seriál : Kolo pro život 2016

Hustopeče Agrotec Tour ŠKODA AUTO

MTB
DATUM :30.4.2016 MÍSTO :Hustopeče
POŘADATEL : Petr Čech Sport, s.r.o. WEBOVÉ STRÁNKY :kolopro.cz/

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
BOUDNÝ Pavel
Česká spořitelna - Accolade cycling team
CZE 1:42:16.4 0:00:00.0
2.
ADEL Filip
superior mtb team
CZE 1:46:03.9 0:03:47.5
3.
KAMLER Josef
Erste Premier Petr Čech MTB Team
CZE 1:46:06.5 0:03:50.1
4.
ŠŤASTNÝ Petr
Erste Premier Petr Čech MTB Team
CZE 1:46:07.7 0:03:51.3
5.
JOBÁNEK Jan
superior mtb team
CZE 1:46:57.8 0:04:41.4
6.
MINKA Jakub
SYMBIO+ CANNONDALE
CZE 1:47:12.4 0:04:56.0
7.
DOLEŽAL Václav
ERSTE Premier Petr Čech Sport MTB team
CZE 1:49:15.7 0:06:59.3
8.
ANDRLE David
SYMBIO+CANNONDALE
CZE 1:49:18.2 0:07:01.8
9.
PROCHÁZKA Jan
CYKLOSPORT CHROPYNĚ
CZE 1:49:18.2 0:07:01.8
10.
VÁŇA Pavel
Biketriatlon Morkovice Mtb team
CZE 1:49:33.2 0:07:16.8
11.
PÍSAŘ Jan
Erste Premier Petr Čech MTB Team
CZE 1:49:46.1 0:07:29.7
12.
PILČÍK Adam
SYMBIO+ CANNONDALE
CZE 1:49:46.3 0:07:29.9
13.
TATÍČEK Petr
Erste Premier Petr Čech MTB Team
CZE 1:50:21.5 0:08:05.1
14.
HOLUB Josef
CZE 1:50:57.8 0:08:41.4
15.
STROŽ Jan
SYMBIO+ CANNONDALE TEAM
CZE 1:51:13.7 0:08:57.3
16.
DANĚK Jiří
Erste Premier Petr Čech MTB Team
CZE 1:52:22.8 0:10:06.4
17.
PITEL Lukáš
SYMBIO+ CANNONDALE
CZE 1:53:20.9 0:11:04.5
18.
PLESNÍK Michal
AGROFERT cyklo tým - SOKOLOVNA PR?HONICE
CZE 1:53:36.9 0:11:20.5
19.
REINER Jan
Česká spořitelna - Accolade cycling team
CZE 1:53:38.4 0:11:22.0
20.
PAPEŽ Vít
Symbio+cycling
CZE 1:53:38.6 0:11:22.2
21.
SOUKUP David
SYMBIO RACE TEAM
CZE 1:53:38.7 0:11:22.3
22.
HORÁČEK Jan
POC Bike Team
CZE 1:53:38.9 0:11:22.5
23.
JIRKŮ Jakub
CZE 1:53:40.3 0:11:23.9
24.
JANKŮ Lukáš
Pepe Bike
CZE 1:53:41.4 0:11:25.0
25.
LIEBICH Petr
BMC CZ Racing team
CZE 1:53:45.4 0:11:29.0
26.
MIKOLÁŠEK Jan
Velosport Valenta Scott Team
CZE 1:54:19.2 0:12:02.8
27.
KLAP David
Rajec Allivictus team
CZE 1:55:09.5 0:12:53.1
28.
HRUŠKA Petr
BMC CZ Racing team
CZE 1:56:42.7 0:14:26.3
29.
BLAŽEK Lukáš
Nilfisk Alto pro cycling
CZE 1:56:43.2 0:14:26.8
30.
BOUBÍN Jan
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 1:56:57.7 0:14:41.3
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
PICHLÍKOVÁ Jana
Erste Premier Petr Čech MTB Team
CZE 2:08:11.5 0:00:00.0
2.
STODŮLKOVÁ Denisa
Erste Premier Petr Čech MTB Team
CZE 2:13:36.8 0:05:25.3
3.
ČUPOVÁ Jana
NOVATOP GHOST
CZE 2:23:33.3 0:15:21.8
4.
SLADKOVSKÁ Dagmar
Česká spořitelna Accolade
CZE 2:27:32.2 0:19:20.7
5.
KRISTKOVÁ Helena
SYMBIO+ CANNONDALE
CZE 2:33:14.7 0:25:03.2
6.
NÁBĚLKOVÁ Kateřina
CYKLOSPORT CHROPYNĚ
CZE 2:34:02.5 0:25:51.0
7.
SYROVÁTKOVÁ Irena
SYMBIO+ CANNONDALE
CZE 2:35:55.8 0:27:44.3
8.
SOMMEROVÁ Jana
CZE 2:42:54.3 0:34:42.8
9.
ŠIMKOVÁ Šárka
Synerga Bike Team
CZE 2:44:24.1 0:36:12.6
10.
BÍLKOVÁ Eliška
CK Slovan Moravská Třebová
CZE 2:44:55.3 0:36:43.8
11.
DOBRÁ Ludmila
RAJEC Allivictus
CZE 2:49:37.3 0:41:25.8
12.
KADLECOVÁ Hana
Metrostav
CZE 2:50:10.8 0:41:59.3
13.
HANUŠOVÁ Natálie
GIANT Pítrs bikes
CZE 3:04:26.3 0:56:14.8
14.
SLOVÁKOVÁ Zuzana
FOR BIKES cycling team
CZE 3:07:09.5 0:58:58.0
15.
POLÁKOVÁ Dagmar
Synerga Bike Team
CZE 3:09:10.5 1:00:59.0
16.
HAŠKOVÁ Renata
CZE 3:09:59.8 1:01:48.3
17.
DONATOVA Ivana
CZE 3:40:21.8 1:32:10.3
18.
PLACÁKOVÁ Pavla
CZE 3:46:25.1 1:38:13.6
19.
HRUDOVÁ Hana
CZE 3:52:47.8 1:44:36.3
20.
PÁTÍKOVÁ Monika
AGROFERT cyklo tým - KMOTR
CZE 3:54:19.1 1:46:07.6
21.
SCHLEGELOVÁ Milena
CZE 3:57:22.8 1:49:11.3
22.
FRANTIŠKOVÁ Mirka
Klub bikerů TETA
CZE 4:05:04.9 1:56:53.4
23.
BAMBUCHOVÁ Magda
AGROFERT cyklo tým - DEZA Bike Team
CZE 4:51:54.0 2:43:42.5