VÁVRA Dominik
AGROFERT cyklo tým
CZE 0:12:17.3 0:02:37.2
19.
NOVÁK Lukáš
CZE 0:12:20.5 0:02:40.5
20.
POLÁŠEK Šimon
KOSPOL Holešov
CZE 0:12:25.6 0:02:45.6
21.
VOSTAL Vilda
Třebíč
CZE 0:12:26.0 0:02:46.0
22.
JANDA Lukáš
CZE 0:12:30.9 0:02:50.8
23.
WINKLER Vojtěch
CZE 0:12:37.1 0:02:57.1
24.
KUČERA Adam
CYKLOSPORT CHROPYNĚ
CZE 0:12:38.1 0:02:58.1
25.
CHOVANEC šimon
CZE 0:12:48.6 0:03:08.6
26.
BENEŠ Matěj
CZE 0:12:59.1 0:03:19.1
27.
ELBADRI Jakub
CZE 0:13:02.6 0:03:22.6
28.
PONÍŽIL Radek
CZE 0:13:03.4 0:03:23.3
29.
PECHÁČEK Petr
CZE 0:13:05.1 0:03:25.1
30.
JUŘENA Michal
CZE 0:13:18.6 0:03:38.6
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
KOLÁŘOVÁ Justýna
Dukla Praha
CZE 0:10:33.7 0:00:00.0
2.
DOLEŽALOVÁ Markéta
BIKE FREAKS HOLICE
CZE 0:11:27.2 0:00:53.5
3.
HOLÁŠKOVÁ Amálie
SKI Klub Kopřivnice
CZE 0:11:36.7 0:01:03.0
4.
ČERNÁ Hana
CZE 0:11:38.4 0:01:04.7
5.
KOŠÁRKOVÁ Sabina
Cyklocentrum Košárek
CZE 0:11:47.7 0:01:14.0
6.
REIDLOVÁ Adéla
CZE 0:12:31.9 0:01:58.2
7.
BĚLOBRADIČOVÁ Bára
NOTalent ZNOJMO
CZE 0:13:17.9 0:02:44.2
8.
BENEŠOVÁ Tereza
CZE 0:13:28.9 0:02:55.2
9.
PODOLOVÁ Klára
CZE 0:13:30.7 0:02:57.0
10.
ŠVIHELOVA Michaela
CPV Krnov
CZE 0:13:30.7 0:02:57.0
11.
ADAMÍKOVÁ Lucie
CZE 0:13:31.7 0:02:58.0
12.
STOJAROVÁ Kristýna
CZE 0:13:31.9 0:02:58.2
13.
JAKEŠOVÁ Klára
CZE 0:13:55.9 0:03:22.2
14.
NEDBALOVÁ Kateřina
CZE 0:14:00.9 0:03:27.2
15.
KOZÁČKOVÁ Anna
CZE 0:15:10.7 0:04:37.0
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
HENDRYCH Vojta
BIKE FREAKS HOLICE
CZE 0:07:37.3 0:00:00.0
2.
BRUCKNER Filip
Bikeclinic Junior Team
CZE 0:07:37.5 0:00:00.2
3.
ŠUMPÍK Pavel
BIKE FREAKS HOLICE
CZE 0:07:40.2 0:00:02.9
4.
PURNOCH Matyáš
Bikeclinic Junior Team
CZE 0:07:40.8 0:00:03.5
5.
FRENCL Dominik
GIANTPITRSBIKE
CZE 0:07:44.0 0:00:06.7
6.
BLAŽEK Aleš
Nasavrky Bikers
CZE 0:07:44.7 0:00:07.4
7.
KOVAŘÍK Jakub
VRV pro sport
CZE 0:08:14.4 0:00:37.1
8.
RAŠKA Lukáš
SK Šela Sport Přerov
CZE 0:08:21.5 0:00:44.2
9.
NOVÁK Vojtěch
BIKE FREAKS HOLICE
CZE 0:08:23.2 0:00:45.9
10.
TABULKA Štěpán
CZE 0:08:24.2 0:00:46.9
11.
DUŠEK Jakub
Horní Hanychov
CZE 0:08:30.0 0:00:52.7
12.
CAPÍK Luděk
CZE 0:08:44.5 0:01:07.2
13.
KOTOPULOS Mikis
CZE 0:08:46.7 0:01:09.4
14.
POUZAR Štěpán
CZE 0:08:54.0 0:01:16.7
15.
RAFAJ Tomáš
CZE 0:09:00.0 0:01:22.7
16.
PROCHÁZKA Matěj
CZE 0:09:00.2 0:01:22.9
17.
HLOBIL Adam
CZE 0:09:12.7 0:01:35.4
18.
ZIMOVČÁK Filip
CZE 0:09:14.7 0:01:37.4
19.
CHMELA David
CZE 0:09:21.2 0:01:43.9
20.
LANGPAUL Robert
CZE 0:09:23.0 0:01:45.7
21.
ONDRUCH Ladislav
CZE 0:09:25.2 0:01:47.9
22.
BAROŇ Jakub
CZE 0:09:32.5 0:01:55.2
23.
MITÁŠ Robert
CZE 0:09:38.7 0:02:01.4
24.
PERNIČKA Václav
CZE 0:09:42.2 0:02:04.9
25.
HOLENDA Adam
CZE 0:09:48.2 0:02:10.9
26.
KRUŤA Jan Tomáš
CZE 0:10:01.0 0:02:23.7
27.
VANĚK Michal
CZE 0:10:04.3 0:02:27.0
28.
KLEMENT Matyáš
CZE 0:10:04.7 0:02:27.4
29.
ZEDEK Daniel
CZE 0:10:07.7 0:02:30.4
30.
STÁREK David
CZE 0:10:11.5 0:02:34.2
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
DUŠKOVÁ Kateřina
Horní Hanychov
CZE 0:08:03.5 0:00:00.0
2.
DUBCOVÁ Štěpánka
FORMAN CINELLI Kids
CZE 0:08:04.0 0:00:00.4
3.
SEIDLOVÁ Kateřina
VRV pro sport team
CZE 0:08:20.0 0:00:16.5
4.
NOVÁKOVÁ Daniela
BMX Řepy
CZE 0:08:39.5 0:00:36.0
5.
JANKOVSKÁ Ema
BIKE3000 Junior Team
CZE 0:08:56.5 0:00:53.0
6.
MARKOVÁ Beáta
Bike Pro Racing
CZE 0:08:59.8 0:00:56.2
7.
SMAŽILOVÁ Markéta
Sanitka66 Holešov
CZE 0:09:15.0 0:01:11.5
8.
KŘIKAVOVÁ Anděla
CZE 0:09:16.0 0:01:12.4
9.
ŠVAJDOVÁ Karolína
CZE 0:09:34.3 0:01:30.7
10.
JAKEŠOVÁ Kateřina
CZE 0:09:36.3 0:01:32.7
11.
REIDLOVÁ Nela
Team Forman kids
CZE 0:09:36.8 0:01:33.2
12.
JURKULÁKOVÁ Adéla
AVELIMTB
CZE 0:09:57.8 0:01:54.2
13.
SCHIESSER Linda
Subaru Opava
CZE 0:09:59.3 0:01:55.7
14.
NEDBALOVÁ Gabriela
CZE 0:10:18.5 0:02:15.0
15.
KOVÁŘOVÁ Nikola
CZE 0:10:35.0 0:02:31.5
16.
POSPÍŠILOVÁ Kateřina
CZE 0:10:41.8 0:02:38.2
17.
NEDBALOVÁ Bára
CZE 0:10:48.5 0:02:45.0
18.
FRIESOVÁ Anna
CZE 0:10:52.0 0:02:48.5
19.
BUKSOVÁ Adriana
CZE 0:11:01.0 0:02:57.5
20.
EDLEROVÁ Nikola
CZE 0:11:23.8 0:03:20.2
21.
NOVOTKOVÁ Klára
CZE 0:11:25.3 0:03:21.7
22.
DOKOUPILOVÁ Linda
CZE 0:11:26.5 0:03:23.0
23.
PETRŽELOVÁ Michaela
CZE 0:11:26.8 0:03:23.2
24.
PALÁSKOVÁ Markéta
CZE 0:11:50.6 0:03:47.0
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
FRENCL Patrik
GIANTPITRSBIKE
CZE 0:05:28.9 0:00:00.0
2.
PEŠEK Tomáš
CK LOKO Rakovník
CZE 0:05:48.6 0:00:19.6
3.
DUBEC Martin
TEAM FORMAN CINELLI Kids
CZE 0:05:57.1 0:00:28.1
4.
VOBORNÍK Filip
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:06:07.6 0:00:38.6
5.
VAŠINA Timotej
Craft Author Bike Team
CZE 0:06:10.3 0:00:41.4
6.
KOVÁŘ Melichar
CZE 0:06:18.3 0:00:49.4
7.
ŠPERL Václav
CZE 0:06:21.1 0:00:52.1
8.
FILGAS Matouš
CZE 0:06:24.8 0:00:55.8
9.
DOČKAL Alexandr
CZE 0:06:25.0 0:00:56.0
10.
PETRÁČEK Milan
P.J.P.T. junior team
CZE 0:06:27.6 0:00:58.6
11.
VALENTA Věnek
CZE 0:06:32.3 0:01:03.4
12.
FRYDRYCH Tobiáš
CZE 0:06:33.5 0:01:04.5
13.
ODSTRČILÍK Ondra
CZE 0:06:35.0 0:01:06.0
14.
ŠUMPÍK Jirka
BIKE FREAKS HOLICE
CZE 0:06:41.3 0:01:12.4
15.
BENEŠ Adam
CZE 0:06:49.8 0:01:20.8
16.
RAŠKA Tomáš
SK Šela Sport Přerov
CZE 0:06:50.3 0:01:21.4
17.
KUPKA Dominik
CZE 0:06:50.3 0:01:21.4
18.
POLÁK Jáchym
CZE 0:06:56.9 0:01:28.0
19.
VOSTAL Eduard
TJ Spartak Třebíč
CZE 0:07:00.6 0:01:31.6
20.
HŐHN Martin
SKI Klub Kopřivnice
CZE 0:07:02.3 0:01:33.4
21.
HNÍZDIL Lukáš
CZE 0:07:11.8 0:01:42.8
22.
BAROŇ Damián
CZE 0:07:14.6 0:01:45.6
23.
BOBČÍK Dominik
CZE 0:07:17.8 0:01:48.8
24.
DYTRYCH Prokop
CZE 0:07:18.6 0:01:49.6
25.
HAZULÍK šimon
CZE 0:07:19.0 0:01:50.0
26.
KAŇA Alexander
CZE 0:07:21.1 0:01:52.1
27.
ČERNÝ David
CZE 0:07:23.8 0:01:54.8
28.
FOSTŮ Dominik
CZE 0:07:24.8 0:01:55.8
29.
TVRZ Jan
MTBike
CZE 0:07:25.6 0:01:56.6
30.
SKLENÁŘ Vojtěch
CZE 0:07:26.0 0:01:57.0
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
KRÁTKÁ Zuzka
BIKE FREAKS HOLICE
CZE 0:05:43.4 0:00:00.0
2.
PETRÁČKOVÁ Anna
P.J.P.T. junior team
CZE 0:05:45.9 0:00:02.5
3.
DUBCOVÁ Anna
TEAM FORMAN CINELLI Kids
CZE 0:05:49.4 0:00:06.0
4.
KOLÁŘOVÁ Babeta
Dukla Praha
CZE 0:05:49.5 0:00:06.0
5.
KOVAŘÍKOVÁ Zuzana
VRV pro sport
CZE 0:05:59.5 0:00:16.0
6.
HOLOUBKOVÁ Eliška
CZE 0:06:40.6 0:00:57.2
7.
ŠKROBÁKOVÁ Kateřina
CZE 0:06:44.7 0:01:01.3
8.
BĚLOBRADIČOVÁ Adélka
CZE 0:07:11.9 0:01:28.5
9.
CHOVANCOVÁ Karolína
Kapro ad
CZE 0:07:17.2 0:01:33.8
10.
SVÁDOVÁ Eliška
CZE 0:07:18.4 0:01:34.9
11.
VÁVROVÁ Karolína
AGROFERT cyklo tým
CZE 0:07:29.9 0:01:46.5
12.
PANTŮČKOVÁ Anna
CZE 0:07:30.9 0:01:47.5
13.
ZAJÍCOVÁ Emma
RH Kroměříž
CZE 0:07:38.1 0:01:54.7
14.
TSCHÖPLOVÁ Anna
esox bike team
CZE 0:07:42.6 0:01:59.2
15.
ZDARSOVÁ Hana
CZE 0:07:52.5 0:02:09.1
16.
SOCHOROVÁ Eliška
SK Sochoříci
CZE 0:07:58.9 0:02:15.5
17.
FRIESOVÁ Marie
CZE 0:08:00.1 0:02:16.7
18.
GERYKOVÁ Valerie
FORMAN KIDS
CZE 0:08:09.2 0:02:25.8
19.
DRÁBKOVÁ Sabina
CZE 0:08:09.4 0:02:26.0
20.
ELBADRI Sara
CZE 0:08:11.0 0:02:27.6
21.
MIKOLAJKOVÁ Anna
CZE 0:08:13.0 0:02:29.5
22.
PODOLOVÁ Kamila
CZE 0:08:14.4 0:02:31.0
23.
ŠENKYŘÍKOVÁ Ester
CZE 0:08:15.0 0:02:31.6
24.
ZATLOUKALOVÁ Johana
CZE 0:08:15.2 0:02:31.8
25.
BENEŠOVÁ Julie Nikol
CZE 0:08:18.7 0:02:35.3
26.
HUDCOVÁ Klára
CZE 0:08:19.5 0:02:36.0
27.
PEŠKOVÁ Natálie
CZE 0:08:22.7 0:02:39.3
28.
KLEMENTOVÁ Magdaléna
MTB CHŘIBY
CZE 0:08:32.7 0:02:49.3
29.
BÍLKOVÁ Alžběta
CZE 0:08:35.2 0:02:51.8
30.
KLAPILOVÁ Karolína
HOLEŠOVŠTÍ POKALÍŠCI
CZE 0:08:36.6 0:02:53.2