Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání
seriál : Kolo pro život 2015

Šumavský MTB maraton České spořitelny

MTB
DATUM :1.8.2015 MÍSTO :Zadov

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
BOUDNÝ Pavel
Česká spořitelna - Accolade cycling team
CZE 1:55:23.3 0:00:00.0
2.
ULMAN Matouš
Česká spořitelna - Accolade cycling team
CZE 1:55:28.8 0:00:05.5
3.
STROŽ Jan
SYMBIO+ CANNONDALE TEAM
CZE 1:56:35.1 0:01:11.8
4.
KAMLER Josef
superior mtb team
CZE 2:00:29.7 0:05:06.4
5.
KOBES Lukáš
AC Sparta Praha Cycling
CZE 2:01:49.1 0:06:25.8
6.
FOJTÍK Jan
SYMBIO+ CANNONDALE
CZE 2:02:41.5 0:07:18.2
7.
MINKA Jakub
SYMBIO+ CANNONDALE
CZE 2:02:45.3 0:07:22.0
8.
ŠŤASTNÝ Petr
Petr Čech SPORT MTB TEAM
CZE 2:02:45.6 0:07:22.3
9.
ANDRLE David
SYMBIO+CANNONDALE
CZE 2:02:45.7 0:07:22.4
10.
PROCHÁZKA Jan
CYKLOSPORT CHROPYNĚ
CZE 2:04:04.5 0:08:41.2
11.
ŠŤASTNÝ Jan
Alset Racing Team
CZE 2:04:13.1 0:08:49.8
12.
MALÝ Lukáš
RSV Grafenau/TREK TEAM
CZE 2:04:48.5 0:09:25.2
13.
RAJCHART Jan
Česká spořitelna - Accolade cycling team
CZE 2:04:53.3 0:09:30.0
14.
PAUR Ondřej
SYMBIO+ CANNONDALE TEAM
CZE 2:05:18.1 0:09:54.8
15.
PIRUCH Martin
CYKLOSPORT CHROPYNĚ
CZE 2:05:49.9 0:10:26.6
16.
PÍSAŘ Jan
Moto ŠIKULE - CITIZEN - PERSKINDOL
CZE 2:06:45.4 0:11:22.1
17.
DOLEŽAL Václav
Česká spořitelna Specialized Junior MTB team
CZE 2:07:45.3 0:12:22.0
18.
HRUŠKA Jan
Nilfisk Alto pro cycling
CZE 2:08:02.9 0:12:39.6
19.
LAVIČKA Adam
UNIQA Jihlava
CZE 2:08:21.2 0:12:57.9
20.
JIRÁNEK Tomáš
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 2:08:39.1 0:13:15.8
21.
KADLEC Jakub
Česká spořitelna Specialized Junior MTB team
CZE 2:09:39.2 0:14:15.9
22.
JAKEŠ Tomáš
CZE 2:09:48.7 0:14:25.4
23.
TRUHLÁŘ Luboš
TRISPORT Team
CZE 2:09:56.8 0:14:33.5
24.
HOLUB Josef
CZE 2:11:03.1 0:15:39.8
25.
KOBES Miroslav
Velosport Domažlice
CZE 2:11:05.3 0:15:42.0
26.
ISTENČIN Lukáš
Petr Čech SPORT MTB TEAM
CZE 2:11:25.2 0:16:01.9
27.
ŠIMEČEK David
KacKac Biking Team
CZE 2:11:39.7 0:16:16.4
28.
SOUKUP David
SYMBIO+ CANNONDALE RACE TEAM
CZE 2:13:08.7 0:17:45.4
29.
JIŘENA Pavel
AUTHOR MASTERS
CZE 2:13:14.9 0:17:51.6
30.
RUBAČ Michal
Six Monkeys
CZE 2:14:07.3 0:18:44.0
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
ŠMÍDOVÁ Anna
Nilfisk ALTO pro cycling team
CZE 2:22:24.8 0:00:00.0
2.
PICHLÍKOVÁ Jana
Sport bike
CZE 2:26:44.9 0:04:20.1
3.
STODŮLKOVÁ Denisa
Petr Čech SPORT MTB TEAM
CZE 2:33:32.9 0:11:08.1
4.
CIBULKOVÁ Lenka
Lawi Sport Team
CZE 2:33:50.9 0:11:26.1
5.
ŠIMÁNKOVÁ Jana
Alset Racing Team
CZE 2:36:58.5 0:14:33.7
6.
FALCOVÁ Hana
alltraining.cz
CZE 2:43:58.9 0:21:34.1
7.
POSPÍŠILOVÁ Radka
Bikecentrum Olomouc
CZE 2:45:57.6 0:23:32.8
8.
SYROVÁTKOVÁ Irena
SYMBIO+ CANNONDALE
CZE 2:46:09.6 0:23:44.8
9.
ŠMEJKALOVÁ Natalie
UGO Allivictus
CZE 2:46:11.8 0:23:47.0
10.
TRČKOVÁ Daniela
Alltraining.cz - Lawi
CZE 2:49:38.1 0:27:13.3
11.
ZADÁKOVÁ Klára
CZE 2:53:40.1 0:31:15.3
12.
KRISTKOVÁ Helena
SYMBIO+ CANNONDALE
CZE 2:54:20.2 0:31:55.4
13.
MIKULOVÁ Alžběta
TJ Kovo Praha
CZE 2:57:12.1 0:34:47.3
14.
CHARVÁTOVÁ Kateřina
AC Sparta Praha Cycling
CZE 2:59:45.1 0:37:20.3
15.
BUŠKOVÁ Leona
Nilfisk Alto pro cycling
CZE 3:04:38.6 0:42:13.8
16.
SMOLKOVÁ Ivona
CZE 3:17:41.4 0:55:16.6
17.
ŠIMKOVÁ Šárka
Synerga Bike Team
CZE 3:17:44.7 0:55:19.9
18.
ŘÍHOVÁ Hana
MNÍŠEK POD BRDY
CZE 3:23:47.3 1:01:22.5
19.
KREJČÍ Jitka
CZE 3:29:23.2 1:06:58.4
20.
ČERVENÁ Petra
KLATOVY
CZE 3:29:56.2 1:07:31.4
21.
MIKOVÁ Michaela
SYMBIO+ CANNONDALE
CZE 3:36:25.9 1:14:01.1
22.
MAŤHOVÁ Tereza
CZE 3:37:09.4 1:14:44.6
23.
LÍSALOVÁ Jana
PUNK, PLEASURE and PAIN
CZE 3:38:06.6 1:15:41.8
24.
HAŠKOVÁ Renata
CZE 3:40:47.4 1:18:22.6
25.
NOVÁ Johana
Biketeam ČS
CZE 3:41:57.7 1:19:32.9
26.
KOUBOVÁ Martina
CZE 3:46:36.9 1:24:12.1
27.
HLINOVÁ Jindřiška
AGROFERT cyklo tým - SaJ team
CZE 4:07:23.5 1:44:58.7
28.
KLIMEŠOVÁ Jitka
CZE 4:11:48.5 1:49:23.7
29.
ŠORNOVÁ Aneta
CZE 4:58:20.5 2:35:55.7
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
DOLEŽAL Vladislav
Česká spořitelna Specialized Junior MTB team
CZE 1:00:27.2 0:00:00.0
2.
BLAŽEK Lukáš
Nilfisk Alto pro cycling
CZE 1:00:32.7 0:00:05.5
3.
HONSA František
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 1:01:37.6 0:01:10.4
4.
SOVA Ondřej
ALEA sportswear
CZE 1:02:26.6 0:01:59.4
5.
KALIVODA Tomáš
Ski klub Šumava
CZE 1:03:32.1 0:03:04.9
6.
BLAŽEK Jakub
Nilfisk Alto pro cycling
CZE 1:04:10.4 0:03:43.2
7.
MAREK Oskar
Česká spořitelna Specialized Junior
CZE 1:04:17.3 0:03:50.1
8.
VÁGNER Daniel
Factor Bike Team
CZE 1:04:36.7 0:04:09.5
9.
SEDLÁČEK Jiří
AUTHOR SEDLÁČEK PŘÍBRAM
CZE 1:04:46.7 0:04:19.5
10.
ZONYGA Jan
CZE 1:06:07.7 0:05:40.5
11.
MÁNEK Jiří
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 1:06:12.9 0:05:45.7
12.
LANGHANS Jurgen
CZE 1:06:27.4 0:06:00.2
13.
FORMÁNEK Zdeněk
Eurosystem MTB team
CZE 1:06:42.2 0:06:15.0
14.
MATĚJKA Tomáš
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 1:06:49.3 0:06:22.1
15.
HENDRYCH Jirka
BIKE FREAKS HOLICE
CZE 1:07:02.2 0:06:35.0
16.
TROJAN Aleš
Strojírenství Trojan
CZE 1:07:18.1 0:06:50.9
17.
VYTLAČIL Štěpán
CZE 1:07:57.7 0:07:30.5
18.
ČERNÝ Marek
Papír a výtvarky Smíchov
CZE 1:08:11.1 0:07:43.9
19.
ČEJKA Vladimír
CK Kněžice
CZE 1:08:26.7 0:07:59.5
20.
ŠTOREK Martin
Větrníci
CZE 1:08:31.8 0:08:04.6
21.
KLEMENT Dominik
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 1:08:33.9 0:08:06.7
22.
PANTŮČEK Jiří
CZE 1:08:53.1 0:08:25.9
23.
LUTOVSKÝ Ondřej
Česká spořitelna Specialized SG Vimperk
CZE 1:09:08.8 0:08:41.6
24.
VONDRÁČEK Jaroslav
Ski klub Šumava
CZE 1:09:30.6 0:09:03.4
25.
HARAZIM Karel
CZE 1:09:41.6 0:09:14.4
26.
NEHÉZ Radek
Nilfisk Alto pro cycling
CZE 1:09:45.1 0:09:17.9
27.
KLIČKA Martin
CZE 1:09:57.3 0:09:30.1
28.
HAVRÁNEK Jan
CZE 1:10:20.4 0:09:53.2
29.
PIVNIČKA Marek
CZE 1:10:23.2 0:09:56.0
30.
TOMÁNEK Pavel
Pohoda bike team
CZE 1:10:27.3 0:10:00.1
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
ŘEZNÍKOVÁ Tereza
Česká spořitelna Specialized Junior MTB team
CZE 1:09:20.1 0:00:00.0
2.
KLEMENTOVÁ Andrea
Ski klub Šumava
CZE 1:11:26.2 0:02:06.1
3.
ČEJKOVÁ Šárka
CK Kněžice
CZE 1:14:24.3 0:05:04.2
4.
BŘEZINOVÁ Daniela
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 1:15:33.9 0:06:13.8
5.
TOMIŠOVÁ Alena
Dúm Barev Český Krumlov
CZE 1:17:18.4 0:07:58.3
6.
MUFOVÁ Hana
CZE 1:17:29.4 0:08:09.3
7.
NOVÁKOVÁ Adéla
skisumava
CZE 1:19:18.8 0:09:58.7
8.
POPELKOVÁ Daniela
REDFROG
CZE 1:19:41.1 0:10:21.0
9.
MATULKOVÁ Jana
CT Weber
CZE 1:20:30.4 0:11:10.3
10.
BÁRTOVÁ Růžena
šrouby+matice Bártová Prachatice
CZE 1:21:13.3 0:11:53.2
11.
NÁDVORNÍKOVÁ Eva
CZE 1:22:16.9 0:12:56.8
12.
KAŠPAROVÁ Natálie
BIKE FREAKS HOLICE
CZE 1:22:52.9 0:13:32.8
13.
PULCOVÁ Miroslava
Mažoretky Premium Vimperk
CZE 1:23:04.1 0:13:44.0
14.
VOSIČKOVÁ Dana
Koloshop
CZE 1:23:15.7 0:13:55.6
15.
PŮLPÁNOVÁ Bohdana
www.scottmtb.cz
CZE 1:23:22.1 0:14:02.0
16.
ALTMANOVÁ Dana
TAXI PRAHA
CZE 1:24:32.1 0:15:12.0
17.
MAŠLAŇOVÁ Martina
DEXTER CYCLING
CZE 1:25:09.4 0:15:49.3
18.
PEJŠOVÁ Kristýna
Superior Rubena Team
CZE 1:25:20.8 0:16:00.7
19.
MATEJSKOVÁ Barbora
CZE 1:25:20.9 0:16:00.8
20.
SCHIFFER Andrea
bike-horner.at
AUT 1:25:40.1 0:16:20.0
21.
ŠMÍDKOVÁ Aneta
CZE 1:27:30.9 0:18:10.8
22.
HANUŠOVÁ Natálie
S-Sport
CZE 1:28:46.7 0:19:26.6
23.
KOUTNÁ Kateřina
Česká spořitelna - Specialized MTB team
CZE 1:29:15.4 0:19:55.3
24.
VANIŠOVÁ Štěpánka
CZE 1:29:58.2 0:20:38.1
25.
HARTLOVÁ Ivana
Sokol Římov
CZE 1:30:03.1 0:20:43.0
26.
SMOLOVÁ Michaela
Ski klub Šumava
CZE 1:30:34.9 0:21:14.8
27.
FIEDLEROVÁ Jana
CZE 1:30:52.6 0:21:32.5
28.
ŘEZANKOVÁ Alena
CZE 1:30:55.2 0:21:35.1
29.
VAŠINOVÁ Renata
Craft Author Bike Team
CZE 1:31:10.2 0:21:50.1
30.
FURCHOVÁ Lucie
MTB FURCH TEAM
CZE 1:33:45.1 0:24:25.0
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
SAMEC Filip
Bikeclinic Junior Team
CZE 0:14:09.6 0:00:00.0
2.
KUNČÍK Matěj
www.skisport-horka.cz
CZE 0:14:26.2 0:00:16.6
3.
HENDRYCH Vojta
BIKE FREAKS HOLICE
CZE 0:15:30.4 0:01:20.8
4.
KUBA Jakub
BIKE GALLERY
CZE 0:15:58.8 0:01:49.2
5.
ŠIMEK Marek Emanuel
Sportovní Akademie Špindlerův Mlýn
CZE 0:16:14.9 0:02:05.3
6.
TABARA Šimon
Agrofert Junior Team
CZE 0:16:36.1 0:02:26.5
7.
TISCHLER Jan
Fischer Skiklub Šumava vimperk
CZE 0:18:39.6 0:04:30.0
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
HLADÍKOVÁ Kateřina
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:14:35.9 0:00:00.0
2.
KYSELOVÁ Adéla
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:15:33.1 0:00:57.2
3.
PŮBALOVÁ Nela
ČKL Harrachov
CZE 0:15:41.9 0:01:06.0
4.
NÁROVCOVÁ Monika
ČS Specialized junior MTB Team Vimperk
CZE 0:16:41.6 0:02:05.7
5.
ŠINDELÁŘOVÁ Hana
Craft Author Bike Team
CZE 0:16:58.1 0:02:22.2
6.
NÁROVCOVÁ Beáta
CZE 0:19:21.6 0:04:45.7
7.
HORDOSSY Julie
CZE 0:19:22.9 0:04:47.0
8.
GLAISTER Mia
Sportovní Akademie Špindlerův Mlýn
CZE 0:19:25.1 0:04:49.2
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
ŠINDELÁŘ Jan
Craft Author Bike Team
CZE 0:18:07.5 0:00:00.0
2.
FIEDLER Zdeněk
LYKO klub Prachatice
CZE 0:18:17.1 0:00:09.6
3.
NOVÁK Ondřej
Remerx Merida team Kolín
CZE 0:18:24.4 0:00:16.8
4.
DUŠÁK Martin
Dům barev Český Krumlov
CZE 0:18:31.6 0:00:24.1
5.
PŮLPÁN Matěj
www.scottmtb.cz
CZE 0:19:26.4 0:01:18.8
6.
VRABEC Jiří
CZE 0:22:04.7 0:03:57.1
7.
VAŠINA Samuel
Craft Author Bike Team
CZE 0:22:44.7 0:04:37.1
8.
SVOBODA Dominik
Nová Role
CZE 0:22:46.7 0:04:39.1
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
HEJHALOVÁ Dagmar
Dukla Praha
CZE 0:19:20.4 0:00:00.0
2.
KŘIKAVOVÁ Šárka
Bike Club Město Touškov
CZE 0:21:24.6 0:02:04.2
3.
HENDRYCHOVÁ Lucka
BIKE FREAKS HOLICE
CZE 0:22:24.7 0:03:04.2
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
NAROVEC Jonáš
Ski klub Šumava
CZE 0:28:34.6 0:00:00.0
2.
SULEK Dominik
CZE 0:28:50.5 0:00:15.9
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
ŠINDELÁŘ Jan
Craft Author Bike Team
CZE 0:09:59.0 0:00:00.0
2.
DUŠÁK Martin
Dům barev Český Krumlov
CZE 0:10:16.8 0:00:17.7
3.
FIEDLER Zdeněk
LYKO klub Prachatice
CZE 0:10:20.5 0:00:21.5
4.
PŮLPÁN Matěj
www.scottmtb.cz
CZE 0:10:21.3 0:00:22.2
5.
NOVÁK Ondřej
Remerx Merida team Kolín
CZE 0:10:25.9 0:00:26.8
6.
HONSA Antonín
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:11:27.3 0:01:28.2
7.
JURKULÁK Jakub
AVELIMTB
CZE 0:11:36.5 0:01:37.5
8.
KALIVODA Lukáš
SKIRAPLE Śumava
CZE 0:11:59.8 0:02:00.7
9.
VRABEC Jiří
CZE 0:12:02.3 0:02:03.2
10.
VLASATÝ Jakub
LYKO klub Prachatice
CZE 0:12:17.8 0:02:18.7
11.
VAŠINA Samuel
Craft Author Bike Team
CZE 0:12:34.5 0:02:35.5
12.
VLAS Jakub
CZE 0:13:11.5 0:03:12.5
13.
HEMZA Martin
CZE 0:13:28.5 0:03:29.5
14.
MÍCHAL Vojtěch
CZE 0:13:48.3 0:03:49.2
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
HEJHALOVÁ Dagmar
Dukla Praha
CZE 0:10:23.4 0:00:00.0
2.
TOMANOVÁ Lenka
Ski klub Šumava
CZE 0:11:58.7 0:01:35.2
3.
KŘIKAVOVÁ Šárka
Bike Club Město Touškov
CZE 0:12:04.2 0:01:40.7
4.
HENDRYCHOVÁ Lucka
BIKE FREAKS HOLICE
CZE 0:12:09.7 0:01:46.2
5.
BĚLOVÁ Lucie
TJ COPR Přeštice
CZE 0:12:50.4 0:02:27.0
6.
HONSOVÁ Anežka
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:12:51.9 0:02:28.5
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
SAMEC Filip
Bikeclinic Junior Team
CZE 0:07:27.2 0:00:00.0
2.
KUNČÍK Matěj
www.skisport-horka.cz
CZE 0:07:38.1 0:00:10.8
3.
MRÁZ Daniel
TJ cyklistika Uničov
CZE 0:08:02.0 0:00:34.7
4.
JANKOVSKÝ Tomáš
BIKE3000 Junior Team
CZE 0:08:23.2 0:00:55.9
5.
SEIDL Jan
Thrill Protivín
CZE 0:08:24.7 0:00:57.5
6.
JURKULÁK Marek
AVELIMTB
CZE 0:08:38.2 0:01:11.0
7.
KUBA Jakub
BIKE GALLERY
CZE 0:08:40.0 0:01:12.7
8.
ŠIMEK Marek Emanuel
Sportovní Akademie Špindlerův Mlýn
CZE 0:08:47.1 0:01:19.8
9.
ZONYGA David
VRV Team
CZE 0:08:49.2 0:01:22.0
10.
TABARA Šimon
Agrofert Junior Team
CZE 0:09:00.6 0:01:33.3
11.
TISCHLER Jan
Fischer Skiklub Šumava vimperk
CZE 0:09:26.7 0:01:59.5
12.
HÁJEK Ondřej
Velosport Domažlice
CZE 0:09:29.2 0:02:02.0
13.
BENEDIKT Jakub
copr přeštice
CZE 0:10:27.7 0:03:00.5
14.
STEINBACH Jakub
Ski klub Šumava
CZE 0:10:34.7 0:03:07.5
15.
FIEDLER David
LYKO klub Prachatice
CZE 0:10:36.0 0:03:08.7
16.
RAPP Matěj
CZE 0:10:44.2 0:03:16.9
17.
GRACÍK Daniel
CZE 0:10:44.2 0:03:17.0
18.
MALINA Vojtěch
CZE 0:11:03.9 0:03:36.6
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
HLADÍKOVÁ Kateřina
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:07:36.8 0:00:00.0
2.
KYSELOVÁ Adéla
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:08:05.3 0:00:28.4
3.
PŮBALOVÁ Nela
ČKL Harrachov
CZE 0:08:07.5 0:00:30.6
4.
NÁROVCOVÁ Monika
ČS Specialized junior MTB Team Vimperk
CZE 0:08:17.8 0:00:40.9
5.
KOLÁŘOVÁ Justýna
Dukla Praha
CZE 0:08:53.2 0:01:16.3
6.
ŠINDELÁŘOVÁ Hana
Craft Author Bike Team
CZE 0:09:05.0 0:01:28.1
7.
GLAISTER Mia
Sportovní Akademie Špindlerův Mlýn
CZE 0:09:54.6 0:02:17.7
8.
NAROVCOVÁ Beáta
Ski klub Šumava
CZE 0:10:02.9 0:02:26.0
9.
SMUTNÁ Anna
Intercars.cz Lysice
CZE 0:10:04.1 0:02:27.2
10.
BĚLOVÁ Aneta
TJ COPR Přeštice
CZE 0:10:08.9 0:02:32.0
11.
HORDOSSY Julie
CZE 0:10:09.4 0:02:32.5
12.
HOLÁŠKOVÁ Amálie
SKI Klub Kopřivnice
CZE 0:10:13.2 0:02:36.3
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
HENDRYCH Vojta
BIKE FREAKS HOLICE
CZE 0:06:50.1 0:00:00.0
2.
BRUCKNER Filip
Bikeclinic Junior Team
CZE 0:06:54.8 0:00:04.7
3.
BLAŽEK Aleš
Nasavrky Bikers
CZE 0:07:07.6 0:00:17.5
4.
FRENCL Dominik
GIANTPITRSBIKE
CZE 0:07:15.6 0:00:25.5
5.
TABULKA Štěpán
CZE 0:07:28.3 0:00:38.2
6.
SMEJKAL Adam
SAMOLEPKY.CZ
CZE 0:07:56.3 0:01:06.2
7.
ARNOLD Adam
Haven Extreme
CZE 0:07:57.1 0:01:07.0
8.
PURNOCH Matyáš
Bikeclinic Junior Team
CZE 0:07:57.5 0:01:07.3
9.
LUKEŠ Jaroslav
Outdoor kids
CZE 0:08:02.7 0:01:12.6
10.
HANZLÍK Jakub
CZE 0:08:38.1 0:01:48.0
11.
DUŠEK Jakub
Horní Hanychov
CZE 0:09:09.5 0:02:19.4
12.
STEINBACH Hynek
Ski klub Šumava
CZE 0:09:16.8 0:02:26.7
13.
HOLUB Čeněk
CZE 0:09:32.1 0:02:42.0
14.
LUBAS Jan
SKI klub Jablonec n.N.
CZE 0:09:32.8 0:02:42.7
15.
ŠURANSKÝ Vít
CZE 0:09:33.2 0:02:43.1
16.
RAJS Josef
Ck loko Rakovnik
CZE 0:09:34.9 0:02:44.7
17.
PIČMAN Jan
CZE 0:09:38.3 0:02:48.2
18.
KORBEL Daniel
Six Monkeys
CZE 0:09:41.6 0:02:51.5
19.
BLÁHA Tomáš
Ski klub Šumava
CZE 0:09:43.7 0:02:53.6
20.
KADLEC Jiří
MTB Truhlarna Kadlec
CZE 0:09:56.1 0:03:06.0
21.
ŠKOPEK Adam
CZE 0:10:27.6 0:03:37.5
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
DUŠKOVÁ Kateřina
Horní Hanychov
CZE 0:07:20.0 0:00:00.0
2.
VAŠKOVSKÁ Michaela
MAGIC Bike Team
CZE 0:08:05.7 0:00:45.6
3.
DUBCOVÁ Štěpánka
FORMAN CINELLI Kids
CZE 0:08:09.5 0:00:49.4
4.
NOVÁKOVÁ Daniela
BMX Řepy
CZE 0:08:13.3 0:00:53.2
5.
JANKOVSKÁ Ema
BIKE3000 Junior Team
CZE 0:08:15.3 0:00:55.2
6.
KRAMEŠOVÁ Marie
CZE 0:08:23.5 0:01:03.5
7.
KUNČÍKOVÁ Ella
www.ehorka.cz
CZE 0:08:24.9 0:01:04.8
8.
MACHOVÁ Marie
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:09:03.3 0:01:43.2
9.
JURKULÁKOVÁ Adéla
AVELIMTB
CZE 0:09:17.3 0:01:57.2
10.
BABUŠKOVÁ Lucie
CZE 0:09:50.5 0:02:30.5
11.
NOVÁ Miroslava
CZE 0:10:08.2 0:02:48.1
12.
SMAŽILOVÁ Markéta
Sanitka66 Holešov
CZE 0:10:14.3 0:02:54.2
13.
HODINOVÁ Nicol
CZE 0:10:30.3 0:03:10.2
14.
SMUTNÁ Dorota
CZE 0:10:32.0 0:03:12.0
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
SVOBODA David
TJ Sokol Vinoř
CZE 0:02:54.9 0:00:00.0
2.
FRENCL Patrik
GIANTPITRSBIKE
CZE 0:02:55.6 0:00:00.7
3.
PEŠEK Tomáš
CK LOKO Rakovník
CZE 0:03:02.7 0:00:07.7
4.
DUBEC Martin
TEAM FORMAN CINELLI Kids
CZE 0:03:25.9 0:00:31.0
5.
VAŠINA Timotej
Craft Author Bike Team
CZE 0:03:27.1 0:00:32.2
6.
PŮBAL Matouš
ČKL Harrachov
CZE 0:03:28.4 0:00:33.5
7.
BABUŠKA David
CZE 0:03:45.7 0:00:50.8
8.
ŠPERL Václav
CZE 0:03:45.9 0:00:51.0
9.
VOCELKA Matěj
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:04:01.4 0:01:06.4
10.
KŘIVANEC Štěpán
P.R.D.I. Plzeň
CZE 0:04:06.0 0:01:11.0
11.
KOSAŘ Mikuláš
CZE 0:04:09.2 0:01:14.3
12.
PETRÁČEK Milan
P.J.P.T. junior team
CZE 0:04:11.1 0:01:16.2
13.
HOFMAN Michal
CZE 0:04:14.7 0:01:19.8
14.
GRYGERA Jiří
CZE 0:04:19.0 0:01:24.0
15.
TICHÝ Kryštof
Cyklokroužek Český Krumlov
CZE 0:04:23.0 0:01:28.0
16.
KANIŠČEV Alexandr
Bike Sport Mohelnice
CZE 0:04:25.1 0:01:30.2
17.
SIMON Štěpán
CZE 0:04:25.4 0:01:30.5
18.
HEMZA Marek
hemza.cz
CZE 0:04:26.5 0:01:31.5
19.
HÁJEK Jakub
Velosport Domažlice
CZE 0:04:26.9 0:01:32.0
20.
BABUŠKA Matěj
CZE 0:04:27.7 0:01:32.8
21.
KROUPA Ondřej
CZE 0:04:33.4 0:01:38.5
22.
KELNER Lukáš
Bike Team dům Barev ČK
CZE 0:04:33.9 0:01:38.9
23.
KOLESNIKOV Matěj
CZE 0:04:40.2 0:01:45.2
24.
BEDĚRKA Matyáš
BMX Pardubice
CZE 0:04:40.2 0:01:45.3
25.
ŠNELCER Zdeněk
CZE 0:04:42.5 0:01:47.5
26.
HŐHN Martin
SKI Klub Kopřivnice
CZE 0:04:47.9 0:01:53.0
27.
MALÍ Jan
CZE 0:04:48.0 0:01:53.0
28.
KŘIVANEC Šimon
P.R.D.I. Plzeň
CZE 0:04:50.6 0:01:55.7
29.
JOKE Miroslav
CZE 0:04:58.0 0:02:03.0
30.
KOPAČKA Ondřej
CZE 0:05:03.5 0:02:08.6
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
PETRÁČKOVÁ Anna
P.J.P.T. junior team
CZE 0:03:16.3 0:00:00.0
2.
DUBCOVÁ Anna
TEAM FORMAN CINELLI Kids
CZE 0:03:25.6 0:00:09.2
3.
KYSELOVÁ Aneta
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:03:27.3 0:00:11.0
4.
KOLÁŘOVÁ Babeta
Dukla Praha
CZE 0:03:28.8 0:00:12.5
5.
MÁNKOVÁ Emma
Outdoor kids Čkyně
CZE 0:03:47.8 0:00:31.5
6.
BARTOŠOVÁ Kateřina
CZE 0:03:51.8 0:00:35.5
7.
HUDEČKOVÁ Lucie
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:03:55.0 0:00:38.7
8.
SCHÄFEROVÁ Magdaléna
ČKL Harrachov
CZE 0:04:04.5 0:00:48.2
9.
TICHOTOVÁ Michaela
Fisher Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:04:19.4 0:01:03.1
10.
HORDOSSY Eliška
CZE 0:04:26.5 0:01:10.2
11.
PANTŮČKOVÁ Anna
CZE 0:04:31.3 0:01:15.0
12.
VENCLÍKOVÁ Tereza
Fischer Ski klubŠumava Vimperk
CZE 0:04:33.5 0:01:17.2
13.
ŠKROBÁKOVÁ Kateřina
CZE 0:04:37.5 0:01:21.2
14.
BENEDIKTOVÁ Nikola
copr přeštice
CZE 0:04:45.5 0:01:29.2
15.
TABULKOVÁ Barbora
CZE 0:04:46.0 0:01:29.7
16.
MATĚJKOVÁ Emma
CZE 0:05:13.8 0:01:57.5
17.
VÁVROVÁ Karolína
AGROFERT cyklo tým
CZE 0:05:20.5 0:02:04.2
18.
BRABENCOVÁ Anna
CZE 0:05:29.8 0:02:13.5
19.
ROTHBAUEROVÁ Karolína
CZE 0:05:53.3 0:02:37.0
20.
HERAMOVÁ Olga
CZE 0:05:55.5 0:02:39.2
21.
PAVLOVÁ Kristýna
CZE 0:05:58.5 0:02:42.2
22.
MATULOVÁ Vanesa
CZE 0:06:11.8 0:02:55.5
23.
PÖSCHLOVÁ Alžběta
CZE 0:06:16.8 0:03:00.5
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
SCHÄFER Josef
ČKL Harrachov
CZE 0:01:39.5 0:00:00.0
2.
HLADÍK František
IVARCS - AUTHOR TEAM
CZE 0:01:46.5 0:00:06.9
3.
KNOBLOCH Adam
CZE 0:01:56.5 0:00:16.9
4.
SEIDL František
CZE 0:02:09.7 0:00:30.2
5.
RUDOLF Michal
CZE 0:02:11.5 0:00:31.9
6.
KOUT Kryštof
CZE 0:02:14.1 0:00:34.6
7.
VOŠALÍK Vojtěch
CZE 0:02:28.5 0:00:48.9
8.
KLIMEŠ Radim
CZE 0:02:32.5 0:00:52.9
9.
SAJFRÍD Ondřej
CZE 0:02:43.5 0:01:03.9
10.
HOŠEK Tomáš
CZE 0:02:48.2 0:01:08.7
11.
MARKOVEC Tadeáš
CZE 0:02:49.1 0:01:09.6
12.
DVOŘÁK Nicholas
CZE 0:02:51.7 0:01:12.1
13.
KOPENEC Šimon
CZE 0:02:53.7 0:01:14.2
14.
KRÁL Maxmilian
CZE 0:03:07.6 0:01:28.0
15.
PRIŠTIC Roman
CZE 0:03:10.6 0:01:31.0
16.
NEHODA Lukáš
CZE 0:03:17.6 0:01:38.0
17.
KOTEK Karel
CZE 0:03:19.9 0:01:40.3
18.
ŠEBÁNEK Samuel
CZE 0:03:21.6 0:01:42.0
19.
HORN Josef
CZE 0:03:27.8 0:01:48.2
20.
TICHÝ Tadeáš
Cyklokroužek Český Krumlov
CZE 0:03:37.2 0:01:57.7
21.
KŘÍŽ Vojtěch
CZE 0:03:47.1 0:02:07.6
22.
ŠTOJDL Max
CZE 0:03:50.7 0:02:11.2
23.
VAŠÍČEK David
CZE 0:03:54.1 0:02:14.6
24.
JECÍNEK Tomáš
CZE 0:04:01.6 0:02:22.0
25.
ŠTĚRBA Jakub
CZE 0:04:39.2 0:02:59.7
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
SVOBODOVÁ Laura
TJ Sokol Vinoř
CZE 0:02:07.7 0:00:00.0
2.
BLAŽKOVÁ Jolana
Nasavrky Bikers
CZE 0:02:27.1 0:00:19.3
3.
STAŇKOVÁ Jana
CZE 0:02:30.7 0:00:22.9
4.
VÁCHOVÁ Kristýna
CZE 0:02:47.7 0:00:40.0
5.
KUČEROVÁ Amálie
CZE 0:02:55.0 0:00:47.3
6.
VÁCHOVÁ Šárka
CZE 0:02:56.7 0:00:49.0
7.
BERANOVÁ Daniela
Velosport Domažlice
CZE 0:03:04.9 0:00:57.2
8.
JÁNOŠÍKOVÁ Lenka
CZE 0:03:07.9 0:01:00.2
9.
MALINOVÁ Barbora
CZE 0:03:13.7 0:01:06.0
10.
PŮBALOVÁ Silvie
Bike factory Strakonice
CZE 0:03:19.8 0:01:12.1
11.
HÁDLOVÁ Barbora
CZE 0:03:22.7 0:01:15.0
12.
ŠURANSKÁ Dora
CZE 0:03:24.8 0:01:17.1
13.
BROSCHE Adriana
CZE 0:03:30.6 0:01:22.9
14.
CHAROUSKOVÁ Eliška
ČESKÁ SPOŘITELNA MTB
CZE 0:03:33.9 0:01:26.2
15.
KRAMLOVÁ Viola
CZE 0:03:44.3 0:01:36.6
16.
HARTLOVÁ Hanka
CZE 0:03:48.6 0:01:40.9
17.
DRÁBKOVÁ Nela
CZE 0:03:54.9 0:01:47.2
18.
LAHODNÁ šarlota
CZE 0:03:58.3 0:01:50.6
19.
DVOŘÁKOVÁ Simona
CZE 0:04:41.8 0:02:34.1
20.
ORNSTOVÁ Lucie
CZE 0:05:31.8 0:03:24.1
21.
ŠTĚRBOVÁ Tereza
CZE 0:05:47.9 0:03:40.2
22.
BORLOVÁ Berenika
CZE 0:06:26.6 0:04:18.9