Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání

Predator Run Plzeň

Přespolní běh
DATUM :28.4.2018 MÍSTO :Plzeň

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
VINICKY Petr
Ocra Cz Team
CZE 0:37:55.8 0:00:00.0
2.
CENIGA Peter
CZE 0:38:42.9 0:00:47.1
3.
NOVÁK Lukáš
Ocra Cz Team
CZE 0:39:26.6 0:01:30.8
4.
ŠTOHANZL Michal
CZE 0:41:38.9 0:03:43.1
5.
SMIŠTÍK Marek
Spartan Gym
CZE 0:42:15.9 0:04:20.1
6.
KAREL Štěpán
CZE 0:42:29.5 0:04:33.7
7.
HAJŽMAN David
Fénix Plzeň
CZE 0:42:50.4 0:04:54.6
8.
CENEFELS Filip
CZE 0:42:51.2 0:04:55.4
9.
SETTELE Stefan
CZE 0:42:58.8 0:05:03.0
10.
JOSKA Vladislav
CZE 0:43:11.1 0:05:15.3
11.
PEŠEK Petr
AF TEAM Plzeň
CZE 0:43:36.2 0:05:40.4
12.
MARTIN Träxler
CZE 0:43:36.6 0:05:40.8
13.
NOHEJL Martin
AF TEAM Plzeň
CZE 0:44:11.5 0:06:15.7
14.
VÍTEK Tadeáš
Predator Workout Počátky elite team
CZE 0:44:13.3 0:06:17.5
15.
SUSS Karel
HLS TEAM
CZE 0:44:15.4 0:06:19.6
16.
ŠIPLA Miroslav
AF TEAM Plzeň
CZE 0:45:16.8 0:07:21.0
17.
MIKŠOVSKÝ Michal
Gladiators
CZE 0:45:33.0 0:07:37.2
18.
SVOBODA Martin
Spartan Gym
CZE 0:45:35.4 0:07:39.6
19.
SUND Marc
CZE 0:45:36.3 0:07:40.5
20.
BUDÍN Pavel
Predator race workout ústí na dlabem
CZE 0:45:47.9 0:07:52.1
21.
HYNEK Josef
Barbarian Extreme Team
CZE 0:45:59.4 0:08:03.6
22.
ZÁHORA Filip
Predator race workout ústí na dlabem
CZE 0:46:05.3 0:08:09.5
23.
ČERNÝ Václav
HLS TEAM
CZE 0:46:05.8 0:08:10.0
24.
FIŠER Rostislav
Spartan Gym
CZE 0:46:14.4 0:08:18.6
25.
BABÁK Josef
CZE 0:46:31.0 0:08:35.2
26.
VORÁČEK Tomáš
CZE 0:46:59.7 0:09:03.9
27.
ŘEZÁČ Matěj
Predator race workout ústí na dlabem
CZE 0:47:03.9 0:09:08.1
28.
RŮŽIČKA Jakub
Barbarian Extreme Team
CZE 0:47:10.4 0:09:14.6
29.
FEIFRLÍK Tomáš
CZE 0:47:22.3 0:09:26.5
30.
BISTRÝ Vojtěch
Peaches
CZE 0:47:46.5 0:09:50.7
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
HYNKOVÁ Veronika
Barbarian Extreme Team
CZE 0:45:37.0 0:00:00.0
2.
VESELÁ Petra
Spartan Gym
CZE 0:49:11.1 0:03:34.1
3.
DANI Michaela
CZE 0:51:25.1 0:05:48.1
4.
BLAŽKOVÁ Helena
CZE 0:52:27.7 0:06:50.7
5.
HÁJKOVÁ Daniela
CZE 0:52:29.9 0:06:52.9
6.
SUCHÁ Anna
Peaches
CZE 0:55:20.6 0:09:43.6
7.
SOUKUPOVÁ Vendula
CZE 0:56:00.8 0:10:23.8
8.
KRSOVÁ Vanda
CZE 0:56:49.2 0:11:12.2
9.
KÖNIGOVÁ Lucie
CZE 0:57:43.9 0:12:06.9
10.
NĚMCOVÁ Sandra
AF TEAM Plzeň
CZE 0:57:58.0 0:12:21.0
11.
ŠMÍDOVÁ Petra
Spartan Gym
CZE 0:58:56.2 0:13:19.2
12.
PORTELLOVÁ Karolina
Barbarian Extreme Team
CZE 0:59:02.6 0:13:25.6
13.
KUČEROVÁ Klára
CZE 0:59:40.1 0:14:03.1
14.
PELCLOVÁ Jana
Barbarian Extreme Team
CZE 0:59:41.3 0:14:04.3
15.
ŠVARCOVÁ Ilona
Spartan Gym
CZE 0:59:58.1 0:14:21.1
16.
CIPROVÁ Tereza
Spartan Gym
CZE 1:00:54.2 0:15:17.2
17.
FRIDRICHOVÁ Tereza
Spartan Gym
CZE 1:01:12.9 0:15:35.9
18.
BOZDĚCHOVÁ Martina
Uličníci
CZE 1:01:21.9 0:15:44.9
19.
DUGOVÁ Barbora
Spartan Gym
CZE 1:01:44.0 0:16:07.0
20.
PLASOVÁ Leona
Peaches
CZE 1:02:18.3 0:16:41.3
21.
VRBOVÁ Michaela
Spartan Gym
CZE 1:03:22.0 0:17:45.0
22.
ŠČUDLOVÁ Pavla
Spartan Gym
CZE 1:05:38.4 0:20:01.4
23.
KAUCKÁ Lucie
Crossgym Benešov
CZE 1:07:34.3 0:21:57.3
24.
GREINEROVÁ Monika
CZE 1:08:45.0 0:23:08.0
25.
ŠTRUNCOVÁ Martina
CZE 1:08:50.4 0:23:13.4
26.
LONKOVÁ Magdalena
CZE 1:09:13.8 0:23:36.8
27.
BERKOVÁ Eva
HLS TEAM
CZE 1:09:21.4 0:23:44.4
28.
BEZNOSOVÁ Valerie
Crossgym Benešov
CZE 1:10:01.9 0:24:24.9
29.
BARTŮŠKOVÁ Jana
Crossgym Benešov
CZE 1:10:22.9 0:24:45.9
30.
KOHOUTOVÁ Zuzana
CZE 1:10:42.2 0:25:05.2

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru