Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání
seriál : ČP XCO MTB 2016

Český pohár XC MTB - Praha

MTB
DATUM :09 - 10.4.2016 MÍSTO :Praha
POŘADATEL : Český svaz cyklistiky WEBOVÉ STRÁNKY :www.poharmtb.cz/cross-country/

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
ŠKARNITZL Jan
SRAM MITAS TREK
CZE 1:30:52.3 0:00:00.0
2.
VASTL Jan
BIANCHI COUNTERVAIL
CZE 1:30:57.2 0:00:04.9
3.
NESVADBA Jan
EXPRES CZ - MERIDA TEAM KOLÍN
CZE 1:31:17.1 0:00:24.8
4.
PAPRSTKA Tomáš
EXPRES CZ - MERIDA TEAM KOLÍN
CZE 1:31:33.6 0:00:41.3
5.
ULMAN Matouš
ČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE
CZE 1:31:53.2 0:01:00.9
6.
KONWA Marek
64sto Leszno MTB Team
POL 1:32:10.0 0:01:17.7
7.
PRŮDEK Matěj
NUTREND SPECIALIZED RACING
CZE 1:33:50.6 0:02:58.3
8.
LAMI Michal
Slovak national team
SVK 1:34:11.0 0:03:18.7
9.
RAJCHART Jan
ČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE
CZE 1:34:38.1 0:03:45.8
10.
ZAMROŹNIAK Jakub
KCP ELZAT BIENIASZ BIKE TEAM
CZE 1:35:11.3 0:04:19.0
11.
ULLOA Jose Gerardo
CONADE - CODE GUANAJUATO PRO CYCLING TEAM XC
MEX 1:35:13.0 0:04:20.7
12.
HARING Martin
Slovak national team
SVK 1:35:48.1 0:04:55.8
13.
NOVÁK Jiří
Cst Superior Brentjens Mtb Racing Team
CZE 1:36:44.7 0:05:52.4
14.
KANĚRA Michal
Nilfisk pro cycling
CZE 1:37:04.2 0:06:11.9
15.
KOBES Lukáš
VELOSPORT DOMAŽLICE
CZE 1:37:39.4 0:06:47.1
16.
HELTA Filip
KKW Superior Wałbrzych
POL 1:38:21.9 0:07:29.6
17.
BOUDNÝ Pavel
ČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE
CZE 1:38:50.0 0:07:57.7
18.
VOBECKÝ Zdenek
KH Tour Giant - Liv Cycling team
CZE 1:39:09.7 0:08:17.4
19.
SCHUBERT Štěpán
EXPRES CZ - MERIDA TEAM KOLÍN
CZE 1:39:24.0 0:08:31.7
20.
HYNEK Kristian
TOPEAK ERGON RACING TEAM
CZE 1:39:32.5 0:08:40.2
21.
BOGUSŁAWSKI Marceli
Polish National Team
POL 1:39:54.4 0:09:02.1
22.
BOGAR Kryštof
SUPERIOR MTB TEAM
CZE 1:40:38.2 0:09:45.9
23.
BENEŠ Jan
CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ
CZE 1:40:56.4 0:10:04.1
24.
SIARKA Adrian
Polish National Team
POL 1:41:04.8 0:10:12.5
25.
KUBÍN Filip
GT OPPORTUNITY BRNO
CZE 1:41:25.4 0:10:33.1
26.
JEZIORSKI Maciej
ROMET RACING TEAM
POL 1:41:40.7 0:10:48.4
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
CZECZINKAROVÁ Jana
SRAM MITAS TREK
CZE 1:23:07.8 0:00:00.0
2.
ŠTĚPÁNOVÁ Karla
KONA CYCLING POINT
CZE 1:24:00.2 0:00:52.4
3.
ŠKARNITZLOVÁ Jitka
ČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE
CZE 1:24:57.5 0:01:49.7
4.
KESEG ŠTEVKOVÁ Janka
Outsiterz cycling
SVK 1:25:37.5 0:02:29.7
5.
HAVLÍKOVÁ Pavla
KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N
CZE 1:25:48.5 0:02:40.7
6.
HEIGL Nadja
SU Bikestore.cc Team
AUT 1:26:27.8 0:03:20.0
7.
NĚMCOVÁ Tereza
SUPERIOR MTB TEAM
CZE 1:26:40.9 0:03:33.1
8.
PRŮDKOVÁ Barbora
NUTREND SPECIALIZED RACING
CZE 1:28:07.1 0:04:59.3
9.
PODGÓRSKA Aleksandra
KKW Superior Wałbrzych
POL 1:28:24.4 0:05:16.6
10.
MALINKIEWICZ Rita
Polish National Team
POL 1:29:24.4 0:06:16.6
11.
SADŁECKA Magdalena
Euro Bike Kaczmarek Team
POL 1:29:42.3 0:06:34.5
12.
JEŽKOVÁ Hana
GT OPPORTUNITY BRNO
CZE 1:30:06.5 0:06:58.7
13.
WOJTYŁA Gabriela
Polish National Team
POL 1:31:02.8 0:07:55.0
14.
KUNTOVÁ Vendula
EXPRES CZ - MERIDA TEAM KOLÍN
CZE 1:31:11.4 0:08:03.6
15.
NOSKOVÁ Nikola
KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N
CZE 1:32:26.5 0:09:18.7
16.
BULISOVÁ Lenka
4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H.
CZE 1:34:57.0 0:11:49.2
17.
KURCZAB Iwona
SGR Specialized
CZE 1:35:30.2 0:12:22.4
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
JELÍNEK Josef
SRAM MITAS TREK
CZE 1:02:40.8 0:00:00.0
2.
BUDZIŃSKI Tomasz
LKK LUKS Sławno
POL 1:03:14.2 0:00:33.4
3.
SKÁLA Jaromír
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 1:03:40.6 0:00:59.8
4.
BŘEZINA Jonáš
MS BIKE ACADEMY RACING
CZE 1:03:56.6 0:01:15.8
5.
ZADÁK David
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 1:04:39.2 0:01:58.4
6.
BÁRTEK David
BIKE 2000
CZE 1:04:54.9 0:02:14.1
7.
ZEŤÁK Michael
EXPRES CZ - MERIDA TEAM KOLÍN
CZE 1:05:42.1 0:03:01.3
8.
PRUDEK Dominik
MORAVEC Team
CZE 1:06:30.2 0:03:49.4
9.
ARKADIUSZ Mirek
KCP ELZAT BIENIASZ BIKE TEAM
CZE 1:06:42.7 0:04:01.9
10.
ANDĚL Jan
BIKE 2000
CZE 1:07:19.8 0:04:39.0
11.
CENIUCH Wojciech
GK PIAST SZCZIN
CZE 1:07:42.4 0:05:01.6
12.
ŠITNER Jaroslav
GS cyklo team Jistebnice
CZE 1:08:10.7 0:05:29.9
13.
VOZNIČKA Vojtěch
SK JIŘÍ TEAM OSTRAVA
CZE 1:08:29.6 0:05:48.8
14.
SOLAŘ Kryštof
EXPRES CZ - MERIDA TEAM KOLÍN
CZE 1:08:56.2 0:06:15.4
15.
NOWAK Stanisław
Creon Racing Team
POL 1:09:08.4 0:06:27.6
16.
SEDLÁČEK Vojtěch
CK Příbram
CZE 1:09:26.9 0:06:46.1
17.
FORMÁNEK Adam
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 1:09:59.1 0:07:18.3
18.
HUDYKA Albert
KCP ELZAT BIENIASZ BIKE TEAM
CZE 1:10:04.3 0:07:23.5
19.
VOPAT Milan
CK LOKO Rakovník
CZE 1:10:05.0 0:07:24.2
20.
ZONYGA Jan
VRV TEAM
CZE 1:10:33.0 0:07:52.2
21.
HÁTLE Ondřej
EXPRES CZ - MERIDA TEAM KOLÍN
CZE 1:10:33.5 0:07:52.7
22.
LIDMILA Martin
CYKLO SKI-klub Polička
CZE 1:10:46.6 0:08:05.8
23.
LUŇÁČEK Jakub
UNIQA JIHLAVA
CZE 1:10:56.1 0:08:15.3
24.
HLAVATÝ Jan
Bicykl Křiž team
CZE 1:10:59.9 0:08:19.1
25.
SÝKORA Karel
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 1:11:05.3 0:08:24.5
26.
TYRPEKL Karel
PROFI SPORT CHEB
CZE 1:11:08.6 0:08:27.8
27.
SWÁROVSKÝ Michal
ALLTRAINING.CZ
CZE 1:11:41.2 0:09:00.4
28.
TARNAWSKI Kamil
KKW Superior Wałbrzych
POL 1:11:50.2 0:09:09.4
29.
STEHNO Filip
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 1:12:28.5 0:09:47.7
30.
BACO Matej
Finančné Centrum Team
SVK 1:12:40.7 0:09:59.9
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
ŠAFÁŘOVÁ Adéla
NUTREND SPECIALIZED RACING
CZE 0:58:03.3 0:00:00.0
2.
ZIELIŃSKA Magdalena
USK Sokól Kety
POL 1:00:26.2 0:02:22.9
3.
LUKEŠOVÁ Denisa
ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR
CZE 1:02:05.2 0:04:01.9
4.
TVARŮŽKOVÁ Tereza
VRV TEAM
CZE 1:02:19.3 0:04:16.0
5.
JOANNIDU Sofie
BIKE 2000
CZE 1:03:17.0 0:05:13.7
6.
KOZELSKÁ Petra
BIKE 2000
CZE 1:05:32.0 0:07:28.7
7.
SIARKA Estera
UKS RABA WYŻNA - PODSARNIE
CZE 1:06:00.3 0:07:57.0
8.
KNAPKOVÁ Denisa
Superior Brentjens MTB Team
CZE 1:06:18.7 0:08:15.4
9.
RODRIGUEZ Monserrath
CONADE - CODE GUANAJUATO PRO CYCLING TEAM XC
MEX 1:06:46.4 0:08:43.1
10.
UNGERMANOVÁ Elizabeth
KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N
CZE 1:07:19.8 0:09:16.5
11.
OLIVOVÁ Alexandra
BIKE 2000
CZE 1:09:04.0 0:11:00.7
12.
CZABOK Klaudia
WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
CZE 1:09:04.2 0:11:00.9
13.
DRELAK Maja
UKS Sport Bralin
POL 1:09:32.1 0:11:28.8
14.
DŽERENGOVÁ Barbora
DUKLA PRAHA
CZE 1:10:00.4 0:11:57.1
15.
LACINOVÁ Kateřina
CK TEAM BIKE BŘEZOVÁ
CZE 1:10:28.0 0:12:24.7
16.
PODSKALSKÁ Anna
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 1:12:42.8 0:14:39.5
17.
ŠVIHÁLKOVÁ Tereza
KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N
CZE 1:15:27.3 0:17:24.0
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
BITTNER Daniel
AUTHOR TEAM STUPNO
CZE 0:51:27.1 0:00:00.0
2.
JIROUŠ Samuel
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 0:52:14.1 0:00:47.0
3.
PEŠŤÁK Martin
MS BIKE ACADEMY RACING
CZE 0:53:34.5 0:02:07.4
4.
HONSA František
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 0:54:11.7 0:02:44.6
5.
NĚMEC Patrik
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 0:54:24.3 0:02:57.2
6.
DUDEK Tomáš
EXPRES CZ - MERIDA TEAM KOLÍN
CZE 0:54:35.1 0:03:08.0
7.
STLOUKAL Štěpán
KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N
CZE 0:54:35.2 0:03:08.1
8.
ŘÍMAN Jakub
SK JIŘÍ TEAM OSTRAVA
CZE 0:54:53.5 0:03:26.4
9.
JEŽEK Tomáš
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:55:16.4 0:03:49.3
10.
KUČERA Jakub
CK MTB MARATON HLINSKO
CZE 0:55:28.5 0:04:01.4
11.
STOČEK Bruno
BIKE 2000
CZE 0:55:34.0 0:04:06.9
12.
KOßACK Janik
SSV Mounty Altenberg
GER 0:55:42.6 0:04:15.5
13.
MALÝ Jakub
VRV TEAM
CZE 0:56:31.3 0:05:04.2
14.
SCHIERL Jakub
EXPRES CZ - MERIDA TEAM KOLÍN
CZE 0:57:01.4 0:05:34.3
15.
ČERVENKA Marcel
HNÍZDIL TEAM
CZE 0:57:07.5 0:05:40.4
16.
ELČKNER Lukáš
Cyklo Bendl
CZE 0:57:19.3 0:05:52.2
17.
HLADÍK Josef
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:57:37.9 0:06:10.8
18.
MALÝ Matěj
VRV TEAM
CZE 0:57:46.1 0:06:19.0
19.
HOMOLA Jakub
BIKE 2000
CZE 0:58:00.0 0:06:32.9
20.
KOMÍNEK Luboš
DUKLA PRAHA
CZE 0:58:12.4 0:06:45.3
21.
TOMÁŠEK Alvin
EXPRES CZ - MERIDA TEAM KOLÍN
CZE 0:58:27.3 0:07:00.2
22.
HÝBL Radim
VRV TEAM
CZE 0:58:35.3 0:07:08.2
23.
TROJAHN Robert
SSV Mounty Altenberg
GER 0:58:47.8 0:07:20.7
24.
KUNÁŠEK Josef
KH Tour Giant/Liv Cycling team
CZE 0:58:48.4 0:07:21.3
25.
KULHÁNEK David
CK MTB MARATON HLINSKO
CZE 0:58:50.8 0:07:23.7
26.
SANCHEZ OROZCO Braulio
CONADE - CODE GUANAJUATO PRO CYCLING TEAM XC
MEX 0:58:57.1 0:07:30.0
27.
VONDRÁČEK Jaroslav
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 0:58:57.2 0:07:30.1
28.
KRÝDA Miloslav
Cyklo Bendl
CZE 0:59:34.7 0:08:07.6
29.
WOHANKA Richard
KOLOSHOP TEAM.CZ o.s.
CZE 0:59:47.9 0:08:20.8
30.
REH Antonín
BIKECLINIC JUNIOR TEAM
CZE 0:59:50.3 0:08:23.2
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
MIŠOŇOVÁ Magdalena
SOKOL VELTĚŽ
CZE 0:45:24.2 0:00:00.0
2.
VANÍČKOVÁ Tereza
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:46:06.9 0:00:42.7
3.
SÁSKOVÁ Tereza
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 0:46:26.2 0:01:02.0
4.
TESAŘOVÁ Jana
MORAVEC Team
CZE 0:47:38.5 0:02:14.3
5.
KUČEROVÁ Monika
VRV TEAM
CZE 0:48:08.1 0:02:43.9
6.
JANŮ Kamila
KH Tour Giant - Liv Cycling team
CZE 0:48:19.3 0:02:55.1
7.
SZPOCIŃSKA Agnieszka
LKK LUKS Sławno
POL 0:48:54.2 0:03:30.0
8.
ZEMÁNKOVÁ Anna
MORAVEC Team
CZE 0:49:22.3 0:03:58.1
9.
GDAŃSKA Anna
WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
CZE 0:51:18.4 0:05:54.2
10.
BOJKOVÁ Michaela
BIKE 2000
CZE 0:52:10.3 0:06:46.1
11.
ŠAFÁŘOVÁ Zuzana
CYKLO SKI-klub Polička
CZE 0:52:37.3 0:07:13.1
12.
ŠTEFANOVÁ Kateřina
Bike Freaks Holice
CZE 0:52:46.0 0:07:21.8
13.
PRCHALOVÁ Libuše
MG Bike Team
CZE 0:53:02.8 0:07:38.6
14.
RICHTEROVÁ Jana
MS BIKE ACADEMY RACING
CZE 0:53:40.5 0:08:16.3
15.
HERMANOVÁ Veronika
VRV TEAM
CZE 0:54:25.6 0:09:01.4
16.
HUJAR MARIN Fatima
CONADE - CODE GUANAJUATO PRO CYCLING TEAM XC
MEX 0:54:57.2 0:09:33.0
17.
HAASOVÁ Kristýna
MORAVEC Team
CZE 0:56:07.0 0:10:42.8
18.
SIARKA Oliwia
UKS RABA WYŻNA - PODSARNIE
CZE 0:58:58.4 0:13:34.2
19.
DUBSKÁ Kateřina
BIKE 2000
CZE 1:01:21.6 0:15:57.4
20.
KONEČNÁ Monika
MORAVEC Team
CZE 1:06:40.3 0:21:16.1
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
SAMEC Filip
BIKECLINIC JUNIOR TEAM
CZE 0:19:34.1 0:00:00.0
2.
NOVOTNÝ Ondřej
DUKLA PRAHA
CZE 0:20:13.0 0:00:38.9
3.
ROZSYPAL Štěpán
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:20:42.2 0:01:08.1
4.
PAŘÍK Vojtěch
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:21:08.6 0:01:34.5
5.
ZUNA Štěpán
AUTHOR TEAM STUPNO
CZE 0:21:17.5 0:01:43.4
6.
VIK Matěj
BIKECLINIC JUNIOR TEAM
CZE 0:21:20.6 0:01:46.5
7.
KERL Maximilian
AUTHOR TEAM STUPNO
CZE 0:21:32.0 0:01:57.9
8.
KUBA Jakub
DUKLA PRAHA
CZE 0:21:39.7 0:02:05.6
9.
FRÜHAUF Jan
CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ
CZE 0:21:45.7 0:02:11.6
10.
JEŽEK Václav
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:21:49.6 0:02:15.5
11.
JECH Filip
SOKOL VELTĚŽ
CZE 0:21:59.6 0:02:25.5
12.
KUNČÍK Matěj
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 0:22:03.2 0:02:29.1
13.
KOBR Richard
CK BÍTOVSKÁ
CZE 0:22:05.7 0:02:31.6
14.
VENCL Libor
ELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS
CZE 0:22:10.0 0:02:35.9
15.
MRÁZ Daniel
TJ UNIČOV
CZE 0:22:16.5 0:02:42.4
16.
KRÁL Kryštof
SOKOL VELTĚŽ
CZE 0:22:25.4 0:02:51.3
17.
ŠÍSL Bořek
LYKO KLUB PRACHATICE
CZE 0:22:35.0 0:03:00.9
18.
ŠILHAVÝ Daniel
SP KOLO LOAP SPECIALIZED
CZE 0:22:35.4 0:03:01.3
19.
HUDEČEK Jan
TUFO CZ OTROKOVICE
CZE 0:22:36.2 0:03:02.1
20.
KOBR Robert
CK BÍTOVSKÁ
CZE 0:22:55.1 0:03:21.0
21.
GROH Daniel
AUTHOR TEAM STUPNO
CZE 0:23:00.3 0:03:26.2
22.
DOBRÝ Lukáš
CK LOKO Rakovník
CZE 0:23:09.5 0:03:35.4
23.
VONDRÁČEK Matyáš
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 0:23:15.6 0:03:41.5
24.
RŮŽIČKA Ondřej
VRV TEAM
CZE 0:23:20.5 0:03:46.4
25.
KROC Vladimír
AUTHOR TEAM STUPNO
CZE 0:23:39.4 0:04:05.3
26.
ŠINDELÁŘ Roman
MORAVEC Team
CZE 0:23:51.9 0:04:17.8
27.
PUSTKA Tomáš
VRV TEAM
CZE 0:23:53.0 0:04:18.9
28.
ŠILHAVÝ Ondřej
SP KOLO LOAP SPECIALIZED
CZE 0:23:53.5 0:04:19.4
29.
KULHA Filip
TUFO CZ OTROKOVICE
CZE 0:24:01.6 0:04:27.5
30.
NĚMEC Jan
CK LOKO Rakovník
CZE 0:24:04.1 0:04:30.0
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
ŠULC David
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:17:54.1 0:00:00.0
2.
FIALA Matyáš
CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ
CZE 0:17:55.9 0:00:01.8
3.
TLAMKA Tomáš
MORAVEC Team
CZE 0:17:58.3 0:00:04.2
4.
ZATLOUKAL Jan
Cyklo Team Kolárna
CZE 0:18:15.7 0:00:21.6
5.
SÁSKA Jan
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 0:19:10.4 0:01:16.3
6.
ŠINDELÁŘ Jan
MORAVEC Team
CZE 0:19:16.5 0:01:22.4
7.
STRÁNSKÝ Matěj
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:19:23.6 0:01:29.5
8.
DANĚK Jakub
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:19:37.3 0:01:43.2
9.
FIEDLER Zdeněk
LYKO KLUB PRACHATICE
CZE 0:20:01.3 0:02:07.2
10.
BREDLER Matyáš Jiří
KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N
CZE 0:20:15.1 0:02:21.0
11.
ŽVAK Daniel
BIKE PRO RACING
CZE 0:20:23.7 0:02:29.6
12.
KRULA Štěpán
MS BIKE ACADEMY RACING
CZE 0:20:28.3 0:02:34.2
13.
OBDRŽÁLEK Tomáš
SKC Tufo Prostějov
CZE 0:20:32.4 0:02:38.3
14.
TOUL Daniel
TJ CYKLOPRAG
CZE 0:20:38.6 0:02:44.5
15.
FRÖHLICH Franz
Dresdner SC 1898 e.V. / SV Elbland Coswig-Meissen
GER 0:20:42.4 0:02:48.3
16.
ČERNÝ Filip
DUKLA PRAHA
CZE 0:20:44.0 0:02:49.9
17.
NOVÁK Ondřej
EXPRES CZ - MERIDA TEAM KOLÍN
CZE 0:20:46.8 0:02:52.7
18.
BŘEZNA Vojtěch
KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N
CZE 0:20:54.9 0:03:00.8
19.
MASAŘ Jan
VRV TEAM
CZE 0:21:19.3 0:03:25.2
20.
HARTL Štěpán
MS BIKE ACADEMY RACING
CZE 0:21:32.3 0:03:38.2
21.
DOLEŽAL Tomáš
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:21:36.5 0:03:42.4
22.
DOSTÁL Václav
LYKO KLUB PRACHATICE
CZE 0:21:36.9 0:03:42.8
23.
KITTL Daniel
Bicykl servs Kříž junior team
CZE 0:21:40.5 0:03:46.4
24.
ŠINDELÁŘ Jan
Craft Author Bike Team
CZE 0:21:44.8 0:03:50.7
25.
HLAVA Tomáš
4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H.
CZE 0:21:46.6 0:03:52.5
26.
ZUNA Ondřej
AUTHOR TEAM STUPNO
CZE 0:22:07.4 0:04:13.3
27.
SIARKA Krystian
UKS RABA WYŻNA - PODSARNIE
POL 0:22:08.0 0:04:13.9
28.
ČEKAL Josef
KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N
CZE 0:22:10.0 0:04:15.9
29.
TESAŘ Jakub
MORAVEC Team
CZE 0:22:21.5 0:04:27.4
30.
ŽUREK Jakub
BIKE PRO RACING
CZE 0:22:27.6 0:04:33.5
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
VIKTOROVÁ Nela
LYKO KLUB PRACHATICE
CZE 0:21:56.4 0:00:00.0
2.
HLADÍKOVÁ Kateřina
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:22:08.6 0:00:12.2
3.
SPĚŠNÁ Simona
MS BIKE ACADEMY RACING
CZE 0:22:21.7 0:00:25.3
4.
KYSELOVÁ Adéla
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:22:43.0 0:00:46.6
5.
MIŠOŇOVÁ Veronika
SOKOL VELTĚŽ
CZE 0:22:53.5 0:00:57.1
6.
FOLTÝNOVÁ Adéla
BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV
CZE 0:23:08.9 0:01:12.5
7.
KOLÁŘOVÁ Justýna
DUKLA PRAHA
CZE 0:23:42.9 0:01:46.5
8.
PŮBALOVÁ Nela
LAWI Author Team
CZE 0:24:03.2 0:02:06.8
9.
ŠINDELÁŘOVÁ Hana
Craft Author Bike Team
CZE 0:25:00.9 0:03:04.5
10.
SRNSKÁ Patricie
CYKLO SKI klub Polička
CZE 0:25:01.2 0:03:04.8
11.
JOANNIDU Niki
BIKE 2000
CZE 0:26:03.2 0:04:06.8
12.
PERNICKÁ Adéla
BIKE PRO RACING
CZE 0:26:24.5 0:04:28.1
13.
SMUTNÁ Anna
DRAHANSKÝ SPORT TEAM
CZE 0:26:34.7 0:04:38.3
14.
TERŠL Anna
BIKECLINIC JUNIOR TEAM
CZE 0:27:43.3 0:05:46.9
15.
VINKLÁRKOVÁ Marie
MG Bike Team
CZE 0:28:02.3 0:06:05.9
16.
HODLOVÁ Nikola
CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ
CZE 0:28:24.9 0:06:28.5
17.
DOSTÁLOVÁ Anna
LYKO KLUB PRACHATICE
CZE 0:28:32.7 0:06:36.3
18.
PETRŽÍLKOVÁ Simona
DUKLA PRAHA
CZE 0:30:01.8 0:08:05.4
19.
KOTLÍKOVÁ Adéla
CK LOKO Rakovník
CZE 0:30:34.7 0:08:38.3
20.
SMRŽOVÁ Eliška
Bicykl Kříž Junior Team
CZE 0:31:12.1 0:09:15.7
21.
ALBLOVÁ Barbora
DUKLA PRAHA
CZE 0:31:36.7 0:09:40.3
22.
DOLEŽALOVÁ Markéta
Bike Freaks Holice
CZE 0:33:45.7 0:11:49.3
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
KADLECOVÁ Zuzana
SOKOL VELTĚŽ
CZE 0:19:56.5 0:00:00.0
2.
HOLUBOVÁ Adéla
MS BIKE ACADEMY RACING
CZE 0:19:58.6 0:00:02.1
3.
OBOŘILOVÁ Tereza
DRAHANSKÝ SPORT TEAM
CZE 0:20:06.9 0:00:10.4
4.
NOVOTNÁ Aneta
SOKOL VELTĚŽ
CZE 0:20:10.4 0:00:13.9
5.
HEJHALOVÁ Dagmar
DUKLA PRAHA
CZE 0:20:25.4 0:00:28.9
6.
ZEMANOVÁ Kristýna
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:21:00.9 0:01:04.4
7.
BEDRNÍKOVÁ Karolína
MS BIKE AKADEMY RACING
CZE 0:21:13.8 0:01:17.3
8.
SOBKOVÁ Sabina
VRV TEAM
CZE 0:22:05.6 0:02:09.1
9.
SOUSTRUŽNÍKOVÁ Nikol
MS BIKE ACADEMY RACING
CZE 0:22:09.5 0:02:13.0
10.
DAŇKOVÁ Kateřina
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:22:34.8 0:02:38.3
11.
KŘIKAVOVÁ Šárka
BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV
CZE 0:22:37.8 0:02:41.3
12.
KLÍMOVÁ Natálie
SOKOL VELTĚŽ
CZE 0:22:41.9 0:02:45.4
13.
DRBOHLAVOVÁ Eliška
BIKECLINIC JUNIOR TEAM
CZE 0:22:42.4 0:02:45.9
14.
BURLOVÁ Kristýna
COPR TJ PŘEŠTICE
CZE 0:22:51.3 0:02:54.8
15.
HOJKOVÁ Štěpánka
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 0:22:54.4 0:02:57.9
16.
DŽERENGOVÁ Sabina
DUKLA PRAHA
CZE 0:23:20.4 0:03:23.9
17.
JEDLÁNKOVÁ Martina
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:23:36.3 0:03:39.8
18.
MEDKOVÁ Veronika
TEAM BIKE PERŠTEJN
CZE 0:23:38.8 0:03:42.3
19.
PAPOUŠKOVÁ Martina
CYKLO-SKI klub Polička
CZE 0:23:56.9 0:04:00.4
20.
ČERNOHORSKÁ Jitka
LYKO KLUB PRACHATICE
CZE 0:24:18.1 0:04:21.6
21.
MUNDLOVÁ Anna
CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ
CZE 0:24:59.2 0:05:02.7
22.
CIBULKOVÁ Tereza
AUTHOR TEAM STUPNO
CZE 0:25:08.4 0:05:11.9
23.
FRITZOVÁ Aneta
DRAHANSKÝ SPORT TEAM
CZE 0:25:21.2 0:05:24.7
24.
KOTLÍKOVÁ Eliška
CK LOKO Rakovník
CZE 0:25:34.7 0:05:38.2
25.
DOSTÁLOVÁ Lucie
LYKO KLUB PRACHATICE
CZE 0:25:46.2 0:05:49.7
26.
HOLCOVÁ Eliška
CYKLO SKI klub Polička
CZE 0:26:17.5 0:06:21.0
27.
SUCHÁ Kateřina
SOKOL VELTĚŽ
CZE 0:26:25.8 0:06:29.3
28.
BRTNÍČKOVÁ Michaela
4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H.
CZE 0:26:27.0 0:06:30.5
29.
HENDRYCHOVÁ Lucie
Bike Freaks Holice
CZE 0:26:30.4 0:06:33.9
30.
HUDEČKOVÁ Katka
TUFO CZ OTROKOVICE
CZE 0:26:36.5 0:06:40.0
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
KAMLER Josef
ERSTE PREMIER SPORT TEAM
CZE 0:50:28.8 0:00:00.0
2.
KAVALÍR Jakub
ELEVEN MERCEDES BENZ MITAS
CZE 0:51:11.0 0:00:42.2
3.
STOŠEK Viktor
MS BIKE ACADEMY RACING
CZE 0:51:29.7 0:01:00.9
4.
ŘEHÁK Vít
CYKLOHELIOS
CZE 0:52:54.8 0:02:26.0
5.
KOZEL Michal
CZE 0:53:10.6 0:02:41.8
6.
ADÁMEK Petr
APACHE LOKO TRUTNOV
CZE 0:53:43.0 0:03:14.2
7.
ZÁPOTOCKÝ Michal
PRODOLI RACING TEAM
CZE 0:54:13.2 0:03:44.4
8.
JEŽEK Petr
HNÍZDIL TEAM
CZE 0:55:08.7 0:04:39.9
9.
FLÁMA Tomáš
Bike sport Uničov
CZE 0:55:09.1 0:04:40.3
10.
KODL Pavel
CK TEAM BIKE BŘEZOVÁ
CZE 0:56:02.1 0:05:33.3
11.
KEC Jan
Superior Riders
CZE 0:56:08.6 0:05:39.8
12.
KUBICA Roman
MS BIKE ACADEMY RACING
CZE 0:56:10.9 0:05:42.1
13.
MADER Daniel
CZE 0:57:13.3 0:06:44.5
14.
ČERNOCKÝ Martin
ATREX
CZE 0:57:38.7 0:07:09.9
15.
HOFMAN Lukáš
Ski a Bike Centrum Radotín
CZE 0:58:03.2 0:07:34.4
16.
PRENĚK Ondřej
Eleven Mercedes Mitas
CZE 0:58:11.5 0:07:42.7
17.
FLÁMA Miroslav
Bike sport Uničov
CZE 0:58:31.4 0:08:02.6
18.
SVOBODA Tomáš
postavkolo.cz
CZE 0:59:38.2 0:09:09.4
19.
GREGOR Lukáš
MORAVEC Team
CZE 0:59:58.2 0:09:29.4
20.
NOVÁK Radek
GS cyklo team Jistebnice
CZE 1:00:10.2 0:09:41.4
21.
BARABÁŠ Michal
PEKSPORT SPECIALIZED
CZE 1:03:31.4 0:13:02.6
22.
SLÁMA Michal
4-ever cyklo bulis
CZE 1:03:58.0 0:13:29.2
23.
OUPIC Zdeněk
TEAM BIKE PERŠTEJN
CZE 1:04:05.7 0:13:36.9
24.
PAPOUŠEK Jan
CZE 1:06:18.9 0:15:50.1
25.
PĚČEK Martin
Superior Riders
CZE 1:06:43.7 0:16:14.9
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
ZELENÝ Ondřej
Eleven Mercedes Mitas
CZE 0:51:58.1 0:00:00.0
2.
CHYBA Jiří
NUTREND SPECIALIZED RACING
CZE 0:53:03.1 0:01:05.0
3.
KOBES Miroslav
VELOSPORT DOMAŽLICE
CZE 0:53:23.5 0:01:25.4
4.
BIENIASZ Miroslaw
KCP ELZAT BIENIASZ BIKE TEAM
CZE 0:54:13.4 0:02:15.3
5.
KLAP David
Rajec Allivictus
CZE 0:54:41.6 0:02:43.5
6.
DOBRÝ Robert
CK LOKO Rakovník
CZE 0:55:32.8 0:03:34.7
7.
TATÍČEK Petr
ERSTE PREMIER SPORT TEAM
CZE 0:55:37.7 0:03:39.6
8.
PAKANDL Ladislav
Kola Pakandl
CZE 0:55:41.9 0:03:43.8
9.
KOUŘIMSKÝ Jan
KOLOSHOP TEAM.CZ o.s.
CZE 0:56:54.9 0:04:56.8
10.
ŽILÁK František
Rock Machine - Cyklomax racing team
CZE 0:57:29.2 0:05:31.1
11.
HÁJEK Pavel
ATREX
CZE 0:58:10.3 0:06:12.2
12.
PITHART Jan
KH TOUR GIANT-LIV CYCLING TEAM
CZE 0:58:52.7 0:06:54.6
13.
SVOBODA Pavel
Vokolek-Cycling-Team
CZE 0:59:10.7 0:07:12.6
14.
VÁCHA Jan
Bicykl Křiž team
CZE 0:59:16.1 0:07:18.0
15.
MAREK Marcel
SUPERIOR MTB TEAM
CZE 1:00:34.9 0:08:36.8
16.
ARNOLD Zdeněk
HAVEN TEAM
CZE 1:01:46.6 0:09:48.5
17.
KRÁL Michal
MS BIKE ACADEMY RACING
CZE 1:02:07.5 0:10:09.4
18.
ŠVEC Ondřej
Dexter Cycling
CZE 1:03:06.9 0:11:08.8