Oderská mlýnice České spořitelny
DATUM : | 23.9.2017 | MÍSTO : | Kločočůvek u Oder |
---|
POŘADATEL : | Petr Čech Sport, a.s. |
---|
ONLINE VÝSLEDKY + DIPLOMY
Rychlý přehled
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | BOUDNÝ Pavel |
Česká spořitelna - Accolade cycling team |
CZE | 1:53:41.3 | 0:00:00.0 |
2. | STOŠEK Martin |
SYMBIO+ BMC |
CZE | 1:53:42.6 | 0:00:01.3 |
3. | ULMAN Matouš |
Česká spořitelna - Accolade cycling team |
CZE | 1:53:46.1 | 0:00:04.8 |
4. | HUDEČEK Jiří |
GIANT TRANS BRDY |
CZE | 1:54:15.3 | 0:00:34.0 |
5. | RAJCHART Jan |
Česká spořitelna - Accolade cycling team |
CZE | 1:56:32.9 | 0:02:51.6 |
6. | STOŠEK Viktor |
SYMBIO+ BMC |
CZE | 1:57:35.9 | 0:03:54.6 |
7. | PROCHÁZKA Jan |
CYKLOSPORT CHROPYNĚ |
CZE | 1:57:36.3 | 0:03:55.0 |
8. | KOBES Lukáš |
SYMBIO+ BMC |
CZE | 1:57:39.1 | 0:03:57.8 |
9. | BUKSA Dominik |
FUTURE CYCLING-ED´ SYSTEM |
CZE | 1:57:41.9 | 0:04:00.6 |
10. | SKÁLA Jaromír |
Česká spořitelna Specialized Junior MTB team |
CZE | 1:57:42.5 | 0:04:01.2 |
11. | ANDĚL Jan |
Bike2000 |
CZE | 2:00:34.5 | 0:06:53.2 |
12. | ZEŤÁK Michael |
Expres CZ Scott Team Kolín |
CZE | 2:00:34.5 | 0:06:53.2 |
13. | BÁRTEK David |
Kellys Bikeranch Team |
CZE | 2:01:49.3 | 0:08:08.0 |
14. | REINER Jan |
Česká spořitelna - Accolade cycling team |
CZE | 2:02:07.4 | 0:08:26.1 |
15. | MADER Daniel |
Ski a Bike centrum Radotín |
CZE | 2:02:08.5 | 0:08:27.2 |
16. | RYDVAL Filip |
alltraining.cz |
CZE | 2:03:03.8 | 0:09:22.5 |
17. | KNÍŽE David |
Prodoli Racing Team |
CZE | 2:04:00.2 | 0:10:18.9 |
18. | FLÁMA Tomáš |
T.S Bohemia Kross racing team |
CZE | 2:04:23.4 | 0:10:42.1 |
19. | KUBELKA Petr |
BMC SKIBIKECENTRUM.CZ |
CZE | 2:04:26.2 | 0:10:44.9 |
20. | HOMOLA Jakub |
Bike2000 |
CZE | 2:06:49.7 | 0:13:08.4 |
21. | HORÁČEK Radim |
CYKLOSPORT CHROPYNĚ |
CZE | 2:06:53.7 | 0:13:12.4 |
22. | KLOS Viktor |
SK Bagbike Rubing |
CZE | 2:06:54.2 | 0:13:12.9 |
23. | ISTENČIN Lukáš |
Erste Premier Petr Čech MTB Team |
CZE | 2:06:54.7 | 0:13:13.4 |
24. | MURÁNIK Lubomír |
CZE | 2:06:56.2 | 0:13:14.9 | |
25. | CIHLÁŘ Adam |
TJ Favorit Brno |
CZE | 2:07:03.5 | 0:13:22.2 |
26. | HRUŠKA Jan |
GHOST Team |
CZE | 2:07:09.7 | 0:13:28.4 |
27. | ŠTĚRBÁK Adam |
CYKLOSPORT CHROPYNĚ |
CZE | 2:07:49.5 | 0:14:08.2 |
28. | MIKOLÁŠEK Jan |
Velosport Valenta Scott Team |
CZE | 2:07:51.9 | 0:14:10.6 |
29. | VÁCLAVEK Lukáš |
GHOST Team |
CZE | 2:08:27.9 | 0:14:46.6 |
30. | ANDRLE David |
Symbio+BMC |
CZE | 2:08:35.9 | 0:14:54.6 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | PRŮDKOVÁ Barbora |
superior mtb team |
CZE | 2:15:08.4 | 0:00:00.0 |
2. | PICHLÍKOVÁ Jana |
SK Polar BLACK |
CZE | 2:17:45.9 | 0:02:37.5 |
3. | ŠKARNITZLOVÁ Jitka |
Česká spořitelna- Accolade cycling team |
CZE | 2:27:12.8 | 0:12:04.4 |
4. | DRHOVÁ Kateřina |
Česká spořitelna - Accolade cycling team |
CZE | 2:29:27.7 | 0:14:19.3 |
5. | POSPÍŠILOVÁ Radka |
T.S. Bohemia Kross Bike Team |
CZE | 2:32:10.5 | 0:17:02.1 |
6. | PAVELKOVÁ Klára |
SupGirls |
CZE | 2:33:44.1 | 0:18:35.7 |
7. | HRUŠKOVÁ Zuzana |
GHOST Team |
CZE | 2:39:30.9 | 0:24:22.5 |
8. | PEJŠOVÁ Kristýna |
SUPERIOR MTB TEAM |
CZE | 2:40:11.9 | 0:25:03.5 |
9. | KLÍCHOVÁ Radka |
CZE | 2:42:14.6 | 0:27:06.2 | |
10. | FUKSOVÁ Adéla |
SYMBIO+ BMC |
CZE | 2:45:25.4 | 0:30:17.0 |
11. | SLADKOVSKÁ Dagmar |
Česká spořitelna Accolade |
CZE | 2:48:47.8 | 0:33:39.4 |
12. | OTEVŘELOVÁ Adéla |
CZE | 2:49:42.8 | 0:34:34.4 | |
13. | KUČEROVÁ Monika |
VRV team |
CZE | 2:50:49.3 | 0:35:40.9 |
14. | SLÍVOVÁ Kateřina |
SYMBIO+ BMC |
CZE | 2:54:45.3 | 0:39:36.9 |
15. | KŘESŤANOVÁ Gabriela |
MUDRACI.CZ |
CZE | 2:56:49.6 | 0:41:41.2 |
16. | PODSKALSKÁ Anna |
Česká spořitelna Specialized Junior MTB team |
CZE | 2:57:46.8 | 0:42:38.4 |
17. | KRISTKOVÁ Helena |
SYMBIO+ BMC |
CZE | 3:00:28.2 | 0:45:19.8 |
18. | GOLDMANNOVÁ Veronika |
FUTURE CYCLING-ED´ SYSTEM |
CZE | 3:21:47.5 | 1:06:39.1 |
19. | BRODÍKOVÁ Petra |
Metrostav |
CZE | 3:29:58.6 | 1:14:50.2 |
20. | ŠEBÍKOVÁ Soňa |
CZE | 3:35:18.9 | 1:20:10.5 | |
21. | NIPPERTOVÁ Pavla |
CZE | 3:39:03.1 | 1:23:54.7 | |
22. | HRABAŇOVÁ Hana |
bajker.eu |
CZE | 4:01:46.6 | 1:46:38.2 |
23. | KUČNÁ Svatava |
4EVER Cyklo Bulis |
CZE | 4:05:01.4 | 1:49:53.0 |
24. | DOLEŽELOVÁ Jitka |
CZE | 4:05:44.6 | 1:50:36.2 | |
25. | JÍLKOVÁ Karla |
CZE | 4:18:53.3 | 2:03:44.9 | |
26. | KOLÁTOROVÁ Pavlína |
AGROFERT cyklo tým |
CZE | 4:50:43.0 | 2:35:34.6 |
Statistiky
Počet přihlášených | 1275 |
---|---|
Přihlášeno - Muži | 1055 |
Přihlášeno - Ženy | 220 |
Odstartovalo | 827 |
V cíli | 769 |
Závody seriálu
- Trans Brdy České spořitelny
- Hustopeče Agrotec Tour ŠKODA AUTO
- Mladá Boleslav Tour Škoda AUTO
- Jestřebí hory České spořitelny
- Orlík Tour Kooperativy
- Vrchlabí Špindl Tour ŠKODA AUTO
- Bikemaraton Drásal České spořitelny
- Praha Karlštejn Tour České spořitelny
- Šumavský MTB maraton České spořitelny
- Karlovarský AM bike maraton České spořitelny
- Manitou Železné hory České spořitelny
- Plzeňská MTB 50 Kooperativy
- Znojmo Burčák Tour Kooperativy
- Vysočina Arena Tour České spořitelny