seriál : ČP XCM MTB 2018

Žacléřská 70 MTB 2018

MTB
DATUM :29.9.2018 MÍSTO :Žacléř

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
ADEL Filip
Superior Suninvent Team
CZE 2:56:39.0 0:00:00.0
2.
RAUCHFUSS Marek
Kellys Bikeranch Team
CZE 2:56:57.6 0:00:18.6
3.
BUBÍLEK Michal
Kellys Bikeranch Team
CZE 2:57:18.7 0:00:39.7
4.
KANĚRA Michal
GHOST team
CZE 2:57:52.8 0:01:13.8
5.
HOFMAN Lukáš
Ski a Bike centrum Radotín
CZE 3:09:18.3 0:12:39.3
6.
KOZÁK Matouš
Rohozec Amulet Team
CZE 3:09:28.5 0:12:49.5
7.
KESTLER Aleš
Yogi racing Ostrava
CZE 3:10:23.8 0:13:44.8
8.
VAGENKNECHT Tomáš
AEROTEC sport team
CZE 3:12:56.6 0:16:17.6
9.
SCHEJBAL Josef
CYKLO PROFI GOLD FREN
CZE 3:14:44.9 0:18:05.9
10.
VLÁŠEK Michal
Kellys Bikeranch Team
CZE 3:15:20.3 0:18:41.3
11.
SUSTR Lukas
Alset racing team
CZE 3:17:53.5 0:21:14.5
12.
ZAVADIL Josef
Team Bike Perštejn
CZE 3:22:04.9 0:25:25.9
13.
PACLT Tomáš
N.A.C.O. Liberec
CZE 3:23:50.6 0:27:11.6
14.
VYMĚTALÍK Jaroslav
CYKLO PROFI GOLD FREN
CZE 3:24:35.0 0:27:56.0
15.
JIRKŮ Jakub
MTBS.cz Racing
CZE 3:25:23.9 0:28:44.9
16.
VÁLEK Václav
CZE 3:25:26.9 0:28:47.9
17.
LANDA František
KCL Kooperativa-Svijany
CZE 3:27:37.1 0:30:58.1
18.
KALAŠ Jan
BikePart.cz
CZE 3:37:29.4 0:40:50.4
19.
BEJR Štěpán
CZE 3:39:55.7 0:43:16.7
20.
KOZÁK Jaroslav
MTB Jarko
CZE 3:40:48.1 0:44:09.1
21.
LANDA David
KCL Kooperativa-Svijany
CZE 3:41:06.3 0:44:27.3
22.
KUBEC Jiří
Cyklo Tony
CZE 3:42:03.5 0:45:24.5
23.
ŠVORC Jiří
BIG SHOCK TEAM
CZE 3:43:31.1 0:46:52.1
24.
BABKA Jaroslav
Jiko Čácha Sušice
CZE 3:44:00.2 0:47:21.2
25.
JIČÍNSKÝ Pavel
MTB Kupokolo Pardubice
CZE 3:45:01.2 0:48:22.2
26.
KLEINER Robert
Eleven Mercedes Mitas
CZE 3:47:35.3 0:50:56.3
27.
BAKO Josef
KUPKOLO.CZ
CZE 3:48:29.6 0:51:50.6
28.
VAŠÍČEK Roman
Continental Adršpach
CZE 3:52:24.2 0:55:45.2
29.
KRAUS Vladimír
jasipbike
CZE 3:54:47.7 0:58:08.7
30.
KAVAN Radim
Cyklo Benda
CZE 3:58:46.3 1:02:07.3
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
CESNAKOVÁ Milena
Maloja - Rocky Mountain Team
CZE 3:38:16.0 0:00:00.0
2.
FRIDRICHOVA Lenka
GHOST team
CZE 3:51:05.2 0:12:49.2
3.
BOHABOJOVÁ Olga
Lékárna Zásmuky
CZE 3:59:37.8 0:21:21.8
4.
SKRBKOVÁ Denisa
BEKO Bike and Ski Racing Team
CZE 4:01:52.6 0:23:36.6
5.
FORTELNÁ Petra
AUTHENTICBIKE
CZE 4:17:52.3 0:39:36.3
6.
FRICOVÁ Pavlína
Nebudlenoch
CZE 4:39:36.5 1:01:20.5

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru